Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

sadece lahana değil sevdiğiniz her çorbayı yağına dikkat ederek pişir öğlen akşam ye bir de arada ye.

çorbalara da et,tavuk,kıyma koy protein olsun tok tutsun harika işte.

bol bol limon sık ye.ben çok ekşi severim çorbaları.baya bi limon sıkarım.

kahvaltını karatay kahvaltısı yap tamamdır.

çok güzel kilo verilir.

illa da lahanayı öğüre öğüre içmeye gerek yok yani.

yaz geldi yoğurtlu buğdaylı nohutlu çorba soğuk soğuk naneli çok güzel olur mesela.

ben şu anda spor ve sağlıklı beslenme uyguluyorum.arada şok yapmak için uygularım.

Merhaba hanımlar ben 20 yaşındayım 92 kilo 162 boyundaydım yaz tatilinde 1 ay spora gittim 4 kilo verdim. Şuan bir mülakata hazırlanıyorum ve kilo da vermem gerek şimdi bu lahana çorbası işe yarıyor mu? Bende de işe yarar mı aceba genelde evli kişiler yani yaşca büyük kişiler denemiş bende sormak istedim bir de lahana bildiğimiz şu sarması olan beyaz lahana değil mi? Herkes farklı farklı tarif vermiş hangisini yapıcaz kafam karıştı.?,

Ben bu lahana çorbasını sadece akşamları içmeye karar verdim. Onu da bir gün içip bir gün içmeyecegim. Öyle de ise yarar belki. Böyle yapan oldu mu hiç?

Ben 4 mayista 76.9 kg Ile bu diyeti basladim. Bugun diyetimin 3. Gunu. 've Suan 74.6 kg mım. Bide simdi regl oldum 1 kilo fark edecegini dusunuyorum. bakalim 7. Gun s onunda kac kilo verecegim. Sizlerle paylasacagim.

Diyeti Devam bugun diyetimin 4. Gunundeyim ve tarti 73.3 gösteriyor bugun sıkıcı bir gun. Sadece sut, yogurt ve muz yiyebiliyorum. Yarini sabirsizlikla bekliuorum, et icin
Ramazandada Devam edecegim. Eslik etmek isteyen olursa beraber yapalim.

BAŞLANGIÇ: 63,00
1.GÜN : 62.800
2.GÜN : 62.300
3.GÜN : 61.800
4.GÜN : 61.700
5.GÜN : 61.200
6.GÜN : 61.00
7.GÜN : 60.900

7 günde 2.100 kg olarak bitirdim arkadaşlar sizlere kolay gelsin
ben dün 1 gün kendime mola verdim bugün itibari ile patates ve yoğurta başlıyorum 3 günlük
bakalım ne olacak. Sakın bırakmayın 7 gün sonunda inanılmaz derecede vücudunuzda hafiflik hissediyorsunuz . Ben daha önce yaptığımda 4 ile 5 vermiş idim ama o zaman çok kilolu idim. şimdi vermem gereken 8 kilo var o yüzden 2 kilo gitti moralim de bozulmadı fazla kilo vermesi gerekenler fazla veriyor. Bu diyet aynı zamanda biz bayanlar için çok iyi çorbanın içindeki malzemelerin hepside yararlı. Kış bitmeden 1 kere daha yapacağım bu çorba diyetini detoks amaçlı. Kendinize iyi bakın hoşçakalınız
Peki palates ve yogurt diyetini daha once yaptinizmi? 've nasil yapiliyor?

Bayramdan önce bi ödem atayım dedim yine eski arkadaşım lahana çorbasını yaptım.
Ilk 3 gün diyete tam uydum.4 ve 5.gunlerde gündüz meyve ve domates akşam 4.gun fırın balık 5.gun fırın kendi yağıyla pişmiş tavuk yedim.
Toplamda 3.5 kilo verdim .Devam etsem dahada verirdim.
2.600 gramını 3 günde verdim bu arada.Pazartesi bayramda birikmiş kilolar kalmasın üzerinde diye yine yapacağım .
Bide benim bunyem diyete çok alışık.o yüzden çok yavaş veriyorum.Buna rağmen hızlı verdim.
Ne zaman sıkışsam imdadıma yetişir lahana çorbası

Ben de ender sarac lahana çorbası detoksu denedim 1 günlük

Dayanması zordu ama sonuç güzel oldu araya özel gün girince tam olarak kaç gram verdim kestiremedim

ben gene başladım :KK70: ek olarak içine dere otuda koydum kokusu ve tadı inanılmaz değişiyor. eğer vaktim olursa gün gün yazıcam

Kızlar nasıl yapıyorsunuz kereviz sapı yazan olmuş sadece lahana soğan limon yazan olmuş kafam karıştıo_O

ben 5 soğan 3 domates orta boy lahana 1 demet maydonoz 1 demet dere otu koyuyorum üstüne kadar da su . piştikten sonra blenderdan geçiriyorum. kereviz sapıda çok faydalı fakat ben ölsem yiyemiyorum kereviz o yüzden tercih etmedim

ben 5 soğan 3 domates orta boy lahana 1 demet maydonoz 1 demet dere otu koyuyorum üstüne kadar da su . piştikten sonra blenderdan geçiriyorum. kereviz sapıda çok faydalı fakat ben ölsem yiyemiyorum kereviz o yüzden tercih etmedim
Teşekkür ederim en kısa zamanda denicem:21:

Ben bu sabah başladım.
Daha önceleri de başlayıp bırakmıştım. Bu defa inşallah. 70.600 çıktım sabah

Arkadaşlar merhaba.Yeni üye oldum herkese sevgiler.Ben geçen hafta üye olmadan önceki bu sayfanın hemen hemen hepsini okudum.Boyum 1.50 civarı yaşım 38 kilom 74 idi .Şimdi bu diyet ile zayıflamaya karar verdim .Şu anda 70 kiloyum ama devam ediyorum.Bana destek arkadaşlara ihtiyacım var .Bu arada evliyim 9 yaşında bir oğlum var.Evlenmeden önce 53 kiloydum.Hedef 54 İnşallah.

3. ve son günümün akşam yemeğini şimdi yedim. Yarınki sonuç ne olur bilemiyorum ama bu sabah tartıldığımda toplamda 2,5 kilo verdiğimi gördüm ki başka bir diyetten ara vermeden geçtiğim için ödem olduğunu düşünmüyorum. Bıkmasaydım devam ederdim ama benim sorunum bu zaten. Çok uzun süre değil ama 1 hafta gibi acil kilo vermek gerektiğinde çok başarılı bence tavsiye ediyorum. Herkese başarılar kilo vermede

Arkadaşlar merhaba ben beyaz lahana dan kapuska yapıyorum çok lezzetli oluyor bu şekilde çorba şeklinde değilde bol soğanı sızma zeytinyagi ve kiymayla kavursam üzerine domates salçası bol pul biber eklesem kıyılmış lahanalari da ekleyip kavursam üzerine biraz su kereviz yaprağı maydanoz eklesem pisirsem lezzetli bir kapuska yapsam yani ve hergun yalnızca kapuska ev yoğurdu salata meyve yesem benzer bir sonuç alabilirsiniz miyim ne dersiniz ?

X