Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

Merhabalar.Bende bugün içmeye başladım.Pazardan beyaz lahana almaya gittiğimde pazarcı bana yeşil lahana verdi ve dış yapraklarını atmamamı aslında çoğu kişinin dış yapraklarının suyunu içtiğini söyledi bende vardır bi bildiği dedim aldım geldim :26: Burda beyaz lahanadan bahsediliyor.umarım aynı etkiyi gösterir.

Lahana suyunun etkili olduğunu duymuştum. Bi de ılık bir çay bardağı suya sirke damlatıp her sabah kahvaltıdan önce için. Faydasına şahit oldum.

10 gündür elma sirkeli ballı su içiyorum zaten.Bunun yanında lahana suyuna başladım birde.Vermem gereken 6-7 kilo var.Daha öncede diyet yapmayı denedim ama kendimi kısıtlayınca hep bıraktım.O yüzden bu sefer sadece bunları içiyorum,canım ne isterse az az yiyorum.kafam rahat oluyor bu şekilde.Yaza kadar yavaş yavaş versem yeter bana

Valla çok iyiymiş de ben lahana hiç sevmem, e bide tadı da kötüyse hiç yapamam,en sağlıklı ve kalıcı olanı az az ve bol meyve ile zayıflamak,vaktinde 4 ayda 8 kilo vermiştim,ama hala fazlalarım var :KK43:

Slm kizlar bende bugun icmeye basladim . Ara ara yorumlari okudum pek sonuna kadar yapan yok sanirim . Annem akapuntur, gunde 2 saat yuruyus ve hamur isi kizartmalardan uzak durarak ve takildigi yerlerde lahana kuru icerek 1 senede 30 kilo verdi .. bu is sadece lahanayla yada oturarak olacak bi is degil . Bende suan biraz dikkat ediyorum yediklerime haftada 3 gunde eliptik bisiklet yapiyorum birde karnima biberiye yagi ve portakal yagi suruyorum hergun . Umarim dogumdan kalan su koca gobus gider bir an once .. eger devam edebilirsem lahana kurune gelismeleri burdan yazicam ..

kızlar merhaba bende lahana kürüne başladım ancak inanılmaz kötü kokuyor ilk gün tam bir işkence geçti bir şey yiyemedim bende kendi kendime bir yol buldum burnumu kapatım içiyorum ama o tat burnu açınca yine geliyor üzerine biraz limon suyu içince kokusu ve tadı gidiyor aklınızda olsun şimdi rahatım :)

)kızlar ben bugun basladım suan içiyorum ama tadı kötü değil hiç acaba benmi yapamadım diye dusunmedim değil :

arkadaşlar bende başlamak istedim fakat beyaz futbol topu gibi olan lahanadan almışım ondan olmayacakmış yapanlar ve faydasını görenler nasıl lahana kullandılar acaba ?

Arkadashlar merhab ben burda yeniyim. Ben bu lahana kürünü 3 yil once denemishdim bayada zayiflamishdim 10 kiloya kadar. Dogru tadi cokda guzel degil ama nefesinizi tutup ice bilirsiniz. Sonra zaten tadi gidiyo. Bence en ishe yarayan bu.:KK9:

Arkadashlar merhab ben burda yeniyim. Ben bu lahana kürünü 3 yil once denemishdim bayada zayiflamishdim 10 kiloya kadar. Dogru tadi cokda guzel degil ama nefesinizi tutup ice bilirsiniz. Sonra zaten tadi gidiyo. Bence en ishe yarayan bu.:KK9:
siz nasıl uyguladınız ve 10 kg ne kadar surede verdınız

X