Lahana yağı ile 4 beden incelme

bugün sevgilimi uğurladım ve 2.5 ay görüşemeyeceğiz,, o döndüğünde 4 ya da 5 kilo vermiş olacağım. ölçülerimi aldım kilomu not ettim ve lahana yağı, kabak lifi, elma sirkesi, nivea body+tuğba özayla fitness+kalça ve bel inceltme programı cdlerim var ayrıca twist stepper. eee bu kilolar benden korksun artık, ömür boyu geri gelmemeleri dileklerimle:enbuyukkk:
inşallah çabalarının karşılığını en kısa sürede görürsün. hepsine yetecek enerjin olması süperrrr.

Benimkinin fotoğraflarını ekleyeyim de bak:
dsc02050l.jpg
dsc02052l.jpg
dsc02053h.jpg

Kızlar bu konuda çok soru aldığım için tekrar gösteriyorum benimkinin fotoğraflarını kaydirigubbakcemile2

teşekkürler hcr35
kızlar ben dün aldım markası talya 100 ml 5 liraya

sabah sürdüm streç film ile sardım saat 9 da spor falan yapmadım fırsatım olmadı kaç saat duracak acaba

delikız canım 2 saat sonra çıkarman lazım 11de çıkmış olmalıydı yani

hacercim ben daha alamadım çünkü bulamadım bi kaça aktara sordum
aldığımda sporla dahi yapsam yada yürüyüşle ille iki saatmi kalcak streç bunu anlayamadım ,bide güzelim ben zaten yürüyüş yapıp işe geldiğimde o streçten yeteri kadar sular dışarı çıkıyo iki saat kalcak olsa mahvolurum o sularla kafamçokkarıştı

kızlar ben sürüp streçlendikten sonra yürüyüş yapıyorum 1 saat yada aerobik cd sonra çıkarıp duşumu alıyorum.zaten üzerince şukadar saat yazmıyor.spor yaptıktan sonra çıkarıp duş almamak imkansız zaten o terle.duştada kabak lifi ve selülit sabunuyla sorunlu bölgeye masaj yapıyorum.benim uygulamam böyle.tek sorunum her gün degilde haftada 3 yada 4 gün yapıyor olmam.

teşekkürler arzuco'cum:) valla insanın sevgilisi tombikim diye sevince öyle bir enerjik oluyor ki kilo vermek için anlatamammafoldumben o yüzden tam gaz devam edicem böyle, bir de ben size bişey sormak istiyorum ben gün içinde yediklerimi doğru düzenleyip düzenlemediğimden emin değilim, bugün ne yediğimi yazsam da bir bakıverseniz:uhm:
sabah 11: 2 dilim normal ekmekle yapılmış kaşarlı tost ama yağsız
öğle 2.30: 1 kase tarhana çorbası 1 dilim ekmek, birazcık yoğurt
ara 4.30: 1 kase kiraz ve bir bardak süt
akşam 7.30 gibi de 1 porsiyon sebze ve salata yiyeceğim sadece
sizce nasıl bir menü?

arkadaşlar bende lahana yağını 3kez kullandım 2 sefer strece sardım 1 sefer sarmadm gözlerime inanamıyorm basenlerime kullandım sadece zayıflama değilde toparlanma olmş basenlerimdee şimdi göbeğim ve kollarımada uygulamayı düşünüyorm göbekde faydası olurmu bilmiyorm ama kullanıcam yağı sürdükden sonra yosun sabunuyla duş aldım yosun saubunu çabuk emiyormuş herkezede tavsiye ediyorm ben bir zararını görmedm yorumları okuyunca insann aklında acabalar kalmıyor tşk ederm yorum yapan tüm arkadaşlarakaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar aranıza bende katıldım olumlu sonuçlar alan arkadşlar bana ilham kaynağı oldunuz ilk iş karden marka lahana yağını aldım streç filmle sardım ve bugün başladım akşam 45 dk yürüdüm .ama yanma falan hissetmedim ama terlettiği kesin.umarım işe yarar doğum iznindeyim işe başladığımda fit başlamak istiyorum

hacer arkadaşım senin zayıflamadan önceki kilondayım boyumuzda aynı bakalım bende senin gibi başaracakmıyım

kızlar ben yaşadığım yerde mecitefendi bulamadım, başka bir marka alsam olur mu? acaba başka marka kullanıp da iyi bir sonuç alan var mı???

kızlar ben yaşadığım yerde mecitefendi bulamadım, başka bir marka alsam olur mu? acaba başka marka kullanıp da iyi bir sonuç alan var mı???

sanırım ankarada yasıyorsun.. ben ankarada emek 8. cadde yakınlarda bi yerden aldım mecitefendi yagını 25 tl idi..eger istersen detaylı tarıf verebilirm ..

offfffffffff birilerinin bana gaz vermesi lazım
kızım 1 yaşında olcak ha biraz daha gayretle şu karnımı düzleştirmek istiorum
nie az daha gayret dıorum
çünkü geçmişte yazılarım var kullandım bu lahana yağını sterçlenip sauna beltimi günde 1 saat kadar takıp belimi incelttim ama daha da inceltim karnımı daha da küçültmeliyim
güzel sonuçlar aldımm kısa süre kullanabildim ama,,,bebgim daha büyümediği için küçük daha yani uyku düzeni tam oturmadı gece uykusuz kalmaktan korkuyorum işe gidiorum çünkü bi de yoksa o uyuyunca yapacam 1 saat süper terlicem 1 ayda atacam yağları karından yandan ama gaz lazım gaz banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
normal doğum yaptım
53kiloyum 169um kalçam 91 belim 73 yaaa

papatyam bak kendin ne güzel söylüyorsun geçmişte başardım diye
madem bebişinden kaynaklanıyor aksamalar, sen de daha seyrek yap sporunu kuzum
geç olsun, güç olmasın
hiçbir şey yapmamaktan iyidir değil mi ?

X