Laparoskopi Sonrasi Hamile Kalanlar Bakarmisiniz?

hamiş kalan yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
bu 2.ayım benim
adet olmak istemiyoprum
lütfen varsa hamiş kalan yazsınnnn

canım ben laporoskopi sonrası hemen hamile kaldım.zaten aşılama falan yaptırmadan önce bi film çektirin.ben hemen ilk ay kaldım.

nes1982 senin problemin neydi laparoskopi oldun ben de olucam benim yumurtalarım çatlamıyo pco var bende bakalım bugün doktorla görüşmeye gidecem bilgi verirsen sevinirim. tebrikler bu arada

ankara 06 canım bende senin gibiyim ve ben evleneli 6 yıl oldu pco çok kötü bende laparoskopi olacam ve çok korkuyorum bilgi verirseniz sevinirim kızlar çok ihtiyacım var lütfen destek

camın bende ankarada oldum 2 tNE KıST VARDI alındı rapor temiz çıktı hiç korkma çok basit 1 saaat sürüyor biraz verdikleri gazdan dolayı sancın olur ben olalı 10 ay oldu ama gebelik yok hayırlısı dr iyi seç bu çok önemli nerde olacaksın soracagın birşey varsa sor bana

kızlar ilşkiniizi yumurtlama dönemi yogun yasayın ok.adetin belli dönemleri tehlikeli zamanları.laparoskopin ii.

arkadaşlar bende 11 ocak günü laparoskopi yaptırdım. iyi geçtiğini söyledi doktorumuz. bu işlmden sonra 1 aylık korunma yeterli oluyormu gerçekten...

kadriye1981 ben tüplerimde tıkanıklık olabileceği tanısıyla laparoskopi yaptırdım, ancak ameliyat sırasında var olan bir kist ve polip alınmış, rahim duvarım genişletilmiş vs vs..

zorlu bir süreç gerçekten tedavi süreci...rabbim hepimizin yüzünü tez zamanda hayırlısıyla güldürsün...

canım ben 2 hafta korundum adet hiç gecikmedi tam zamanında dikişlere dikkat et 1 ay çok bana göre doktor bana 3 ay korun dedi ben hiç korunmadım 1 sene olacak nerdeyse gebelik yok hayırlısı

mrb.bende üç ay önce yumurtalık kisti için laparoskopi oldum. adet düzensizliğim vardı önce. ameliyattan sonra geçer sandım hala devam ediyor. bugün 38.günüm. hamile de değilim.psikolojim alt üst. gecikmelerine bir çözüm bulabildin mi?doktorunla görüşebildinmi? işten izin alıp doktora bile gidemiyorum:-(((

Öncelikle herkese merhaba diyorum. Allah isteyen herkesi biran önce kavuştursun evledına. Ben de 3 ay önce laparaskopi, hiistereskopi oldum tüplerim tıkalı ve içi sıvı birikmiş haldeydi. Doktorum ameliyattan sonra hersey normal demişti ama 1 ay da iğneli tedavi görmeme rağmen gebelik ousamadı. Ve şimdi yapılacak tek şey tüp bebek diyor doktorum. Benim durumumda olup ta normal yolla gebe kalanlar da varmı? Bunu beklemek gercekten zor Allah hepimizin yardımcısı olsun

selam arkadaşlar bende laparaskopi ve hitereskopi yaptırdım üstelik doktorum beni 02.07.2009 ameliyat etti çok umutlu bi şekildede seni eylülde anne yaparız dedi 3 ayda ilaç kulladım ama maalesef şuan 7 ay olacak halen hamile kalamadım ve artık doktora gitmek istemiyorum çünkü çok sıkıldım ilaçlardan allah hepimize hayırlı kapılar açar inş.

yok mu başka laparoskopiden sonra hamile kalan?Ben de bu ay sonra laparoskopi ve histeroskopi ameliyatı olacağım.Moral buluyorum hamile kalanları okudukça..

merhaba bende haziran 21 de laparoskopi ve histeroskopi oldum bende yumurtalık kisti ve rahimden polip alındı dr 6 ay bekleyelim dedi hiç korunun felan demedi sadece adetim 12 temmuzken 7 temmuzda geldi 1 hafta eken normalde gününü şaşmaz ama ameliyattan olsa gerek inş. tez zamanda gelir bebişlerimiz beklemek çok zor ama başkada yapacak bişeyimiz yok hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

merhaba mart ayında laparoskopi oldum çok şükür şu anda hamileyim

bende martta oldum laparoskopiyi tam 4 ay oldu hala bişey yok.bende bidahaki ay aşılama için gidip konuşucam.sen tam kaç ay sonra hamile kaldın?bide acaba herhangi bişey yaptınmı hamile kalabilmek için?

merhabalar bende yeni üyeyim arkadaşlar uzun zamandır takip ediyordum sizleri 5 yıllık evliyim ve çocuğum olmadı tüplerimden birinin tıkalı olduğunu söyledi doktorum ve iki gün önce laporaskopi oldum bana da 6 ay içinde hamilelik beklediğini söyledi dr hayırlısı artık hakkımızda allah her isteyene anne baba olmayı nasip eder inşaallah...:emir_bebek:

merhabalar. geçmiş olsun. nasıldı laparaskopi biraz bilgi verebilir misiniz? zorluk seviyesi ve yaşadıklarınız nelerdi? uyutuldunuzmu, işlem nekadar sürdü ve olduğunuz yer ve dr ismi?

merhabalar bende 06.11.2009 da laporoskopi olsum. çikolata kisti ve rahimde miyom vardı. başarılı bir amelıyat olduğu sölendi. ve herhangi bir tıkanıklık ve yapışıklık olmadığı sölendi. ve hamile kalmaya çok müsait olduğumda.. Ama yaklaşık 9 ay olacak hala bebek yok. Yumurtlamam çok güzel... adet düzenim hiç bozulmuyor yumurtlama tarihimde hep aynı dönemde oluyor ancak hala yakalayamadık. amelıyat genel anesteziyle yapılıyor. gözünü açtığında hastane odasında buluyorsun kendını. ancak laporoskopi anında karnını gazla doldurdukları için o gaz basınç yapıyo sonrasında omuzlarda sırtta felaket nefessiz kalacak şekilde ağrılar oluyor. ancak bunuda çok yürümekle atıyosun. diğer gün taburcu ediyolar zaten...

sağol gülseren cansuyumun anlattığı gibi genel anestezi altında oldum bende bir gün hastanede yattım ertesi gün akşam üzeri taburcu oldum çok aşırı sancın ağrın olmuyor en azından bende öyle oldu hemen ağrı kesici veriyorlar zaten onun etkisi uzun sürüyor sanırım omuzlarda ve boyunda gaz sancısı oluyor ancak dikkatli yavaş hareket ettiğim zaman bende çok nefes darlığına kadar gitmedi sırt üstü yattım ben sağa yada sola dönmek istediğimde gaz sıkıştırması oldu evet birde düz oturduğumda oldu onu farkettiğimde yatay sırt üstü oturmaya dikkat ettim atlattım sanırım bugün 4. günüm bugün gaz sıkıştırması yok en azından :) ama çok endişe edilecek kadar ağrılı değil ben çok tedirgin gitmiştim ameliyattan sonra ağrım fazla olursa diye ama korktuğum kadar olmadı beklediğimden çok çok daha rahat ettim diyebilirim en azından sorunlardan birini aştığıma inanıyorum buda çok çok büyük bişey benim için rabbim izin verirse tabiki herşeyden önce:ecrin_bebek:

teşekkürler cevap için, suss. histereskopide ilk uyanmamda sorun çıkardım sancım yüzünden hemen uyutuldum, 2. uyanmamda da aynı şey yaşandı bu yüzden 2 kez iğne yapıldı ve 3 saat uyudum anca ağrı kesilmişti ve 4 5 saat içerisinde çıkış yaptım. laparaskopi daha da korkuttu dahası soğuttu beni. sizede büyük geçmiş olsun

sanada çok geçmiş olsun gülseren senin ağrılı olmuş evet bende öyle olmadı rahat uyandım ağrı kesicilerle toparlandım hakkımızda hayırlısı ne ise rabbim onu nasip etsin hepimize...

X