Mart ayinda hamile kalmayi bekleyen anne adaylari

guzelim ugurladin mi sen misafirlerini.. demistim ya senin icin kagilanirken pat die bana misafir cikti iki gunluk.. neyseki cok guzel gecti bu aksam ugurladim hemen yaniniza kostum..

Yok canim.... Daha gitmedi misafirlerimm.... Bir hafta daha bendeler... Baska bir sehirde oteldeyiz simdi... Bugun cok yoruldum... Dinleniyorum odada...:KK68::KK68:

Ben de ozledim ciddi ciddi...:KK1::KK1:Bagimlilik olmus burasi bana... Yazdiklarinizi okuyup rahatliyorum resmen...:KK1::KK1: Aklim burdaydi... Dinlenirken bir bakimmmm dedim...:KK16::KK16::KK16:

Sen nasilsin tatlim?

valla ne olsun canım,gün saymaya başladım,hiç umudum yok ama yinede acaba demekten alamıyorum kendimi.

listede güncelleme yok sadece melek_84 düşük yapmış canım.:KK50:

ayrıca isim işinde gerçekten birşeyler yapalım diyorum ben. mesela martta başlayıp hamile kalmaya çalışanlar olabilir,yada bebek bekleyenler ve bulanlar falan:KK52:

Kizlar, benim ovulasyon herhalde bu haftasonu filan olur... Bilemiyorum... Insallah daha gec olur...:KK1:

Azracimmm, ben ates olcumunu biraktim...:KK5::KK5::KK5: Tahmin etmistim zaten... Ben tembelim bu konularda, her sabah olcemem diye... Bir de uzerine tatil geldi, iyice zorlasti..:26: 2 gun olctum en fazla... Sonra 2-3 gundur olcemedim... Bu 2-3 gunu kacirinca, artik daha fazla devam etmenin de manasi yok herhalde...

Feryalcimmm, ovulasyon mikroskobunu kullaniyorumm, henuz egrelti otu filan yok... Aslinda gosterecek mi ondan da supheliyim... Ama gorcez bakalim....:97::97:

Son düzenleme:
valla ne olsun canım,gün saymaya başladım,hiç umudum yok ama yinede acaba demekten alamıyorum kendimi.

listede güncelleme yok sadece melek_84 düşük yapmış canım.:KK50:

ayrıca isim işinde gerçekten birşeyler yapalım diyorum ben. mesela martta başlayıp hamile kalmaya çalışanlar olabilir,yada bebek bekleyenler ve bulanlar falan:KK52:

Evet bence de, isim konusunda birseyler yapalim canim.. En azindan daha fazla yogun tutariz burayi.. Aramiza daha fazla katilanlar olur.. Guzel olur....
2011de hamile kalmaya calisanlar nasil? Daha uzun bir zamani kapsar hem....:97::97::97:

Evet bence de, isim konusunda birseyler yapalim canim.. En azindan daha fazla yogun tutariz burayi.. Aramiza daha fazla katilanlar olur.. Guzel olur....
2011de hamile kalmaya calisanlar nasil? Daha uzun bir zamani kapsar hem....:97::97::97:

ama hamile kalanları dışarıda bırakmayalım bence. yani ben mesela hamileyim diyelim,girmiyeyimmi bu topic'e daha .. ayıp olmazmı bana:KK43:

:KK1::KK1:

Kizlar, benim ovulasyon herhalde bu haftasonu filan olur... Bilemiyorum... Insallah daha gec olur...:KK1:

Azracimmm, ben ates olcumunu biraktim...:KK5::KK5::KK5: Tahmin etmistim zaten... Ben tembelim bu konularda, her sabah olcemem diye... Bir de uzerine tatil geldi, iyice zorlasti..:26: 2 gun olctum en fazla... Sonra 2-3 gundur olcemedim... Bu 2-3 gunu kacirinca, artik daha fazla devam etmenin de manasi yok herhalde...

Feryalcimmm, ovulasyon mikroskobunu kullaniyorumm, henuz egrelti otu filan yok... Aslinda gosterecek mi ondan da supheliyim... Ama gorcez bakalim....:97::97:

bence ölçebildiğin hergün ölç canım. öyle bugün ölçmedim bitti mevzu diye birşey yok. sen normal ateşini görmüş olursun bu şekilde. bu ay olmasada(inşallah gerek kalmaz ama) bir sonraki ay işine yarar:KK34:

burada elele hamile kalıyoruz ve sonrada birlikte kutluyoruz

olmazmı:26: yada bunu gibi bişey olabilir

yani tarih belirtmezsek zaten elden ele bu topic giderde gider. doğum yapıp ayrılması gereken kalanlardan birine liste devreder falan:44:

ama hamile kalanları dışarıda bırakmayalım bence. yani ben mesela hamileyim diyelim,girmiyeyimmi bu topic'e daha .. ayıp olmazmı bana:KK43:

bence ölçebildiğin hergün ölç canım. öyle bugün ölçmedim bitti mevzu diye birşey yok. sen normal ateşini görmüş olursun bu şekilde. bu ay olmasada(inşallah gerek kalmaz ama) bir sonraki ay işine yarar:KK34:

yokk canimm, tabiki... hamile kalanlar da devam ederler insallah topige... sonucta suanki isim mart ayinda hamile kalmayi bekleyen hamile adaylari.. ve biz "2011 de bizimle beraber hamile kalmayi bekleyenler..." gibi birseye degistiririz mesela... ve listeden zaten hamileleri silmeyiz kiiii.. Onlara hep ihtiyac var bu topicte... Bize moral veriyorlar, tecrubelerini paylasiyorlar...:KK16::KK16::KK16:

Bu arada dogru diyorsun tatlim yaa.. Yarin sabah ben olceyim atesimi...:KK16:

slm cnm hoşgeldin...
2011 mantıklı bncde.:KK34:

burada elele hamile kalıyoruz ve sonrada birlikte kutluyoruz
olmazmı:26: yada bunu gibi bişey olabilir
yani tarih belirtmezsek zaten elden ele bu topic giderde gider. doğum yapıp ayrılması gereken kalanlardan birine liste devreder falan:44:

Tugcecim, bence de 2011 kullanmak mantikli... Sonucta bir suru o sekilde cok genel hamilelik topigi var, bizimkinin ozelligi biraz specific olmasi olsun..:KK1::KK1::KK1:

Tatlicadicimmm, seninkinle birlestirdim, soyle birsey geldi aklima:
"2011'de burada elele hamile kaliyoruz..."
nasil?

Sunlardan hangisi olsun:
"2011'de hamile kalmayi bekleyenler.."
"2011'de burada elele hamile kaliyoruz..."
veyaaa... baska oneriniz var mi? isim konusunda...:97::97:

olur gülüm ikiside müsait bence. yani ben sadece ismin biraz sempatik olması taraftarıyım o kadar. aslında çokta önemli değil sonuçta sizler sempatiksiniz bana yeterde artar bile:KK19:

kızlar isiim arıyoruz ama farkındaysanz yne belli saatlerde bzbze kalıoz...millet calısıo bzm gbi tembelmi:KK36:
walla zor yatırıom kocişi snd yat diyo 40 takla atıom buraya gelmk icin...:KK24::KK33:

olur gülüm ikiside müsait bence. yani ben sadece ismin biraz sempatik olması taraftarıyım o kadar. aslında çokta önemli değil sonuçta sizler sempatiksiniz bana yeterde artar bile:KK19:

evet bence de biraz sempatik olsun tabiki.... elele hamile kaliyoruz guzel oldu sanki...

kızlar isiim arıyoruz ama farkındaysanz yne belli saatlerde bzbze kalıoz...millet calısıo bzm gbi tembelmi:KK36:
walla zor yatırıom kocişi snd yat diyo 40 takla atıom buraya gelmk icin...:KK24::KK33:

Tugcecimmm, herkesin isim degistirelim demesinin nedeni bu zaten... Konuyu daha aktif tutmak... Cunku bizim kizlar cok calisiyor dedigin gibi...:KK1::KK1:
Bizim gibi yorgunummm diyip bilgisayar basina gecmiyorlardir herhalde...:KK9::KK9:

benimkide koltukta sızdı kaldı:KK1: zavallıcım benim... :KK69: gidip yatırayım ben onu kendimde yatayım canlarım. sabah 7:30 kalkıyorum,malum ateş ölçüyorum..

bence screamaway sen seç bir nevi yöneticimiz sensin canım. herkeze burda duyur bir iki gün sonrada yönetivilere başvur yada ben başvurayım nasıl dersen ama sen seç yani bence:KK34:

benimkide koltukta sızdı kaldı:KK1: zavallıcım benim... :KK69: gidip yatırayım ben onu kendimde yatayım canlarım. sabah 7:30 kalkıyorum,malum ateş ölçüyorum..

bence screamaway sen seç bir nevi yöneticimiz sensin canım. herkeze burda duyur bir iki gün sonrada yönetivilere başvur yada ben başvurayım nasıl dersen ama sen seç yani bence:KK34:

Benim esim de gitti, otelin alt katinda masa tenisi oynuyor... Ben o gelene kadar takilirim burda...:KK66::KK66:

Tatlicadicimmm, daha once de isim konusup, ama kizlarla bir karara varamamistik, ama bence bu sekilde guzel oldu.. Senin ve benim dedigimin karisimi: "2011de burada elele hamile kaliyoruz" seklinde degistirilmesini istedigimizi yazacagim simdi ben yoneticiye.. Bakalim insallah kabul ederler... Ve bizde cokk cokk daha aktif devam ederiz...:KK66::KK66::KK66:

Bu arada benim korkum eski kullanicilari kaybetmek, insallah eskiler bulabilir yeni konuyu..:KK1:

Kızlar.. Bende mart ayında hamile kalanlardandım ama bebeğim 8 haftalıkken karnımda öldü ve kürtaj olmak zorunda kaldımm. Buraya hamileyim diye hayykırışım aklıma geldi .. 4 senelik bekleyşin sonunda aşılamayla hamile kaldım ama oda böyle sonuçlandı :KK43:(( çok üzgünüm ama elden gelen bişey yok ..rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.. Hamile kalmaklada bitmiyomuş ollayy o 9 ay boyunca neler çekildiğini hastanede yattıktan sonra daha iyi anladım .rabbim kimseye yaşatmasın gerçeekten çok zor ..

Canimmmm, cokkk gecmis olsun... Allah insallah en kisa zamanda yeniden hamile kalmani nasip etsin..
Herhalde bu ara korunuyorsundur. Ismini cikarttim listeden.. Insallah bu gunlerini kisa zamanda atlatirsin, ve yeniden senin yanina tebrikler diye yazariz...:KK16::KK16::KK16:

Kizlarrrrrr, tatlicadi'dan aldigim notlara gore listeyi guncelledimmmm...:KK66::KK66::KK66:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:|:nazar::nazar:|:nazar::nazar:|:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ISIM|YAS|BAT|SONUC kurabiyemm TEBRIKLER!! | | |:KK49: :nazar:
bitanemveben TEBRIKLER!! | ?? | 1 Mart | :KK49: :nazar:
sulisim TEBRIKLER!! | 29 | 5 Mart | :KK49: :nazar:
ilkim_aras TEBRIKLER!! | 25 | 7 Mart | :KK49: :nazar:
dryyvz TEBRIKLER!! | 26 | 8 Mart |:KK49: :nazar:
mavibebek TEBRIKLER!! | 28 | 10 Mart | :KK49: :nazar:
elfinya TEBRIKLER!! | 24 | 10 Mart |:KK49: :nazar:
pnr30 TEBRIKLER!! | 31 | 10 Mart | :KK49: :nazar:
sirli TEBRIKLER!! | 22 | 12 Mart | :KK49: :nazar:
fbmy8785 TEBRIKLER!! | 24 | 15 Mart | :KK49: :nazar:
tuubaaoz TEBRIKLER!! | 25 | 15 Mart | :KK49: :nazar:
xelifxx TEBRIKLER!! | 26 | 20 Mart | :KK49: :nazar:
deryam160510 TEBRIKLER!! | 25 | 28 Mart | :KK49: :nazar:
tugbanur2008 TEBRIKLER!! | ?? | 28 Mart | :KK49: :nazar:
bitanem16 TEBRIKLER!! | 26 | 30 Mart | :KK49: :nazar:
kutayinannesi TEBRIKLER!! | ?? | 30 Mart | :KK49: :nazar:
dunedain TEBRIKLER!! | 27 | 2 Nisan| :KK49: :nazar:
missvikvik TEBRIKLER!! | 25 | 4 Nisan| :KK49: :nazar:
hasretimsana(Canan) | 23 | 5 Nisan| bekliyoruz??? Alisaa TEBRIKLER!! | 29 | 6 Nisan| :KK49: :nazar:
neredesinfiruze TEBRIKLER!! | 23 | 7 Nisan| :KK49: :nazar:
han0144 | ?? | 12 Nisan| bekliyoruz
kayyum | ?? | 13 Nisan| bekliyoruz
sema84 | 26 | 14 Nisan | bekliyoruz elektra01 | 31 | 14 Nisan| Mayis tarihi? screamaway | 28 | 15 Nisan| Mayis tarihi? KuPPe | ?? | 16 Nisan| Mayis tarihi?
happylive | 32 | 18 Nisan| bekliyoruz
sefst | 29 | 18 Nisan| bekliyoruz
maviyaz| 30 | 19 Nisan| bekliyoruz
Lachesis | 27 | 19 Nisan| bekliyoruz
sincap08 | 27 | 20 Nisan| bekliyoruz
kalbimin(Zerrin) | 28 | 20 Nisan| bekliyoruz karyaa48 | 27 | 21 Nisan| Mayis tarihi? tirilaylom TEBRIKLER!! | 28 | 21 Nisan| :KK49: :nazar:
blagodevoyce TEBRIKLER!! | ?? | 21 Nisan| :KK49: :nazar:
Brownim | 22 | 22 Nisan| bekliyoruz
sedna | ?? | 23 Nisan| bekliyoruz
lizzie | 25 | 23 Nisan| bekliyoruz
buyukaksu | 30 | 24 Nisan| bekliyoruz
tug_ce_ | 23 | 26 Nisan| bekliyoruz
parrhisia | 25 | 26 Nisan| bekliyoruz
hatunice | 24 | 28 Nisan| bekliyoruz
tatlicadi1 | 26 | 28 Nisan| bekliyoruz
tweety25 | 28 | 28 Nisan| bekliyoruz
tweetysale | 21 | 29 Nisan| bekliyoruz
sila38 | 23 | 30 Nisan| bekliyoruz
fmk | 30 | 1 Mayis
mayaaaa | ?? | 1 Mayis
vasfiyeee | 21 | 1 Mayis
_arzum_| 26 | 2 Mayis
pollyannaa | 27 | 3 Mayis
nihanca| ?? | 3 Mayis
esiiin| 32 | 3 Mayis
xtuqcex| 24 | 4 Mayis
reyyan_| 28 | 6 Mayis
ferosbodrum | ?? | 6 Mayis
happylife | 27 | 7 Mayis
selin7 | ?? | 9 Mayis
nefsim | 26 | 9 Mayis
damlalar| 28 | 14 Mayis
peri_m | 25 | 17 Mayis
hakem | 28 | 17 Mayis
muhasebe75| 35 | 18 Mayis
62sinem | 23 | 19 Mayis
leplepi | 21 | 19 Mayis
mpb | 27 | 20 Mayis
feryal_efe | 26 | 23 Mayis
renewal | 28 | 24 Mayis
azra3434| 30 | 24 Mayis
neselikiz | ?? | 4 Haziran
derya78_40 | 29 | ??
aborjinos | 27 | ??
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:|:nazar::nazar:|:nazar::nazar:|:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kizlar bu arada topigimizin isminin degismesi icin yazdim yoneticiye... Bakalim insallah kisa surede cevap gelir....:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bu arada kizlarrr, olurda eger isim degisirseee, bilmeyenlere haber verin... :KK1:

Son düzenleme:
azracım

benim ateşim hergün 0,1 yükseliyor ama umutlanimmi anlamadım:26: şuan 35,3den 35,7ye çıktı yine, daha bata 3 gün var (zamanında olursam eğer) üff çok karışık ya:44:

canım benim su an 35.7 ise cok güzel seyrediyor demektir ateşin. Ama adetin gelcegi gunde dusuyor cogu kisinin bunyeye gore değisiyor bekliyip gorcez.Ama inşallahhh allahim hep yukselir hic dusmezde bebeşin gelir:nazar::emir_bebek:

X