Mart ayinda hamile kalmayi bekleyen anne adaylari

Kizlar, benim ovulasyon herhalde bu haftasonu filan olur... Bilemiyorum... Insallah daha gec olur...:KK1:

Azracimmm, ben ates olcumunu biraktim...:KK5::KK5::KK5: Tahmin etmistim zaten... Ben tembelim bu konularda, her sabah olcemem diye... Bir de uzerine tatil geldi, iyice zorlasti..:26: 2 gun olctum en fazla... Sonra 2-3 gundur olcemedim... Bu 2-3 gunu kacirinca, artik daha fazla devam etmenin de manasi yok herhalde...

Feryalcimmm, ovulasyon mikroskobunu kullaniyorumm, henuz egrelti otu filan yok... Aslinda gosterecek mi ondan da supheliyim... Ama gorcez bakalim....:97::97:

İki günden birsey olmazdi screamawaycim eger devam etmek istersen 2 günun olmamasi cok bisey değistirmez bilgin olsun:KK34: benimde oldu arada olcemedigim:KK50:
5 gune yakin geciktim ve bi suru belirtim vardi hamis olabilirsin diyen ama test olmadan emindim yani bu ates olcme yontemi sayesinde hamis olmadigima nitekimde dogru cikti.

günaydın günaydın günaydııınnn :)

çalışkan anne adayları günaydın:KK64:

başta tirilaylom u tebrik ediyorum darısı başımıza inş.:KK16:

isim konusunda karar kılınan isim olur inş hep beraber başarırız bu işi (görende gurup yapıyoruz sanıcak çalışırken :KK47::KK33:)

nasıl bende iyiyim dimi bugün?performansım tam zırvalık.hala keyfi bozukları oynuyorum.adetim geçeli 10 gün oldu .tamamen hamilelik belirtileri akıntıya kadar.ama dün dr a gittim ultrasonla baktı hem sağda hem solda biri 11 diğeri 17 cm lik kist var dedi :KK33: kan test sonucunuda bugun öğleden sonra alıcam.daha önce 2 defa dış gebelik geçirdiğim için sonuç önemli.halbuki bu ay tatile bile gittim sıcak suya bile girdim hemde hiç gebelik aklımda yoktu.

akşam 8 de vurdum kafayı yattım.6 dan 8e kadar ağladım ağlaya ağlaya uyudum gece her kalkışımdada ağladım.hatta geçen haftada ağlamıştım.aslında ağlayınca hemen ertesi gün adet olurum ama olmamıştım ve bugunde olmadım.hatta ertesi güne kalmam yani bi 4 5 saat içinde olurdum.ne olcek şimdi?:KK53::KK53::KK53:

gözler kan çanağı kermes var beni bekliyolar :KK52::KK52::KK52:

hayat herşeye rağmen ne güzel dimi :KK52::KK35::KK37:

ee sizler nasılsınız bakalım güzel anne adayları :KK64:

isim konusunda karar kılınan isim olur inş hep beraber başarırız bu işi (görende gurup yapıyoruz sanıcak çalışırken :KK47::KK33:)

nasıl bende iyiyim dimi bugün?performansım tam zırvalık.hala keyfi bozukları oynuyorum.adetim geçeli 10 gün oldu .tamamen hamilelik belirtileri akıntıya kadar.ama dün dr a gittim ultrasonla baktı hem sağda hem solda biri 11 diğeri 17 cm lik kist var dedi :KK33: kan test sonucunuda bugun öğleden sonra alıcam.daha önce 2 defa dış gebelik geçirdiğim için sonuç önemli.halbuki bu ay tatile bile gittim sıcak suya bile girdim hemde hiç gebelik aklımda yoktu.

akşam 8 de vurdum kafayı yattım.6 dan 8e kadar ağladım ağlaya ağlaya uyudum gece her kalkışımdada ağladım.hatta geçen haftada ağlamıştım.aslında ağlayınca hemen ertesi gün adet olurum ama olmamıştım ve bugunde olmadım.hatta ertesi güne kalmam yani bi 4 5 saat içinde olurdum.ne olcek şimdi?:KK53::KK53::KK53:

10 gün gecikme hiç normal değil hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun canım ne diyelim inşallah bebiş tutunmuştur :KK16:

öğleden sonra test sonucunu bekliyoruz dört gözle ona göre :KK49:

ben bu sabah hafif adet sancısı gibi ağrı ile uyandım sanırım kırmızılar yolda o yüzden test yapma şevkim kırılıverdi tamamen :97: ohhh yedirmedim o parayı eczacıya en azından :63:

olumlu yönlerine bakıyorum yine ne yapalım elimizde olanlarla mutlu olmak durumundayız
testler negatif çıksa da :63: pozitifim pozitif :KK66:

ne güzel ya tebrik ederim seni canım devam et hep kal pozitif:KK9:

darısı başıma :KK64:
ben evliliğimin ilk yılı medikalcılardan toptan bi yüz tane test almıştım canım.tanesi çok ço çoook uyguna geliyor ozaman tavsiye ederim.toptan almanı bi 25 tane bile alsan çok karlı oluyor.ben ozmanlar günde 2 3 defa test yapardım :KK52::KK66:

bakalım inş bebiş olsa.inan okadar hasretim okadar yorgunum ki anlatamam.alıp başımı gidesim var buralardan çok bunaldım bu mevzudan.psikolojiyi bozdum iyice.

ne güzel ya tebrik ederim seni canım devam et hep kal pozitif:KK9:

darısı başıma :KK64:
ben evliliğimin ilk yılı medikalcılardan toptan bi yüz tane test almıştım canım.tanesi çok ço çoook uyguna geliyor ozaman tavsiye ederim.toptan almanı bi 25 tane bile alsan çok karlı oluyor.ben ozmanlar günde 2 3 defa test yapardım :KK52::KK66:

bakalım inş bebiş olsa.inan okadar hasretim okadar yorgunum ki anlatamam.alıp başımı gidesim var buralardan çok bunaldım bu mevzudan.psikolojiyi bozdum iyice.

toptan mı :KK1: iyi fikirmiş aslında ama ben bat geçmeden test yapmaya karşıyım en az 3 gün gecikme olması lazım diyorum
kendimi sürekli test yapmaya hazır hissetmek istemiyorum
mesela foruma girdim gireli ister istemez hep bu konuyu düşünür oldum aslında hiçççç te umrumda değildi
ama burada hamiş kalanların mutluluğnu gördükçe daha bir hevesli daha bir sabırsız oluverdim :97:

şimdi şartladım kendimi 3 gün gecikmem olması lazım diyorum en az..
ama bir yanımda sürekli test al diye kemiriyor beni :18:
eve giderken eczanenin önünden geçmemek için yolumu bile değiştiriyorum :KK1:

Yazdiklarini okuyunca boyle icime attigim gozyaslarim disari cikmak istedi ama tuttum malum şirketteyim:KK59::KK70:

Son düzenleme:
ben adet günümden itibaren yapardım test :KK70: aslında birazda dış gebelikten sonra omuştum böyle :KK70:

şimdi ise sadece bi hafta falan geçtikten sonra dr a gidiyorum eğer geçerse tabi.

insan çok keyifleniyor çok mutlu oluyor tanımasa da görmesede bilmesede biri hamileyim diyince.:KK9:
hep hamişlerle dolsun bu forum inş.

inş sende güzel haberlerle sevindirirsinbizi hatuniçe :KK66:

screamaway cim ben kırmızıları ördüm ama hala bakıyorum ovulasyon mikroskobuna hala yoğun noktalar görüyorum buarada bende östrojen fazla mı salgılanıyor acaba onu düşünmeye başladım.

Yazdiklarini okuyunca boyle icime attigim gozyaslarim disari cikmak istedi ama tuttum malum şirketteyim:KK59::KK70:
yok ya ağlama canım lütfen.kıyamam sana ben.ben tüm forumun yerine bu ayki ağlama limitini doldurdum tamammı?

bu arada bana musade canlarım.otobus gelicek birazdan .yetişmem lazım.öğleden sonra haber veririm inş.dualarınız eksik etmeyin ne olur.

yok ya ağlama canım lütfen.kıyamam sana ben.ben tüm forumun yerine bu ayki ağlama limitini doldurdum tamammı?

bu arada bana musade canlarım.otobus gelicek birazdan .yetişmem lazım.öğleden sonra haber veririm inş.dualarınız eksik etmeyin ne olur.

Dualarim seninli canım hayırlı haberlerle donersin inşalah:KK48:

İki günden birsey olmazdi screamawaycim eger devam etmek istersen 2 günun olmamasi cok bisey değistirmez bilgin olsun:KK34: benimde oldu arada olcemedigim:KK50:
5 gune yakin geciktim ve bi suru belirtim vardi hamis olabilirsin diyen ama test olmadan emindim yani bu ates olcme yontemi sayesinde hamis olmadigima nitekimde dogru cikti.

Tamam canim, bugunde olctum.. Ama cok dakik takip edemiyorum +- 30dk oynuyor olctugum zamanlar...:97::97:

screamaway cim ben kırmızıları ördüm ama hala bakıyorum ovulasyon mikroskobuna hala yoğun noktalar görüyorum buarada bende östrojen fazla mı salgılanıyor acaba onu düşünmeye başladım.

feryalcimmm, bende de bazi noktalar baya yogun... bilmiyorum nedenini... ama egrelti otu yok henuz...

Kizlar, yoneticiden cevap gelmismi diye bir bakimmm dedim isim konusunda... Aborjinos'un bunu istemesi gerekiyormus, simdi bir Aborjinos'a yazip ondan rica etcem... Bakalim ne dicek....:97::97:

ya kizlar yoksa yeni bir topic acip ordan mi devam etsek?

Son düzenleme:
selam kızlar:KK3:

azracım teşekkürler açıklama için.. inşallah düşmez.. bugün uyanamadım:26: 10da ölçtüm 35,8 çıktı. sayılırmı emin değilim o yüzden yarına kaldım:KK59:

gelbebekgel canım stres yapma bu kadar. kistlerin için doktor ne dedi? over kistleri genelde zararsız oluyor ve tedaviyle iyileşebiliyor. soğan kürünü tavsiye ederim,işe yarıyormu bilmiyorum ama en azından umut sonuçta.. bendede pco olduğu için hissedebiliyorum duygularını:KK50: inşallah şifa bulursun canım:KK71:

screamaway canım dün benimde aklıma geldi bu yeni topic olayı olmazsa açalım,burayada link atalım. devam ettiğimiz topic diye olmazmı. hem gelen giden olursa linkten bizi rahatlıkla bulabilir:26:
ismi değişirsek ben bile bulamam mesela,tek tek topic gezip bulmam gerekebilir diye düşünüyorum. :44:

azracım teşekkürler açıklama için.. inşallah düşmez.. bugün uyanamadım:26: 10da ölçtüm 35,8 çıktı. sayılırmı emin değilim o yüzden yarına kaldım:KK59:

gelbebekgel canım stres yapma bu kadar. kistlerin için doktor ne dedi? over kistleri genelde zararsız oluyor ve tedaviyle iyileşebiliyor. soğan kürünü tavsiye ederim,işe yarıyormu bilmiyorum ama en azından umut sonuçta.. bendede pco olduğu için hissedebiliyorum duygularını:KK50: inşallah şifa bulursun canım:KK71:

screamaway canım dün benimde aklıma geldi bu yeni topic olayı olmazsa açalım,burayada link atalım. devam ettiğimiz topic diye olmazmı. hem gelen giden olursa linkten bizi rahatlıkla bulabilir:26:
ismi değişirsek ben bile bulamam mesela,tek tek topic gezip bulmam gerekebilir diye düşünüyorum. :44:

bencede bir mayis topic i acalim kizlarr belki sans getiriri ? :KK1:

Canim cok dogru diyorsun, ben de boyle dusundum...
O dedigimiz topigi ben acayim simdi, ordan devam edelim...
Cunku bu topigi aborjnos actigi icin her durumda ona bagli kalacagiz ilerde... Ve o da ugramaz oldu zaten.. Iyice zorlasacak hersey...

Ben simdi topigi acmayi denimmm bakim...:KK66::KK66::KK66:

Tamam canim, bugunde olctum.. Ama cok dakik takip edemiyorum +- 30dk oynuyor olctugum zamanlar...:97::97:

feryalcimmm, bende de bazi noktalar baya yogun... bilmiyorum nedenini... ama egrelti otu yok henuz...

Kizlar, yoneticiden cevap gelmismi diye bir bakimmm dedim isim konusunda... Aborjinos'un bunu istemesi gerekiyormus, simdi bir Aborjinos'a yazip ondan rica etcem... Bakalim ne dicek....:97::97:

ya kizlar yoksa yeni bir topic acip ordan mi devam etsek?

ya canım artık endişelenmeye başladım acaba östrojen fazlalığı gebeliğe engel olur mu?

Kizlarrrrr,
Gebelik basligi altinda '2011'de hep beraber, burada elele hamile kaliyoruz... ' topigi actim...
Listemizi oraya tasidimmm...

Ordan devam edebiliriz isterseniz..
.:21::21::21:

Son düzenleme:
Canim cok dogru diyorsun, ben de boyle dusundum...
O dedigimiz topigi ben acayim simdi, ordan devam edelim...
Cunku bu topigi aborjnos actigi icin her durumda ona bagli kalacagiz ilerde... Ve o da ugramaz oldu zaten.. Iyice zorlasacak hersey...

Ben simdi topigi acmayi denimmm bakim...:KK66::KK66::KK66:

tamam aç gülüm linkide buraya yaz.. gelen oraya devam etsin. bu konuyuda kapatsak herkezi oraya çekmiş oluruz diye düşünüyorum. aborjnos birşey rica edeceksen konunun kapanmasını istediğini söyleyebilirsin:KK34:

X