Saç Rengi ve Saç Boyama Mavi Siyah Saç Boyası?

Mavi Siyah ----------- Popçu Bengü :))

Süper bir renk esmere de beyaz tenliye de inanılmaz yakışıyor

Lakin mavisi erken akıyor :KK43:(

bence cok cok yakisan bir renk
ama bir onerim var daha dogrsu bir arkadasim yapiyo saclari siyah renkte ama cok koyu siyah degil belli araliklarla siyah kina yapiyo sacina ve cok guzel bi syah elde ediyor cok da yakisiyo kendisine.

siyahtan hiç farki yok ben surekli boyuyorum, cok guzel bir renk ve hem vahsi hem seksi yapiyor :KK70:
yaptirirsan eminim sende cok begeneceksin inan bana sari ve kizil tonlardan kat kat daha guzel ve daha dogal yapiyor!!

ya ben bugün sabah bankada bi kız gördüm saclarını siyaha boyamıs belli oluyor ama teni beyaz hafif bi göz makyajı ve kırmızı ruj sürmüş afet olmus ya... bende özledim siyah saclarımı hemen yaptırmam lazım..

benim saçlarımın kendisi mavi siyah...hatta kaşım kirpiğim bile mavi parlıyor...
üstelik mavi-siyah boyalı saça göre daha açık ve daha lacivert..
ama ben nefret ediyorum ve başka renklere boyuyorum...
normal siyah olsam neyse de ne bu böyle uzaylı gibiyim ya resmen :KK43:
öyle güzel bi mavi de değil...hani blue russian cinsi kedilerin tüyleri olur ya boz renk onun gibi...senağlamasenağlama

böyle işte...

nefret ediyorum doğal rengimden nefret senağlamasenağlama

:uhm: ben siyah dogal sac rengi duydum gördüm bilirim benimkide syah gibidir ama mavi siyah dogal sac rengi hemde ilk defa duyuyorum.. millet mavi siyah olsun diye para veriyo ugrasıyo zahmet cekiyo.. ki sen bence ne kadar özel bi saça sahip oldugunun farkında degilsin demekki.. :1hug: canım benim ya niye dert ediyosunki.. bence mutlu olmalısın.. ben siyah saclıyım esasında ama hep reddediyordum cok cok koyu kahve diye ama işin aslı öyle degil kömür karası saclarım var aksine tenimde beyaz.. ama boyattıktan sonra renk arayısına girdikten sonra kıymetini anladım saclarımın.. hem bide millet bana sorardı sacın boya mı diye hayır dedikcede inanmazlardı.. düşünsene ne kadar özel bişey herkesin ugrasarak maliyettine katlanarak yapıldıgını düşündügü sacların aslında senin dogal seklin ve millet bunun için para harcıyo emek harcıyo.. bence tadını cıkar.. :1hug:a.s.

Son düzenleme:
canımcım sağol bitanem :1hug:
söylediklerin sayesinde biraz olsun rahatladım :)
insan ne yazıkki hep kendinde olmayanı istiyor..yada yakın renge de razı olsa onda bile kendinde olmayanı istiyor..

inanırmısın ben de herkes gibi her koyu saçlı insan gibi daha açık ve daha renkli saçlara özenen biriyim ama doğal saç rengim yine böyle koyu olacaksa da kendimdeki gibi boz mavi siyah değil de kömür siyahı olmasını daha çok tercih ederdim..bazen kaşımın bile mavi parladığını görüyorum aynada da nedense başkaları da farkedecek ve alay edicek diye utanıyorum..yani seninkisi en azından ne olduğu belli ve daha net bir renk :) yani griye-maviya falana filana çalmıyor neyse o :1rolleyes:

ama çok şükür ki saç boyası açıcı falan filan gibi nimetler var :)
napalım uğraşmamız gerekiyorsa da uğraşırız sengözlerimebaksanab

canımcım sağol bitanem :1hug:
söylediklerin sayesinde biraz olsun rahatladım :)
insan ne yazıkki hep kendinde olmayanı istiyor..yada yakın renge de razı olsa onda bile kendinde olmayanı istiyor..

inanırmısın ben de herkes gibi her koyu saçlı insan gibi daha açık ve daha renkli saçlara özenen biriyim ama doğal saç rengim yine böyle koyu olacaksa da kendimdeki gibi boz mavi siyah değil de kömür siyahı olmasını daha çok tercih ederdim..bazen kaşımın bile mavi parladığını görüyorum aynada da nedense başkaları da farkedecek ve alay edicek diye utanıyorum..yani seninkisi en azından ne olduğu belli ve daha net bir renk :) yani griye-maviya falana filana çalmıyor neyse o :1rolleyes:

ama çok şükür ki saç boyası açıcı falan filan gibi nimetler var :)
napalım uğraşmamız gerekiyorsa da uğraşırız sengözlerimebaksanab

Bence çok şanslısın lens fotoların gördüğüm kadarıyla ten rengin de açık bahsettiğin renk çok güzel bi renk.. Mavi siyah saçın orjinalini ülkemizde görmek biraz zor genellikle uzak doğulularda görülüyor, çok sevdiğim bir renk ama ne yazık ki bana pek yakışacağını sanmam. Kendi rengim küllü kumral bir de siyaha boyattım aradan zaman geçtiği için rengi iyice bozardı, kızılımsı bir hal aldı ki en istemediğim şey kafamçokkarıştı Saç konusunda çok çileliyim. Aslında bütün bunlar ten rengiyle ilgili, kışın yakışan renk yazın karardığım için bence hoş durmuyor. Şunu sabitlemenin bi yolu olsaydı keşke..

kızlar bende sacımı hep siyaha boyatıyorum acıp kurtulamıorum korkuyorum yanmasından...acaba siyahın üzerinde boyansa pek bi farkı olur mu mavi siyahın ya?

mavi-siyaha boyattım.. ve harika bi renk.. özellikle beyaz tenliyseniz. inanılmazbi asil hava katıyor insana.

arkadaşlar bnmde tenim beyaz gözlerim koyu kahve işte bnde kızıla boyadım eylülde ama aktı şimdi boya mavi-siyaha boyamak istiyorum amaa çok döküldü saçlarım ilk boyamamdı yine dökülür diye korkuyorum bi de akar mı acaba eski rengim siyahtı??

dogal yollardan bu rengı denemek ısteyen arkadaslar ıcın sölüorum kınatasını saçta fazla tutunca mavi-siyah yapıor. zaten kınatası normalde ıslewi siyah yapmak. ne kdr tutarsınız saçınızda okdr cok renk koyu oluor

benim arkadaşım saçını siyaha boyadı .saçlarıda çok katlı böle kıvırcık uçlarıda mavi-siyah manyak duruo

X