Saç Rengi ve Saç Boyama Mavi Siyah Saç Boyası?

mrb bende mavi siyah kurbanlarındanım nasıl en kısa akıtablilrm bu boyayı açımdan acaba üstüne açık kestane yapsam lorealin biraz olsun rengi kırılırmı arakadaşlar

peki ne yapöalıyım arkadaşlar ya bir kıl verin..1 ay önce lorealin normal siyahını kullanmıştım ondan memnun kalmıştım..sonra loreal kalmamıştı bende koleston aldım o da mavi siyahmış hiç farketmemiştim..peki acaba bunun üstüne norml loreal siyah boyasam biraz olsun mavilikler gidermi acaba..bıyayaylı 4 gün oldu.. biraz il güne göre rengi çok haffite ola kırıldı..ama ben beklemek istemiyorum daha fazla...kolestonun saç açıcısı iyi diyrlar acaba ondan mı yapsam..kafayı yemek üzereyim yaa

mrb bende mavi siyah kurbanlarındanım nasıl en kısa akıtablilrm bu boyayı açımdan acaba üstüne açık kestane yapsam lorealin biraz olsun rengi kırılırmı arakadaşlar

bende mavi siyaha boyadım da 3 hafta falan olmuştur sanırım ya da 4haftada rengi kendiliğinden açıldı maviliği falan kalmadı,şimdi normal siyah gibi,bi de mavi siyaha boyamadan önce de siyahtı ama mavi siyahın rengi açılınca saçım eski haline benzedi,yani siyahlığı kaldı ama çok koyu da değil..

bence boyatmadan bekle,açılır belki benimki gibi..

canım çok güzel bir renk dedikleri gibi havalı da duruyor fakat sonra geri dönüşü yok...bir süre sonra insan sıkılıyor koyu renkten ve siyah hele de mavi siyahtan açamıyorsun:S ben hala zamanında boyadığım siyah boyanın çilesini çekiyorum:KK70:

palettenin yoğun saç açıcısnı aldım bu akşam onunla açıp daha sonra tekrar normal siyaha boyamayı düşünüyorum..açıcıyı saçımın kenarında biraz deneim fazla bkletmeme rağmen açtı rengini ama sanki kına yakarsın ya aynı öyle bir tonda açıyor...o şekilde açıp üstüne lorealin siyahını yapmyaı düşünüyorum olur herhlde arkadaşlar inş

benimde mavi siyahtı 20 günlük tatilden sonra deniz güneş vs.. bayaa bayaa açıldı saçım şu anda böle sarımsı bile war içindee yani tek doğal çözüm bu heralde

Ben arkadaşlara ve sana yardım olmak açısından resmimi ekliyorum canım . yerimsenibenYanlız sana bi tavsıye güneşte ışıldayan mavi en fazla 1 ayda akıyor tatlım belki dahada az .En koyu renge boyamama ragmen aktı saçımdan bazı yerlerı kahve şuan neredeyse belkide mavi siyah olmasındandır çabuk akması ama havası bi başka helede beyaz tenliysen yap derim canım ama illa mavi siyah mavi siyah deme boyata boyata saçın mahfolur ne yapsan ne etsende o mavi akıyor saçtan :):)

Eklentiler

• $phpNFJUkzAM.jpg
    $phpNFJUkzAM.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 71
saÇlarım mavı sıyah bıras aktı yer yer kendı kumral saÇım gÖzÜkÜo Üzerıne sarı

boyasam ne renk olur saÇlarım yıpranırmı..aslında sarı ıstemıorm sıyahtan

sonra sarı olursa kumral rengı gıbı bıŞey Çıkarmı acaba ..

Evde kendım saÇımı boyuyucam bıde

vay be aradan iki yıl geçmiş bu topiği açalı ama bi türlü tam mavi-siyahı tutturamadım sırnaşık şey . şimdi yeni sevdam mor-siyah bakalım bu nasıl olcak :1rolleyes:

ben gölge üstüne kumtaşı kızılı boyadığım saçlarımı kapatmak için kuaförde koyu kahveye boyattım ama renk resmen mavi siyah oldu :) tatile gittiğim için üst tarafları açıldı biraz, oda ışığında kızılımsı parlıyor ama uçları hala siyah...2 haftada renk biraz açıldı ama yine de rahatsız edici bir renk olmadı. bence saçını koyu yaptırmak isteyenler direk siyaha boyamasa da olur koyu kahve boyanın da siyahtan farkı olmuyor :)

ayyy allahım bu renk benım rengım ınanın kızlar birdaha baska bır renk dusunemedım hos ondan once sadece kızıla boyamıstım ama olsun sacları cok hacımlı ve canlı gosterıyor sacı mahfetmıyor hatta beslıyor ben cok memnun kaldım walla ama suan cocuk ıcın ugarsıyorum oyuzden boyayamıyorum maalesef ama cok sevıyorum mavı sıyahı

bana da yakışıp yakışmayacağını anlamak istiyorum ama bi kere denersem olan olur zaten, saç rengi değiştirme programları da peruk gibi oluyor çok yapmacık :KK43:

kızlar kullandıgınız ve memnun kaldıgınız mavi siyah saç boyası markalarını paylaşabilir misiniz? ben bitkisel içerikli birşeyler istiyorum yıpratması en az olması için mesela loreal casting ama sanırım onda da mavi siyah yok, siz biliyor musunuz hiç böyle bitkisel markalarda?

offff offfffff bende 2 ay önce mavili siyaha boyamıştım gayette sevmiştim ama şuan çok sıkıldım..Ve kendi saç rengim turuncumsu gibi bi renk saçlarımın rengini açıp sonrada bakır kızılına boyatmak istiyorum çok yanıcak biliyorum ama kestirmekten başka çare yok :KK70:

X