Saç Rengi ve Saç Boyama Mavi Siyah Saç Boyası?

bence deneme..katalogda gösterilen renk naylon saçın üzerinde denenmiş.orjinal saçta o kadar iyi tutmuyor..arkadaşım yaptırdı güneşte sadece çok dikkatli bakarsan çok koyu bir lacivert gibi görünüyor ama dikkatli bakmak gerek..ayrıca çok çabuk aktı..

bence deneme şöyle düşün civciv sarısı nasıl çok sırıtıp dikkat çekip garip bi izlenim bırakıosa mavi siyahta öyle bi izlenim veriyo çok parlak ama simsiyahhh hoş durmuyo

mavi siiyah saç rengni uzun bi süre kullanm çok hoş bi renkk oluyo güneşte lcivert parlıoo tavisye ederm tabiki uzayana kar renk deiştrme nyetinz yoksa..

ben beyaz tenliyim ve yeşil gözlüyüm ama platin sarısı kullanıyorum ve mavi siyahı çok istiyorum.Kuoförüm dediki, eğer siyaha boyatırsan bi daha sarıya dönemezsin :KK43: Allah rızası için söyleyin pişman olurmuyum :KK43:

sakın boyatma,pişmen olursun ve teninle gözlerinle en ii olan renk sarıdır eminim,bi süre sonra sıkılırsın ve geri dönemezsin mavi siyahtan,hiç bulaşma derim ben naçizhane :)

of ya yok mu siyahı denemenin bi çaresi
çok istiyorum ama sırf dönüşü zor diye boyatamıyorum :S

ben beyaz tenliyim ve yeşil gözlüyüm ama platin sarısı kullanıyorum ve mavi siyahı çok istiyorum.Kuoförüm dediki, eğer siyaha boyatırsan bi daha sarıya dönemezsin :KK43: Allah rızası için söyleyin pişman olurmuyum :KK43:

kesnlkle vazgeç bu svdadan derm.. çnkü sarıyı özlersn pişman olduundaa dönüşü zorr mahvedersn saçını:KK43:((

siyaha boyarken 1 degil 2 degil 10 kere dusunmeli bence. geri donusu cok zor ve zahmetli oluyor. ayrica saclara da yazik valla.

bzm lise yıllarında:KK70: resim hocamz saçlarınıı mavi-siyah a boyuodu ona çok yakısıodu beyaz tenliydi bi de acıkcası teninn beyazsa her renk gider bnce

Ben beyaz tenliyim boyayacağım eski renklte mavi siyahtı şimdi diplerden kumral çıkıyor yine boyacağım en huzurlu hissettiğim renk :)

neden siyah ve kızıl kabus gibi renkler olarak anılıo anlamış değilim :) siyah saç beyaz tenli bayanlara her renkten daha çok yakışıo bence ve boya her yıkamada akıo zaten ve artık her şeyin çaresi var arkadaşım kıpkırmızı saçlarını bir günde kumrala boyattırdı boya siliciler sayesinde. ayrıca ne renk boyatırsan boyat bu boya işine bir bulaştığında devamı gelio her renkte bu böle röflelerimi nasıl kapatcam die konu açanlar kızılımdan nasıl kurtulcam siyah saçlarımı nasıl akıtcam çok çabuk sıkıldığımız tek gerçek sanırım:))

Güzel bence. Benim yengemin saç Rengi. Ama o boyalar kızın birine zarar verdiğii icin kalktı. Boya ışık vurduqu zaman lacivertimsi bişey oluyo güzelldi.

neden siyah ve kızıl kabus gibi renkler olarak anılıo anlamış değilim :) siyah saç beyaz tenli bayanlara her renkten daha çok yakışıo bence ve boya her yıkamada akıo zaten ve artık her şeyin çaresi var arkadaşım kıpkırmızı saçlarını bir günde kumrala boyattırdı boya siliciler sayesinde. ayrıca ne renk boyatırsan boyat bu boya işine bir bulaştığında devamı gelio her renkte bu böle röflelerimi nasıl kapatcam die konu açanlar kızılımdan nasıl kurtulcam siyah saçlarımı nasıl akıtcam çok çabuk sıkıldığımız tek gerçek sanırım:))

kesinlikle katılıorm,bi başladıkmı gerisi hooop geliokaydirigubbakcemile3yanmaması dışında hepsinin çaresi var nasılsa zaten 6 aya sıkılmaya başlıorz:jeyyar:

Benim saçlarım siyah boyalıydıı..Dedim değişik bişi olsun mavi siyah istemiştim yokmuş o boya.ben de üstüne açık viole deneyim demiştimm.. Abooww saçı byadık kurudu ki ne görelim.Kafama tas geçirmişler gibi üstü kızılımsı bişi alt tarafları siyah olmasın mıı...? :KK70:
Şimdi bu gece mavi siyah yapıcam.Dönüşü tyok denmiş ya aynen ölee..Sİyah denemiştim ya zamklanıp kalıo sankii...Ama bir o kadar da asil duruyor hem de vahşi bi seksiliği oluyo..Kırmızı bir rujla afet olunuyorrr...:KK66:

canım ben sana birşey danışacagım bende siyaha boyattım saçlarımı üstüne mavi siyah tutarmı yani tutacagından emın mısın ??aciil :))

canım ben sana birşey danışacagım bende siyaha boyattım saçlarımı üstüne mavi siyah tutarmı yani tutacagından emın mısın ??aciil :))

siyah saçin üzerine siyah mavi tutar,
ama ilerde sari yada akaju tonlari denemek istersen bayagi bir ugrasman gerekecek :KK66:)
benimkiler siyah ve siyah-mavi oluyor hep, baska renk vuramiyorum :KK43:

siyah saçin üzerine siyah mavi tutar,
ama ilerde sari yada akaju tonlari denemek istersen bayagi bir ugrasman gerekecek :KK66:)
benimkiler siyah ve siyah-mavi oluyor hep, baska renk vuramiyorum :KK43:

malesef siyah üstüne mavi siyah tutmadı bende.koleston siyah vurdum sonradan nevacolor mavi siyah vurdurdum sonra kuaförde vurdurdum yok tutmadı .s.s

X