Mayıs ayında beraber hamılelık yaşayalım diyenler buyursun :)

gunaydın guzel bayanlar oyle guzel ruya gordumku rabbım inşallah hepimize gerçeğini yaşatır. bebeğimi dogmus kucagımdaydı okadar guzel bır duyguydukı Allahım nolur bızlerede yaşat:KK43: gıdıp odada mınık mınık elbıselerıne bakıyordum:KK31::KK31:

inşALLAH CANIM BENİMM..AYY NE GÜZEL OLUR DĞİL Mİİ..

inşALLAH CANIM BENİMM..AYY NE GÜZEL OLUR DĞİL Mİİ..

evet hemde cok guzel olur ben eskıden hıc hayal kurmayı sevmezdım bana sacma gelırdı sımdı sureklı hayal kuruyorum demekkı hayatımda sadece bebegımı cok ıstıyormusum ınsallah ınsallah tez vakıtte kavusuruz

gunaydın guzel bayanlar oyle guzel ruya gordumku rabbım inşallah hepimize gerçeğini yaşatır. bebeğimi dogmus kucagımdaydı okadar guzel bır duyguydukı Allahım nolur bızlerede yaşat:KK43: gıdıp odada mınık mınık elbıselerıne bakıyordum:KK31::KK31:

Kuzuuuum hayırlara vesile olsuuun Allah bi an önce nasip etsiiin hayırlısıyla bizlere

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım hamılelık takvımın hayırlı olsun kucagına alırsın saglıkla ınsallah

cok saol canım :) orda yazılan seylere dıkkat etmezdım hıc. bebegın gelısımını yazıyomus :) Allahım ınsallah en kısa zaman da sana da nasıp edecektır. senın ıcın hep dua edıcem cıgdem :)

cok saol canım :) orda yazılan seylere dıkkat etmezdım hıc. bebegın gelısımını yazıyomus :) Allahım ınsallah en kısa zaman da sana da nasıp edecektır. senın ıcın hep dua edıcem cıgdem :)

saol bırtanem Allahım ınsallah hayırlı evlatlar tez vakıtte bızede nasıp eder:KK43:

bu gece ne gordum ruyamda bılıyormusun kucagımda yenı dogmus bebegım vardı cıplaktı hatta ınanmadım bebgım olduguna gıdıp dolapta mınık mınık elbıselerıne dokunuyordum off ya cok uzuluyorum artık:KK43::KK43:

yawrum bu gordugun ruya psıkolojık olabılır.yenı dogmus bebek sıkıntı derler,bebek guzel ya da cırkınse ona gore derecelendırılır. senın kı psıkolojık ama. sen bebegın oldugu halde ınanmıyosun. yanı sıkıntına derdıne ınanmıyosun gıbı bısey. bu yuzden psıkolojık dıyorumbu ruyana. cunkı adet olduktan sonra baya sarsıldın. ama tatlım ınan bu gunler gececek kucagında bebegını sewerken bu gunler aklına gelecek :)

we bende sana soylım. gecen aydan snra ben bu ay tutmaz sanıyodum.aman aman bı umudum yoktu. aklım hep agrılardaydı bende anormal bısey war dıyodum. 3 hafta boyunca kasık agrısı cektım :) baska seylere odaklanmak daha ıyı olyo. ben gecen ay yuzunden cok panıkledım hatta baya bı panıkledım :)

ınsallaaah canım ınsallaaahhh :)

ah senın 12 martta dogucak olan bebısını yerım ben :) kuzum benım hıc sıkma canını. bak bızım topıkte bı suru arkadas var onların bat gunu 60- 80 falan cıkmıs degerlerı ve doktor cok dusuk kımyasal olabılır demıs. ama maşallahları var bebeıslerın keselerınıde gorduler kalp atıslarınıda duydular. bol bol dua et içini ferah tut. hem belkı gec dollenmede olmus olabılır gec te yumurtlamıs olabılırsın. alıcaz guzel haberlerı ınsallah :)

ah senın 12 martta dogucak olan bebısını yerım ben :) kuzum benım hıc sıkma canını. bak bızım topıkte bı suru arkadas var onların bat gunu 60- 80 falan cıkmıs degerlerı ve doktor cok dusuk kımyasal olabılır demıs. ama maşallahları var bebeıslerın keselerınıde gorduler kalp atıslarınıda duydular. bol bol dua et içini ferah tut. hem belkı gec dollenmede olmus olabılır gec te yumurtlamıs olabılırsın. alıcaz guzel haberlerı ınsallah :)

cok saol cnm ya cok tesekkur ederım ınsallah benım de yukselır :)

kızlar sol tarafım agrıyo dıye dun dr a gıtmıstım.kıst fıtık flnwardır dıye. dr tahlıl yaptı. betam adet gununde 255 cıktı. ama dr dıs gebelık ıhtımalı war dedı. arastırma ıcındeyım. bazı arkadaslar bu deger normal dıyo ama kadın kotu bı sekılde konustu dun :KK43:

Hayirli olsun canim. Neye dayanarak dis gebelik dedi ki doktor. Emin olmadan insanin moralini bozuyorlar.

samsung

Hayirli olsun canim. Neye dayanarak dis gebelik dedi ki doktor. Emin olmadan insanin moralini bozuyorlar.

samsung

tesekkur ederım canım. bılmıyorum kı kadın oyle dedı. hamıleyım ama sewınemıyorum bıle. pazar gunu degerım yuksek olursa ancak rahatlıcam Allahımın ıznıyle :)

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404577882.675454.jpg . Kızlar adetime iki gün var daha ama dayanamadın test yaptım ufsktan bi hayalet çizgi gördüm sizede göndereym dedim sizce bebiş varmıya adetım geçerse kan testıne gıdıcem

kızlar degerım 1165 cıktı :) 255 ten 1165 e fırladı :) dr haftası ıcın bısey demedı. haftaya keseyı gormek ıcın cagırdı :) çok mutlu oldum yaaaa

Eki Görüntüle 1178558 . Kızlar adetime iki gün var daha ama dayanamadın test yaptım ufsktan bi hayalet çizgi gördüm sizede göndereym dedim sizce bebiş varmıya adetım geçerse kan testıne gıdıcem

canım ben goremedım yaa bılgısayarla her acıdan baktım ama goremedım. 2 gune tekrarla ıstersen daha net olur

özleeeemmm degerım 1165 cıktı :) 255 ten 1165 e fırladı :) dr henuz haftası ıcın bısey demedı. haftaya gel keseyı gorelim dedi :)
ıkız olma ıhtımalı war mı dedı hanı deger baya artmıs 3 gunde dıye.. anca 8. haftada net anlaytabılıyoruz dedı. 7. haftada net gorunmeyebılıyo dedı.

Eki Görüntüle 1178558 . Kızlar adetime iki gün var daha ama dayanamadın test yaptım ufsktan bi hayalet çizgi gördüm sizede göndereym dedim sizce bebiş varmıya adetım geçerse kan testıne gıdıcem

Bende gordum sanki

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

X