🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
@fatma2041🧿🤰🧿
@Orangegreysky🧿🤰🧿
tatluboncuk tatluboncuk 18 Nisan
@2kediannesi27 Mart1 Mayıs
@bahari bekliyorum5 Nisan1 Mayıs
@Sofiasofia20 Mart1 Mayıs
@elaceyda4 Nisan2 Mayıs
@kubradar4 Nisan2 Mayıs🧿🤰🧿
@burcak297 Nisan3 Mayıs
@Sipser5 Nisan3 Mayıs
@nyxnyx4 Nisan3 Mayıs
@gecemavisiiii6 Nisan4 Mayıs
duskapani duskapani 9 Nisan5 Mayıs
@yagmurkardelenn10 Nisan5 Mayıs
Evelynn Evelynn 12 Nisan8 Mayıs
@Smy999 Nisan9 Mayıs
@nurella067 Nisan10 Mayıs
@vanilya8511 Nisan10 Mayıs
@defne959 Nisan11 Mayıs
@brcubrcu010112 Nisan11 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@tosbalak15 Nisan13 Mayıs
@umudetmek17 Nisan13 Mayıs
@Merveeee5714 Nisan13 Mayıs
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 18 Nisan13 Mayıs
@Nrarslnn10 Nisan13 Mayıs
Candy7777 Candy7777 13 Nisan13 Mayıs
@bernaad19 Nisan15 Mayıs
@syda898819 Nisan15 Mayıs
@alyanil24 Nisan16 Mayıs
T tufiberry 16 Nisan16 Mayıs
@sureyyazeynp23 Nisan18 Mayıs
@blackkdahlia26 Nisan21 Mayıs
@simsim50721 Nisan21 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
@Pamlok30 Nisan25 Mayıs
@gardenya2124 Nisan26 Mayıs
@1992izm30 Nisan26 Mayıs
@beray126 Nisan25 Mayıs
@medine2030 Nisan29 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 mayıs
cakilhanim cakilhanim 30 Nisan3 Haziran
Benide eklermisin
Sat 11 nisan
Bat 6 mayıs

Hiç akıntı, göğüste hassasiyet, bulantı vs yok. Sadece sol kasığım ağrıyor devamlı. Pek umudum yok diyebilirim

Pazartesi sabah gidicem, bugün sonuçları alınca mesaj attım ama görmedi inşallah güzel bişey söyler ya da artık direkt aşılama tüp bebek ne varsa denicez bilmiyorum. Bugün çok ağladım amh’ı bu kadar düşük görünce, Allah kimseye dermansız dert vermesin inşallah
Kuzum Allah büyük arkadaşımın değerinde senin gibi çıkmıştı doktoru umutsuz konuştu onunla morali çok bozuldu ama bak hemen hamile kaldı şimdi bebeği kucağında 🥰

Merhaba canım bende yeni test verdim. Lupus antikoagülan biraz fazla çıkmış diğer sonuçlar i bekliyorum 15 gün sonra çıkacak dün yumurtlama idi.. bakalım beklemedeyim iki kayıp yaşadım sen hangi değerlerden anladı doktor pıhtılaşma olduğunu.. bide benimki otoimmun bir şey gibi duruyor vücut savunma si sperm veya embriyo ya zarar veriyor
Benim de bir kaybım var yeni evliyiz bir daha denemeden doktorum bakalım dedi trombofili paneli testlerini yaptırdım. Bir gende sıkıntı çıktı. Gebeliği öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı başlayacak

Valla aşkım solda tek yumurtam vardı sağdan böle noktasal bi ağrı olup geçiyo hareket halindeyken sol da öyle aynı onun dışında bişey yok. Klomen bence iğne yetmedi de kist yaptı gibi bi hissiyatla dolaşıyorum tüm gün. Daha 5. Gündeyim 9 gün var dolu dolu sen napıyosun kuzucum nasılsın var mı bi haber
Bende de sagda ten yumurta femara ile igne sali vuruldum anlik batmalar bende de oluyoracaba neden bana da dahw bugun bes gun oldi 😇

Pazartesi sabah gidicem, bugün sonuçları alınca mesaj attım ama görmedi inşallah güzel bişey söyler ya da artık direkt aşılama tüp bebek ne varsa denicez bilmiyorum. Bugün çok ağladım amh’ı bu kadar düşük görünce, Allah kimseye dermansız dert vermesin inşallah
Amin yaşınız kaç Allah büyük hiç belli olmuyor ilk gebeligimde banada normal yolla zor dediler kendiliğinden oldu tam amelyat olacağımız ay.Meryem süresi okuyun olur inşallah herşeyden büyük Allah var

Ay ben şöyle bir şey duydum "büyük meme yağ memesi, küçük meme süt memesi"gerçek galiba bu söz. 😅 benimde küçük göğüslerim ama süt geldiğinde büyüdü sonra da öylece büyüklüğüne kaldı tabi bu eşimin işine geldi çok mutlu oldu🤭. Ay inşallah kuzum ara sıra anneler grubuna girip bakıyorum Allahım nooollur bendr burda olayım diyorum inşallah Rabbim aratmaz bizede nasip olur🙏🙏🙏🙏
Gecen de bi hanımefendi yazmış aynısını gördüm hatta ona da yorum yazdım. Göğüslerim küçük cocuğu nasıl emziririm diyodu hani süt gelir mi olur mu diye şükür bırakana kadar dolu dolu emdi allahım tez zamanda nasip etsin sana 🙏🙏❤❤❤. Emzirme bitti küçüldüler 😅😅 bende diyorum bi büyütemedin falan 🙈🤣 büyümesinler vazgectim bel ağrısı yapıyolarmış büyük olunca. Şu zamanlarda hamile kalsam doğum günümde doğcak diyorum bende Allahım hayırlısıyla nasip etsin 😌😌😌

Bende de sagda ten yumurta femara ile igne sali vuruldum anlik batmalar bende de oluyoracaba neden bana da dahw bugun bes gun oldi 😇
İğne gibi batma değil de orda ağırlık dolgunluk var gibi böyle ama asıl gece felaketti bebim adet olcakmışım gibi ağrı geldi bi iki saat sürdü şimdi yok bereket hsg cekildim erken adet oldum iğne vuruldum bunda da erken adet olcam herhalde 😅😅

Amin yaşınız kaç Allah büyük hiç belli olmuyor ilk gebeligimde banada normal yolla zor dediler kendiliğinden oldu tam amelyat olacağımız ay.Meryem süresi okuyun olur inşallah herşeyden büyük Allah var
32 yaşındayım, yarın inşallah doktor iç açıcı şeyler söyler. Okurum Meryem suresini de bol bol Allah inşallah kimseyi aratmasın hayırlısıyla sağlıklı evlatlar versin

Gecen de bi hanımefendi yazmış aynısını gördüm hatta ona da yorum yazdım. Göğüslerim küçük cocuğu nasıl emziririm diyodu hani süt gelir mi olur mu diye şükür bırakana kadar dolu dolu emdi allahım tez zamanda nasip etsin sana 🙏🙏❤❤❤. Emzirme bitti küçüldüler 😅😅 bende diyorum bi büyütemedin falan 🙈🤣 büyümesinler vazgectim bel ağrısı yapıyolarmış büyük olunca. Şu zamanlarda hamile kalsam doğum günümde doğcak diyorum bende Allahım hayırlısıyla nasip etsin 😌😌😌
Ay bak şimdiden emzirme konuşuyoruz Allah vermiyceği şeyi hayal ettirmezmiş.🥰
İnşallah canım kendi doğum gününe en güzel hediyeyi yine kendin verirsin Amin🙏

Çiçeklerim nasılsınız günü gelip bilgileri güncellenmeyen arkadaşlarımız var sizden ricam bat tarihi gelip son durumdan özelden bilgi verirmisiniz 🥰sizden
Burda hepbirlikte bilgi alışverişi yapıyoruz ama günü gelip bana bilgilendirme yapılmıyor maalesef bilgi vererek tarihlerinizi güncelleye biliriz yada istiyorsanız silebiliriz ama lütfen bana bilgilendirme yapın 🙏 listede bat tarihi geçen arkadaşlar bilgi verilmediği takdirde silinecektir bilginize 🙏 sizde bana hak verirsiniz ki benimde kendi bir hayatım olduğu için burda sürekli sizlerin tarihlerini gün gün takip edemiyorum

arkadaşlar aşılamadan en erken kaç gün sonra kanda çıkar gebelik bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi aşılama gününü saymadan 9. gün bugün yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Anladım, estağfirullah birbirimize sora sora araştıra araştıra öğreniyoruz hep birlikte☺️ Ben de geçen hafta muayene oldum yumurtlamadan 3 gün sonraydı. Doktorum bir şey gördü ama polip mi rahim kalınlaştığı için mi öyle görünüyor emin olamadı adetin 4. günü tekrar bakalım dedi. Eğer polipse gördüğü şey hemen aldırsam diye düşündüm ben de şimdi eğer bebek olmazsa her ay ona bağlayacağım ve stres yapacağım çünkü. Gerçi google’da da 2 cm’den küçük polipler gebeliğe engel olmaz diyor bilemedim vallahi. Kafam karıştı şimdi:)
Belli oldu mu Polip var mı

X