🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Zumruduanka96 Zumruduanka96 kuzum ben gittim bugün doktora sonucları göstermeye, allah razı olsun senden senın kesin gıt demenle gıttım doktora valla. amh değerim dusukmus, tüp bebeğe yonlendırdı doktor hayrlısıyla öyle denemeye baslıycaz.

Oglum4 yasında ilk üç aydan sonra hıc korunmadm gebelık de elde edemedi m yeniden femaraya baslafım gene tek yumurta eğer buda olmazsa klomene donecegım oğlumda klomen ise yaramamıştı ama bılmıyprum kafam çok karışık yarın 7. Gün olacak iğne vurulalı haftaya salı daha test yapacagım 😁😁
Bende ilk çocuğumda korunduğum halde hamile kaldım. O ay iki kere yumurtlamışım adet olduğum gün hamile kalmışım normalde bizim buralarda yaptığımız hesaplara göre olmaması lazım başkası dese de inanmam ama betamı öğrendiğim gün haftasına göre geriye saydığımda ilişkinin olup iki saat sonra adetimin başladığı güne tekamül ediyodu. 10 ay korundum korunmayı bıraktığım ilk ay kimyasal oldu bidaha da olmadı. Yumurtlama takibi o bu şu biraz kür denedim olmadı 2 bucuk üç sene olcak. İşte hsg cekildim geçen ay bu ay da klomen kullandım iğne vuruldum bat bekliyorum 😌

Zumruduanka96 Zumruduanka96 kuzum ben gittim bugün doktora sonucları göstermeye, allah razı olsun senden senın kesin gıt demenle gıttım doktora valla. amh değerim dusukmus, tüp bebeğe yonlendırdı doktor hayrlısıyla öyle denemeye baslıycaz.
Kuzum nasıl çıktı amh nedemek kuzum özelden yazsana bana bi

Kizlar bu artimed çok mu yalancı 😁 ilk 5 dk içinde pembemsi çizgi oluştu.

Eklentiler

• IMG_20240506_134003.jpg
    IMG_20240506_134003.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 73
Kizlar bu artimed çok mu yalancı 😁 ilk 5 dk içinde pembemsi çizgi oluştu.
Su tuttuktan sonra ki halide bu oldu ne bu şimdi 😁
Elimde vardı yapayım dedim normalde bunun yalancı pozitif çıkardığını çok gördüm

Eklentiler

• IMG_20240506_140514.jpg
    IMG_20240506_140514.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 59
Su tuttuktan sonra ki halide bu oldu ne bu şimdi 😁
Elimde vardı yapayım dedim normalde bunun yalancı pozitif çıkardığını çok gördüm
Vallahi her şey olabilir:) benim bu ay ilk defa başıma geldi böyle çizgi vardı ama kanda negatif çıktı. Hiç güvenmiyorum bu testlere artık😅 En iyisi kan vermek. Bata kaç gün vardı?

Vallahi her şey olabilir:) benim bu ay ilk defa başıma geldi böyle çizgi vardı ama kanda negatif çıktı. Hiç güvenmiyorum bu testlere artık😅 En iyisi kan vermek. Bata kaç gün vardı?
Ay bende güvenmiyorum ama böyle görünce de pozitif olabilir mi diye düşünmek istiyor insan bir yandan 😁 11 Mayıs gibi olmam gerek ama adet sancilarim başladı bir kaç gündür erkende olabilirim

Bende ilk çocuğumda korunduğum halde hamile kaldım. O ay iki kere yumurtlamışım adet olduğum gün hamile kalmışım normalde bizim buralarda yaptığımız hesaplara göre olmaması lazım başkası dese de inanmam ama betamı öğrendiğim gün haftasına göre geriye saydığımda ilişkinin olup iki saat sonra adetimin başladığı güne tekamül ediyodu. 10 ay korundum korunmayı bıraktığım ilk ay kimyasal oldu bidaha da olmadı. Yumurtlama takibi o bu şu biraz kür denedim olmadı 2 bucuk üç sene olcak. İşte hsg cekildim geçen ay bu ay da klomen kullandım iğne vuruldum bat bekliyorum 😌
İnşallah gelmez de bu ay tutar 14 günde gecıyorsa iğne etkısı anca bızde de çıkar haftaya salo

İnşallah gelmez de bu ay tutar 14 günde gecıyorsa iğne etkısı anca bızde de çıkar haftaya salo
Bünyeden bünyeye değişiyor o kimisi 8. Günü negatife dönerken yani iğnenin etkisi geçiyoken sonra pozitife dönüyo gerçek gebelik olarak. Kimisi de var daha 13-14. Günlerde silik çizgi çıkarıyor ben 15 mayısı beklicem tam 16 gün yapıyo

Ay bende güvenmiyorum ama böyle görünce de pozitif olabilir mi diye düşünmek istiyor insan bir yandan 😁 11 Mayıs gibi olmam gerek ama adet sancilarim başladı bir kaç gündür erkende olabilirim
Benimde günüm 10-11 Mayıs ben genelde 2-3 gün önce oluyorum nedense. Sabredebilirsem pazartesi test yapmayı düşünüyorum kırmızıları görmezsem tabi. Rabbim mutlu haberleri nasip etsin

Selam kızlar bende sizle dertleşmek istedim
Bende temmuzda 2 yıllık evli olucam. Kaç aydır uğraşıyoruz ama nasip olmadı bir türlü
3 kere çatlatma iğnesi kullandım hormon ilaçları filan rahim filmi çekildi ama oda çok şükür temiz çıktı eşimde ben iki kere farklı doktorlara gittik açıklanamayan kısırlık dediler.
İki aydır laboquıck kasetlerden deniyorum pik günleeri değerlendiriyorum ama 😔 23.04 da pikti 08.05 Çarşamba günü regli gözüküyor ağrımda var az az neden demek istemiyorum Rabbim bilir ama hiç bir şey olmadan olmaması beni düşündürüyor🤲🏻😓Rabbim herekeze hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

Arkadaşlar Progesteron değerim 21 ıncı gün 14.88 çıktı bilgisi olan var mı acaba
Normalmiş geçen gün benim de 10 civarı çıkmıştı yüksek görünüyordu. Doktor yüksek olması iyi bir şey yumurtlama olduğunu gösterir demişti.

Kızlaaarrrr nasılsınız:KK36:
Cumartesi test yapmayı düşünüyorum bata 1-2 gün kalmış oluyor. Başka yapacak olan bana eşlik edecek var mı
Hadi bakalim gazan mubarek olsun sen den ve burada ki tum bekleyenlerden hayirli guzel haberler aliriz insaallah😍🥰
Benim testler negatif hafif lekelenmeler de basladi bu ay da olmadi sanirim😥 hayirlisi olsun. Myomun da etkisi olabilir gibi geliyor. Haziran da Turkiye’ye geliyorum insaallah birkac doktor belirledim onlara gitmeyi dusunuyorum😌

Hadi bakalim gazan mubarek olsun sen den ve burada ki tum bekleyenlerden hayirli guzel haberler aliriz insaallah😍🥰
Benim testler negatif hafif lekelenmeler de basladi bu ay da olmadi sanirim😥 hayirlisi olsun. Myomun da etkisi olabilir gibi geliyor. Haziran da Turkiye’ye geliyorum insaallah birkac doktor belirledim onlara gitmeyi dusunuyorum😌
Canım belkide myomun engeldir hamile kalmana alınamıyor mu.

X