🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Şöyle aslında bir tane polip var bende oda 1 cm bile yok dedi doktor hamile kalabileceğimi söylemişti ama ocakta dış gebelik yaşadım onu da sprem kalitesizliğine buldu bir kaç ay süre verdi yaşımdan dolayı gençsin dene dedi olmazsa alırım dedi merak ettim polisle hamile kalan var mı diye ama değerli düşünceniz için teşekkür ederim ben yeni başladım bebek işine çok bilgim yok
Hiç denediniz mi peki gebelik oluşuyor mu

Kızlar lütfen cevap yazarmısınız ben Reglim bitti ertesi gün yumurtlama gördüm ve gördüğüm gün grip olmuştum serum antibiyotik falan kullandım şuan devam de ediyorum yumurtlamayı da iki gün sadece değerlendirdim sizce ilaçların bi zararı olur mu bilemedim çünkü kanımda enfeksiyon çıktı gripten dolayı mecburen kullanıyorum

Kızlar lütfen cevap yazarmısınız ben Reglim bitti ertesi gün yumurtlama gördüm ve gördüğüm gün grip olmuştum serum antibiyotik falan kullandım şuan devam de ediyorum yumurtlamayı da iki gün sadece değerlendirdim sizce ilaçların bi zararı olur mu bilemedim çünkü kanımda enfeksiyon çıktı gripten dolayı mecburen kullanıyorum
Kuzucum böyle durumlarda doktorlarında kullandı tek cümle ya hep ya hiç kuralı yani gebelikten önce 31 gün öncekullanılmış ilaçlar ya etkiler ya etkilemez

Kimse bişey olmaz yada olurderse seni yanıltmış olur

İğne gibi batma değil de orda ağırlık dolgunluk var gibi böyle ama asıl gece felaketti bebim adet olcakmışım gibi ağrı geldi bi iki saat sürdü şimdi yok bereket hsg cekildim erken adet oldum iğne vuruldum bunda da erken adet olcam herhalde 😅😅
Ay inşallah olmazsın evet afedersın ilişki esnasında bile dolu gibi garip ya her şeyde bir ümit arıyoruz

Yani bilmiyorum inanki öyle hemen bıçak altına yatanlardan değilim biraz denicem olmazsa o zaman aldırırım çünkü tekrarlama ihtimali yüksek oluyor poliplerin
Evet öyleymiş malesef. Bazı polipler bulunduğu yere göre gebeliğe engel olmayabilirmiş de. Umarım öyledir🙏 Peki sende ara kanama ya da lekelenmeye sebep oluyor mu polip?

Ay inşallah olmazsın evet afedersın ilişki esnasında bile dolu gibi garip ya her şeyde bir ümit arıyoruz
Estağfurullah ❤ önceki gebeliğim hepimize sürpriz olmuştu bize belki bunda sürpriz olmaz kafaya takmayı bıraktım desem de böyle günleri sayarken zor bi ihtimal 🙈6. Günü bitirdim derken bile gerçekten kafadan atmak gerekiyo bence. İnan ilk gebeliğimde adetimi bir hafta geçmişti test yaptığımda hani ümit arıyoruz dediğin için söylüyorum bunları. Eğer ciddi bi sağlık sorunu yoksa gerçekten kafadan atmak gerekiyor

Estağfurullah ❤ önceki gebeliğim hepimize sürpriz olmuştu bize belki bunda sürpriz olmaz kafaya takmayı bıraktım desem de böyle günleri sayarken zor bi ihtimal 🙈6. Günü bitirdim derken bile gerçekten kafadan atmak gerekiyo bence. İnan ilk gebeliğimde adetimi bir hafta geçmişti test yaptığımda hani ümit arıyoruz dediğin için söylüyorum bunları. Eğer ciddi bi sağlık sorunu yoksa gerçekten kafadan atmak gerekiyor
Oglum4 yasında ilk üç aydan sonra hıc korunmadm gebelık de elde edemedi m yeniden femaraya baslafım gene tek yumurta eğer buda olmazsa klomene donecegım oğlumda klomen ise yaramamıştı ama bılmıyprum kafam çok karışık yarın 7. Gün olacak iğne vurulalı haftaya salı daha test yapacagım 😁😁

Sanmıyorum zararı olacağını

X