🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Kıyamam yaa canım benim gözlerinden öperim yavrunun. Ohooo sağı solu dinliyceksek vay halimize yok çocuk doğurmadan beleşe yaşıyormuşum yok bu kadar rahat gezdiğim yetermiş ohoo daha neler neler, oluyorda ben yapmıyorum sanki. Çok istediğimi ve uğraştığımı gayette iyi biliyorlar yine bu laflarından vazgeçmiyorlar. Çocuk için çocuk gayette yapılır kardeşi olsun tek olmasın diye. Olucak inşallah kısa zamanda ben inanıyorum. Rabbimin izniyle senin evladının, benimde cennetteki evlatlarımın kardeşleri gelicek 🥹♥️ ArasaNillGerek ArasaNillGerek
Rahat gezdiysen kocanla gezdin kocan güvenmiş sevmiş onlara ne 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ insana cinnet geçirtiyolar zorla. Amiiiinnnnn yavruşum amiiiinnnn allahım ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah tez zamanda ❤❤❤❤

Bebişim senle aynıyız 9. Gün bugün var mı hiç belirtin falan 😂
Valla geçen akşam adet olcakmışım gibi ağrım vardı. Sabaha geçti. Arada bi hassasiyet oluyo batmalar falan ama onlar adet öncesi her ay yaşadığım şeyler 😅 normalde sütyensiz gezemezdim bu günlerde hiç göğüslerim acımıyo acayip normalim yani sadece bazen akıntım oluyo oda bi tane yumurtam vardı solda belki bidaha büyüyen mi var bikemedim sende nasıl durumlar bebişim.

Rahat gezdiysen kocanla gezdin kocan güvenmiş sevmiş onlara ne 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ insana cinnet geçirtiyolar zorla. Amiiiinnnnn yavruşum amiiiinnnn allahım ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah tez zamanda ❤❤❤❤
Dimi yani sanki onların parasıyla gezdim. İnşallah canım ♥️🙏

Amin inşallah isteyen herkese nasip etsin Allah in🤲 bugünde normal prododtor ve laboquik kaset test yaptım negatif ama dünkü prodictor early de silik pembelik var bilemedim keşke evde hemen kandan öğrenebileceğiniz bişey de icat etseler😂
Ayy demi ya ne teknolojiler cıktı da bu cıkmadı daha evde idrarla strip testle bilmem neyle uğraşıyoruz tuvaletlerde 😅😅 o zaman yarın sabaha testini tekrarla kuzucum sen, bence cıkacak

Valla geçen akşam adet olcakmışım gibi ağrım vardı. Sabaha geçti. Arada bi hassasiyet oluyo batmalar falan ama onlar adet öncesi her ay yaşadığım şeyler 😅 normalde sütyensiz gezemezdim bu günlerde hiç göğüslerim acımıyo acayip normalim yani sadece bazen akıntım oluyo oda bi tane yumurtam vardı solda belki bidaha büyüyen mi var bikemedim sende nasıl durumlar bebişim.
Kuzum benim göğüsler her zaöan aynı asla değişim şişme olmaz şimdi de öyle biraz ordan umudum kesiliyor. Herşey normal bende de

Mart ayında aşılama oldum iğne oldum o iğnede beta var düşün yine göğüslerde gram bir şey olmadı 😂

Amin inşallah isteyen herkese nasip etsin Allah in🤲 bugünde normal prododtor ve laboquik kaset test yaptım negatif ama dünkü prodictor early de silik pembelik var bilemedim keşke evde hemen kandan öğrenebileceğiniz bişey de icat etseler😂
Dur bacım tövbe de , her ay her ay kendimizi kesmeye başlarız biz bu akılla kan akıtcaz diye 🤣🤣🤣

Kızlar bugun tup bebek icin doktora gıttım amh 0.5 olduğu ıcın. doktorum öncesinde 3 ay daha denemeye devam etmem söyledi. eşime e vıtamını almasını ve sperm kalıtesını yükseltmesi için keçiboynuzu pekmezi ve yaban mersini tüketmesini söyledi. bana da d ve b vitamini kullanmamı ve semizotu, brokoli, somon, ceviz yememi aksamları da zerdeçal, zencefil, tarcın ve yoğurt karıştırıp yememi söyledi yumurta kaliteniz artar bu şekilde dedi. 3 ay vıtamınlerı kullanıp ve yedıklerımıze dikkat edip tekrar gidicez. hııı bı de sigara kullanıyoruz ıkımızde, Gunde mars 10 adet için fazlasını ıcmeyın barı dedi.

Regl olalı da 9 gun falan oluyor, goguslerımcok ağrıyor yumurtalıklarım da ağrıyor, bu aksamdan itibaren yumurtlama testine başlıcam tekrar, tüp bebek yapıcaz diye bırakmıştım bu aksamdan itibaren denemeye devam dfjgh

Adete mi 4 gün var evde test yaptım bi gölge görüyorum hayal mı görüyorum acaba bilgisi olan var mı 🥹🙏🥰

Eklentiler

• IMG_6143.jpeg
    IMG_6143.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar bugun tup bebek icin doktora gıttım amh 0.5 olduğu ıcın. doktorum öncesinde 3 ay daha denemeye devam etmem söyledi. eşime e vıtamını almasını ve sperm kalıtesını yükseltmesi için keçiboynuzu pekmezi ve yaban mersini tüketmesini söyledi. bana da d ve b vitamini kullanmamı ve semizotu, brokoli, somon, ceviz yememi aksamları da zerdeçal, zencefil, tarcın ve yoğurt karıştırıp yememi söyledi yumurta kaliteniz artar bu şekilde dedi. 3 ay vıtamınlerı kullanıp ve yedıklerımıze dikkat edip tekrar gidicez. hııı bı de sigara kullanıyoruz ıkımızde, Gunde mars 10 adet için fazlasını ıcmeyın barı dedi.
Kuzum burada okumuştum 0.1 amh ile 3 ay serbest bırakılan bir arkadaşın gebe kaldığını 😍😍😍 Takviye önerilerini mutlaka yap , rabbim hepsini insanlar için yaratmış muhakkak fayda edecektir birbirimize dua edip elimizden geleni yapmaya devam 💃🏻

Kuzum benim göğüsler her zaöan aynı asla değişim şişme olmaz şimdi de öyle biraz ordan umudum kesiliyor. Herşey normal bende de
Benimde önceden şişme ağrı sızı olmazdı. Emzirme bittikten bi sene sonra mastit oldum lenf bezlerim baya şişmişti. Antibiyotikle geçti ama yer etti bi kere her ovü döneminde hormonlar değişiyo ya küçük küçük kistlerim kalmıştı onlar ağrı sızı yapıyodu. Bu ay klomen çatlatma iğnesi sayesinde göğüslerim cok normal bu anlamda işe yaradığını düşünüyorum çünkü acısından sütyensiz duramazdım

X