Çatlaklar Merak edilen Çatlak Kremleri ve Tedavi Konusunda Tecrübelerim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Bana doktor elancyl - correcteur vergetures önerdi. onu kullanmaya başlayacağım bugün. sonuçları yazarım.

canım ben de bundan kullanmayı dusunuyorum.Sen basladın mı kullanmaya bi faydasını gordun mu? ben cok arastırma yaptım daha once elancylin baska bi urununu kullanıp memnun kalmıstım.bu urunde de basarılı mıdır diye kararsız kaldım. yaptıgım arastırmalar sonucunda Lierac ampul ve correcteur vergetures arasında kaldım.:44:

Arkadaşlar ben bu konuda dermatoloğa danıştım varolan çatlakların yok edilmesi pek mümkün değil fakat azaltılabilir dedi ve Lierac ı önerdi bana şu an piyasadaki en etkili çatlak kremi dedi.Param olduğunda ilk işim Lierac almak olcak ama 1 kutu almak yetmez gibi geliyor yani en az 3 ay kullanmak lazım sonuç alabilmek için

canım aldınmı kullandınmu çok merka ettim.. bende dikkatımı cektım baktım netten bayada met edıyolar bende alıcam sende işe yaradımı ?

Elancyl Prevention Vergetures Hamilelik Dönemi Çatlak Önleyici Krem

KIZLAR BEN BU KREMİ KULLANIYORUM 3. KUTUM DAHA BUGÜN BİTTİ VE HİÇ BİR İŞE YARAMADI DOKTORUM BU KREMİ ÖNERMİŞTİ ALDIM AMA FAYDASINI GÖREMEDİM BENDEN TAVSİYE BOŞUNA PARA VERİP ALMAYIN...

lierac phytolastil ampul YADA KREMİNİ KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM ELANCYL KULLANAN HİÇ DUYMADIM PEKDE YAYGIN DEĞİL ZATEN BOŞU BOŞUNA OKADAR PARA GİTTİ İNŞALLAH BU YENİ KULLANICAĞIM MARKA İŞE YARAR.:emir_bebek::nazar:

kızlar özcelikle brz uzun yazıcam ama sanırım butun forumun çatlaklarla ilgili konularının özeti gibi olucak:çok üzgünüma.s
öncelikle bu çatlakların başlıca sebebinin genetik oldugunu sölüolar tabi bununda çok etkisi var ama bence genetikten daha çok beslenmemizle alakalı bişey.ben 21 yaşındayım ve sanırsam sık sık 3_4 kilo alıp verdiğim için kalçamda aşırı çatlaklarım var.daha bu yaşta bunlar varsa doğurunca ne olcak die düşünmekten kendim ortadan çatlamak üzereyim.neyse sonucta bize olan oldu burda edindiğimiz bilgileri çocuklarımızda kullanırız bizde.o yüzden hepinize şunu tavsiye ediorum bunu tabikide sizde uygulayın ama çocuklarınızda mutlaka uygulayın.arkadaşlar çocuklarımızı asitli şeylerden uzak tutalım.cips mips gibi abur cuburları yedirmeyelim.hepsinin başı bunlar bence selülitinde çatlağında,bide ne olursa olsun onları spora alıştıralım.bi,zim yaşadıklarımızı onlar yaşamasın.
bu arada çok ilginç bi bilgide örendim,
çatlaklar;Kilo artışı durumu, kozmetik cerrahi ve vücut geliştirme sporuyla yoğun olarak uğraşıldığı durumlarda, cildin uzayıp gerilmesine bağlı olarak gelişir.:bbo: bu durumda çatlaklarımız varsa çok aşırı vücudumuzu gerginleştiricek bi spor ve gerginleştirici ürünler kullanmamamızmı gerekir acaba?bence öle ama eminde deilimÇok üzgünüm çoook

neyse saadete geleyim.yaklaşık 4 yıldır bu fay hatlarıyla savaş içindeyim:sm_cool:.ama şu 5 gündür iice kafama takmış durumdayım.ve 4 gündür butun forum sitemizi okudum bu konuyla ilgili.ayrıca yurtdışındaki siteleride okudum ve forumlarınada baktım.hepimiz nitekim kadınız sorunumuz aynı ve kullandığımız yöntemlerde öle.herkez herşeyden memnun kalmıo ama kalanlarda var.şimdi bulduğum 1olarca tedavi yöntemi arasından sonuclarında başarı sağlayanlşarı yazıcam buraya sırayla...
1=rejene
tavsiye edende var etmeyende,yurt dışında epey bi başarı sağlamış herkez memnun
gibi ama size kalmış.Türkiyede de satışı var ve 89 ytl civarında
2=bonie cream
bunu sadece kullanmayı düşünen arkadaşlarım için yazıorum.tamamen bir fiyaskooooo
sakın denemeye kalkmayın.çatlak gidermeyi bırak,yeni çatlaklar bile meydana getirdi
ben kullandım şiddetle tavsiye etmiorum.
3=mustela ürünleri
bonie den farkı yok asla denemeyin,hiç bi işe yaramıo
şimdi işe yarayabilecek olanlara geçiorum.
4=Lierac Phytolastil Ampul
şunu belirtiyim ki,ampülü oluşan çatlakları gidermek için kullanılıo.
Phytolastil ampül bileşiminde bulunan bitkisel ekstreler sayesinde ciltte oluşan çatlakların oluşumunun önlenmesine yardımcı bakım sağlar.
• Phytolastil ampül formu 8 hafta düzenli olarak sabah ve akşam haricen kullanılmalıdır.
• Uygulama müddeti Phytolastil uygulamasının bir gelişme gösterdiği doğrultuda uzatılabilir. • Beklenen gelişmeye ulaşıldığında günde bir uygulama alınan sonucun devamını sağlamak için yeterlidir.
• Olumlu sonuçlar genelde uygulamanın 20. gününde oluşmaya başlar.
• Çatlaklar çevresindeki cildin doğal rengine kavuşmaya eğilim göstermeye başlayarak daha dar ve ince çizgi görünümü alır.
• Hamilelikte doğum sonrası tavsiye edilir.
1 paketin içinde 20 adet 5 mllik ampül bulunmaktadır. (Toplam 100 ml.) =80,75 YTL
5=ACTISTRETCH
ActiStretch, özel botanik ekstraktlı bir formüle sahiptir. Bu özel formülü sayesinde, doku yıkımına yol açan hücreleri engeller, hasara uğramış hücrelerarası dokunun (matriksin) onarılmasını uyarır.ActiStretch çatlakların, kızarıklığını, derinliğini ve genişliğini azaltarak tedavi eder.
1 Adet ActiStretch Çatlak Onarıcı ve Önleyici Krem= 95.00 YTL.
6=strivectin
sonuçları 28 günde alınıomuş ve %93 gibi etkiliymiş.ve çatlaklar için 4_6 hfta kullanmak yeterliymiş.
evt fiyatı brzcıkın ucuk kafamçokkarıştı 295ytlcik:sm_cool: nekadar masum bi fiyat
7=OHTpeptide 3 Çatlak ve Selülit (efervesan)
Çatlakları ve Selüliti (portakal kabuğu görünümü) Onaran Formül
Ciltteki pürüzleri azaltır % 14
Hücre yenilenmesini hızlandırır % 25
Kollajen sentezini arttırır % 350
Yara izlerini onarır
Cilt lekelerini düzeltir

OHTpeptide-3 efervesan vücut sıkılaştırıcı köpük, selülit görüntüsünü yaratan yağ birikimlerini ortadan kaldırmak için moleküler seviyede çalışır. Patentli peptidlere ve patentli iletim sistemine sahiptir.
fiyatı_250 ytlcik

8=bepanten merhem
fiyatı en fazla 3 ytl:) ve kullananlar çok memnun

şimdi ben bepantehenden başlıcamsabah akşam hatta boşta kaldıgımda bile sürmeyi denicem.şuanda yaz ve dierleriyle uğraşamam sanırsam.zaten koca bi 9 ay var önümüzde yapabilmemiz içinyerimseniben
inşallah sonuç alırım ama almassamda sırayla gitmeyi düşünüorum 4_5_6_7 yi sırayla kullanıcam ama önce oht peptitten başlıcam.zaten duyduguma göre bu kremi nuket duruda kullanıomuş laelaelaelaelae sonuçları yazarım sizlere.

bide kkmızın forumlarında bazı arkadaşlardan okuduklarımıda yazmak istiorum elinizin altında çok seçenek olsun die

her banyodan sonra strıvectin ve be panthene i klarıştırarak kullandım.
her sabah madecassol(6 ytl) akşamları önce acnelyse(2 ytl) sonra yine madecassol kullandım.günaşırı
yosun yağı(markası aktarım ücreti 14ytl)sürüp strech film geçirip 4-5 saat bekleyip strech filmi
çıkardım ve haftada bir kez evigen ampül(4 ytl) kullandım.ve inanılması zor çatlaklara vede ettim gibi
bişey.ban toplam maailyerti strivectini 175 ytl ye aldım toplam maaliyet 200 ytl
fakat karboksiterapinin seansı 90 ytl hepsinden bi kere aldım şiddetle tavsiye ediyorum

1kasık elma sırkesı,jojoba,avakado,hint,acıbadem,çilek,kayısı, badem,gül,servi ve susam
yağlarını havuç ceviz,elma ve kiviyi blenderdan gecirip suruyoruz.ama önce ökse otunu kaynatıp suyunu

çatlaklara sürüyoruz sonra yaglarla en az yarım saat masaj yapıp yaklasık 1saat sonra dusa girip kese
yapryoruz.gül kayısı ve çilek yagı digerlarinden daha fazla konacak.tüm yagları karıstırıp elme kivi
ceviz ve havucu sürecegimiz zaman elkiyoruz.
bence oldukça zahmetli aşagı yukarı 40ytl tutan bi karısım 6 aylık kullanım

bu arada bu yöntemlerin hepsi selülitede ii geliorrr
ve sizden ricam var bu saydıklarımdan kullandıklarınız varsa kısaca burda sonuclarını yazarsanız hepimiz için çok faydası olıcak...
uzun yazdığım için özür diliorum ama hepsi güzel kadınlarımız için....
Bepanthen i denemeliyimm .. :)

merhabalar arkadaşlar ben 35 haftalık hamileyim ve 3 aydan itbaren sabah akşam kakao yagının katısını kullandım(aktarlarda satılıyor, gramla alıyorsun vede sıvısı gıbı ıgrenç bır kokosu yok)şu ana kadar hjiç çatlagıom olamdı dıyebılırım kılo almama rahmen sutelık tam olarak17 kılo aldım ben şımdılık çok ama çok memnunum hıç bırşeye gerek yok pahalı kremlere vs re kakao yagının katısını kullanmak yetrelı ılk başta bır tup lierac kullalndım fakat aktarlar daha dogal olan kakao yagını tavsıye edınce bıraktım ..hamılık sonunda tekrar gelışmelerı yazacagım ..sevgıler

bende lierac alıcam 3kutu netten kampanya yapmışlar 3 kutu 106 tl amakredi kartı kullanmadığımız için gidince babamınkini alıcam :KK53:

merhabalar arkadaşlar ben 35 haftalık hamileyim ve 3 aydan itbaren sabah akşam kakao yagının katısını kullandım(aktarlarda satılıyor, gramla alıyorsun vede sıvısı gıbı ıgrenç bır kokosu yok)şu ana kadar hjiç çatlagıom olamdı dıyebılırım kılo almama rahmen sutelık tam olarak17 kılo aldım ben şımdılık çok ama çok memnunum hıç bırşeye gerek yok pahalı kremlere vs re kakao yagının katısını kullanmak yetrelı ılk başta bır tup lierac kullalndım fakat aktarlar daha dogal olan kakao yagını tavsıye edınce bıraktım ..hamılık sonunda tekrar gelışmelerı yazacagım ..sevgıler

Ama sen olusmasini onlemek icin kullanmissin o sekilde tabii ki ise yarar :)

hamileyken ben 20 kiloyu geçik kilo almıştım ve göbeğim hiç çatlamamıştı lierac ve bebek yağı daha çok kullandım çatlamadı göbeğim diğer yerelerede akıl edip sürseydim belki çatlamazdım neyse ama doğumdan sonra kilo verdikçe göbekte indikçe balon gibi söndükçe malesef çatladı diğer yerlerimdede daha az varken çoğaldı kilo verdikçe:KK50:

hamileyken ben 20 kiloyu geçik kilo almıştım ve göbeğim hiç çatlamamıştı lierac ve bebek yağı daha çok kullandım çatlamadı göbeğim diğer yerelerede akıl edip sürseydim belki çatlamazdım neyse ama doğumdan sonra kilo verdikçe göbekte indikçe balon gibi söndükçe malesef çatladı diğer yerlerimdede daha az varken çoğaldı kilo verdikçe:KK50:

X