Müge Anlı-OSMAN !!

Konu yanlis yerde, cok uzuntu verici bi durum caresizligini hissedip ekran karsisinda tutamadim gozyaslarimi.

Insanlarin hukuk mucadelesinde yalniz olmadigini hissetmesi onemli ancak adalet denilen sey kamuoyu baskisiyla isleyen bi kavram olmamali.
Birilerinin iki dudagindan cikan kelimeyle aksiyon alinmamali goruyoruz ki devletin calisanlarinin lakayt tutumlari, islerini bastan savmalari magdurlarin daha da magdur olmalarina *sebep oluyor. Bosuna koltuk isgal ediyorlar, liyakat onemli

Okumus etmis bi adamin acisinin ustune cahil insanlarin is bilmezligi yukleniyor.

edit: *sagliyor yazmisim

Ben çok arada kalıyorum böyle durumlarda.
Bu başlığı açtık ve nasıl bir destegimiz oldu?
Zaten ATV turkuvaz grubuna aitti devredimediyse.
Program ise hayrına değil birli bir kazanç doğrultusunda yapılıyor.
Yani 3 gün izlenmese kanal bile unutur.Umursamayi birakir elindeki olay örgüsünü.
Sanki hep topluma faydaliymis gibi görünüyor ama altında maddi bir kaygi da barındırıyor.

Ben çok arada kalıyorum böyle durumlarda.
Bu başlığı açtık ve nasıl bir destegimiz oldu?
Zaten ATV turkuvaz grubuna aitti devredimediyse.
Program ise hayrına değil birli bir kazanç doğrultusunda yapılıyor.
Yani 3 gün izlenmese kanal bile unutur.Umursamayi birakir elindeki olay örgüsünü.
Sanki hep topluma faydaliymis gibi görünüyor ama altında maddi bir kaygi da barındırıyor.
Bu ulkede gündem olmadan cozum olmuyor maalesef .. Buna istinaden basligi actim açıkçası.

bu işin altından büşra betül uğur ve betülün ailesi çıkacak. Büşrada bir şekilde neyle tehdit ediliyor bilmiyorum ama bir şey var cinayeti kim işledi biliyor ama çekindiği şey yüzünden 3 yıldır saklıyor. şok içindeyim iş yerinde ağlayarak izledim olayı merak ediyordum çünkü boşlukta açtım baktım osman ve isyanı. ah osman o kadar haklısın ki Allah yardımcın olsun anne baba öldü kardeşler birleşeceğine gelinen noktaya bak pes....

X