Müge Anlı-OSMAN !!

Ben çok arada kalıyorum böyle durumlarda.
Bu başlığı açtık ve nasıl bir destegimiz oldu?
Zaten ATV turkuvaz grubuna aitti devredimediyse.
Program ise hayrına değil birli bir kazanç doğrultusunda yapılıyor.
Yani 3 gün izlenmese kanal bile unutur.Umursamayi birakir elindeki olay örgüsünü.
Sanki hep topluma faydaliymis gibi görünüyor ama altında maddi bir kaygi da barındırıyor.
Aslında bu biraz deniz yıldızı hikayesine benziyor, büyük maddi kazançlar sağlanıyordur illaki ama sesini duyurup sorununu çözebilen birileri için çok şey farkediyor.

Bu ulkede gündem olmadan cozum olmuyor maalesef .. Buna istinaden basligi actim açıkçası.
Şimdi siz bu olayı icsellestirip uzuluyorsunuz ya,ben aynı samimiyeti Müge ve ekibinde göremiyorum.
Çok duyarliymis gibi lanse edilmelerine rağmen medya patronları sadece izlenecek içerikler için endişe tasimaktalar.Ne osmanlar ne de Ahmetler umurlarinda.
Müge zaten Parasını alıyor,toplumun hangi durumları kayıtsız kalmayacağını da hem kendisi hem de yapım ekibi çok iyi biliyor.
O yüzden bu kadar tutuluyor.
Yani bu insanlari aldıkları para ölçüsünde Osman'ın ailesine değer biciyorlar.
Program reyting kaygısı içerisine girse hemen başka bir konu başka bir gündem yaratırlar.
O yüzden bana cazip gelmiyor.
İnsanların dertlerine derman olmak degil bu.Yasanmis dertleri kazanca çevirme gayesi.
Dediğim gibi çok aradayim.

Şimdi siz bu olayı icsellestirip uzuluyorsunuz ya,ben aynı samimiyeti Müge ve ekibinde göremiyorum.
Çok duyarliymis gibi lanse edilmelerine rağmen medya patronları sadece izlenecek içerikler için endişe tasimaktalar.Ne osmanlar ne de Ahmetler umurlarinda.
Müge zaten Parasını alıyor,toplumun hangi durumları kayıtsız kalmayacağını da hem kendisi hem de yapım ekibi çok iyi biliyor.
Program reyting kaygısı içerisine girse hemen başka bir konu başka bir gündem yaratırlar.
İnsanların dertlerine derman olmak degil bu.Yasanmis dertleri kazanca çevirme gayesi.
Aynen öyle. Rabia Naz olayını hatırlayın.

Müge Anlı'da ailesinin katilinin arayan Osman için bütün mecralarda başlıklar acıldı.. Burada da olmalı bence desteği hakediyor :KK43: Ben şahsen kahroldum bugünkü çığlıkları haykırışları karşısında :KK43:
Ben de izledim şimdi kapattim ben ağladım Büsra da tik yok yazik çok yazik .Betul onun sirrini biliyorki konusamiyor ama ben ciplak videom dahi olsa osman bu kadar üzülürken insan dayanabilirmi yahu .. Allah hayirli evlat versin..

Benim kafamda,psikolojimde kaldırmıyor Müge Anlı izlemeyi, sinirlerim acayip bozuluyor,en son Marjan mıydı neydi bir kız kaybolmuştu ona bakmıştım, tanıdığım birinin tanıdığı olduğu için kız. Bulunana kadar izledim,bulununca kızin söylediklerini/sakladıklarını izledim,Muge hanimin kızin annesine al kızıni da memleketine git,kıza da senden çok var demesini izledim. Son oldu. Sonra kızın profiline denk geldim en son instada millet ne yardırmış senden cok var diye kıza ne yürümüşler memleketine git diye. Dedim bu kadının halkın üzerindeki etkisine bak,vay be.
Hala da izlemem.izlemiyorum.
Sizin açtığinız başlık ne işe yarayacak anlamadım zira anladığım kadarıyla Müge Anlı'nın elinden bir uçan kurtuluyor,çözer bir şekilde.

Benim kafamda,psikolojimde kaldırmıyor Müge Anlı izlemeyi, sinirlerim acayip bozuluyor,en son Marjan mıydı neydi bir kız kaybolmuştu ona bakmıştım, tanıdığım birinin tanıdığı olduğu için kız. Bulunana kadar izledim,bulununca kızin söylediklerini/sakladıklarını izledim,Muge hanimin kızin annesine al kızıni da memleketine git,kıza da senden çok var demesini izledim. Son oldu. Sonra kızın profiline denk geldim en son instada millet ne yardırmış senden cok var diye kıza ne yürümüşler memleketine git diye. Dedim bu kadının halkın üzerindeki etkisine bak,vay be.
Sizin açtığinız başlık ne işe yarayacak anlamadım zira anladığım kadarıyla Müge Anlı'nın elinden bir uçan kurtuluyor,çözer bir şekilde.
Ben de çok fazla izlemiyorum ama o gün izlemiştim hatırlıyorum bu olayı.
İnsanlar ne kadar acımasız ya.
Gidipte profili buldun hadi tamam da gidip kötü şeyler yazmakta nasıl bir psikolojiyse.
Yazanların altını kazısak Allah bilir neleri çıkacak ama başkalarına akıtıyorlar zehirlerini.

Ben çok arada kalıyorum böyle durumlarda.
Bu başlığı açtık ve nasıl bir destegimiz oldu?
Zaten ATV turkuvaz grubuna aitti devredimediyse.
Program ise hayrına değil birli bir kazanç doğrultusunda yapılıyor.
Yani 3 gün izlenmese kanal bile unutur.Umursamayi birakir elindeki olay örgüsünü.
Sanki hep topluma faydaliymis gibi görünüyor ama altında maddi bir kaygi da barındırıyor.
+1

Ben de çok fazla izlemiyorum ama o gün izlemiştim hatırlıyorum bu olayı.
İnsanlar ne kadar acımasız ya.
Gidipte profili buldun hadi tamam da gidip kötü şeyler yazmakta nasıl bir psikolojiyse.
Yazanların altını kazısak Allah bilir neleri çıkacak ama başkalarına akıtıyorlar zehirlerini.
İnsanlar acımasız evet. Üşenmemiş bulmuşlar profili,hepsi ezberlemis gibi Müge Anlı cümleleri ile yazmışlar tekrar ,tekrar ayni şeyleri. Ben mesela izlerken kızın annesine çok üzülmüştüm. Kız bulununca sevinmiştim ama Müge Anlı sıkıştırıp sorduğu sorulara cevap vermediğinde söylediklerine de üzülmüştüm. Hedef oldu kiz resmen.
Bilse başına bunlar gelecek,kendi gittiyse eminim gitmezdi yani. Allah kimseyi bu programa düşürmesin demistim izlerken.

Nedense Büşra da bilmiyor gibi hissediyorum başka türlü dağ olsa dayanmazdı bence.. Bu kadar ketumsa pesss derim..
tam aksıne fazla sey bılıyor konusursam yakarım yansam bıle yakmadan bırakmam soguk kanlılıgı bu

Dün annem sayesinde gördüm programı normal koşullarda hayatta izlemem ama ülkemin adalet sistemine lanet ettim. Somut delillere rağmen faili meçhul kalmış, demekki savcı da emniyet de kesinlikle işini yapmamış, rahatlarını bozmaya temezzül etmemişler, yazıklar olsun. Barut izi ya, herkesin evinde barut mu var, her gün silah talimi mi yapıyoruz hepimiz. Bunu nasıl görmezden gelebilmişler. Koltuğa oturup maaş almak sanıyorlar sanırım polis ve savcı olmayı. Utanç verici

muge parasını alıyor zaten dedınız ya
derdı ben paramı alırım onume konulanı sunayım olsa kadın bu ugurda hukuk okumazdı olayları daha dogru yorumlayabılmek ıcın hukuk okumaya basladı
2 saatlık uykuyla yayına cıkıyor cogu zaman tekrar tekrar bandları roportajları bızzat ızlıyor

bunlar emek ve degerlı seyler dertlerı sadece ızlenmek olsa bırsuru konu ve turk halkını toplayacak programlar var yapılır kı muge 25 yıldır bu sektorde her yaptıgı ıs zaten ızlendı daha once de magazıncıydı şenay düdek ıle programı vardı yıne oyle devam ederdı

bır haluk levent bır muge anlı ınanılmaz sayıda ınsanlara yardımları dokundu - o yardım tırları, akulu sandalyeler ıhtıyac sahıplerıne ulasıldı bazılarının tedavısını ustlendı bunlar sadece kanal sahıbının veya 1 - 2 kısının yapacagı ıs de degıl ekıp calısması bunlar ıcın cıddı mesai harcanıyor halktan sms ıle para toplamak ısının bıle bır suru proseduru var

bır kız kacıyor veya kayboluyor anında seyırcıler ulasıyor sırf bunun ıcın bıle program devam etmelı
kac olay aydınlatıldı bu sayede bız gorduk duyduk dıye , katıller suclarını ıtıraf etmek zorunda kaldılar . jandarma tum sehıre tek tek soramaz sonucta kulaktan kulaga yayılan bılgılerle cok olay aydınlatıldı

programın tabelerıyle ınsanlar mahkemeye basvuruyor programda boyle ayrıntılar konusuldu dıye dava acıyor ınsanlar, kanıt nıtelıgı tasıdıgı ıcın az sey mı bu

yanı arada kalacak bır durum yok sosyal medya cok guclu bır yer malum zaman zaman haksız ceza ındırımlerınde hashtaglerın gucunu az gormedık

suan osman yarın ahmet oburgun elif hepımızın derdı aynı herkes adalet arıyor ne sekılde duyurdugunun hıc onemı yok ısterse cıplak eylem yapsın yeter kı sesı duyulsun ve destek gorsun burada onemlı olan aslolan sey bu

evet o kız dıkkat cekmek ıcın kacırıldı numarası yapmıstı muge de kızın konusmasından anında olayı anladı ve ona sen dunku cocuksun evet gayetde guzelsın guzellıgının farkındasın ama bu guzellıgını bu sekılde kullanma senın gıbı guzellerden cok var demıstı bence az bıle dedı ben olsam daha agır konusurdum sanırım. o kadar ınsanı ayaklandırdı kızın annesı kızı kayboldu kacırıldı sandı yazık . . .

yanı arada kalacak bır durum yok sosyal medya cok guclu bır yer malum zaman zaman haksız ceza ındırımlerınde hashtaglerın gucunu az gormedık.
Size göre olmayabilir,bana göre var.
Düşünce bazında bana bu şekilde yansıyor,sizde de daha farkli biz izlenim uyandırıyor olabilir.
Ben bunu tartışmam,herkesin düşüncesi kendisine.

X