Mutfak Dekorasyonu Mutfağımın son hali

inşallah canım hayırlısıyla bitse bi
daha önceki fotolarda görmüştüm bahçeni salıncaktamı var ne güzel çok güzel valla mis gibi yat salıncağa tadını çıkar Rabbim dert keder vermesin hep güzel günler göstersin inşallah evinde hep mutlu huzurlu olun canım:KK16::KK16:

evet canım kapıdan bahçeye çıkıyoruz salıncağım da var geçen yıl evlilik yıl dönümü hediyemdi ohh keyif yapma zamanı sen ne yaptın bitirdinmi???

çok güzel ve ferah olmuş canım. güle güle kullanın. malzemeleri nelerdir mutfağın. yemek tarifi sorar gibi oldu ama :KK9: malzeme çok önemli malum.

çok güzel ve şirin. ahşap tonları hep dinlendirir beni. sadece alt kapaklarıda üstteki kapaklar gibi düz seçseydin keşke. ben böyle dalgalı olunca bakarken gözlerim yoruluyo. tabi resimde farklı çıkmışta olabilir ama öenmli olan kendi beğendiniz şekilde olması. güle güle kullanın

mutfağın çok güzel olmuş canım yaa çok beğendim :KK69:
mutfak yaptırmak zor bi süreç ama emeğine değmiş, şimdi keyfini çıkar :KK34:

çok güzelmiş ben bişey soracaktım dolabın kapakları nedir?marangozdamı yaptırdınız_?parmakiizi kalıyormu?güle güle kullanın

çok güzelmiş ben bişey soracaktım dolabın kapakları nedir?marangozdamı yaptırdınız_?parmakiizi kalıyormu?güle güle kullanın
evet mobilyacıda yaptırdım kaplama kapak ama pvc değil meblan kapak demişlerdi parmak izi bırakmıyorda genede mdf mobilyalar gibi de değil parlak olduğundan... beğendiğine de çok sevindim teşekür ederim

güle güle kullan:)

Allahım darısı başıma Aminnnnnn....

Arkadaşlar teşekkür ederim tektek çok sağolun beğendiğiniz için olmayanlarada allah nasip etsin

çok güzel mutfagınız var.:nazar:

Geniş mutfakları olanlara bayılıyorum vallahi.Benimkio kadar küçük ki. Sizin mutfagınızın yarısının yarısı :KK43::KK59:

Inan mutfağına bayıldım o kadar ferah ki çok beğendim canım güle güle otur misler gibi yemekler pişir sevdiklerinle inş.:KK1:

ben aranıza yeni katıldım sayılırhenüz çok acemiyim bumutfağı görünce
çok sevdim harika olmuş üstelik dar bir mutfak olmasına rağmen yerleşim çok güzeldolapların renginede bayıldım
rabbim mutfağınızda ve evinizde sevdiklerinizle birlikte huzur içinde yaşamayı nasip etsin:92::92:

X