Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

ah bide evleenmeden büyüseler daha ii olur evlenince büyüyeceğinin garantisi yokki eğer evlendikten sonra masj yani mıncık mıncık olayı ile büyüyecekse biz şimdide yaapbiliriz :eek: inanıyorum ya biraz kilo alımı birazda bu uğraşlar sayesinde hepimiz dolgun ve iri göğüslere kavuşacağızz çaya masaşa soğuk suya hurmaya devam:içelim:

ah bide evleenmeden büyüseler daha ii olur evlenince büyüyeceğinin garantisi yokki eğer evlendikten sonra masj yani mıncık mıncık olayı ile büyüyecekse biz şimdide yaapbiliriz :eek: inanıyorum ya biraz kilo alımı birazda bu uğraşlar sayesinde hepimiz dolgun ve iri göğüslere kavuşacağızz çaya masaşa soğuk suya hurmaya devam:içelim:

inşallah....umudumuz var.....azmin elinden bişi kurtulamaz....devamm arkadaşlar başaracağızz....:eek:kaydirigubbakcemile2

büyümüyolar işte yeter artık herşeyi denedim o kadar kolay değil büyük olanlara imrenerek bakmaya devam yapacak bişey yok küçük göğüs nasıl kocaman olur ya olmuyor işte olmayacakta

umutlanmaya devam edin kızlar ama boş üzgünüm inanın kolay değil öyle yapı meselesi bu ameliyattan başka çaresi nedir bilmiyorum yok galiba

]Nar;

Nar sıcak ve kurak iklimlerde yetişen Haziran - Temmuz aylarında göz alıcı kırmızı, iri çiçekler açan, iki ile beş metrearası boyda, gövdesi hafif dikenli, parlak dökülmeyen yapraklara sahip bir ağaçtır. Akdeniz havzasından Japonya?ya kadar dünyanın pek çok bölgesinde yetişir. Çok gövdeli ve sık dallı bir ılıman iklim bitkisidir. Nar ağacının gövde, kök, dal ve kabukları nişasta, mannit, reçineli maddeler, asitler ve tanen ihtiva eder. Nar ağacının kabukları, meyvesinin kabukları, meyvesinin çekirdekleri ve çiçekleri ayrı ayrı değişik amaçlarla fonksiyonel bir gıda desteği olarak kullanılmaktadır. Nar ilahi kitaplarda cennet meyvesi olarak tanımlanmaktadır.

--------------------------------------------------------------------------------

Nar Çekirdeğinde Neler Var?

Nar çekirdeğinin içindeki yağda başta linoleik ve oleik asit olmak üzere toplam altı çeşit yağ asidinin olduğu tespit edilmiştir. Nar çekirdeği konjuge lineolik asit bakımından zengin olup, bitkisel östrojen hormonu içerir. Ayrıca C vitamini, demir, potasyum, fosfor, sodyum, çinko ve mangan mevcut olup, meyveye kırmızı rengini veren antisiyoninlerdir. Antisiyoninler aynı zamanda güçlü antioksidanlardır.

--------------------------------------------------------------------------------

Nar Çekirdeğini Neden ve Nerede Kullanmalıyım?

Nar çekirdeği tüketimi hızla artan fonksiyonel bir gıda desteğidir. Son on yıl içinde yapılan araştırmalardan elde edilen olumlu sonuçların açıklanması ona olan ilgiyi arttırmıştır.
Nar çekirdeğinin dünyanın pek çok yerinde ve ülkemizde doktor tedavisine yardımcı fonksiyonel bir gıda desteği olarak halk arasında ve modern tıpça aşağıda belirtilen rahatsızlıklarda düzenli ve daha fazla tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Yüksek kolesterol ve hipertansiyon rahatsızlıklarında,
Cildi tazeleyici, sıkılaştırıcı olarak,
Menopoz dönemlerinde (içerisindeki fito ostrojenlerle) destekleyici olarak,
Antioksidan olarak,
Göz ağrılarında,
Geçmeyen yaralarda balla karıştırılarak,

Nar Çekirdeğini Nasıl Tüketmeliyim?

Öğütülmüş nar çekirdeğinin (mümkünse kutu içeriğinin tamamını bir defada) balla karıştırıp macun haline getirdikten sonra günde üç kez yemeklerden yarım saat önce bir tatlı yada yemek kaşığı alınması yemek yenilinceye kadar geçen sürede başka bir şey yenilmemesi tavsiye olunur.

İki çay kaşığı öğütülmüş nar çekirdeğini bir çay fincanı kaynar suda ağzı kapalı olarak 10 dakika demleyerek çay şeklinde günde üç kez tüketebilirsiniz.

Aslolan nar çekirdeği ve benzeri antioksidan etkili fonksiyonel bitkileri hastalanmadan önce herhangi bir gıda gibi değişik zamanlarda alarak yada yılda en azbir kez 45 ? 60 günlük sürelerde düzenli kullanarak zararlı unsurlarla savaşan bağışıklık sistemimiz ve vücudumuzun diğer organlarına takviye dost yardımcılar göndermektir.

Kür uygulamalarında asgari 45 - 60 gün sürekli ve düzenli kullanım önemlidir.

Nar çekirdeği ilaç değil, fonksiyonel bir gıda desteğidir.

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
a.syha bişi diimmi bizim bahçede nar ağacı var her sonbahar 1 ağaç dolusu nar yiyorum ve şimdiye kadar kesinlikle gçöğüs büyütme yönünde bi etkisini görmedim.:1no2:

o iğrenç kokma ve topak olma konusuna gelince.üzüm çekirdeğinin yağını çıkarıp satıyolar sadece kuru posası kalıo bu yüzden bozulmuo ama nar çekirdeği yağını çıkarmadıkları için yağıyla birlikte öğütüyolar yağ da tabi nem yapıo bu nemli ortam da kısa sürede bayatlayıp tadının acımasına sebep oluyo.bu yüzden bulabilirseniz nar çekirdeklerini tane halinde satın alıp öğüttürürseniz taze taze daha iyi olur.a.s

hmmm ....evet bende dayanamayıp aldığım yere sormuştum oda senın gıbı bı açıklama yaptı...bozulmaz dedi...çekirdeğinin bamya gibi salyalı olduğunu ondan dolayı topaklaşma yaptığını söledi...biraz kötü kokuyo ama zar zor yutuyorum napım....katlancaz...:nazar:

ben de aldım evet topak topak. bozuk değildir bence. tadı da iğrenç gelmedi. tiksinerek yememeye çalış. iğrendiğin şeyden nasıl hayır gelmesini beklersin ki...

haklısın canım ama napım çok kötü kokuyo...burnumu kapatıyorum ağzıma aldığım gibi yutuyorum zorda olsa...katlanmaya çalışıyorum işte...

ya ben de yaz başı gibi almıstım bayagı bi. kullandım 1 ay kadar ama kokusu cok kotu geldi diye bırakmıstım simdi hala elimde kalmıs duruyo. kullanmaya devam etsem mi acaba bozulmus mudur? ben direkt toz halinde almıştım.. yoksa gidip yeniden mi alsam? bayagı da bi var aslında.

ya ben de yaz başı gibi almıstım bayagı bi. kullandım 1 ay kadar ama kokusu cok kotu geldi diye bırakmıstım simdi hala elimde kalmıs duruyo. kullanmaya devam etsem mi acaba bozulmus mudur? ben direkt toz halinde almıştım.. yoksa gidip yeniden mi alsam? bayagı da bi var aslında.

canım kutuda olanlardan mı aldın yoksa açıkmı aldın? açık aldıysan nekadar zaman oldu ?aldığın yerede sorabılırsın..

canım kutuda olanlardan mı aldın yoksa açıkmı aldın? açık aldıysan nekadar zaman oldu ?aldığın yerede sorabılırsın..

yok kutuda degil açık aldım poşetli. alalı da herhalde bi 3 ay olmuştur diye tahmin ediyorum.. bozulmustur dimi fisfisfis
bi dahakine kutudakilerden alayım bari.

japon kizlari da nar cekirdegi kullaniyorlarmis bu arada... :CüvCüv: gogus buyutmek icin :icecream:

İyiki kullanıyorlarmış Kız onların göğüsleri limon kadar hahaah
Şaka bir yana nar çekirdeği ostrojen içeriyorsa kullanmak doğrumudur ki?Ostrojen seviyesini değiştirmek başka hastalıklara neden olmasın?dikkatli olun ve bence bırakın göğüsleriniz ufak olsun benimki büyük te bir işemi yarıyor sanki hihoyyyt her bluzda normal bedenimden bir beden büyük almak zorunda kalıyorum göğüslerim kumaşı germesin diye .Oğlum kızdırmak için koca memeli annem diye seviyor beni:eek:klava:
Göğüsler bana kalırsa ırsi çünkü sülalem iri göğüslü.O yüzden bırakın olduğu gibi kalsın

nar çekirdeği kullanıyorum ama bir faydasını görmedim henüz bu arada hayat su seninkiler büyük olduğu için rahat konuşuyorsun olmasaydı senide görürdük tabi abartı büyükse haklısın sıkıntında

Arkadaşlar nasılsınız göğüsler nasıl gelişme warmı bende biraz war dewam edicem inş nar çekirdeğinin zararı olmaz umarım gelişmelerinizi merakla bekliyorum yazarsanız sewinirim kopmayalım sewgiler a.s.

eeeeeeee kızlar kimseden ses çıkmıo ne durumdasınız ?bi gelişme varmı?????

ben 2 ay boyunca deli gibi nar yedim hiiiiiiç bi faydası olmadı.ama geçenlerde(3 ay önce) kremle masaj yapıodum 20 dak falan bayağı büyümüştü yani.bence olay narda küç te falan deil resmen masajda arkadaşlar.yerimseniben

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ayy ya deli olucam tam msjları okuyup nar çekirdeği almaya karar veriyorum sonra başka bi yazı okuyup küç te yapim diyorum sonra ikisini birden yapiyim diyorum sonra daha çok okuyunca kafam karışıyo bunları boşver ya allah korusun kilo alırım diye korkup sadece masaj mı yapsam diyom :)))
en iyisi ben şimdi kendime bi liste çıkarıyımda yapıcaklarımı sıraya koyup adam gibi yapim bisürede hiç buralara uğramıyım :))) sonuçları bildiririm ama merak etmeyin :))

X