Nefret Ediyorum!

şimdi bu dediğimi biri yanlış anlayabilir ama son yıllarda özellikle devlet dairelerinde namaz kılma işi arttı, koridorlarda balgam çıkarma sesleri yankılanır, şipidik şipidik takunyalar, paçalar sıvalı,millet mantar kapmış lavabolardan, sen elini yıkıcaksın lavaboda bi ayak

Yoo yanlış anlayacak bişey yok bence.
Lavaboda ayak yıkama olayı benim de midemi kaldıran bir olay :26:
Hele o harrrk tuu diye çıkarılan balgam sesi :KK20:

güzide komşu teyzelerimizin genç kızlarımıza koca baskısı var sevmediğim
o teyzeler ki kimin kimle ne zaman nereye girdiğini çıktığını bilir ama yan komşusu acından ölse haberim yoktu der, dedikodu dumanı tütmeyen hiçbi yere gözlerini çevirmezler

şimdi bu dediğimi biri yanlış anlayabilir ama son yıllarda özellikle devlet dairelerinde namaz kılma işi arttı, koridorlarda balgam çıkarma sesleri yankılanır, şipidik şipidik takunyalar, paçalar sıvalı,millet mantar kapmış lavabolardan, sen elini yıkıcaksın lavaboda bi ayak

eğer ayrı bi yer vermemişlerse mecburen orda abdest alıcaklar.
şipidik şipidik takunyalar, paçalar sıvalı..bunun size sakıncası ne onu anlamadım???
ben abdest bölümü yoksa devlet dairesinde mecbur lavaboda abdest alırım ama ayaklarımı tuvaletin çeşmesinde yıkarım.

Öyykk!
Ben bir de en çok saçları açık mutfağa giren insanlara uyuzum! :KK47:

Ben de kaç kere rastladım wc den çıkıp,ellerini yıkamadan arazi olanlara.Yani koca kadın birşey de söyleyemezsin ki..
Bilmeyen de tipine baksa ne güzel bakımlı hoş kadın,ahkam da keserler sağda solda çok temizim titizim diye ama tövbeeeeeeeee
pis insanlar.erkeği kadını farketmıyo yok arkadaş,su sabun heryerde var,istedikten sonra ne kokarsın,ne pis bırakırsın,ne mikrop saçarsın,önce kendin için..

Bu arada konu sahibinin nick ine hayran kaldim oncelikle onu belirteyim :)

Insanlarimiz gercekten diger insanlar saygiyi ve toplum icinde nasil davranilacagini hic bilmiyor hic. Ben en cok otobuste sunnet cocugu gibi oturan hanzolara sinir oluyorum. Taciz amacli mi, yoksa dusuncesizlikten mi yapiyorlar bilemiyorum bazen. Bir kere universiteye giderken yanima dolmusta liseli bir cocuk aynen o pozisyonda oturmustu , once guzel guzel uyardim diklenince de azarlamistim :) Bir keresinde de yine boyle bir hanzoyla yan yanaydim, once bacak bacak ustune atip sonra resmen elemani koseye sikistirmistim, ezik ezik biraz ileri gider miyim diye sormustu :)

Bir de toplu tasimada bagira cagira cep telefonu sohbetleri yapan insanlar var ki akillara ziyan , onlara laf bile etmem.

En kotusu, ucak kalkarken hala cep telefonuyla oynayan barzolar, onlar twitterda 2 dk daha takilsin diye, 200 kisilik ucak yere cakilsin, cakilsin tabi onlarin keyfi bozulmasin.

Öyykk!
Ben bir de en çok saçları açık mutfağa giren insanlara uyuzum! :KK47:

bide kıpkırmızı yada siyah yada bordo ama uçları çıkmış tırnaklarla mutfaga girerler yada günlerce öyle dolaşırlar,saçları yağ içinde gezerler,böğğğğğğğğğğğ

eğer ayrı bi yer vermemişlerse mecburen orda abdest alıcaklar.
şipidik şipidik takunyalar, paçalar sıvalı..bunun size sakıncası ne onu anlamadım???
ben abdest bölümü yoksa devlet dairesinde mecbur lavaboda abdest alırım ama ayaklarımı tuvaletin çeşmesinde yıkarım.

devlet dairesinde hoş bulmuyorum, bunu şovence yapanlar zaten kendilerini belli ediyolar, ben kimsenin balgamını dinlemek zorunda değilim, devlet herkesin inancına göre mekan yapmak zorunda o zaman, neticede benim inancımı bilemezsiniz değil mi

Ben de eve misafirliğe gelip de tuvaleti kullananlar acaba ellerini yıkıyor mu diye kulak kabartıyorum. :) Sonra gelip bardağı,çatalı elliyorlar.Erkekler özellikle...Neyse ki eşim bu konuda dikkatli,yıkar ellerini...Bi gün arkadaş gelmişti bebeğinin altını temizledi,sonra ellerini yıkamadı,ben de yıkattırdım ona allem edli kullem edip... :KK9:

Ay ona ben de çok dikkat ediyorum.
Acaba ellerini yıkıyolar mı diye.

Bebek altnı değiştirdikten sonra el yıkamayanlarada çok rastladım.
O ellerle bebeğin ağzını yüzünü elliyorlar bide.

Ben bu konuda çok hassasım.
Bez değiştirmeden önce de sonra da elimi yıkarım.

kesinlikle katılıyorum.eminim evde domestosla parlatıyordur heryeri sonra da tittizim diye geziyordur.
bende nefret listene bişeyler ekliyim.
sırf bayan doktora derdimi daha rahat anlatmak için gittiğim jinekoloğun aman ne var bunda bizde kadınız bizde evliyiz diyip ondan sonrada seni aşağılamasından nefret ediyorum .bazen erkek jinekologlar daha ılımlı derdimi onlara utana sıkıla anlatsamda:KK43:

Aynen katiliyorum, kadin jinekologlarin bazilari gercekten igrenclesiyor, kadin olmasi onun ozelime dambur dumbur dalmasina asla bahane ve ozur olamaz. Ben erkek jinekolog tercih ediyorum her zaman.

bundan önceki evimizde apartman görevlimizin dert yandığını dinlemiştim. sevgili apartman sakinlerimiz petlerini banyonun penceresinden apartmanın boşluğuna atıyorlarmış. adamcağız toplamaktan ilallah demiş:KK14:

Son düzenleme:
devlet dairesinde hoş bulmuyorum, bunu şovence yapanlar zaten kendilerini belli ediyolar, ben kimsenin balgamını dinlemek zorunda değilim, devlet herkesin inancına göre mekan yapmak zorunda o zaman, neticede benim inancımı bilemezsiniz değil mi

ben size inancını ne diye sormadım.banane!!!
ayrıca eve yetişene kadar namazım geç kalıcaksa mescit var abdesthane yoksa mecbur namazımı kılıcam dimi...
ayrıca bunu gösteriş için de yapmıyorum.ben istemezmiyim güzelce abdst alma yerim olsun kapıda edkek görecek korsu olmadan abdest alayım.

Bir de ellerini yıkamayanlar var ki illetlik resmen!.
Tuvaletten çıkıyor kapının koluna dokunuyor ve çıkışta elini yıkamıyor.
O dokunduğu kapı kolunda o sifon sapında o kadar mikrop var ki...

bu tipler yüzünden ben kapı kollarını kesinlikle ellemem yaa.
dışarda başka musluk yoksa elimi yıkadıktan sonra peçeteyle açıyorum en dış kapıyı.
ya da birisi kapıyı açınca ben de çıkıyorum :))
dışarda musluk sabun varsa bi de orda yıkıyorum
tamam sadece üstünü bile düzeltmiş olsan o kapı kolu ne kadar pis yahu wc kabininden çıkınca yıka yani elini çok mu zor bişi.

ben size inancını ne diye sormadım.banane!!!
ayrıca eve yetişene kadar namazım geç kalıcaksa mescit var abdesthane yoksa mecbur namazımı kılıcam dimi...
ayrıca bunu gösteriş için de yapmıyorum.ben istemezmiyim güzelce abdst alma yerim olsun kapıda edkek görecek korsu olmadan abdest alayım.

ben oraya şovence yapanlar demişim dimi
anlaşılmıcak bişey yok yani

Ay ona ben de çok dikkat ediyorum.
Acaba ellerini yıkıyolar mı diye.

Bebek altnı değiştirdikten sonra el yıkamayanlarada çok rastladım.
O ellerle bebeğin ağzını yüzünü elliyorlar bide.

Ben bu konuda çok hassasım.
Bez değiştirmeden önce de sonra da elimi yıkarım.

El yikamama konusunda erkeklere rakip tanimam. Ben lisedeyken kizlar tuvaletini su basmisti, o yuzden 2 ay erkekler tuvaletini kiz + erkek beraber kullandik. Sunu gordum, erkeklerin cok azi tuvaletten sonra ellerini yikiyor iyyyyyyk !!!

Hayir arkadas, eli pislige daha cok bulasan sizsiniz, o elle gidip bir de yemek yiyorsunuz , yani anlamak mumkun degil.

- Yolda öte beriye salya sümük pöykürüp tüküren insanımsı canlılardan da nefret ediyorum...

-Otobüslerde bacaklarını pergel gibi açıp yanndaki vatandaşı zor duruma sokan insanımsılardan da nefret ediyorum

-Hamilelere ayakta zor durqn hastalara yaşlılara yer vermeyip bir de uyuyor numarası çekenlerden de nefret edyorum.

-Nerde olduğunu unutup çakkıdı çukkudu sakız şişirp patlatanlardan da nefret ediyorum.

-Mağazaya girer girmez seninle beraber tüm mağazayı adım adım dolaşan görevlilerde de nefret ediyorum.

-Sokakta yürürken yanında kocan mı var çocuğun mu var diye bakmaksızın
mal gibi gözünün içine içine bakıp kaş göz işareti yapan magandalardan da nefret ediyorum.

-Sokak hayvanlarına merhamet etmeyip taş atan tekme atan canilerden de nefret ediyorum..

-Doğum yapmayı marifet sanan doğurmaya gelince kedi gibi doğuran bakmaya gelince camiye çöp variline
bırakan kadınlardan da nefret ediyorum.

-Karısını kadını saymayıp hor görenlerden şiddet uygulayanlardan aldatanlardan küfredenlerden hakaret
edenlerden anasına babasına ezdirenlerden nefret ediyorum.

noktası virgülüne katılıyorum ..

bide özellikle evde dayanamadığım saç mevzusu var ki bi anımı anlatmak istiyorum

2 sene önce bir bayram ve komşumuz sağolsun hiç tanımadığımız komşusuyla geldi bize,kadında maşallah uzun sipsiyah saçlı
bağlı saçlarını açtı,oynadı oynadı,elıyle dökülenlerı aldı,tortop etti,ben karşıda eriyorum ama bakım dedım kültablasına mı koyacak,benden çöpün yerinimi soracak
yok anam usulca yere bıraktı,kan beynıme sıçradı,bişeyde dıyemedım terbiyesize,gider gitme süpürge açtım resmen.....

X