Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kullandığım farlar everdays minerals...

evet evet ,takma kirpik var ,hala takmakta zorlandığım :))
offffffff offf offffffffffffffffffffff :KK69: harika harika harikaaa :KK69: süper süper süperrrrr :KK69::KK69::KK69:
yeni cicilerinde hayirli olsun bu arada :KK12:

bu da bugün yaptığım bir deneme ..yüzümün yarısına uygulayıp daha sonra diğer yarısına farklı bir makyaj uygulayacaktım ama üşendim :2: sonra böyle kaldı..:KK1:

mavi ve gri makyaj denemesi ...

104.JPG

109.JPG

nilcm gözünün içine çektiğin mavi kalemin markası ve no su nedir acaba??

:13:
nilcm gözünün içine çektiğin mavi kalemin markası ve no su nedir acaba??

canım o kalem ,gabrini marka lip&eye express no 132:KK12:

offffffff offf offffffffffffffffffffff :KK69: harika harika harikaaa :KK69: süper süper süperrrrr :KK69::KK69::KK69:
yeni cicilerinde hayirli olsun bu arada :KK12:

vıstı tşk ederim canım ,daha iyileri sizlerin olsun :13:

nil im maşallah canım harikasın yine :):KK16:

tşk ederiç çakalım :KK19:
paylasım için teşekürler :)
:KK16:

nil merhaba gönderilerini sürekli takip ediyorum makyaj altına kullanmak için 50 faktörlü güneş kremi önermiştin hangi markayı tavsiye edersin? 2. sorum ise daha 20 yasındayım ancak göz cizgilerim cok belirgin makyaj yapılınca dahi belirgin oluyor bunu engellemenin herhangi bir yolu var mı dogal olarak da uygulayabilecegim bir yol olursa sevinirim. diger bir sorum maybelline dream mousse köpük allıgı önerirmisin yanaklarımın parlak görünmesini istiyorum bu etkili olur mu? son sorum ise biraz fazla oldu kusura bakma ama senin yardımcı olabilecegini düşündüm:) esmerim cok acık renk ruj sevmiyorum kendime yakıştırmıyorum hangi tonlarda ruj önerirsin mara ve numarasıyla beraber uygun bir fiyatta ruj önerirsen sevinirim:)) cok sagol simdiden...

canım ben güneş koruyucu olarak vıchy capıtal soleıl 50+ yı kullanıyorum ,bilyeli ,vıcık vıcık yağlı değil..

canım göz çizgilerini kısmende olsa kamufle edebiliriz ama tamamen değil ...
kapatıcını ince bir fırça yada aplikatörün ucu ile kapatıcına bula ve çizgilerin üzerine sür ama hafifçe ve
parmak uçlarınla hafif dokunuşlarla dağıt,cildine iyice yedir...
bu arada kapatıcın fondoteninden açık renk olmalı...
ve sabitlemek için çok hafif olarak sadece dokunurcasına pudra sür fırça ile,bu da makyajı ve yapılan işlemi sabitler...
ama fazla sürersen de o pudra o çizgilerde birikir,sadece hafifçe dokundur pudranı,kapatıcın ile aynı tonlarda olmalı pudranda...

ben köpük yada krem allık kullanmıyorum,çok ta öenrmiyorum ,zaten kullandıklarımız gözeneklerimizi tıkıyor köpük ve krem olanlar bu anlamda daha riskli bana göre..
etkisi oluyormu elbette oluyor,tercih edersen kullanabilirsin tabii...

esmer bayanlara açık ve nude tonları ben çok yakıştırım öncelikle,hele birde parıltılı olanlar ,harika görünürler..
ama sen açık sevmiyorsan ,pempe ve kırmızı tonları olabilir...
mesela flormar 505 yada 204 ve tonları,deneyerek almanı öneririm yine de...
images

Son düzenleme:
kullandığım farlar everdays minerals...

evet evet ,takma kirpik var ,hala takmakta zorlandığım :))

farların renklerine bayıldım canım tabiikide makyajında çokk güzell olmuş.
yeni malzemelerinide güle güle kullan canım.:KK16:

cevapların için cok teşekkür ederim nil önerilerini uygulayacagım :)
rica ederim :nazar:
farların renklerine bayıldım canım tabiikide makyajında çokk güzell olmuş.
yeni malzemelerinide güle güle kullan canım.:KK16:
gacim everdays minerals in kahve altın ve füme tonları ile yaptım bu makyajı,ve flormar mat beyazı tekli farı kulandım..
çok tşk ederim :KK19:

angelina jolıe make up

bu tarz makyajı çok seviyorum ,kendi kullandığım makyaj stilimle çok benzer..
angelina havasına bürünmeye çalıştım,bakışlarını taklit etmeye çalıştım ama, ıı-ııı olmadı:))
olduğunun dışına çıkamıyor insan..
yine de onun tarzını uygulamışken ,onun havasını vermeye çalıştım..ve çakma türk malı angelina'nın yandan yemişi :))
ben keyif aldım umarım siz de bakarken aynı keyifi hissedersiniz..
sevgiler...

angelina ve ben bir elmanın 2 yarısı olduk :KK1:

angelina-jolie-cat-eyes.jpg

ha ha alemsin ya :KK1:demek angelinanın yandan yemişi:KK1::KK1: evet benzemiş biraz:KK34: ama yüz şekilleriniz farklı angelinanın yüzü daha iri seninki daha zarif bence:KK34:birde senin yüzün biraz daha zayıf sanki yada kontürleme işlemindenmi öyle görünüyor yoksa:44:ha bide angelina bakarken gözünü biraz fazla kısıyor:82:bu makyaj tarzı sanada çok yakışmış .ben senin yüzünü çok zarif ve kadınsı buluyorum:KK69::KK71:genel anlamda kadınlarda iri hatlardan hoşlanmıyorum pek:KK19:

Son düzenleme:

angelina jolıe make up

angelina havasına bürünmeye çalıştım,bakışlarını taklit etmeye çalıştım ama, ıı-ııı olmadı:))
yine de onun tarzını uygulamışken ,onun havasını vermeye çalıştım..ve çakma türk malı angelina'nın yandan yemişi :))
sevgiler...

:KK30:oldum.
dudak harici benzediniz.elmacık kemikleriniz,gözler aynı:nazar:
bu makyajı bende çok seviyorum.
ay valla fotolara bakmaktan mesajı yollayamadım bi türlü:KK9:

ha ha alemsin ya :KK1:demek angelinanın yandan yemişi:KK1::KK1: evet benzemiş biraz:KK34: ama yüz şekilleriniz farklı angelinanın yüzü daha iri seninki daha zarif bence:KK34:birde senin yüzün biraz daha zayıf sanki yada kontürleme işlemindenmi öyle görünüyor yoksa:44:ha bide angelina bakarken gözünü biraz fazla kısıyor:82:bu makyaj tarzı sanada çok yakışmış .ben senin yüzünü çok zarif ve kadınsı buluyorum:KK69::KK71:genel anlamda kadınlarda iri hatlardan hoşlanmıyorum pek:KK19:

maviş vallahi ,angelinanın yanında minik kaldım ,benim kafam da hatlarımda küçücüktür,çocuk boy şapkalı kullanırım ben mesela o denli:KK1:
kontürleme varla yok arası burada aslında..kendi kemik yapım bu..benim kullandığım bir tarz bu ,çok hoş bir tarz evet :13:
tşk ederim yorumuna canım:79:
:KK30:oldum.
dudak harici benzediniz.elmacık kemikleriniz,gözler aynı:nazar:
bu makyajı bende çok seviyorum.
ay valla fotolara bakmaktan mesajı yollayamadım bi türlü:KK9:

ablacım sorma ,ondaki dudaklar benimkini 4 e çarpar,birde benim dudaklarımı dolgunlaştırdığım hali bu :KK1:
çok tşk ederim ,beğendiğine çok sevindim :KK19:

ahaaaa ınanmıyommm:KK53:sen harcanayonnn buralarda balım:KK48: hakket aynı olmusss :nazar:

aslı'm yerli malı türk 'ün malı:KK1:sahip çıkmalı:KK52:
tşk ederim :KK70:

maviş vallahi ,angelinanın yanında minik kaldım ,benim kafam da hatlarımda küçücüktür,çocuk boy şapkalı kullanırım ben mesela o denli:KK1:
kontürleme varla yok arası burada aslında..kendi kemik yapım bu..benim kullandığım bir tarz bu ,çok hoş bir tarz evet :13:
tşk ederim yorumuna canım:79:

ablacım sorma ,ondaki dudaklar benimkini 4 e çarpar,birde benim dudaklarımı dolgunlaştırdığım hali bu :KK1:
çok tşk ederim ,beğendiğine çok sevindim :KK19:

aslı'm yerli malı türk 'ün malı:KK1:sahip çıkmalı:KK52:
tşk ederim :KK70:

gel annem sahip cıkıyım ben sana:KK23::KK23::KK60::KK60:

angelina jolıe make up

sevgiler...

anammmm kızzzbenzemişsin haa kaşlar yanaklar aynı vallaha bide yandan yemişi diyoooo :KK54:
vallah çok süper olmuşsun haaaa :13:

nil birşey sormak istiyorum;kaşlarımı boyatmadan sadece kalem yada farla rengini açabilirmiyim?yani doğal dururmu acaba?birde hangi kaş ürünleri güzel bir fikrin varmı?

X