Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nil birşey sormak istiyorum;kaşlarımı boyatmadan sadece kalem yada farla rengini açabilirmiyim?yani doğal dururmu acaba?birde hangi kaş ürünleri güzel bir fikrin varmı?

neden açmak istiyorsun ..koyu kaş daha genç gösterir:)
ben yeni sipariş ettim cherryculture den ilk kez alıyorum kaş kiti..maybelline kahve mat farı kullanıyordum ..
kalemleri sevmiyorum kaşta...ben hiç denemedim açmayı,:KK50:sen dene bakalım kaşından 2-3 ton açık bir mat farla ve benzeri ile...:KK23:

aslında bende denemedim ama saç rengimle arasında ton farkı var saçlarım boya çünkü.aslında çokta koyu değil kaşlarım ama biraz açarsam saçlarımla dahamı uyumlu olur diye düşünüyorum

aslında bende denemedim ama saç rengimle arasında ton farkı var saçlarım boya çünkü.aslında çokta koyu değil kaşlarım ama biraz açarsam saçlarımla dahamı uyumlu olur diye düşünüyorum

dene bakalım,ama açık- kaşlar silik görünür ve olduğundan büyük gösterir çoğu zaman kişileri :13:

anladım canım bu uyarını dikkate alıcam teşekkürler:KK70:

çok güzel yine canım makyajların kahvetonlu olanı çok beğendim :KK69::KK70:

tşk ederim leydi:KK34:

arkadaşlar bloğum için bazı makyajlarımdan kolaj yaptım ana başlık için,sizlerle de paylaşmak istedim ...:KK69:

Kolajlar3.jpg
iclerinden bitanesi bile mi kötü olmaz yaaaaaaaaaaaa :KK52:

kaşların oval olmus farketmedım sanma:KK23::KK23::KK23:
allah bilani virmeyee :KK60::KK60::KK60:

angelina jolıe make up

angelina ve ben bir elmanın 2 yarısı olduk :KK1:
ohanzio nil :KK53: sen gercek olamazsin :96::KK60::KK60: :saskinliginikelimeleredökemeyenfstksmili: :86: ancelinanin tipkisinin aynisi olmussun yaaaaaa :KK52:
bide yandan yemisi diyo :KK60: mütevaziligine kurban :KK48:

merhaba nil öncelikler seni tebrik ederim yaşama isteğin ve azmin için. küllerinden yeniden doğan kadınlar başlığındaki yazını okudum. gerçekten çok güzel bir bayansın ayrıca çok seviyeli ve kibarsın. makyaj konusunda sana bir şey danışmak istiyorum. benim yüzüm karma-yağlı ama sivilce izleri var sadece yanaklarımda. estee lauder double wear light sıvı fondöten kullanıyorum kapatıcılığı oldukça az doğal bir fondöten deniyor ben de parmak uçlarımla yedire yedire kullanıyorum ama cildim problemli olduğundan ne yaparsam yapayım maske etkisi yaratıyor. eşim yine bi ton makyaj yapmışsın diyor. yüzümün kendi rengi de oldukça soluk. benim sormak istediğim acaba sadece pudra kullansam fondöten sürmeden, daha mı doğal durur? şöyle hafif renk verecek bir pudra sürsem nasıl olur daha önce hiç pudra kullanmadım fondötenim mat yaptığı için. ne dersin senin bilgilerine güveniyorum canım

kolaja baktımda vaybee neler neler yapmışsın çok ciddi emek vermişsin balımm ellerine sağlık herbiri ayrı güzel:KK16::KK16:

bu kolajı ilk sayfayada koysan bence şahane olur

Son düzenleme:
iclerinden bitanesi bile mi kötü olmaz yaaaaaaaaaaaa :KK52:

allah bilani virmeyee :KK60::KK60::KK60:

ohanzio nil :KK53: sen gercek olamazsin :96::KK60::KK60: :saskinliginikelimeleredökemeyenfstksmili: :86: ancelinanin tipkisinin aynisi olmussun yaaaaaa :KK52:
bide yandan yemisi diyo :KK60: mütevaziligine kurban :KK48:

vıstıkım çok mutlu ettin canım ya sempatik yorumların ile:KK19:

ne var vıztık ben nilimde olan degısıkleri farkederımmm hemm:KK23:o benim cnmm:KK69:kıskanmaa:63::KK60::KK60:

:KK1:kaşlarım sürekli değişiyor, haklısın ..
canımmsın sende:KK69:
merhaba nil öncelikler seni tebrik ederim yaşama isteğin ve azmin için. küllerinden yeniden doğan kadınlar başlığındaki yazını okudum. gerçekten çok güzel bir bayansın ayrıca çok seviyeli ve kibarsın. makyaj konusunda sana bir şey danışmak istiyorum. benim yüzüm karma-yağlı ama sivilce izleri var sadece yanaklarımda. estee lauder double wear light sıvı fondöten kullanıyorum kapatıcılığı oldukça az doğal bir fondöten deniyor ben de parmak uçlarımla yedire yedire kullanıyorum ama cildim problemli olduğundan ne yaparsam yapayım maske etkisi yaratıyor. eşim yine bi ton makyaj yapmışsın diyor. yüzümün kendi rengi de oldukça soluk. benim sormak istediğim acaba sadece pudra kullansam fondöten sürmeden, daha mı doğal durur? şöyle hafif renk verecek bir pudra sürsem nasıl olur daha önce hiç pudra kullanmadım fondötenim mat yaptığı için. ne dersin senin bilgilerine güveniyorum canım

barret hoşgeldin ,tşk ederim içten yorumuna,çok incesin :KK71:
kullandığın fondoteni hiç kulanmadım ama adını ve methini duymuşluğum var ..
anladığım kadarı ile fondotenin cildine uygun yağsız ve mat görünüm veren bir yapıda ki öyle olmalı ..
tüm yüz dışında boyun ve kulak kısımlarına kadar uyguluyor muusn ,farklılık olması da doğallığı bozar ve maske görünümü yaratır..
artı,ıslak latex ile denedin mi ?(ben su ile değil rosense gülsuyu ile ıslatırım mesela)daha doğal görünüm sağlar..sivilce lekerinin üzerine de fondotenden 1 ton koyu bir kapatıcı ile lekelerin üzerine nokta şelinde uygulayıp parmak ıçların ile etrafında dağıt ,iyice yay ve üzerine pudra geç ama çok hafif olarak kullan pudranı ve yine boyun kulak kısmı dahil uygula doğallık açısından .. bunların öncesinde cildini iyice temizleyip ,rutin bakım kremlerini kullanmayı unutma...tek pudra kullanmak içinde rutin bakımın üzerine pudranı sür...
yada sadece fondotenini noktasal olarak lekelerine uygulayıp üzerine pudra geç..birde bu şekilde dene bakalım ...ürünleri bol miktarda değil ,az ama eşit dağılıp yaparak ve tenine iyice yayarak uygula yukarı doğru hareketler ile...mümkün olmadıkça da ,çok sık bunları kullanma,sonrasında iyice arındır cildinden ve güneş kremi mutlaka kullan cildine uygun ...sevgiler:KK34:

kolaja baktımda vaybee neler neler yapmışsın çok ciddi emek vermişsin balımm ellerine sağlık herbiri ayrı güzel:KK16::KK16:

bu kolajı ilk sayfayada koysan bence şahane olur

tşk ederim lettam:13:
evet ilk sayfaya koyalım mod arkadaşlara ileticem :KK16:

ne var vıztık ben nilimde olan degısıkleri farkederımmm hemm:KK23:o benim cnmm:KK69:kıskanmaa:63::KK60::KK60:
niye kiskanim olm :KK33: ben nilin bu hale gelip, yaraticilikta cigir asmadan :KK31: kisacasi milattan önce ve sonraki halini cok iyi biliyorum :86: asil sen kiskan:KK60::KK60:
yanliz bisi dicem :KK60: nil ilk makyaj yapmaya basladigi zamanlarda ögüt veriyodum la :KK60::KK60::KK60:nil orasi olmamis nil eyelinerini söyle sür böyle sür diyodum :KK52: nilim hatirladin mi :KK60::KK60::KK60::KK60:

niye kiskanim olm :KK33: ben nilin bu hale gelip, yaraticilikta cigir asmadan :KK31: kisacasi milattan önce ve sonraki halini cok iyi biliyorum :86: asil sen kiskan:KK60::KK60:
yanliz bisi dicem :KK60: nil ilk makyaj yapmaya basladigi zamanlarda ögüt veriyodum la :KK60::KK60::KK60:nil orasi olmamis nil eyelinerini söyle sür böyle sür diyodum :KK52: nilim hatirladin mi :KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK52::KK52::KK52:aynen öyle vıstıkım ... hele helebenim ilk gölgeleme diyeyaptığım bulamaç makkajım:KK62:ilk makkajımdı o:KK52:
ay niye silmişim ki ben onu ya:KK4:kendi yaptığınız makkaj topiğinde var o ,ama kimbilir nerelerde bir ara baktım yayınlamak için burada ama bulamadım:KK57:
fotoyu gören arkadaşlar ,anlardı ki asla diye bişi yok :KK52:bende yaparım derdi kesin :nazar:

nasıl unuturum,unuturmuyum hiç!güngibi aklımda:KK19:

Son düzenleme:
:KK52::KK52::KK52:aynen öyle vıstıkım ... hele helebenim ilk gölgeleme diyeyaptığım bulamaç makkajım:KK62:ilk makkajımdı o:KK52:
ay niye silmişim ki ben onu ya:KK4:kendi yaptığınız makkaj topiğinde var o ,ama kimbilir nerelerde bir ara baktım yayınlamak için burada ama bulamadım:KK57:
fotoyu gören arkadaşlar ,anlardı ki asla diye bişi yok :KK52:bende yaparım derdi kesin :nazar:

nasıl unuturum,unuturmuyum hiç!güngibi aklımda:KK19:
cidden heee :KK60::KK60::KK60: o ilk makyajin yok mu o ilk makyajin :KK60::KK60::KK60::KK60: insan nasil siler o saheseri :KK60:
ama cidden ekleseydinde görselerdi sendeki mükemmel degisimi :KK69: önünde sapka cikarilcak hatunsun nilim :KK19: sü üsengecligimden kurtulursam senin makyajlari bir bir denicem :KK60:

ilk videom ,günlük makyaj yapımı ;:18:

huhhh! çok ama çok zordu her süreci..ama artık video video lütfen diyen çok tu ,onlarında gönlünü hoş etmek gerekti değil mi ?:))
3 bölümde çekebildim 10 dk'lık makyajı ve hiç video çekmiş ,yüklemiş biri değil iken oldukça zorlandım ,netten baktım az da olsa el yordamı ile yapmaya çalıştım buralara kaldık geldi videolar ama koskoca günümü de yediler neredeyse:)) sağlık olsun :KK66:

3 ayrı bölümden oluşuyor ne yazık ki ,kalitesi çok iyi değil ama idare eder..çekimi yaparken ,aynayı nereye ,camerayı nereye koyacağımı bilemedim ışık azdı,ayna uzak kaldı vs vs:) bir daha video çekerm miyim bilemiyorum gerçekten..öncelikle xd kart edinmeliyim yüksek hafızalı..hayırlı olsun diyelim ..hatalarımı mazur görünüz..keyifli seyirler dilerim.. :) sevgiler...

umuyorum bir aksaklık -eksiklik yoktur ve çalışırlar:26:

1. 2. ve 3. bölüm olarak adlandırdım arkadaşlar linkten izleyebilirsiniz direk videoları yükleyemedim :KK43:bloğumdan izleyebilirsiniz link aşağıda...

http://pandorabazaar.blogspot.com/2010/11/ilk-makyaj-videosu-ile-geldim-gunluk.html

Son düzenleme:
seyrettim tatlım çok hoş olmuş
videonun devamını isteriz bi taneyle kalmasın
sadece ışık biraz sorun olmuştu tam olarak net değildi renkler felan ama olsun
ilk deneme bundan sonra ki denemelerini bekliyoruz

nilcim videonu çok beğendim emeğine sağlık canım:KK71: senden bir ricamda şu yüz kontürleme işini video olarak göstermen ben bir türlü beceremedim bu işi ya:84:

X