Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan için Elbise..

canım ben 2 ve 5 numaralı olanları beğendim.
pembe ve pudra rengi gibi olanlar.
Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla inş.
şimdiden hayırlı uğurlu olsun nişanınız.
:nazar:

Çok teşekkür ederim canım amin, bende o tarz düşündüm hep çünkü evde olacak normalde diz hizasında şık elbise giyerdim fotoğraf çekimi olmasaydı, olduğu için mecburen uzun biraz daha farklı birşeyler düşünüyorum..:KK34:

Son düzenleme:
5. Elbise çok güzel.
Eminim ki sana da çok yakışır.
Allah tamamına erdirsin canım şimdiden. Tebrik ederim

Allah izin verirse Mayıs ayın da nişan olacak arkadaşlar, isteme ve nişan bir arada evde olacak, normalde sade düz bir elbise istemiştim ama fotoğraf çekimi de işin içine girince sınırlar genişledi haliyle, elbiseyi diktireceğim ve Mart sonuna kadar modelini belirleyip malzemelerinin hazırlanması gerekiyor dikim aşaması 1 aylık bir süreyi kapsadığı için.

Yalnız ben nasıl birşey olması konusunda karar veremedim bir türlü, şifon mu yoksa balık formunda hafif kuyruklu bir elbise mi olmalı? Hem ev ortamında çok abartı durmayacak hemde fotoğraf çekimi için uygun olabilecek model bunlardan hangisi olabilir?:44:

Eki Görüntüle 1044734

bunu beğendim ben :)

Son düzenleme:
bende onun üst kısmını çok beğendim canım, ama hala içime sinmeyen birşeyler var, aklım hala kısa elbiseler de evde olacağı için, belki dış çekim bile yapmaktan vazgeçebilirim o derece.. :KK53:

illa uzun elbiseylemi dış çekim yapılırmış:KK30: Sende madem kısa giymek istiyorsun böyle çok şık kısa bi elbise giy ve dış çekimini yap :)

Son düzenleme:
$abiye250.jpg bak bu çok hoş meselaaaaaaaaa

Ben sadece 5 'i beğendim :) Hem çok zarif , şık ve sade :KK12:

Ben sadece 5 'i beğendim :) Hem çok zarif , şık ve sade :KK12:

Bende onu beğendim sade olduğundan ama dikkat ettiyseniz etek kısmı göğüs altından hafif kabarık gibi, öyle modellerde genelde ayakları komple kapatır, etek kısmı dökümlü olursa güzel duruyor zaten, ama evde o kalabalıkta hareket etmem zor olur diye düşünüyorum. Hadi sadece Nişan olsa yine neyse tutar eteğimi yürürüm, ama istemede olduğundan kahve dağıtma faslı var, tepsiyi tutacağım için, eteğime basmam çok çok yüksek ihtimal.. :KK53:

Yine onun tarzında dantelli, kalem etek şeklinde bir elbise var aklımda, ya da üst kısım o elbisenin gibi, alt kısmı da kumaşın adını unuttum şuan, normal özel gün kıyafetlerinde kullanılan kumaşlardan olur yine.
:KK14:

Bende onu beğendim sade olduğundan ama dikkat ettiyseniz etek kısmı göğüs altından hafif kabarık gibi, öyle modellerde genelde ayakları komple kapatır, etek kısmı dökümlü olursa güzel duruyor zaten, ama evde o kalabalıkta hareket etmem zor olur diye düşünüyorum. Hadi sadece Nişan olsa yine neyse tutar eteğimi yürürüm, ama istemede olduğundan kahve dağıtma faslı var, tepsiyi tutacağım için, eteğime basmam çok çok yüksek ihtimal.. :KK53:

Yine onun tarzında dantelli, kalem etek şeklinde bir elbise var aklımda, ya da üst kısım o elbisenin gibi, alt kısmı da kumaşın adını unuttum şuan, normal özel gün kıyafetlerinde kullanılan kumaşlardan olur yine.
:KK14:

Bende elbisenin en çok üst detayını beğenmiştim. Dediğin gibi rahatın olmayacaksa kalem etek tarzında yaptır :) Rahat etmek çok daha önemli gezinip duracaksın iki arada. Oranı buranı çekiştirirsen , etek toplarsan zor olur senin için :)

Bende elbisenin en çok üst detayını beğenmiştim. Dediğin gibi rahatın olmayacaksa kalem etek tarzında yaptır :) Rahat etmek çok daha önemli gezinip duracaksın iki arada. Oranı buranı çekiştirirsen , etek toplarsan zor olur senin için :)

Bu sefer de kısa elbiseyle dış çekim nasıl olur diye düşünmeye başladım, gerekirse çekim yaptırmam ki, nişan tarihimiz tam belli olmadığın için gün olarak, o güne müsait fotoğrafçı bulabileceğimiz de muamma zaten.. :KK34:

Bu sefer de kısa elbiseyle dış çekim nasıl olur diye düşünmeye başladım, gerekirse çekim yaptırmam ki, nişan tarihimiz tam belli olmadığın için gün olarak, o güne müsait fotoğrafçı bulabileceğimiz de muamma zaten.. :KK34:

Niye olmasın tatlım önemli olan o an ki enerjiniz güzel aşkınızın karelere yansıması :))

Niye olmasın tatlım önemli olan o an ki enerjiniz güzel aşkınızın karelere yansıması :))

Enerji kalırsa biz de..:KK9:
Şimdiden heyecan ve stres yaptım, tarihi sürpriz olacak çünkü..
Erkek arkadaşım gelmeden elimi tam olarak bişeye de uzatamayınca, herşey 1 aylık bir süre de yapılacak.
:KK53:

Enerji kalırsa biz de..:KK9:
Şimdiden heyecan ve stres yaptım, tarihi sürpriz olacak çünkü..
Erkek arkadaşım gelmeden elimi tam olarak bişeye de uzatamayınca, herşey 1 aylık bir süre de yapılacak.
:KK53:

Hiihihihii kalır kalır :KK1: Olur tatlım ya 1 ay yeter :) Herşeyiniz gönlünüzün istediği şekilde olur inşallahh :KK16:

X