Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Canlar benim bugün yumurtlamanın 12. Günü reglime 4 gün (23nisan) var. Erken gebelik testim yoktu ben de bu sabah kaset test yaptım. Tabiki negatif. Biraz rahatsızım dikloron + muscoflex yapcam. Sorun olur mu.testi acaba erken mi yaptım

Canlar benim bugün yumurtlamanın 12. Günü reglime 4 gün (23nisan) var. Erken gebelik testim yoktu ben de bu sabah kaset test yaptım. Tabiki negatif. Biraz rahatsızım dikloron + muscoflex yapcam. Sorun olur mu.testi acaba erken mi yaptım
bence yapmamalısın kuzum kesinlikle tavsiye etmem tabikide erken geç döllenme olmuş olabilir regl gecikmesini beklemen lazım test için ayrıca kaset testte çıkmaması normal regl olman gereken günde olmazsan erken gebelik testi yap sabah ilk idrarla

Kizlar sat 20 mart hala regl olmadim normalde 25 26 gunde 1 regl olurum test yaptim negatif yumurtlamayi 8 nisanda gördüm bu ay

2-3 gündür regli ağrısı gibi ağrım var ama reglilerim hiç gecikmez gününde olurum şimdiye olmam lazımdı diye düşünüyorum ama çok şükür gelen bişey yok 😂 akşam ya da yarın test yapıcam duruma göre
Bu ay mevsimsel mi gecik me yasiyoruz acaba ? Bende de gecikme var gelen giden yok ins hamileyizdir

Ben bu ay elendim kızlar, bugün regl oldum 🫠
SAT 19 Nisan BAT 19 Mayıs
Güzel haberler alacağımız günler olsun 🩷🌸

Sonuçumdan anlayan birileri var mı doktorum sorun yok merak etme eğer tıkanıklık da olsaydı ozaman ameliyat olmak zorunda kalırdın ama bu durumda sorun yok dedi ama içim bi rahat etmedi

Eklentiler

• IMG_5973.jpeg
    IMG_5973.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 38
HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM 💃💃💃

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn 🌈
İnanamıyorummmmmmmm 🌈
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤ :anneadayı:
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle dinliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Hayırlı uğurlu olsun insallah çok sevindim mm Rabbim sizden ayırmasin mutluluğunuz daim olsun

X