Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişanlığım çok mu pahalı?

Bence 1.600 nişan elbisesi için pahalı yani bir akşam giyeceksiniz ve çok abiye bir nişan elbisesi olduğu içinbaşka yerde de giyemezsiniz ayrıca bence tadilat gerekirse hemen yapılır ne var ki tadilat yaptırmakta. Bence ilk yerle karar vermeyin orada da dolaşın gezin tamam beğenmişsiniz ama başka modellere bakabilirsiniz daha çok masrafınız olacak.

kurduğun cümleye dikkat etsen iyi olur,hem niye atladın 2 kişi konuşurken
ayy ne saçma sapan insanlar var şu kk da cidden saf mısın sen , biz ikimiz konuşuyorduk sen geldin üçüncü oldun dersem ne diyeceksin .
Ettiğimiz muhabbete bak.
Önce sen kurduğun cümlelere dikkat edeceksin küçük hanım , istediğini söyleyen istemediğini işitir.

Bence 1.600 nişan elbisesi için pahalı yani bir akşam giyeceksiniz ve çok abiye bir nişan elbisesi olduğu içinbaşka yerde de giyemezsiniz ayrıca bence tadilat gerekirse hemen yapılır ne var ki tadilat yaptırmakta. Bence ilk yerle karar vermeyin orada da dolaşın gezin tamam beğenmişsiniz ama başka modellere bakabilirsiniz daha çok masrafınız olacak.

haklısın, ben de birkaç yere daha bakacağım burda...

ayy ne saçma sapan insanlar var şu kk da cidden saf mısın sen , biz ikimiz konuşuyorduk sen geldin üçüncü oldun dersem ne diyeceksin .
Ettiğimiz muhabbete bak.
Önce sen kurduğun cümlelere dikkat edeceksin küçük hanım , istediğini söyleyen istemediğini işitir.
burada herkes konu sahibine yazar anlyor musun beni.yok yok olmadıı :)

Ettiğimiz muhabbete bak.

canım bırak allahaşkına =) arkadaşın canı sıkılmış belli ki hayatına biraz renk katmak istedi dikkat çekerek =) ironik olan şey şu ki nickinde teacher yazan bir kişi mesleğinin gerektirdiği duyarlılığa sahip değil ne yazık ki. tabii gerçek bir "teacher" sa :) neyse, bundan sonra kendisine verecek tek bir cevabım bile yok arayışında iyi şanslar dilemekten başka :)

canım bırak allahaşkına =) arkadaşın canı sıkılmış belli ki hayatına biraz renk katmak istedi dikkat çekerek =) ironik olan şey şu ki nickinde teacher yazan bir kişi mesleğinin gerektirdiği duyarlılığa sahip değil ne yazık ki. tabii gerçek bir "teacher" sa :) neyse, bundan sonra kendisine verecek tek bir cevabım bile yok iyi şanslar dilemekten başka :)
Şaşkoloz yahu , ay takma zaten şunun nesini takacaksın .

Bir gece de bir kaç saatlik giyilecek bir elbise için pahalı geldi bana. maalesefki daha sonra giymek mümkün olmuyor. bütçenizi zorlamayın derim. allah tamamına erdirsin :)

Kesinlikle 1600luk değil canım. onun 600yu ile bile daha güzel bi elbise bulabilirsin biraz daha kurcala etrafı. 1000 tl de 1000tldir yani. Hiç ummadığnız anda isinize yarayabilir. Bence almamalisin bunu. inşallah daha güzel bi elbiseyi daha uyguna bulursun ♡♡

Merhaba öncelikle şöyle bir konuyu okudum da evt kimisine katıldım belki o para biraz fazla ama tabii senin içine sinmesi ve maddiyatla alakalı birşey bu... onu beğendiysen illa gidip kendini başka birşey için zorlama senin günün o gün çünkü... ama daha uygun düşünürsen ben nişanlığımı oleg cassini den almıştım gelinlik mağazası ama çok güzel abiye ve nişanlık tarzı kıyafetler var... istanbulda nereye geliceksin 23 ünde bilmiyorum ama sitesine girersen mağazaları yazar zaten sana yakın bir yerde bakabilrsin eğer istersen hemde beden olarakta istediğin bedene kadar var çoğu model de... ayrıca buraya yazan antipatik insanlar gibileri normalde de karşına çıkabilir her konuda moralini bozmak isteyenler... kimsenin moralini bozmasına izin verme görme ve duyma... şimdiden hayırlı olsun umarım gönlünden ne geçiyorsa o olur...

Bugün gazimuhtarda gezdim biraz kızlar. antepte pazar günleri çoğu dükkan kapalı oluyor. 3 tane açık mağaza buldum. iki tanesinden direk çıktım. çok rüküş modellere 3bin tl civarı fiyat verdiler. birinde pudra rengi bir nişanlık hoşuma gitti. birazdan yüklerim resmini. onun da altı tül iniyor ama eteklerinde Fransız danteli var çok hoş. ona da 3250tl dedi ama mağaza yeni oldğu içim müşteriyi çekmek amaçlı 2000tl ye bırakacağını söyledi. bu 600tl ye fln nişanlık bulan arkadaşlar nerelerden aldılar ve nasıl modeller çok merak ediyorum. resim paylaşabilecek var mı? çnkü nette baktıklarım da hep 2000tl civarı. balık model veya çok sade bir şey düşünmedikten sonra benim beğendiğim modellerin hepsi bin tl ve üzeri sanırım.

en mesajınızı şimdi okudum.antepi iyi bilirim tekstil üzerine gerçekten çok pahalı satıyorlar.bence sizin beğendiğiniz çok güzel BEREN SAAT ın gelinliğini andırıyor.içinizde kalmasın bence

X