NİŞANLIM VE ALKOL

YARDIM3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
34
9
27
fikirlerinize ihtiyacım var ben nişan bozdum sebebi alkol defalarca 5-6 yada daha fazla diyeyim uyarmama rağmen alkol almaya devam etti alkol alınca tartışıyoruz önceden olan seyleri hep önüme koyuyor bir defa alkolle benim aramda tercih istedim onuda dinlemedi söz vermesine ragmen kendi kendine alkol aldı ağır konuştu yada saçma sapan şeyler konuşuyor bende sinirleniyorum ve konuyu hep uzatıyorum şimdide içmicem diyor sözler veriyor inan diyor ne yapacağım bilmiyorum

fikirlerinize ihtiyacım var ben nişan bozdum sebebi alkol defalarca 5-6 yada daha fazla diyeyim uyarmama rağmen alkol almaya devam etti alkol alınca tartışıyoruz önceden olan seyleri hep önüme koyuyor bir defa alkolle benim aramda tercih istedim onuda dinlemedi söz vermesine ragmen kendi kendine alkol aldı ağır konuştu yada saçma sapan şeyler konuşuyor bende sinirleniyorum ve konuyu hep uzatıyorum şimdide içmicem diyor sözler veriyor inan diyor ne yapacağım bilmiyorum
Kız doğruyu yapmıssım ayrılmışsın daha ne akıl istiyosun barışma tabii ki de. Alkolik insanın düzelmesi kolay değil ciddi psikolojik tedavi gerektiriyor. Bugun alkol alınca bağıran yarım bitane çakar suratına. Yol yakınken dönmüşsün boşver hiç uğraşma milletin sorunlarını çözecek olan kahraman mısın sen.

Kapıyı kapatmışsınız hiç dönüp arkanıza bakmayın onun gidişatı iyi değil ve artarak devam edecek şiddet vs evlendiğinizde pişman olacağınıza yol yakınken dönün. Valla hiç pabuç bırakmayın yalvarma yakarmalarına genceciksiniz daha hiçbir şey için geç değil gezin tozun hayatınızı yaşayın.

Kız doğruyu yapmıssım ayrılmışsın daha ne akıl istiyosun barışma tabii ki de. Alkolik insanın düzelmesi kolay değil ciddi psikolojik tedavi gerektiriyor. Bugun alkol alınca bağıran yarım bitane çakar suratına. Yol yakınken dönmüşsün boşver hiç uğraşma milletin sorunlarını çözecek olan kahraman mısın sen.
sadece ileride pişman olur muyum diye korkuyorum seviyorum sevgi var ama ilerisini düşünmek zorundayım şimdi alkolü bıraksa ileride bana ben senin için şunu yaptım sende bunları yap der mi

şimdi alkolü bıraksa ileride bana ben senin için şunu yaptım sende bunları yap der mi

Hi birakti da ben senin icin şunu yaptim demesi dert kaldi.😃
Bu kadar içen biri kendi istegiyle degilse baskasi istedi diye BI RAK MAZ.
Evlenince olacagi şu "şuna stresslemdim, buna sinirlendim içtim" hatta senin yuzunden basladim birakmiştimlar...
Benim cevremde çoook içkici var😃 Hepsini gordum.

Hi birakti da ben senin icin şunu yaptim demesi dert kaldi.😃
Bu kadar içen biri kendi istegiyle degilse baskasi istedi diye BI RAK MAZ.
Evlenince olacagi şu "şuna stresslemdim, buna sinirlendim içtim" hatta senin yuzunden basladim birakmiştimlar...
Benim cevremde çoook içkici var😃 Hepsini gordum.
ben hiç görmedim yaşamadım böyle olaylar o yüzden korkuyorum

X