NİŞANLIM VE ALKOL

küfür ediyor beğenemedin mi diyor sevmiyorsun beni diyor benimle evlenmek için evleniyorsun diyor eski ilişkilerimden bashediyor evde olduğuma inanmıyor içiyor içmedim diyor sesinden anlıyorum hemen tonu değişiyor memleket meselesi tartişiyor din tartışıyor
Bildiğin alkolik işte

fikirlerinize ihtiyacım var ben nişan bozdum sebebi alkol defalarca 5-6 yada daha fazla diyeyim uyarmama rağmen alkol almaya devam etti alkol alınca tartışıyoruz önceden olan seyleri hep önüme koyuyor bir defa alkolle benim aramda tercih istedim onuda dinlemedi söz vermesine ragmen kendi kendine alkol aldı ağır konuştu yada saçma sapan şeyler konuşuyor bende sinirleniyorum ve konuyu hep uzatıyorum şimdide içmicem diyor sözler veriyor inan diyor ne yapacağım bilmiyorum
Bile bile lades demek mi istiyosun?

Alkol almayan bir eş istiyorsaniz alkol almayan birini bulmanız lazım. Sonradan kimseyi degiştiremezsiniz

Zararın neresinden dönülürse kardır.

Bu sözü unutmayın.

Ayrıca erkekler değişmez. Boşuna kendiniz yıpranırsınız hatta siz değişirsiniz.

fikirlerinize ihtiyacım var ben nişan bozdum sebebi alkol defalarca 5-6 yada daha fazla diyeyim uyarmama rağmen alkol almaya devam etti alkol alınca tartışıyoruz önceden olan seyleri hep önüme koyuyor bir defa alkolle benim aramda tercih istedim onuda dinlemedi söz vermesine ragmen kendi kendine alkol aldı ağır konuştu yada saçma sapan şeyler konuşuyor bende sinirleniyorum ve konuyu hep uzatıyorum şimdide içmicem diyor sözler veriyor inan diyor ne yapacağım bilmiyorum
Doğru olanı yapmışsın sakin bı hata yapıp barışma . Unutma asla bu huyundan vazgecmicek. İlerde barışıp evlenirsen çok pişman olucaksin.

Şuan gördüğünüz sey evlendikten sonra % 200 artar ben dahil bir cok kadin düzelir diye evlenip sonra boşanıyoruz kimilerinin çocuğu küçük olup ailesi sahip çıkmayınca deve gutmeye calisip mutsuz ruhsuz sevgisiz ve huzursuz yaşıyor degismez bir insan asla değişmez neyse o dur şuan anlarmisiniz anlamazmisiniz bilmem illa ateşe atlayacağım derseniz devam edin elmanin çürüğü tazeye dönmez siz en iyisi çürük elmayi atip ilerde güzel elma ile yolunuza devam edin ki kafanizi taşlara vurmayın bu çürük elma ile ugrasirsaniz sizi de çürütür ömrünüzüde

Şuan gördüğünüz sey evlendikten sonra % 200 artar ben dahil bir cok kadin düzelir diye evlenip sonra boşanıyoruz kimilerinin çocuğu küçük olup ailesi sahip çıkmayınca deve gutmeye calisip mutsuz ruhsuz sevgisiz ve huzursuz yaşıyor degismez bir insan asla değişmez neyse o dur şuan anlarmisiniz anlamazmisiniz bilmem illa ateşe atlayacağım derseniz devam edin elmanin çürüğü tazeye dönmez siz en iyisi çürük elmayi atip ilerde güzel elma ile yolunuza devam edin ki kafanizi taşlara vurmayın bu çürük elma ile ugrasirsaniz sizi de çürütür ömrünüzüde

Alkolik değilmiş ailesi öyle diyor biliyor musunuz çünkü her gün alkol almıyormuş ve defalarca ailesinden yardım istedim uyarıyoruz diyorlardı en son bile şey dediler sen içme oda içmesin

lütfen kendinize bir iyilik yapıp bu adamla bir ilişkinizi bitirin. gerçekten her sorunlu adama tahammül etmek zorunda değilsiniz bakın ben 2008 yılından beri çok sorunlu bir ilişki ve çok sorunlu bir evlilik geçirdim ve birçok şeye düzelir tedavi oluruz, düzelecek diye diye annemin evine bırakıldım ve benim tüm fedakarlıklarım havada kaldı. yapmayın bunu kendinize böyle bir adama katlanmayın ve iyileştirmek için de uğraşmayın. erkeği ilk hatasında silmezsen tepene çıkar tepene!

Ailecek tepeme çıktılar bana diyolar ki araya 3. Kişileri sokup onlara inanıyormuşum inanacak insan bu kadar bekler mi ya

Bende barışmak istemiyorum üzülmeyi göze aldım artık o şimdi uğraşmak istiyor birşeyler yapıyor kendince ama benim içimdeki heves inanç bitti oda Şuan deneyecek biraz uğraşacak gelip gidecek süslü cümleler kullanacak bende hala inanmıyorum diyeceğim sonrada ben uğraştım o istemedi diyip kendi vicdanını rahatlatacak bu raddeye insan kolay kolay gelmiyor dimi

Y YARDIM3 benim kısa dönem görüştüğüm birisi olmuştu. Hani burda arkadaşlar diyor ya sosyal içiciydi, sarhoş olmazdı ama her gün içerdi. Allah'tan saçma sapan birşey için konuşmamaya başladık, manası oldu ayrıldık. Hala kimin duasını aldım diye düşünüyorum 😀

Bir hafta olmuştu bitmişti atlatıyordum da yavaş yavaş tekrar peşimde dolanmaya başladı peşimden koşarken bile hala bana inanmıyor telefonuma falan gelen mesajları görmeye çalışıyor eskilerden birileri arayıp yazıyor mu diye merak ediyor

Bence barışma. Alkol çok büyük bir problem. Annem sakın karşıma alkol içen bir damat getirmeyin der hep. Son flörtümü bu yüzden bıraktım bende. Evlendikten sonra değişmezler değişir diye düşünme değişeni hiç görmedim

X