Nişanlımın tacizine uğradım..

Allah yardımcın olsun canım yaa,okurken içim ürperdi valla,bunu yapan kişi seni gerçekten seviyor olamaz bence,ii düşün kararını öyle ver,kendini fazla üzme bırak o üzülsün vicdanı varsa tabii... :KK43:((

güzel anlattın
benim birde aklıma takılan birşey,madem bu insan senin nişanlın,hani annene anlatamıyorsun aileden birinede anlatamıyorsun.sürekli merak içerisindesin. doktora nişanlınla gitmen en doğrusu olur.böyle birşey oldu madem,sorumluluğunu bilsin,alsın seni kontrole götürsün.her ikinizde rahat edin. nişanlınla doktora gitmen bence gayet doğal.

Canım doğalda normal bir şekilde olsaydı doğal olurdu. Şimdi bu pis herifinin bu kızı doktora götürüyorum değip başka birşey yapmayacağını nerden biliyoruz. En hayırlısı nişanın atılması, daha en baştan böyle davranan bir adama nasıl sevgiyle yaklaşırsın nasıl sağlıklı bir cinsel hayat yaşarsın?

bence doktora filan gitmenize gerek yok bişey olmamıştır.ama içinizi rahatlatmak için gidecekseniz nişanlınızla filan kesinlikle gitmeyin.ayrıca seven ve değer veren bir erkek sevdiğine bu şekilde davranmaz,istemediği birşeyi zorla yapmaya kalkmaz...

bu adam da şiddet eğilimi var şimdi bunu yapan ilerde neler yapmaz bence gözünü aç ve bir an önce kurtul ondan şimdi ayrılınca biraz üzülürsün nişanlın sonuçta ama geçer bir ömür boyu daha büyük acıları yaşamaktan iidir ilerde pişman olma. ve bence bekaretini kaybetmemişsindir ama yinede bir kontrol içinin rahatlamasını sağlar tabi. Ayrılmak istediğini onu daha çok üzerine çekmeden söyle ondan en az zararla kurtulmaya çalış. Geçmiş olsun Allah kimsenin başına vermesin çok zor..

Canım doğalda normal bir şekilde olsaydı doğal olurdu. Şimdi bu pis herifinin bu kızı doktora götürüyorum değip başka birşey yapmayacağını nerden biliyoruz. En hayırlısı nişanın atılması, daha en baştan böyle davranan bir adama nasıl sevgiyle yaklaşırsın nasıl sağlıklı bir cinsel hayat yaşarsın?

canım haklısın evet ama,yani burda bir yanlışlık var gibi bana göre...şimdi nişanlısı,kaç zaman nişanlılar bilemiyoruz,ama gerçekten bazı şeyler çelişkili burda.nişanlılar böyle birşey oldu,evet olmamalıydı..haydii pattttt diye ben bu adamı bırakacam,olmaz bununla,gibi cümleler..evet sonucunda alınması gereken karar kuşkusuz bu olmalı,fakat nasıl bukadar çabuk,bunu anlayamadım..tamam bu insanlar nişanlı evlenmek istediler,gezildi tozuldu planlar yaptılar evlilik için falan filan.ve sonra böyle bir olay oldu,akabinde küsülür ,kızılır,barışılır,konuşulur,sonra bakılırki yaaaa ben bu adamla yapamam soğudum deniliir ,ama bu karar 3günde alınmış ..nebileyim biraz zamana ihtiyaç vardır bu kadar doğru bir karar için ,arkadaşlar bizler insanız bazen bir insanı sevmediğimizi veya sevdiğimizi anlamamız için bile biraz zaman gerekiyor fakat 3günde vazgeçmek bana biraz inandırıcı gelmedi doğrusu..
kusura bakmayın arkadaşlar ama ben böyle düşünüyorum..bir üstte yazdığım msjın aslında sebebi bu..

Son düzenleme:
Kesinlikle hemen nişanı atmalısın :KK47:
Başka diyecek söz de bulamıyorum iğrenç adam

Bence şu andaki konu nişanlısıyla ayrılırken normal bi ayrılma gibi olmayacak belki nişanlısı diretecek belkide ailesine karşı iftira atacak .. Bunları önlemek için buna uygun cümleler seçmelisin ve asla karşısında bu durumdan dolayı güçsüz durmamalısın.. Bu durumun senin için ne kadar önemli olduğunun fln üzerinde durma sadece düşüncelerimiz ve hayattan beklentilerimiz farklı gibi klasik bahanelerle ayrıl ki eline koz geçirmesin..

İnsan sevdiğine kıyabilirmi?
Evleneceği kıza nasıl gözü dönmüşçesine saldırır?
Demek beyniyle organı yer değişmiş bu öküzün
Organı beynine hükmediyorsa potansiyel sapık adayıdır.
Hayvanmı ki duygularını bastıramıyor ki sen onun nişanlısısın yahu
Uçkurusuna sahip çıkamayan adam karı kızada bakar sen başım ağrıyor,canım istemiyor v.s dediğinde
hır gür çıkarır hep psiklojik baskı yapar bunlar olası malesef...
Yazdıklarım kimine ağır gelebilir ama resmen ortada tecavüze yeltenme var hemde bir 'bahaneye' sığınarak.
Ben olsam suratına tükürür ve ayrılırdım kesinlikle.

arkadaşım bu adamla evlenmemelisin.nişanlılık tanıma dönemi değil mi?ayrıl yol yakınken kurtul.yakınlaşma sonunda zorla bekareti bozma girişimi de ne oluyor Allah aşkına?saygısız,kaba,abaza bi adamın iyi bir eş olması imkansız.

canım yaaaa çok üzüldüm boyle bi olay yaşamana. ben olsam nişanı atardım heralde seni seven bi insan neden boyle davransın , bi an iç güdülerine yenildi desek ama yağtığı harekette çok normal bi hareket değil... benim korkum eger psikopat biriyse boyle nişanı atınca sana bişey yapar mı diye korkuyorum

sana öncelikle şunu söylemeliyim ki nişanlın yaptığını kesinlikle savunmuyorum ama erkekler kadınların ruhundan anlamıyor ve erkeklerin yüzde 90 aynı davranışı sergiliyor.benim de benzer bir davranış başıma kaldı .zamanla aştım sevdim için . Ve kızlara sorarsan herkesin başına benzeri bir olay gelmiştir.

sevgi derken...

bazılarının başına böyle bi iş geldiyse bile "sevdiğinden" gelmemiştir.:KK47:

adamın gözü sevdiğinin canını yakmada mıymış başka bi yerinde mi....:KK47:

böyle bi herifle ömür geçmez. sapık ruhlu cani yaratk. aklını başına al...:KK47:

Canım benim,o kadar üzüldüm ki içim acıdı.:KK43: Söyleyecek hiçbirşey bulamıyorum.Rabbim yardımcın olsun.Böyle pislik,adi insanlarında belasını versin.:KK47::KK47:
Sen onun sevdiği kızsın ya,nişanlısısın.Nasıl seni korkutmayı göze alabilir.Seven,değer veren bir insan asla böyle birşey yapmaz.Yaşadığın çok,çok zor,bekaretinin bozulup bozulmadığını malesef biz bilemeyiz.İnşaallah bişey olmamıştır,bi an önce kontrole git.Bol bol salavat çek,için ferahlar.Dua edicem senin için.Utanması gereken sen değilsin,o adi insan(!) bunuda sakın unutma.Bi an önce at yüzüğü kurtul pislikten.Çok dikkatli davran,söyleyeceklerini iyice düşün,tart.Allahım yar ve yardımcın olsun.

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Yaşadığın hiç kolay değil. Bence de bekaretin bozulmamıştır muhtemelen ama en doğrusu fazla zaman geçirmeden doktora git ki için rahat etsin. Nişanlım dediğin o pislikten de kurtul acilen. Ve sana tavsiyem asla ve asla yüzyüze görüşme, seni korkutmak istemem ama Allah korusun bu karakterdeki bir adam seni evlenmye mecbur bırakmak içim herşeyi yapabilir...
Durumda çelişki var diyen arkadaşlara maalesef katılamayacağım. Bir insan nişanlısıyla yakınlaşabilir, ne olursa olsun bu yapılanı haklı çıkarmaz. Bu adamın zaten şiddet eğilimi var, bir dakika yanında durulacak biri değil bence.
Benim esas kafamı kurcalayan başka bir durum var; bekaretine birşey olduğunu sanmıyorum. Ama Allah korusun oldu diyelim, bunun için bu karakterdeki bir adamla evlenip bir ömür geçirmeyi göze alabilecek misin? Doğrusunu söylemek gerekirse bunu yaşatan bir pislikle evlenmeye mecbur kalmaktansa, ömrü billah bekar kalmak evladır.

canım haklısın evet ama,yani burda bir yanlışlık var gibi bana göre...şimdi nişanlısı,kaç zaman nişanlılar bilemiyoruz,ama gerçekten bazı şeyler çelişkili burda.nişanlılar böyle birşey oldu,evet olmamalıydı..haydii pattttt diye ben bu adamı bırakacam,olmaz bununla,gibi cümleler..evet sonucunda alınması gereken karar kuşkusuz bu olmalı,fakat nasıl bukadar çabuk,bunu anlayamadım..tamam bu insanlar nişanlı evlenmek istediler,gezildi tozuldu planlar yaptılar evlilik için falan filan.ve sonra böyle bir olay oldu,akabinde küsülür ,kızılır,barışılır,konuşulur,sonra bakılırki yaaaa ben bu adamla yapamam soğudum deniliir ,ama bu karar 3günde alınmış ..nebileyim biraz zamana ihtiyaç vardır bu kadar doğru bir karar için ,arkadaşlar bizler insanız bazen bir insanı sevmediğimizi veya sevdiğimizi anlamamız için bile biraz zaman gerekiyor fakat 3günde vazgeçmek bana biraz inandırıcı gelmedi doğrusu..
kusura bakmayın arkadaşlar ama ben böyle düşünüyorum..bir üstte yazdığım msjın aslında sebebi bu..

Yani burda asıl problem kıza saldırması onun düşüncelerini bildiği halde.. Bizde daha nişanlılıkta böyle yapıyorsa evlendikten sonra kim bilir neler yapar dedik. Kızında yorumlarına bakacak olursan zaten o anda soğumuş nefret etmiş. Banada böyle birşey yapılsa bende soğurdum affetmezdim ve ayrılırdım. Yani bu çocuk nerede nasıl davranılacağını, ne ölçüde davranış sergileyeceğini bilmiyor. Hani sadece teklif etseydi kızda kabul etmeyince üstüne varmasaydı zaten bu kız böyle kötü olmazdı. Çocuk resmen zorla birşeyler yapmaya çalışmış kim olsa hasar bırakır, bilemiyorum canım ben yine konu sahibesinin en doğru kararı vereceğini düşünüyorum..

İNANAMIYORUM, BU OLAY KARŞISINDA BİLE AFFET !!!! DİYENLERİ ANLAYAMIYORUM..

Ne oluyor hanımlar, ne hale geldi bizlerin düşünceleri böyle..

Ne olursa olsun, bu taciz sadece bedene değil, sadakate, güvene, inanca, sevgiye, SAYGIYA taciz aynı zamanda.

ASLA AFFETMEYİN.

NE DERSE DESİN, NE AÇIKLAMA YAPARSA YAPSIN ASLA AFFETMEYIN..

TEKMELER ALTINDA DÖVÜLMEKTEN BETER HİSSEDERDİM BÖYLE BİRŞEY YAŞASAYDIM.

Sizde böyle hissedin ve asla affetmeyin.

Ne hali varsa görsün terbiyesizin.

Bekaret konusundada asla şüpheye düşmeyin, yoktur öyle birşey.

ÜSTELİK ELLERİNİ TUTMUŞ.. Saygısız, terbiyesiz adam .. !! Buradaki yorumlara çok sinirlendim.

''Hemen karar verme, seviyorsa, nefsine yenilmiş v.s..'' Ne sevgisi Allah aşkına.Sevgi varsa kalbimde bile lanet eder döner hayatıma bakarım.

Ne nefsi yahu, bana bile saygı duymayıp, sevgisini hiçe sayıp nefsine hakim olamayan başkalarına karşı hiç olmaz.

allahın belası adam!! ben bunun daha kötüsünü yaşadım tatlım. 1 buçuk yıl psikolojik tedavi gördüm. yazıklar olsun böyle insanlara... ben olsam senin yerinde bu adamın yanında 1 dk bile durmazdım. nişanı bozar ve hayatıma yeni bir yön çizerdim. bu tip hasta ruhlu insanlarla değil 1 sene... 1 ömür geçmez. evliliğinizde kimbilir nasıl psikolojik, cinsel, ruhsal ve fiziksel baskılara mağruz bırakıcak seni... iyi düşün tatlım. böyle insanların allah belasını versin.

ayrıca bekaretine birşey olduğunu sanmıyorum. kaldı ki olsa bile böyle bir adamla koskoca bir ömür zorunda bırakmaz seni bu durum.. böyle bir adamla evlendiğinde de kendinden nefret edersin ben nasıl bu adamla evlendim diye. sonu intihara kadar gider allah korusun. insanın ruh sağlığını mahveder. biz canımızı ve sağlığımızı sokakta bulmadık.
seninle bir ömür geçirecek adamın öncelikle senin fikirlerine-bedenine-varlığına saygı duymalı. umarım kendini toparlarsın bir an önce

Ama sadece ayrılmak istediğimi söyleyip kapatıyorum. Görüşmüyorum çünkü evliliğe mecbur kalacağımı düşünüp tekrar saldırır diye korkuyorum.

Evet babam emekli ama devlet hastanesine gidip doktorla konuşmaya çok utanıyorum.
İşim olunca gidebilirim doktora.

Psikolojim gerçekten çok bozuldu. :KK43:(

Doktora git bence. Üzerinde düşündükçe daha çok yıpranırsın.

X