O güzel, sen değilsin

bogakizii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2015
1.285
1.021
Kızlar merhaba,

Herkese mutlu, huzurlu, hayırlı bayramlar dilerim.

4 aydır görüştüğüm birisi var. İlk 2.5 ay her şey çok güzeldi son zamanlarda bu kişinin bazı davranışları bana batmaya başladı. Bende mi sorun var anlamadım. Size danışmak istedim..

Sürekli kilomla ilgili şaka yapmaya başladı tombiş falan diyor (60 kiloyum 1.65 boy) yani incecik değilim biraz üst bacaklarımda kilo var biraz da göbeğimde ama 36 giyebiliyorum hala..
Geçen gün bir makyaj videosu izliyordum ne izliyorsun dedi gösterdim, bu kızın ten saç göz rengi bana benziyo o yüzden bunu izliyorum gibi bi açıklama yaptım. Bana dedi ki “sana benzemiyo ki o güzel” sonra güldü.
Dişlerim bembeyaz değil kemik rengim biraz daha koyu bir renk ama ondan daha hassasımdır fırçalama konusunda, o da bilir. Bunu ona kaç kere anlatmıştım lafı geçince. Ama yine de bunların üstüne gelip bir gün “sen dişlerini beyazlatsana ya neden böyle” dedi
Canım çok yandığı halde sürekli ısırıyor, ağlayasım geliyor artık yapma demekten sinirden.
Midem bulanıyordu uzanıyordum kokular çok rahatsız ediyordu bunu bildiği halde geldi yanıma yatıp sigara yaktı

Gibi...
Güzel şeyler hissetmeye başlamıştım ona karşı ama içim öfke doldu bu yaptıkları biriktikçe biriktikçe. Sizce bitireyim mi? Bu öfke hali geçer mi :KK43: napmalı? Özgüvenimi bitirmeye çalışıp kendine bağlamaya çalışan bi erkekle mi karşı karşıyayım?

Kızlar merhaba,

4 aydır görüştüğüm birisi var. İlk 2.5 ay her şey çok güzeldi son zamanlarda bu kişinin bazı davranışları bana batmaya başladı. Bende mi sorun var anlamadım. Size danışmak istedim..

Sürekli kilomla ilgili şaka yapmaya başladı tombiş falan diyor (60 kiloyum 1.65 boy) yani incecik değilim biraz üst bacaklarımda kilo var biraz da göbeğimde ama 36 giyebiliyorum hala..
Geçen gün bir makyaj videosu izliyordum ne izliyorsun dedi gösterdim, bu kızın ten saç göz rengi bana benziyo o yüzden bunu izliyorum gibi bi açıklama yaptım. Bana dedi ki “sana benzemiyo ki o güzel” sonra güldü.
Dişlerim bembeyaz değil kemik rengim biraz daha koyu bir renk ama ondan daha hassasımdır fırçalama konusunda, o da bilir. Bunu ona kaç kere anlatmıştım lafı geçince. Ama yine de bunların üstüne gelip bir gün “sen dişlerini beyazlatsana ya neden böyle” dedi
Canım çok yandığı halde sürekli ısırıyor, ağlayasım geliyor artık yapma demekten sinirden.
Midem bulanıyordu uzanıyordum kokular çok rahatsız ediyordu bunu bildiği halde geldi yanıma yatıp sigara yaktı

Gibi...
Güzel şeyler hissetmeye başlamıştım ona karşı ama içim öfke doldu bu yaptıkları biriktikçe biriktikçe. Sizce bitireyim mi? Bu öfke hali geçer mi :KK43: napmalı? Özgüvenimi bitirmeye çalışıp kendine bağlamaya çalışan bi erkekle mi karşı karşıyayım?
Adet dönemi yaklaşmış bir kadın görüyorum ben sadece😂 erkekler hrp böyle ayı. 13 senelik eşim bile aklınca espri yapar senin süslenmene gerek yok, kime ki ? Zaten anne oldun fln gibi. Bazen erkekler kadınları kızdırmaktan zevk alıyor, bunu bi iletişim olarak görüyorlar. Hatta sinirlendiğimizde sexi oluyormuşuz. Ben gebeyken midem ağzımdayken eşim evde kazanla buğday kavurup bira yaptı yav! Oğlana doğum içinmiş😂 daha 3 aylık gebeydim, yüzümde bere kaçtım evden...
bunlar bi erkeğin sizi sevip sevmediğini göstermiyor. Ama rahatsızsanız tabii ayrılabilirsiniz . Ben alıştım, çünkü diğer yönlerimiz çok uyumlu. Adet yakınken ben de bi alınıp delleniyorum valla hala ama sora geciyor 😂

Adet dönemi yaklaşmış bir kadın görüyorum ben sadece😂 erkekler hrp böyle ayı. 13 senelik eşim bile aklınca espri yapar senin süslenmene gerek yok, kime ki ? Zaten anne oldun fln gibi. Bazen erkekler kadınları kızdırmaktan zevk alıyor, bunu bi iletişim olarak görüyorlar. Hatta sinirlendiğimizde sexi oluyormuşuz. Ben gebeyken midem ağzımdayken eşim evde kazanla buğday kavurup bira yaptı yav! Oğlana doğum içinmiş😂 daha 3 aylık gebeydim, yüzümde bere kaçtım evden...
bunlar bi erkeğin sizi sevip sevmediğini göstermiyor. Ama rahatsızsanız tabii ayrılabilirsiniz . Ben alıştım, çünkü diğer yönlerimiz çok uyumlu. Adet yakınken ben de bi alınıp delleniyorum valla hala ama sora geciyor 😂
Bence hanımefendinin sinir olması için pms veya regl olmasına gerek yok yaşadıkları gayet değer görmediğini, en azından bir değer varsa bile bunun icraate dönüşmediğini gösteriyor. Sevginin olduğu yerde saygı nezaket itina da olur, çünkü çok çok yeniler daha. Ayrıca her erkek böyle demişsiniz, altı yıllık ilişkim var bu sayılan şeyleri hiç yaşamadım.

Şahsi ve naçizane dusuncem şudur; hayatindaki erkek sana kendini dunyanin en guzel, en ozel kadini gibi hissettirmeli.. Aksi halde kadinligini hissedemiyor, gunden gune psikolojisi bozuk bir insana dönüşüyorsun..
Eski esimle cok kotu seyler yasayarak ayrildik ama Allah var bana kendimi bu konularda asla kötü hissettirmedi.. Kadin karşısındaki erkeğin aşkına, sevgisine, ilgisine ayri bi aşık oluyor bence.. Boyle bi tipten bi zaman sonra nefret etme ihtimalin yüksek..
Kendinize boyle hadsizleri layık gormeyin..

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,

Gibi...
Aptal, sadece yapana komik gelen şakalara benzettim ben bu anlattıklarınızı.
İster uyarırsınız ciddi bi şekilde artık böyle imalar istemiyorum dersiniz/ ister ayrılırsınız

Ben şunu anlamıyorum mesela benim de sevgilim hoşuma gitmeyen şakalar yapar diyelim göbekli der, genelde gülerm ama o an modum düşükse kırıladabilirim, ben kırıldığımı belli edince şaka olduğunu falan söyler gönül alır kendince 😒bende uzatmam genelde.
Sizinki kırıldığınızı çaktırsanız da öylece bakıyor mu?
Bu sanırım ilişkiden ilişkiye değişen bireysel bir durum

Sevmedim... acikca rahatsiz oldugunu söyleyebilirsin bazi davranislarindan.

Kiloyla dalga gecmek filan cok cocukca.

Hala anlamiyorsa ve davranisini düzeltmiyorsa birak gitsin.

Bazı insanların yapısı böyle olabiliyor. Anlattıklarından seni sevip sevmediği anlaşılmaz bence. Ama bildiğim bi sey varsa bu tarz insanlar (ister sevgilin olsun ister herhangi biri) kişinin özgüvenini bitirir.

Siz bence durumu normalleştirmeye çalışıyorsunuz.Bence alttan alta sizde eşinizin davranışlarınızdan rahatsızsınız,erkekler hep böyle ayı diyerekte içinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz.Bir tür savunma mekanizması.Her erkek aynı değil,daha doğrusu hiçkimse aynı değil.Ayrıca seven insan sevdiğini kıracak davranışlardan,sözlerden kaçınır.

Kızlar merhaba,

Gibi...

Ne güzel işte rahatlayıp yüzünü göstermiş. Ayrılın tabii, hiç mi kendinize saygınız yok? Çok daha iyisine layıksınız.

Bu arada, bu kadar abartmasında sizin tepki göstermemenizin de payı var. Ama tepki gösterseydiniz de bir süre bastırırdı, sonra yine patlak verirdi.

Son düzenleme:
Şahsi ve naçizane dusuncem şudur; hayatindaki erkek sana kendini dunyanin en guzel, en ozel kadini gibi hissettirmeli.. Aksi halde kadinligini hissedemiyor, gunden gune psikolojisi bozuk bir insana dönüşüyorsun..
Eski esimle cok kotu seyler yasayarak ayrildik ama Allah var bana kendimi bu konularda asla kötü hissettirmedi.. Kendinize boyle hadsizleri layok gormeyin..

Ya da inanilmaz derecede asagilik kompleksi var..
Öyle biriyle de isim olmaz. B.kumu yesin o yüzden.

X