O güzel, sen değilsin

AYRIL... Sizi aşagılıyor bildiğin benimde dişlerim bozuk yüzüm güzel ama mükemmel değilim kiloda aldım. Eşim bir kere şuran kötü şöyle demedi hep çok güzelsin..

ağzının ayarı yok, kadınla konuşmasını bilmeyen adamla uğraşılır mı, kompleks sahibi olursun.
ısırmak nedir ya! ıyy gözümün önünde canlandı da nefret ederdim.
birinin canı yanıyorsa, yapma diyorsa, yapmaktan zevk alınmaz. bu nasıl bir şakadır ya da herneyse nedir.
düşüncesiz nezaketten yoksunu sen mi adam edicen bırak, bitir. daha ilişkinin başında anlaşılmış zaten olmayacağı.

Yazık üzüldüm size her erkeği böyle sanıyorsunuz normal bu sanıyorsunuz da eşinizle yasadıklarınız yaptıkları genelin içine bile girmiyor zira benim cevremde tek bir tane bile böyle davranan yok
Herkesin kendi tercihidir, böyle anlatinca gözünüzde bir canavar olustu kesin ama öyle degil:) sadece bazi uc noktada yaptigi sakalari anlattim, 169 boyunda 36 beden gayet alimli bir bayanim, esimde cok cok az iltifat duymusumdur, belki de bu sebeple onunla mutluyum. etrafimda pervane olup iltifat edenler gercek hayatta anca macoluk kiskanclik yapmayi bildi. Ama benim esim 1 haftadir evde oglumuza bakiyor mesela, hayatim cok guzelsin dese ne olurrr demese neolur:) bazen sakanin dozunu abartirsa firca yiyor tabii ama genelde böyle sakalari cok yapmiyor. Ha ama hic unutmadigim bir an vardir, 9 saat dogumda her an yanimda benimle bekleyip, oglumuzu dogurdugum an beni öpüp "cok guzel yaptin, seninle guru duyuyorum demisti mesela, dogumhane kapisinda elinde telefon oyun oynamiyordu..
yani demek istedigim ben abartmis olabilirim yazarken, sadece örneklendirmek istemistim. Kizimiz iliski cok guzel gidiyordu sonra böle oldu dedi, ben önce iliskileri bitirin demeden önce empati kurup olumlu yaklasmaya calisiyorum olaylara.

Adet dönemi yaklaşmış bir kadın görüyorum ben sadece😂 erkekler hrp böyle ayı. 13 senelik eşim bile aklınca espri yapar senin süslenmene gerek yok, kime ki ? Zaten anne oldun fln gibi. Bazen erkekler kadınları kızdırmaktan zevk alıyor, bunu bi iletişim olarak görüyorlar. Hatta sinirlendiğimizde sexi oluyormuşuz. Ben gebeyken midem ağzımdayken eşim evde kazanla buğday kavurup bira yaptı yav! Oğlana doğum içinmiş😂 daha 3 aylık gebeydim, yüzümde bere kaçtım evden...
bunlar bi erkeğin sizi sevip sevmediğini göstermiyor. Ama rahatsızsanız tabii ayrılabilirsiniz . Ben alıştım, çünkü diğer yönlerimiz çok uyumlu. Adet yakınken ben de bi alınıp delleniyorum valla hala ama sora geciyor 😂
ay ben baya baya yanlis anlasilmisim kizlar yaa.. Bu arkadas abartmis simdi tekrar okuyunca.. Hani bazi erkekler arada takilir dalga gecer, ben esime ayi dedim ama ben 20 kilo almistim bi ara dönüp de hakaret etmedi, sonunda sen cok kilo aldin demisti sdce:) bi kere de cok zayif olmustum, seni böyle begenmiyorum dedi, nasil agirima gitti anlatamam. ufak tefek sakalar yapabilir erkekler, arkasindan gülüp göy kirpip. sonra da saka yaptim derler genelde, sizin manita ipin ucunu kacirmis, siz ayrilin die yapiyo belki de

Sarı değil sadece esmer tenlilerinki gibi bembeyaz değil dişlerim. Niye kendime zarar verecek bi işlemi yaptırayım ben memnunum halimden. Bir de 1-2 senelik bir ilişki olsa evet teşvik etsin beraber spora gidelim vb çok da güzel olur da 3-4 ayda böyle şakalar yapmak normal değil bence..
Ayrıca görüştüğüm kişi 33 yaşında.
33 se yas olmamis o zaman o sal gitsin

Sana bunları hissettıren bı ınsanla neden berabersın kı kendıne baglamaya calısan degıl senı ona muhtac sanan elımın altında dursun dıyen bır okuz

müsaadenizle gülücem çünkü benim sevgilim de böyle aynı dnskdskd ya onların amacı özgüveninizi kırmak falan değil benimki de aşağılar şaapar hatta çirkinsin der neden derim götün kalkmasın diye der ama geçen gün dedim ki "şunu anladım sen bana çirkin dediğinde aslında güzelsin demek istiyosun" diye o da anca mı anlıyon dedi, beni de ısırarak sever ama öyle yavaş yavaş sevemez huyu değildir sevdiklerini ısırır ama ben alıştım artık vücudum direnç kazandı onun sayesinde gelse köpek ısırsa ruhum duymaz o derece 😂 sigara konusunda ise pek aynı değil hoşlanmadığımı biliyor saygısı var da daha ilk aylardasınız zamanla alışır sigara içerken senden uzak durur

Böyle konuşarak sizi üzüyor kırıyor. İlk okuduğumda evli sandım sizi sevgiliymissiniz ne diye daha kahrını çekiyorsunuz ayrılın. Şimdi böyle diyen ileride ne demez

Sadece sunu söylüyorum;

168 boyunda ve 97 kilo olan bir kadinim, götüm kocamandir, bacaklarim dombili, göbegim de vardir gögüslerim ufaciktir. Sacim basim daginik, asla sac yapmayi bilmem, tarar baglarim, biraz ruj biraz rimel, tamamdir isim.
Sevgilim beni ne zaman görse „yawww en güzel hatun bende“, „cok güzelsin“, „göbegine asigim“, „lütfen kilo verme sen böyle güzelsin“ der. Bir disim egridir, o disimle resmen ask yasar. Bilmem anlatabildim mi?

Böyle erkeklerde var ama seninki gibi öküz adamla beraber olmakta israr eden kadinlar da maalesef. Tercih senin, kendini bosuna üzme heba etme, inanki degmez.

Sizi beğenmiyorsa boşuna vakit kaybetmeyin bence. Saklama gereği bile duymuyor beğenmediğini.
Kilonuz da çok değil ama şunu merak ettim, nasıl 36 giyebiliyorsunuz? Ben sizden 7 kilo daha zayıfım 38 giyiyorum. 36ya zorla soksam bir şekilde kendimi bir yerlerimden etler fışkırır güzel durmaz.

Kac kac kac.
Bazi erkekler boyle saka yapip iletisim kurabilirler, evet. Oysa ki cok sevimsizler.
Saka mi gercek mi bu neyse kaldiramayacaginizi dusunuyorsaniz saglam bir ultimatom verin. Sevmiyorsa buyursun guzel kizlara gitsin, seviyorsa sacma sakalarina bir son versin.
Eminim cicek gibi guzelsinizdir. Sevgiler.

Kendime reva gördüğümü nereden çıkardınız? Bu yazdığım her olayda büyük tepki verdim o da şaka yapıyorum özür dilerim bir daha yapmayacağım moduna girdi. Ama genel olarak kendimi kötü hissetmeye başladım bu olayların birikmesiyle. Atamadım pek etkisini, adamdan soğuma geldi. O yüzden de size yazdım.
hala berabersiniz. ordan cikardim.

Sadece sunu söylüyorum;

168 boyunda ve 97 kilo olan bir kadinim, götüm kocamandir, bacaklarim dombili, göbegim de vardir gögüslerim ufaciktir. Sacim basim daginik, asla sac yapmayi bilmem, tarar baglarim, biraz ruj biraz rimel, tamamdir isim.
Sevgilim beni ne zaman görse „yawww en güzel hatun bende“, „cok güzelsin“, „göbegine asigim“, „lütfen kilo verme sen böyle güzelsin“ der. Bir disim egridir, o disimle resmen ask yasar. Bilmem anlatabildim mi?

Böyle erkeklerde var ama seninki gibi öküz adamla beraber olmakta israr eden kadinlar da maalesef. Tercih senin, kendini bosuna üzme heba etme, inanki degmez.
Fiziksel özelliklerimiz birbirinden farklıdır güzel çirkin zayıf kilolu uzun kısa hepsi çok farklı değerler söylemek istediğim şey bunların çok dışında; özgüveninize hayran kaldım kendinizi bu denli sevmenize ne mutlu...
Bunu başaramadığım için önümde sizi görünce imrendim diyebilirim :)

Ve ne mutlu ki sizi siz oldugunuz için seven biriyle berabersiniz mutluluklar diliyorum :)

eflatuns eflatuns
Cok sagolun, herkesin dedigi gibi „önce kendini seveceksin“, asla bos bir laf degil. Ben herseyden önce kendimi seviyorum, kendimi sevdigim icin de baskalari beni seviyor sevebiliyor. Zaten sevmesem cok farkli bi enerji olurdu ve sevgilim belki de bana ilgi duymazdi ☺ Hayat o kadar kisa ki, saclarim kisa, dislerim sari, kilom fazla vs vs diye düsünmekten vakit kaybedemem.

Size tavsiyem; aynanin önüne gectiginiz zaman kendinize gülümseyin. Hic birsey düsünmeyin, sadece gülümseyin ve kendinizi inceleyin.

Kızlar merhaba,

Herkese mutlu, huzurlu, hayırlı bayramlar dilerim.

4 aydır görüştüğüm birisi var. İlk 2.5 ay her şey çok güzeldi son zamanlarda bu kişinin bazı davranışları bana batmaya başladı. Bende mi sorun var anlamadım. Size danışmak istedim..

Sürekli kilomla ilgili şaka yapmaya başladı tombiş falan diyor (60 kiloyum 1.65 boy) yani incecik değilim biraz üst bacaklarımda kilo var biraz da göbeğimde ama 36 giyebiliyorum hala..
Geçen gün bir makyaj videosu izliyordum ne izliyorsun dedi gösterdim, bu kızın ten saç göz rengi bana benziyo o yüzden bunu izliyorum gibi bi açıklama yaptım. Bana dedi ki “sana benzemiyo ki o güzel” sonra güldü.
Dişlerim bembeyaz değil kemik rengim biraz daha koyu bir renk ama ondan daha hassasımdır fırçalama konusunda, o da bilir. Bunu ona kaç kere anlatmıştım lafı geçince. Ama yine de bunların üstüne gelip bir gün “sen dişlerini beyazlatsana ya neden böyle” dedi
Canım çok yandığı halde sürekli ısırıyor, ağlayasım geliyor artık yapma demekten sinirden.
Midem bulanıyordu uzanıyordum kokular çok rahatsız ediyordu bunu bildiği halde geldi yanıma yatıp sigara yaktı

Gibi...
Güzel şeyler hissetmeye başlamıştım ona karşı ama içim öfke doldu bu yaptıkları biriktikçe biriktikçe. Sizce bitireyim mi? Bu öfke hali geçer mi :KK43: napmalı? Özgüvenimi bitirmeye çalışıp kendine bağlamaya çalışan bi erkekle mi karşı karşıyayım?
4 ay kisa bir süre, böyle gereksiz saka yapmaya simdiden baslamissa ilerde özgüvenini yitirebilir diye düsünüyorum. Herseyin hayirlisi🙌🏼

Kızlar merhaba,

Herkese mutlu, huzurlu, hayırlı bayramlar dilerim.

4 aydır görüştüğüm birisi var. İlk 2.5 ay her şey çok güzeldi son zamanlarda bu kişinin bazı davranışları bana batmaya başladı. Bende mi sorun var anlamadım. Size danışmak istedim..

Sürekli kilomla ilgili şaka yapmaya başladı tombiş falan diyor (60 kiloyum 1.65 boy) yani incecik değilim biraz üst bacaklarımda kilo var biraz da göbeğimde ama 36 giyebiliyorum hala..
Geçen gün bir makyaj videosu izliyordum ne izliyorsun dedi gösterdim, bu kızın ten saç göz rengi bana benziyo o yüzden bunu izliyorum gibi bi açıklama yaptım. Bana dedi ki “sana benzemiyo ki o güzel” sonra güldü.
Dişlerim bembeyaz değil kemik rengim biraz daha koyu bir renk ama ondan daha hassasımdır fırçalama konusunda, o da bilir. Bunu ona kaç kere anlatmıştım lafı geçince. Ama yine de bunların üstüne gelip bir gün “sen dişlerini beyazlatsana ya neden böyle” dedi
Canım çok yandığı halde sürekli ısırıyor, ağlayasım geliyor artık yapma demekten sinirden.
Midem bulanıyordu uzanıyordum kokular çok rahatsız ediyordu bunu bildiği halde geldi yanıma yatıp sigara yaktı

Gibi...
Güzel şeyler hissetmeye başlamıştım ona karşı ama içim öfke doldu bu yaptıkları biriktikçe biriktikçe. Sizce bitireyim mi? Bu öfke hali geçer mi :KK43: napmalı? Özgüvenimi bitirmeye çalışıp kendine bağlamaya çalışan bi erkekle mi karşı karşıyayım?
Defet ezigi.. bildiğin ezik senden hirsini cikariyor.

Çok yorar bu insan seni ama ben olsam sigara yaktığında söndürür müsün iğrenç kokuyosun derdim nasıl birşey olduğunu anlaması için.

Sadece sunu söylüyorum;

Çünkü kilolu kadına tapan erkeklerde var... Belkide zayıflasan kg al diye kafanı yicek.. Erkek milleti kadını ezmekten haz alıyor.. Çok acı

X