O güzel, sen değilsin

Kızlar merhaba,

Herkese mutlu, huzurlu, hayırlı bayramlar dilerim.

4 aydır görüştüğüm birisi var. İlk 2.5 ay her şey çok güzeldi son zamanlarda bu kişinin bazı davranışları bana batmaya başladı. Bende mi sorun var anlamadım. Size danışmak istedim..

Sürekli kilomla ilgili şaka yapmaya başladı tombiş falan diyor (60 kiloyum 1.65 boy) yani incecik değilim biraz üst bacaklarımda kilo var biraz da göbeğimde ama 36 giyebiliyorum hala..
Geçen gün bir makyaj videosu izliyordum ne izliyorsun dedi gösterdim, bu kızın ten saç göz rengi bana benziyo o yüzden bunu izliyorum gibi bi açıklama yaptım. Bana dedi ki “sana benzemiyo ki o güzel” sonra güldü.
Dişlerim bembeyaz değil kemik rengim biraz daha koyu bir renk ama ondan daha hassasımdır fırçalama konusunda, o da bilir. Bunu ona kaç kere anlatmıştım lafı geçince. Ama yine de bunların üstüne gelip bir gün “sen dişlerini beyazlatsana ya neden böyle” dedi
Canım çok yandığı halde sürekli ısırıyor, ağlayasım geliyor artık yapma demekten sinirden.
Midem bulanıyordu uzanıyordum kokular çok rahatsız ediyordu bunu bildiği halde geldi yanıma yatıp sigara yaktı

Gibi...
Güzel şeyler hissetmeye başlamıştım ona karşı ama içim öfke doldu bu yaptıkları biriktikçe biriktikçe. Sizce bitireyim mi? Bu öfke hali geçer mi :KK43: napmalı? Özgüvenimi bitirmeye çalışıp kendine bağlamaya çalışan bi erkekle mi karşı karşıyayım?
Gerizekaglıya bak.Kendı çokmu guzelmış.Ne cekıonkı malı.Daha ne kadar olmuş.Gitsın guzel kızları bulsun o zaman mala bak sen.

Ben güzel olamayabilirim ama sende insan değilsin öküzsün der, hiç de çekmezdim.
Size sevgiyle bakan biri her halinizle sizi kabullenir bence çok da uzatmanın manası yok gibi.

Benim eşimden önce görüştüğüm kişi de kendini bu şahıs gibi kaf dağında gören biri olduğundan bana sürekli zayıflamam konusunda baskı yapardı. Hatta o kadar itici hale gelirdi ki bi cafeye ya da restorana gittiğimizde daha menüyü elime almadan "çok yemesen bıdı bıdı bıdı.." diye konuşmaya başlardı.

Güya benim sağlığımı düşünüyordu, bal gibi de yanına yakışmayacağımı düşündüğündendi. Bu arada kendisi İzzet Altınmeşe'nin yandan yemişiydi..

Bu yaşıma kadar hep gözlerimle ilgili iltifat almış olmama rağmen bu kalkıp bana en yakın arkadaşının nişanlısının göz rengine benzesin diye lens almayı teklif etmişti..

Gece gece sinirlendim. Ben bu adamla ite kaka dört sene geçirdim ama olmadı. Siz de uğraşmayın, yol verin gitsin. Hiçbir kadın değersiz hissettirilmeyi hak etmiyor.

Bir erkege makyaj videosu göstermeye gerek yok
Disim beyaz degil dersen fark eder
Yani yaninda birkac kez kilo sikayeti yaparsan şişman der mesela.Dikkat etmek seffaf olmamak lazım. Gizem şart.
İyi de bu kız rencide olmamak için sürekli taktik mi kollayacak? Bunun ona bakılırsa ilerde hastalığı var doğumu var osu var busu var, her halini bilip görecek aynı eve girseler ne gizemi herşey doğal akışında gidecek zaten. İnsan olana istediğin kadar dış görünüşten şikayet et dem vur, seviyorsa nezaketi varsa gönlü hoş tutmayı bilir.

Kızlar merhaba,

4 aydır görüştüğüm birisi var. İlk 2.5 ay her şey çok güzeldi son zamanlarda bu kişinin bazı davranışları bana batmaya başladı. Bende mi sorun var anlamadım. Size danışmak istedim..

Sürekli kilomla ilgili şaka yapmaya başladı tombiş falan diyor (60 kiloyum 1.65 boy) yani incecik değilim biraz üst bacaklarımda kilo var biraz da göbeğimde ama 36 giyebiliyorum hala..
Geçen gün bir makyaj videosu izliyordum ne izliyorsun dedi gösterdim, bu kızın ten saç göz rengi bana benziyo o yüzden bunu izliyorum gibi bi açıklama yaptım. Bana dedi ki “sana benzemiyo ki o güzel” sonra güldü.
Dişlerim bembeyaz değil kemik rengim biraz daha koyu bir renk ama ondan daha hassasımdır fırçalama konusunda, o da bilir. Bunu ona kaç kere anlatmıştım lafı geçince. Ama yine de bunların üstüne gelip bir gün “sen dişlerini beyazlatsana ya neden böyle” dedi
Canım çok yandığı halde sürekli ısırıyor, ağlayasım geliyor artık yapma demekten sinirden.
Midem bulanıyordu uzanıyordum kokular çok rahatsız ediyordu bunu bildiği halde geldi yanıma yatıp sigara yaktı

Gibi...
Güzel şeyler hissetmeye başlamıştım ona karşı ama içim öfke doldu bu yaptıkları biriktikçe biriktikçe. Sizce bitireyim mi? Bu öfke hali geçer mi :KK43: napmalı? Özgüvenimi bitirmeye çalışıp kendine bağlamaya çalışan bi erkekle mi karşı karşıyayım?
Üüfff salak yaa bas tekmeyi gitsin

Ya sende onu eksikleriyle vuracaksin anlayıp kendini düzeltecek. Ya da hiç ugrasmayacak tekmeyi basacaksin bacım, başka yolu yok. Bence kendi öz güveni olmadığı için sen eksikmissin gibi davranıyor. Zamanın da esim oyleydi ah ben ne çektim. Ama ben ilk söylediğim yolu sectim. Başardım fakat tükendim. . .

Kızlar merhaba,

Gibi...
[/QUOT
Bence hoş şeyler değil söyledikleri ve yaptıkları
Eğer derin bir sevgi yoksa ben olsam yol yakınken dönerdim

Böyle biri olacağına ömür boyu tek yaşa kendini sev.
Hiç kendini üzme.
Birde şu ısırma mevzuu varya, yapma dediği halde yapan yada ısıran insanlar ağır problemli ruhlar.
Güzel değilsin yada dişlerinle ilgili bişey dediğinde sen neden ağzının payını veriyorsun.
Sende aynı baskıyı o sana nasıl yapıyorsa yap bakalım nasıl oluyor. Bak o zaman gör sen gerçek yüzünü öyle iyice cirkeflesirse sen bana yaptığında ben gayet kibar karşıladım elestirini de.
O beğenmediği dişlerin bile ondan daha kıymetli....
Not;çok zor bı hamilelik geçirdim öğrendiğim günden, doğumdan 3 ay sonra ya kadar.
İnsanlıktan çıktım bir fotografim var, ben ben değilim hortlak bile iyi kalır yanımda. Ve hamileligim boyunca yuruyemedigim için sol bacağımı çeke çeke yürüdüm bacaklarım açılana kadar. Bildiğiniz topallamaktan daha beter sürüklüyordum bacaklarımı basmayı da çok garip yapıyordum. Fakat eşim bir güne bir gün beni incitmedi. Saygım daha da arttı eşime. İlerde ne günler var ne hallere geliyor insan. Güzellik çirkinlik kavramlarımı kalıyor.

Değersiz hissettiren kimseyi tutma yanında. Kimse için olmasan bile Allah'ın çok değerli bı kulusun bunu sakın unutma

Kızlar merhaba,

Gibi...
erkegin napmaya calistigini bilemem embesillerle empati yapamiyorum malesef.

hemcinsim oldugunuz icin, sizinle empati yapmaya calistim ama kendisine saygi duymayan insanlarla da empati yapamadigimi fark ettim. oyuzden tek bir sey soracagim?

kendinize bunu nasil reva goruyor, nasil terketmiyor nasil hala sorguluyorsunuz?

Kızlar merhaba,

Gibi...
Bu adam senin sevgilin mi seni sinir etmeye çalışan küçük erkek kardeşin mi?İğrenç bir kişilik ne gibi bir gelecek düşünüyorsun merak ettim doğrusu

Bu adam senin sevgilin mi seni sinir etmeye çalışan küçük erkek kardeşin mi?İğrenç bir kişilik ne gibi bir gelecek düşünüyorsun merak ettim doğrusu

Ben de kendimi sorguluyorum işte. İrrite olup duruyorum soğuyorum son zamanlarda ama normal mi bu ruh halim emin olmak istedim.

erkegin napmaya calistigini bilemem embesillerle empati yapamiyorum malesef.

hemcinsim oldugunuz icin, sizinle empati yapmaya calistim ama kendisine saygi duymayan insanlarla da empati yapamadigimi fark ettim. oyuzden tek bir sey soracagim?

kendinize bunu nasil reva goruyor, nasil terketmiyor nasil hala sorguluyorsunuz?

Kendime reva gördüğümü nereden çıkardınız? Bu yazdığım her olayda büyük tepki verdim o da şaka yapıyorum özür dilerim bir daha yapmayacağım moduna girdi. Ama genel olarak kendimi kötü hissetmeye başladım bu olayların birikmesiyle. Atamadım pek etkisini, adamdan soğuma geldi. O yüzden de size yazdım.

Yaw ben mi cok safim.dislerini beyazlattir madem sari.bana soyle yapsan dahabguzel okursun dendiginde ben sogumam.benim erkek arkadasim bana kilolusun spor yap vs diye diyet ve spor programi yaptirtmisti.ve ben hayatimda hic olmadigim kadar iyi bir fizige sahip olmustim o zaman...ya bunun neyi kotu?30 40 yasinda olsaniz bunlarla ilgilenmesi sacma derim ama yaslar daha 20 lerde.cok normal goruntuyle ugrasmasi.gecer zamanla.

Yaw ben mi cok safim.dislerini beyazlattir madem sari.bana soyle yapsan dahabguzel okursun dendiginde ben sogumam.benim erkek arkadasim bana kilolusun spor yap vs diye diyet ve spor programi yaptirtmisti.ve ben hayatimda hic olmadigim kadar iyi bir fizige sahip olmustim o zaman...ya bunun neyi kotu?30 40 yasinda olsaniz bunlarla ilgilenmesi sacma derim ama yaslar daha 20 lerde.cok normal goruntuyle ugrasmasi.gecer zamanla.

Sarı değil sadece esmer tenlilerinki gibi bembeyaz değil dişlerim. Niye kendime zarar verecek bi işlemi yaptırayım ben memnunum halimden. Bir de 1-2 senelik bir ilişki olsa evet teşvik etsin beraber spora gidelim vb çok da güzel olur da 3-4 ayda böyle şakalar yapmak normal değil bence..
Ayrıca görüştüğüm kişi 33 yaşında.

Adet dönemi yaklaşmış bir kadın görüyorum ben sadece😂 erkekler hrp böyle ayı. 13 senelik eşim bile aklınca espri yapar senin süslenmene gerek yok, kime ki ? Zaten anne oldun fln gibi. Bazen erkekler kadınları kızdırmaktan zevk alıyor, bunu bi iletişim olarak görüyorlar. Hatta sinirlendiğimizde sexi oluyormuşuz. Ben gebeyken midem ağzımdayken eşim evde kazanla buğday kavurup bira yaptı yav! Oğlana doğum içinmiş😂 daha 3 aylık gebeydim, yüzümde bere kaçtım evden...
bunlar bi erkeğin sizi sevip sevmediğini göstermiyor. Ama rahatsızsanız tabii ayrılabilirsiniz . Ben alıştım, çünkü diğer yönlerimiz çok uyumlu. Adet yakınken ben de bi alınıp delleniyorum valla hala ama sora geciyor 😂
Yazık üzüldüm size her erkeği böyle sanıyorsunuz normal bu sanıyorsunuz da eşinizle yasadıklarınız yaptıkları genelin içine bile girmiyor zira benim cevremde tek bir tane bile böyle davranan yok

X