olmad.....baaramadm....lmek istiyorum

ELha2012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
521
9
olmadı işte ...senağlamaanne olamıycam ben .inanınki ağlamaktan yazamıyorum..ben naparım şimdi ...çok emek ettim...çok hazırdım anne olmaya..
sonuç ...0.14 bugün 11.günüm ....eşime nasıl söylerim ben yaaaaa...çok hayaller kurdum.....

olmadı işte ...senağlamaanne olamıycam ben .inanınki ağlamaktan yazamıyorum..ben naparım şimdi ...çok emek ettim...çok hazırdım anne olmaya..
sonuç ...0.14 bugün 11.günüm ....eşime nasıl söylerim ben yaaaaa...çok hayaller kurdum.....

lütfen böle dusunme ya dememkı daha zamanı var kendını yıpratma ne olursun dmek cok kolay ama allah sabrını versın

canım ya..............nolur söleme böle..............nolur canım...............cok zor .................ama demekkı bebeğın naz yapıyıo canım ya............ınş gelecek ama şimdi ıstemedı.............off çok uzuldum canım yaaaaaaaaaa...................Çok üzgünüm çoook

Lütfen böyle düşünme kısmet değimiş demek ki senelrdir uğraşan dininen o kadar arkadaşımız varken hemde olur neden olmasın kacıncı denemen bilmiyorum ama sen hemen koy verme kendini ağla rahatla ama olumsuz düşünme sakın gez bak sitede neler neler okuyacaksın ne mucizelere şayet olacaksın topla kendini lütfen

canım çok üzüldüm bende seni merakla bekliyordum..RABBıM sabır versin bende 1 ay önce aynı duyguları fazlasıyla yaşadım...AMA geçiyor sana üzülme demek saçma olur;üzül ağla istediğin kadar
ama böyle bir sebepten dolayı ölümü sakın düşünmee....RABBıM ne eylerse güzel eyler bunda da var bir hayır diyelim inş...

yapma lütfen böyle,
size söylemesi kolay diyeceksin biliyorum ama allah ya dermanı olmayan bir dert verirse, lütfen isyan etme..kaçıncı denemendi bilmiyorum ama madden ve manen gücünü topladığında yine denersin, allah elbette bizlerin de duasını cevapsız bırakmaz o kadar kutsal bir şey için dua ediyoruz ki .. lütfen yıpratma kendini, sen eşine o da sana ihtiyaç duyuyor çünkü...

Olmuyorsa olmuyor canım ya ne bu böyle hayatın sonu değil ya yapma nolur :teselli:
Tek sen misin çocuğu olmayan o kadar insan varki
Hem Rabbim neylerse güzel eyler belki daha zamanı gelmemiştir.
Lütfen ama eşinize söylemicek ne var bunda bu kadar karamsar olmayın

anne olmak için yıllarca bekleyen insanlar var bende yasadım aynı duyguları ama inan bana hersey sende bitiyo aklından olmıycak düşüncesini kesinlikle cıkar at rabbim o kadar büyükki hiç beklemediğin anda veriyor onu sıkıntı stres yaptıgın sürece zorlaştırırsın rahat ol kardeşim Allah yardımcın olur inşallah

nasılsın şimdi rahatlamışsındır umarım

gayri ihtiyari bu yazdıklarından herkez etkilenmiştir..

ve gayet tabi ben daha çok etkilendim bu kesin..

sebebi bende uzun zamandır bekliyorum olmayıncada olmuyor işte....

sonuçta onu senin rahmine koyacak olan allah değilmi..

peki seni yaratan allah senden bir tane daha yaratamazmı..

bak yaşlı bir çift hz.isaya gitmişler bizim için yalvar bizimde çocuğumuz olsun demişler
hz.isa allaha onlar

için yalvarmış hiç çocukları yokmuşş...

allah tarafından hz.isaya vahiy gelmiş bir çocukları olmicakmış

bunu yaşlı çifte söylemiş çift üzülmüş...

fakat aradan zaman geçiyor çiftin elinde nur topu gibi bir bebek hz .isa hemen allaha tekrar yalvarıyor

bu nasıl oldu diyor mevlam nasıl bir iştir bu.....

allahtan vahiy geliyor..

ya isa onlar benden ümidlerini kesmediler ve hep yalvardılar ve bende onları bir çocukla ödüllendirdim..

lütfen ümidini kaybetme

elbette çocuk sahibi olacaksın ama emin ol ummadığın bir anda..

hem yanlızda değilsin bak bend e varımm

Ya canim niye böyle söylüyorsun.Bu sefer olmadi baska bir zaman olur.
Allah herkesi baska seylerle mükafatlandirir.Kimine hayirli evlat,kimine
para,kimine güzellik,kimine de iman verir.Belki de daha zamani gelmedi.
Herseyin bir zamani vardir.
Allah sabirlar versin.

canım öncelikle çok geçmiş olsun. sana uzulme ağlama demicem sana çünkü aynı duyguyu 2 ay önce bende yaşadım.ama çekilen o acıda inan geçici .bende artık hiç bebeğim olmayacak herkesin oldu ,benim olmuyo diye çok ağladım.ama inan sonra akıllıca düşünüyosun sinirin geçiyor.eşinle dışarı çık alışverişe git başka şeylerle meşgul ol.eşinde zaten anlayışla karşılayacak hem herşeyin sorumlusu bayanlar değil.ben bir daha tüp bebek denemem falan diyodum.ama şimdi bir daha kı aya tekrar denemek istiyoruz. allh yardımcın olsun

suan sok la boyle dıyosun canımmm
gececek ınan zamanla hafıflıycek acın

bende ılk negetıf sonuc aldıgımda tam bi sok tam bı ıntıhar halı vardı hatta denemeye bıle kalktım :gitme:

sonra hafıflıyo ınan kı canım
eşine sarıl sımsıkı :gitme:

allahım kucagını bos koymaz ınsallah

offf ya offff ben de çok kötüyüm seni çok iyi anlıyorum
dünyam başıma yıkılıyo:gitme:

canım ya benim de bu gün test günümdü sonuç kaç biliyormusun 0,14 aynı senin ki gibi yani napalım canım kısmet değilmiş.güç ol senin güçlü olma zamanın dünyanın sonu değilki inat edeceksin ve bunun üstesinden geleceksin bak bana nasıl rahatladım çık biraz dolaş evde durma başka şeyler düşün.SEN GÜÇLÜ OLMALISIN unutma bunu

canım çok üzüldüm yaa.takib ediyodum durumunu...ama işte kimse bize garanti veremiyor malesef...bende ilk denemede yıkıldım ama elden bişey gelmiyor..yola devam edeceğiz yılmadan..rabbim hayırlısını nasib etsin bizlere

geçmiş olsun inan daha kötüleride var lütfen kendini bırakma böle.elbette dünyanın sonu deil.bak bende tedavi ile hamile kaldım ve bebeğimi kaybettim.inan insan her durumda tesellisini buluyo güçlü ollll.

ah ah hepimiz bu olumsuzlukları yaşaya yaşaya daha güçlü oluyoruz galiba. 2 kere aynı duyguyu yaşamış biri olarak dularına daha sıkı sarıl diyorum arkadaşım..bir umutla yaşıyoruz işte umarım bir gün dualarımızı kabul edecek ve bize de o hergün çevremizde görüp imrendiğimiz annelik duygusunu tattıracak rabbim...

X