ÖLÜM KORKUSU

Allah razı olsun hep dua ediyorum Allah inşallah tez vakitte benimle beraber bu dertte kim varsa şifasını versin eski mutlu günlerine döndürsün
Dönersin canim merak etme bak ilacini kullaniyorsun canim 1 2 hafta daha dişini sık

Ne zaman etki eder ki acaba 10 gün oldu
Merak etme 1 2 hafta icinde başlar yavas yavaş etkisini göztermeye benim 1 bucuk aydan sonra etkisini gözterdi ilacin bitip doktora gittiginde ayni hissediyorsan soylersin doktoruna ya ilacini degiştirir yada mg yükseltir

24 yaşındayim ailede kalp krizi geciren biri yok Fakat haberlerde ve yakın arkadaşım eşimin komsularindan köylülerin den kalp geçiren oldu ve öldüler. Ben kötü haber duymayı ve okumayı pek sevmem bı gün aniden panik atak yaşadım yani kalp krizi geçiriyorum sandım kalbim aniden atmaya başladı sıkıntı bastı gözüm karardı boğazıma yumru oturdu nefes alamadım ölüyorum korkusu başladı 1 saatten fazla sürdü hastaneye gittim herşey normal di ardından bende bidaha olur mu korkusu başladı ciddi bı ölüm korkusu sardı Allah'a inancım tam birgün öleceğimi zaten biliyorum dünyaya kazık çakmaya gelmedim ama sürekli göğsümü dinliyorum kalp krizi geçirip öleceğim diye ufacık bı agri olsun kol ağrısı vs panik oluyorum hemen dün kol ağrısı vardı ambulansı aradım ben ölüyorum diye söylemedim onlara panik atak olduğumu çünkü bakmazlardi ilgilenmelez diye sonra EKG falan temizdi nabız düzensizdi 110 falan oluyordu en fazla sonra kan degerimde troponin değeri kalp ile ilgili bı değer yüksek çıktı dediler bidaha bakcaz teyit etmek için bazen yanlış olabiliyor dediler 2 defa daha 1 saat arayla o değere bakıldı ama normal çıktı ama ben sürekli onu düşünüyorum kardiyolojiden randevu aldım gidecem😔 ölümden Korkmaz'dim.bebegim olana kadar bebeğim oldu korkmaya başladım 😔 var mı benim gibi olan
Panik atağın var vakit kaybetmeden psikologla görüş

X