Online alışveriş siteler

bilmedigim icin?:KK43:

güvenilirmi peki?

Tabii ki, gittigidiyor ve n11 gibi sitelerde satıcılar bu siteler aracılığıyla satış yapar. Siz bir ürün aldığınızda para yatırırsınız, bu para sitenin güvencesinde durur satıcıya aktarılmaz, ta ki siz ürünü alıp onaylayana kadar.. Beğenmezseniz de geri gönderirsiniz, site de size paranızı iade eder. Yani korkmanıza gerek yok :)
Ben de gittigiyor da bahsettiğiniz ürünlerden satıyorum ve siteler kesinlikle müşterilerden yanadır, içiniz rahat olsun..

Tabii ki, gittigidiyor ve n11 gibi sitelerde satıcılar bu siteler aracılığıyla satış yapar. Siz bir ürün aldığınızda para yatırırsınız, bu para sitenin güvencesinde durur satıcıya aktarılmaz, ta ki siz ürünü alıp onaylayana kadar.. Beğenmezseniz de geri gönderirsiniz, site de size paranızı iade eder. Yani korkmanıza gerek yok :)
Ben de gittigiyor da bahsettiğiniz ürünlerden satıyorum ve siteler kesinlikle müşterilerden yanadır, içiniz rahat olsun..

"Gittgidiyor" Ebay gibi bir alisveris sitesimi? Kapida ödeme gibi bir imkan sunuluyormu?

Simdiye kadar buldugum siteler.. Gittigidiyor, Morhipo, Markagez.com ve Lidyana bu siteler ne kadar güvenilir? Birde siteler arasinda fiyatlar bazi takilarin ayni olmasina ragmen oynuyor, ucuz ama güvenilir 925 ayar gümüs önerebileceginiz bir site var mi?
Istedigim Sahmeran bilekliginide bu sitelerde bulamadim.. Baska önerebileceginiz bir site var mi?

Birde ben türkiyeden alisveris yapmadigim icin bilmiyorum, bu sitelerden "925 ayar" olan veya olmayan takilardan altin/pembe vs kaplamalardan bahsediliyor, bu ne anlama geliyor? Solmayan (gercek) gümüs ariyorum...

Son düzenleme:
"Gittgidiyor" Ebay gibi bir alisveris sitesimi? Kapida ödeme gibi bir imkan sunuluyormu?

Simdiye kadar buldugum siteler.. Gittigidiyor, Morhipo, Markagez.com ve Lidyana bu siteler ne kadar güvenilir? Birde siteler arasinda fiyatlar bazi takilarin ayni olmasina ragmen oynuyor, ucuz ama güvenilir 925 ayar gümüs önerebileceginiz bir site var mi?
Istedigim Sahmeran bilekliginide bu sitelerde bulamadim.. Baska önerebileceginiz bir site var mi?

Birde ben türkiyeden alisveris yapmadigim icin bilmiyorum, bu sitelerden "925 ayar" olan veya olmayan takilardan altin/pembe vs kaplamalardan bahsediliyor, bu ne anlama geliyor? Solmayan (gercek) gümüs ariyorum...

Markagez bilmiyorum ama diğerleri güvenilirdir.
Gümüş konusunda bilgi sahibi değilim sizi yanıltmayayım. Gümüş alışverişi yaptığım tek site hazinem.com
Evet dediğiniz gibi fiyatlar çok değişken, ben bir de zet.com dan takıları takip ediyorum, hiç satın almadım, fiyatlar da genel olarak yüksek ama değişik takılar var..

Markagez bilmiyorum ama diğerleri güvenilirdir.
Gümüş konusunda bilgi sahibi değilim sizi yanıltmayayım. Gümüş alışverişi yaptığım tek site hazinem.com
Evet dediğiniz gibi fiyatlar çok değişken, ben bir de zet.com dan takıları takip ediyorum, hiç satın almadım, fiyatlar da genel olarak yüksek ama değişik takılar var..

Cok tskler.. ama siz türkiyede yasiyorsunuz degil mi? Yani bana az cok neye dikkat etmem gerektigini ve bu kaplama olayinin ne anlama geldigini söyleyebilirmisiniz? Bu güvenilir dediginiz 3 siteden alisveris yapip, sonrasinda takilar solmasin?

Cok tskler.. ama siz türkiyede yasiyorsunuz degil mi? Yani bana az cok neye dikkat etmem gerektigini ve bu kaplama olayinin ne anlama geldigini söyleyebilirmisiniz? Bu güvenilir dediginiz 3 siteden alisveris yapip, sonrasinda takilar solmasin?

Kaplamalar genel olarak kaplama falan değildir o kadarını söyleyebilirim.. Altın rengi olan takıya altın kaplama diyebiliyoruz, yani gümüş-altın-çelik olmayan ürünler muhtemelen kararacaktır. Siz yurt dışında mı yaşıyorsunuz? Eğer öyleyse Ebay aliexpress gibi siteleri neden kullanmıyorsunuz?

Online alisveris o kadar cok yayildi ki bilmedigim sitelerden bile gonul rahatligi ile alisveris yapiyorum tabi kapida odeme imkani varsa :) ama trendyol tozlugiyim hepsiburada gibi sitlerden her turlku yapabilirsin

Kaplamalar genel olarak kaplama falan değildir o kadarını söyleyebilirim.. Altın rengi olan takıya altın kaplama diyebiliyoruz, yani gümüş-altın-çelik olmayan ürünler muhtemelen kararacaktır. Siz yurt dışında mı yaşıyorsunuz? Eğer öyleyse Ebay aliexpress gibi siteleri neden kullanmıyorsunuz?
Bu sitelerde genelde ikinci el esyalar satilir ve herkes satabilir.. ayrica Ebay burdada yaygin ama asla taki/elbise gibi seyler icin tercihlerim arasinda olmayacak bir site.
" Kaplamalar genel olarak kaplama falan değildir o kadarını söyleyebilirim.."
Bundan tam olarak ne anlam cikarmam gerekiyor?:KK48:
Burdanda alisveris yapiyorum tabiki ama Türkiyedeki takilar daha cok hosuma gidiyor, güvenilirligi ne kadar tartisilir olsada (bu yüzden burdan sordum zaten).. Bir tanidigim türkiyeye gitti, en azindan istedigim bir kac takiyi getirebilir..ben gidene kadar beklemek istemedim:) Burda "gercek gümüs" diye geciyor haliylede kararmiyor (kaplama gibi seyler olmuyor(?)) o yüzden anlamadim zaten..

Online alisveris o kadar cok yayildi ki bilmedigim sitelerden bile gonul rahatligi ile alisveris yapiyorum tabi kapida odeme imkani varsa :) ama trendyol tozlugiyim hepsiburada gibi sitlerden her turlku yapabilirsin

Tskler:KK15: "tozlu giyim'de" gümüs vitrinine baktim, bu bildigimiz kararmayan gümüs oluyor degil mi?
"Trendyol'a" da baktim.. gercekten güzel ve degisik aksesuarlar var ama bunlar gümüs mü? Ürünün üzerine detayli bilgi alabilmem icin tikladigimda sadece "bijuteri" yaziyor? Kararmasin sonra?

evet şehir fırsatından pek çok kez cilt bakımı ve yemek aldım gayet iyi bu arada

Kızlar http://www.unnado.com/ diye bir alışveriş sitesi var . Alışveriş yapan oldu mu güvenilir midir?

Birde bebeğimin odası için perdeye olur duvara olur kelebekler arıyorum nette bulamadım . Bulabileceğim bir yer var mıdır?

Kızlar http://www.unnado.com/ diye bir alışveriş sitesi var . Alışveriş yapan oldu mu güvenilir midir?

Birde bebeğimin odası için perdeye olur duvara olur kelebekler arıyorum nette bulamadım . Bulabileceğim bir yer var mıdır?

birkaç kez yapmıştım,sorun yaşamadım.Hediyelik eşya satan mağazaların tamamında var.Her girdiğim yerde görüyorum diyebilirim istediğinizi.

herkese selam,
benim gibi kilolular nternetten alışveriş yapmıyorlar mı? yapan varsa tavsiye edebileceğiniz bir site var mı?

ereyon.com evinizn küçük ev aletlerinizi kişisel bakım ürünlerinizi rahatlıkla alabileceğiniz güvenilir bir site tavsiye ederim

Acil yardiminiza ihtiyacim var...
(Gercek/hakiki) gümüs satan güvenilir alisveris siteleri ariyorum..(Hala:KK43:) Yani burda "Echtsilber" diye geciyor cevirince bilmiyorum türkiyede sadece gümüs mü diyorsunuz? Yoksa gümüs/hakiki gümüs diye mi ayiriyorsunuz? Gercek gümüs. yani kararmayan... olmasi icin 925 ayar gümüsmü almam gerekiyor?

Bu kolyede mesela "Gumush 925 Zirkon Tasli" yaziyor http://www.hepsiburada.com/liste/gu...ctId=tkpnd99118001&categoryId=530220&site=old

Bunda ise sadece "gümüs" http://www.hepsiburada.com/liste/ze...ductId=tkzerzb4032&categoryId=530220&site=old

Bu halhalda ise sadece "gümüs" yaziyor fiyatida digerlerine göre düsük bu kararan gümüs mü oluyor?
http://www.trendyol.com/Chiccy-Gumus-Yildiz-Halhal-CDX04H9234/UrunDetay/34511/11149136

Gümüs bir sahmeranlar 50 tlden basliyor.. bu fiyatlar normal mi? Gercek gümüsün(925 ayar diye geciyor herhalde..) fiyati ne kadar olmasi gerekiyor?

X