Önümü görmek istiyorum, flört etmek🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zor etkileniyorum, bu duygu her zaman olmuyor diyorsunuz da adamla doğru düzgün sohbet yol, tanışma yok. Oturup başbaşa konuşmamışsınız bile. Fazla platonik. Yani bu dediğiniz bakışmadan açık olma 16 yaş liseli olayları. Tepkiler buna. Gerçekten söylüyorum lisede yaşadım ben böyle bakışmalı platonikliği.
Hiç bir erkek çekingen de olsa hoşlandıysa adım atar. Hele hele kız eklediyse uçar yani.
Biraz yaşınıza göre düşünün ayağınız yere bassın
Gerçi yeni nesil bunu 16 yaşta da yaşamaz. Benim yeğenim dahi o yaşta daha aklı selim düşünüyor. Ciddi ilişki olmaz, daha hangi şehiri kazanacağımız belli değil teyze. Uzun mesafe ilişkisi gelmez bana diyor 16 yaşında. Sohbet etmedği bir kere gördüğü adamı bekleyip hayatta oturmaz yani

Zor etkileniyorum, bu duygu her zaman olmuyor diyorsunuz da adamla doğru düzgün sohbet yol, tanışma yok. Oturup başbaşa konuşmamışsınız bile. Fazla platonik. Yani bu dediğiniz bakışmadan açık olma 16 yaş liseli olayları. Tepkiler buna. Gerçekten söylüyorum lisede yaşadım ben böyle bakışmalı platonikliği.
Hiç bir erkek çekingen de olsa hoşlandıysa adım atar. Hele hele kız eklediyse uçar yani.
Biraz yaşınıza göre düşünün ayağınız yere bassın
Yorumunuzu merak etmediğimi söylemiştim. Bu konu başlığı altında bir çok şeyi like yaptınız yani okudunuz herşeyi hala yüzyüze konuşmadığınız yazmışsınız. Bu ifadeni üzerine tekrar söylemek istiyorum yorumunuzu merak etmiyorum. Şu ana kadar olanlar için teşekkür ederim.

Yorumunuzu merak etmediğimi söylemiştim. Bu konu başlığı altında bir çok şeyi like yaptınız yani okudunuz herşeyi hala yüzyüze konuşmadığınız yazmışsınız. Bu ifadeni üzerine tekrar söylemek istiyorum yorumunuzu merak etmiyorum. Şu ana kadar olanlar için teşekkür ederim.
Bu çok çirkin bir tavır. Konuma yazmayıııaaan diyen üyenin kibar versiyonu ama sinir bozuculuk düzeyi aynı.

Yorumumuzu merak ediyorsunuz diye yazmıyoruz zaten canımız yazmak istediği için yazıyoruz. İşinize gelmediği gerçekler yüzünüze çarptığı için rahatsız oluyorsunuz. Yorumlara katlanamayacaksanız konu açmayın, çok basit.

Gerçi yeni nesil bunu 16 yaşta da yaşamaz. Benim yeğenim dahi o yaşta daha aklı selim düşünüyor. Ciddi ilişki olmaz, daha hangi şehiri kazanacağımız belli değil teyze. Uzun mesafe ilişkisi gelmez bana diyor 16 yaşında. Sohbet etmedği bir kere gördüğü adamı bekleyip hayatta oturmaz yani
Ben hangi yaşta ne hissedip ne yaşayacağımı size mi danışıcam?
bakın adamı 2018’de ilk kez görmüşsünüz, etkilenmişsiniz yıl olmuş 2022 siz hala aynı yerdesiniz. Bu da koskoca 4 sene eder. Aralarda ne olduğu önemli değil, sizin 4 seneniz öyle ya da böyle bu adamla meşgul olarak geçmiş. Akrabalara kadar sormuş soruşturmuşsunuz.

Etkilenmek ayrı bir şey ben bu adamla evlenicem demek bambaşka bir şey. Yolda gördüğümüz adamın su içişinden de etkilenebiliriz ama kalkıp evleneceğim adam bu demeyiz. Siz tanımadığınız, huyunu suyunu hatta belki adını bile bilmediğiniz bir adamla ilgili evlilik dile getiriyorsunuz. Bence konunun en can alıcı noktası bu. Bu evlilik isteği sizin bu adamla bu kadar zaman kaybetmenize sebep oluyor. Karşıdan hiç bir adım yokken yıllarca hadi sizin deyiminizle aylarca bir adama his beslemek, onu beklemek, açılmayı düşünmek üzgünüm ama bana normal gelmiyor. Bütün yorumlarım da bu doğrultuda oldu. Konuşayım mı kısmına yorum yapmadım çünkü oraya gelene kadarki olaylar normal seyirde değil çünkü. Size ilgisi olmayan bir adamla ne konuşacaksınız ki?
Size normal gelmeyen şeyin benim normalimi belirlemesi isteğiniz nereden geliyor siz onu sorgulayın bence.
İstersem sadece fotodan görüp evlenmek isteyebilirim. Bu benim tercihim istersem 10 yıl flört edip öyle ya da hiç istek duymam. Size bunun kişiye göre değiştiğini ifade ettim. Benim kişisel duygum ve ilişkiye bakış açım beni ilgilendiriyor. Ben size ben neden böyle hissediyorum diye sormadım yani bu konuda bir eksiklik hissetmiyorum bunu böyle yaşamak istiyorum. Bana iyi gelen bu siz farklı yaşayın ben neden diye sormuyorum.
Fikrinizi beyan ettiniz bende beyan ettim üstelemenin mantığı var mı? 3 5 kişi toplanıp sürekli birbirinizi likelayıp en doğrusu mantıklısı bu demek bana uygun bir davranış değil.
Şundan sonra fikriniz benim için önem arz etmiyor şu ana kadar yaptığınız yorum için teşekkür ederim. İyi pazarlar.

Bu çok çirkin bir tavır. Konuma yazmayıııaaan diyen üyenin kibar versiyonu ama sinir bozuculuk düzeyi aynı.

Yorumumuzu merak ediyorsunuz diye yazmıyoruz zaten canımız yazmak istediği için yazıyoruz. İşinize gelmediği gerçekler yüzünüze çarptığı için rahatsız oluyorsunuz. Yorumlara katlanamayacaksanız konu açmayın, çok basit.
Yooo sizin ile aynı düşünceyi farklı üslup ile belirten üyelere teşekkür etiim. Siz baba göre farklısınız ve yazmayıııaaan nın mantıksııız yapmaaayıınn versiyonusunuz. Belki sizi bu rahatsız etmiştir.

Ben hangi yaşta ne hissedip ne yaşayacağımı size mi danışıcam?
Size normal gelmeyen şeyin benim normalimi belirlemesi isteğiniz nereden geliyor siz onu sorgulayın bence.
İstersem sadece fotodan görüp evlenmek isteyebilirim. Bu benim tercihim istersem 10 yıl flört edip öyle ya da hiç istek duymam. Size bunun kişiye göre değiştiğini ifade ettim. Benim kişisel duygum ve ilişkiye bakış açım beni ilgilendiriyor. Ben size ben neden böyle hissediyorum diye sormadım yani bu konuda bir eksiklik hissetmiyorum bunu böyle yaşamak istiyorum. Bana iyi gelen bu siz farklı yaşayın ben neden diye sormuyorum.
Fikrinizi beyan ettiniz bende beyan ettim üstelemenin mantığı var mı? 3 5 kişi toplanıp sürekli birbirinizi likelayıp en doğrusu mantıklısı bu demek bana uygun bir davranış değil.
Şundan sonra fikriniz benim için önem arz etmiyor şu ana kadar yaptığınız yorum için teşekkür ederim. İyi pazarlar.
Bana ne bana ne benim dediğim olmazsa ben oynamam, verin topumu 😂😂😂

Ergen demiştik çocuk çıktınız 😂

İşte okusaydınız 4 yıldır beklemediğimi anlardınız. Diklenmek değil okumadığın ifade eden birinin yorum yapması sorduğu soruda aradağı mantıksızlıktan daha mantıksız geldiği için öyle cevap verdim. Yani ben başta uzun dedim ona göre fikir istedim. Okumadan koş gel yorum yap demedim. Belki o 4 yılda görüştüm belki görüşemedim biliniyor mu? Evli sanmışım adamı yazmamışım neden bekledin sıkılmadın mı diyorsunuz. Evli sanıp yazsaydım o zaman daha beter linç ederdiniz.
Sizin yorum hakkınız varsa benimde var ben yorum yaptım diklenmedim.
Yorum için teşekkür ediyorum bu kadarı kafi idi.
Arkadaş cidden iyi değilsin sen
Ben açıkladım bak oku yazdigimi okudum en son yazdığın miyop olduğundan gördüm gormedime kadar yahu
Evet dikleniyorsun atar da yapıyorsun bir bana değil Ayrıca
Arkadaş adamı evli sandın değilmiş
Eee sonuç ne oldu?onca yıl geçmiş elde var koca bir sıfır
Madem evli sandın sende kendi hayatına başkasını alabilirdin bekleyen sensin yok bekledim diyen sensin
4 senen gitmiş mi gitmiş halen bir adım atmamışın
Ve diyorsun ki etkilendim evlenecem dedim
Herkes bir şekilde etkileniyor birilerinden ama evlenecem deyipte takıntı etmiyor
Yada cidden aşık oldun git sor adama ne diye bekliyorsun o zaman
Git sor konuş ne diyecek sana bu kadar basit adam vay be Munzurum bende seni bekledim tut elimi derse evlen
VArmi daha ötesi
Taktın okumadım dememe cidden takıntılisin

Bana ne bana ne benim dediğim olmazsa ben oynamam, verin topumu 😂😂😂

Ergen demiştik çocuk çıktınız 😂
Sizde insan davranışları konusunda uzman terapistsiniz sanırım. Maşallah her cümleden analiz yeteneği çıkıyor.

Bu konu uzamazsa yazışmalar yerine diğer üyeler yorum yaparsa ona göre değerlendirmem kolay olur, diğer üyelerde boş bir konuşma okumamış olurlar. Malum herkesin vakti değerli.

İlişkide gerçekçi biri değilsiniz, asıl sorun bu. Bazı şeyleri kendi içinizde büyütüp gerçeğe o gözle bakıyorsunuz. Bu sizi umutlandırıp daha büyük incinme olarak dönüyor. Siz kendi içinizde bir etkilenme yaşamak istemişsiniz aslında. O sizi etkileyecek nokta dahi yapmamış. Aynı şeyleri iş arkadaşınız yapsa art niyet dahi aramaz insan. İnsanlarla daha çok ilişki içinde olup gözlem yapar kafanızdakinden uzaklaşırsanız daha iyi muhakeme edebileceksinizdir. Emin olun erkekler hoşlansa o kişiyi derdinin bir parçası gibi dertleşir her şeyini. Bunu sizle yapmak istememiş. Bu olaydan kendinizle ilgili aldığınız geri bildirimleri iyi yorumlayarak girin yeni bir ilişkiye lütfen.

Sizde insan davranışları konusunda uzman terapistsiniz sanırım. Maşallah her cümleden analiz yeteneği çıkıyor.

Bu konu uzamazsa yazışmalar yerine diğer üyeler yorum yaparsa ona göre değerlendirmem kolay olur, diğer üyelerde boş bir konuşma okumamış olurlar. Malum herkesin vakti değerli.
Prof oldum forum sayesinde.

Benim vaktim değerli değil şu an. Pazar pazar o koltuktan kalkıp öbürüne devriliyorum elimde telefon tablet.

Eee napıyoruz şimdi? Hiç ilgisi olmayan adamı beklemeye devam mı platonik platonik. Elimde şahane gelinlik modelleri var, atayım mı 😂

Wuuuuuu süpersin cidden
:KK9::KK9::KK9:

Arkadaş cidden iyi değilsin sen
Ben açıkladım bak oku yazdigimi okudum en son yazdığın miyop olduğundan gördüm gormedime kadar yahu
Evet dikleniyorsun atar da yapıyorsun bir bana değil Ayrıca
Arkadaş adamı evli sandın değilmiş
Eee sonuç ne oldu?onca yıl geçmiş elde var koca bir sıfır
Madem evli sandın sende kendi hayatına başkasını alabilirdin bekleyen sensin yok bekledim diyen sensin
4 senen gitmiş mi gitmiş halen bir adım atmamışın
Ve diyorsun ki etkilendim evlenecem dedim
Herkes bir şekilde etkileniyor birilerinden ama evlenecem deyipte takıntı etmiyor
Yada cidden aşık oldun git sor adama ne diye bekliyorsun o zaman
Git sor konuş ne diyecek sana bu kadar basit adam vay be Munzurum bende seni bekledim tut elimi derse evlen
VArmi daha ötesi
Taktın okumadım dememe cidden takıntılisin
İşte okusaydın herşeyi o süreçte ilişkin olduğunuda okurdun, yarın görüştüğümü de okurdun. Yani sanki gelinlikle 4 yıl bekledim mantığı sizde nasıl bu kadar yer etti anlamadım. Ben oturup süreci anlattım kimse olmasın ben onunla evlencem demedim. Çözüm odaklı olur diye yazdım buraya, oturup neden evlencem diye hissettin diyen insanlar olur diye değil. Yani görünce evlenirim dedim etkilendim. Ve süreci yazıp şu an olay ilerlemiyor sizde yazayım mı diye fikir istiyorum. Sanki süper anlayışlı bir tavrınız varmış gibi birde bana dikleniyorsun yazıyorsunuz. Takıntılı diye etiket yapan birinin dikleniyorsun diye yazmasını anlamsız. Yorumunuzu merak etmediğimi tekrar belirtmek isterim.
İyi pazarlar.

İlişkide gerçekçi biri değilsiniz, asıl sorun bu. Bazı şeyleri kendi içinizde büyütüp gerçeğe o gözle bakıyorsunuz. Bu sizi umutlandırıp daha büyük incinme olarak dönüyor. Siz kendi içinizde bir etkilenme yaşamak istemişsiniz aslında. O sizi etkileyecek nokta dahi yapmamış. Aynı şeyleri iş arkadaşınız yapsa art niyet dahi aramaz insan. İnsanlarla daha çok ilişki içinde olup gözlem yapar kafanızdakinden uzaklaşırsanız daha iyi muhakeme edebileceksinizdir. Emin olun erkekler hoşlansa o kişiyi derdinin bir parçası gibi dertleşir her şeyini. Bunu sizle yapmak istememiş. Bu olaydan kendinizle ilgili aldığınız geri bildirimleri iyi yorumlayarak girin yeni bir ilişkiye lütfen.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim inşallah güzel olur herşey🌼🌼

Acı geliyor ama gerçekler bunlar.
Yazmayın deseniz de gerçek bu.
Hayal dünyasında yaşıyorsunuz.
Gerçek ilişkiler böyle yürümez.
Burada tavır yapıp sinirlenmek yerine gözünüzü açarsanız daha az yıpranırsınız.
Bugüne kadar pek çok ilişkim oldu, pek çok erkeğe adım attım pek çok erkek bana adım attı. Tecrübemle diyorum bunu, bir insan birinden hoşlanırsa dağ olsa durmaz önünde. Adam sizinle bir şeyler yaşamak istese o dört yılda yapardı. Siz evli sanırken o biliyordur herhalde bekar olduğunu. Yada evlenmek için de eski karısına adım atmıştır neticede. Yani evlenip boşanacak kadar deneyimli bir erkek istese adım da atardı. Size acı geliyor ama gerçekler bunlar

Prof oldum forum sayesinde.

Benim vaktim değerli değil şu an. Pazar pazar o koltuktan kalkıp öbürüne devriliyorum elimde telefon tablet.

Eee napıyoruz şimdi? Hiç ilgisi olmayan adamı beklemeye devam mı platonik platonik. Elimde şahane gelinlik modelleri var, atayım mı 😂
Yok bende pazarımız platonik aşıklara özel ilgi duyan insanların travmaları üzerine yazılan tezleri okumayı planlıyorum.

İyi pazarlar🌼

İşte okusaydın herşeyi o süreçte ilişkin olduğunuda okurdun, yarın görüştüğümü de okurdun. Yani sanki gelinlikle 4 yıl bekledim mantığı sizde nasıl bu kadar yer etti anlamadım. Ben oturup süreci anlattım kimse olmasın ben onunla evlencem demedim. Çözüm odaklı olur diye yazdım buraya, oturup neden evlencem diye hissettin diyen insanlar olur diye değil. Yani görünce evlenirim dedim etkilendim. Ve süreci yazıp şu an olay ilerlemiyor sizde yazayım mı diye fikir istiyorum. Sanki süper anlayışlı bir tavrınız varmış gibi birde bana dikleniyorsun yazıyorsunuz. Takıntılı diye etiket yapan birinin dikleniyorsun diye yazmasını anlamsız. Yorumunuzu merak etmediğimi tekrar belirtmek isterim.
İyi pazarlar.

Tamam ya okumadım

B
E
N

O
K
U
M
A
D
I
M

Hahahaha

Çok konuya denk geldim çok sinirlerim hopladı cok tartıştım
Ama sizin gibi bir üye ilk kez gördüm cidden

Bak bunu çok büyük bir samimiyetle diyorum siz takintilisiniz ve bu hiç iyi bir şey değil...

Yok bende pazarımız platonik aşıklara özel ilgi duyan insanların travmaları üzerine yazılan tezleri okumayı planlıyorum.

İyi pazarlar🌼
Özel ilgi duyan kim? Ben değilim, khomyuk da değildir, msspare olacağını da sanmıyorum. Siz zaten platoniğin dibindesiniz. Bulamadım.

Platonik insanların travmaları hakkında okuyun bence. Ötesi sizi aşabilir.

Gözlüksüz daha çekici geliyor diyeceğim artık yani kusur bulucam diye zorluyorsunuz resmen, gözlüğümü düğünde takmadım çünkü miyop derece sol 0.50 sağ 0.75 uzakta göremiyorum insan olduğunu görüyorum ama uzaksa yüzünü çok seçemiyorum kaşı gözünün rengi gibi anlatabiliyor muyum?
Ben ilişki olmuyor diye hayıflanıyorum siz ilişki havsındasınız diyorsunuz. Bir düşüncenizi ifade ederken illa böyle olmak zorunda mı hissediyorsunuz kendinizi? Biri 4 yıl geçtiğine kanaat getirmiş siz 1.5 yıl bakalım hayırlısı ile doğru zamanı tahmini ne zaman buluruz kısmet☺️🤷‍♀️

Lens denilen bişey var.

İyi pazarlar🌼
Platonik aşık diyorsunuz hala ya platonik aşktır o aşık olması için diğer kişinin de aynı hissi paylaşması gerekiyor 😂😂😂 bilin bakalım burada ne eksik😂😂😂
Allah akıl fikir versin gerçekten. Siz sadece gelinliğini dolar daha artmadan al kuzum. En kötü gidip direkt sana ister baban fln denmesini istiyorsun. Yada evlenip boşanmış, 30 kusur yaşında avukatın ciddi ciddi açılamayacağına inanmamızı bekliyorsun. Yazık gerçekten.

Tamam ya okumadım

B
E
N

O
K
U
M
A
D
I
M

Hahahaha

Çok konuya denk geldim çok sinirlerim hopladı cok tartıştım
Ama sizin gibi bir üye ilk kez gördüm cidden

Bak bunu çok büyük bir samimiyetle diyorum siz takintilisiniz ve bu hiç iyi bir şey değil...
Ben de hiç bu kadar saplantılı insan görmemiştim. Şok oldum. Herkes isteyen adam açılır diyor ona sinirlendi. Ya benimsin ya kara toprağın diyenler gibi olacak neredeyse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X