Op. Dr. A. Emre İlhan için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

kızlar imrendim valla keske ist da otursaydım daha kolay olurdu benm için ben de amelyat olmak istiyorum nefes alamama gbi problemim var sürekli ağızdan alıyorum nefesimi. büyük ihtimalle emre beye gdicem bu problemim için ama fiyatlar ne alemde bilgilendirirseniz sevinirim

canım bende istanbulda oturmuyorum oturanlar gerçekten çok sanslı benim bildiğim ilk ameliyatınsa 4500 tl revizyon ise 6500 tl miş bilgilerine

arkadaslar bende emre beye oluyorum 2 gorusmem 29 haziran burun seklini konusucaz buyuk ihtimal ameliyatimda 12 temmuz pzt. 2.hastasiyim 1.hastasi kk de ise lutfen benimle irtibada gecebilirmi ve muhayenede ucret taleb ediyormu sormayi unutmusum.

Emre Beye çene ameliyatı olan var mı? ben aralıkta çene ve burun beraber düşünüyorum.
çenem çok küçük implant mı yoksa yağ enjeksiyonu mu karar veremiyorum. bunlşarın dışında kalıcı bir uygulama biliyor musunuz?

mrb puff ben de burun ameliyatı olmak istiyorummm...we uzun zamandırda araştırma yapıp emre beye ameliyat olan hastaların resimlerini inceliyorum...yüzün gerçekten de çok hoşşş...ben senin estetiksiz halinide çook begendim...ama senin nefes sorunun oldugu içinde ameliyat olmak istemissin anladıgım kadarıyla...ben senin burun ucunu begenmedim.bence düşük olmuş.resimlerdenmi öyle görünüyor bilmiyorum ama ben öyle gözlemledim.burnunun ucunun düşük olması burnunu uzun göstermiş.yüzün gözün çok güzel oldugu için çok iyi gözlemlenmese anlasılmaz belkide...bu benim kişisel fikrim ltfn yanlış anlama...

Emre Beye çene ameliyatı olan var mı? ben aralıkta çene ve burun beraber düşünüyorum.
çenem çok küçük implant mı yoksa yağ enjeksiyonu mu karar veremiyorum. bunlşarın dışında kalıcı bir uygulama biliyor musunuz?
Canım Emre bey kbb.ci değilmi? Yani çene estetik ameliyata girmez mi????

mrb puff ben de burun ameliyatı olmak istiyorummm...we uzun zamandırda araştırma yapıp emre beye ameliyat olan hastaların resimlerini inceliyorum...yüzün gerçekten de çok hoşşş...ben senin estetiksiz halinide çook begendim...ama senin nefes sorunun oldugu içinde ameliyat olmak istemissin anladıgım kadarıyla...ben senin burun ucunu begenmedim.bence düşük olmuş.resimlerdenmi öyle görünüyor bilmiyorum ama ben öyle gözlemledim.burnunun ucunun düşük olması burnunu uzun göstermiş.yüzün gözün çok güzel oldugu için çok iyi gözlemlenmese anlasılmaz belkide...bu benim kişisel fikrim ltfn yanlış anlama...

hayir hayatim merak etme yanlis anlamam :) normal estetikli burunlar genelde daha kalkik olur evet basta bende oyle istemistim.. ama sonra kücük burun diye tutturdum.. cok kücük burunlarda belli oranda kalkiklik verilebiliyomus ve bununda bi sınırı var.. yoksa domuz burunu dedikleri olay ortaya cikiyo.. gercekte gören insanlarin verdigi tepki şu ''nasil yani senin burnun estetik mi? şaka mı yapiyosun.. burnu cok güzel minicik diye düşündüm ama asla estetik oldugunu anlamadim'' :)) o yuzden memnunum.. zaten resimlerde daha farkli cikiyo genelde.. düşüklük yok sadece aşırı kalkık deil..

Canım Emre bey kbb.ci değilmi? Yani çene estetik ameliyata girmez mi????

kkbci (fasial plastik surgery) cenede yapabilir hatta yüz gerebilir yada kas kaldira bilir göz kapagi estetigi vs.
türkiye ama malesef henüz kbbcilerin burun yapmasina bile alisamadi artik üstte saydiklarimi asla kabullenemezler. :)

ben emre beye maille resmimi gonderip fiyat sormustum 6.500 dedi.
benim ilk estetik ameliyatim olacak.biraz pahali geldi 4 yada 4.500 olsa
hic izmirde arastirmam direk ona giderim,....

fiyatlar değişti canım Emre beyin ilk ameliyatları 6.500 artık.. ama burnun işlemine göre değişiyor diye duymuştum bu konuda tam bir bilgim yok.. zaten kendisinden direk mail olarak parasal yönde bilgi almışsın fiyatı odur :)

Merhaba kızlar bir kaç yorumda arkadaşların ameliyat tarihini okudum yaza ve çok ileri bir tarih acaba böyle olması Emre beyin yogunlugundan mı sizin istediginiz bi durum mu?açıkcası tarihleri görünce korktum yaza dügünüm var ve ben bir an önce olmak işstiyorum yani en geç önümüzdeki ay randevu alıp görüşmeye gidicem miktarı denkleştirebilmek için böyle olmalı,ama çok ileri bir tarih verirse ne yaparım bilmiyorum dügünüme içim rahat girmek istiyorum bilgisi olan varsa lütfen yazsın ameliyat tarihleri hakkında senağlama

Merhaba kızlar bir kaç yorumda arkadaşların ameliyat tarihini okudum yaza ve çok ileri bir tarih acaba böyle olması Emre beyin yogunlugundan mı sizin istediginiz bi durum mu?açıkcası tarihleri görünce korktum yaza dügünüm var ve ben bir an önce olmak işstiyorum yani en geç önümüzdeki ay randevu alıp görüşmeye gidicem miktarı denkleştirebilmek için böyle olmalı,ama çok ileri bir tarih verirse ne yaparım bilmiyorum dügünüme içim rahat girmek istiyorum bilgisi olan varsa lütfen yazsın ameliyat tarihleri hakkında senağlama

Yoğun da olsa o tarihe kadar yoğun değildir, merak etme:) Ama randevunu biraz öne çekmeyi dene derim, bir-iki hafta içinde git mesela.

Merhabalar,
Ben de ameliyat oldum burnumdan, 2 ay oldu. Emre bey bu konuda çok deneyimli.
İlk Emre bey hakkında internetten yorumlar okumuştum, ama birebir kimseden duymadığım için tereddütlerim vardı, yine de görüşmeye gittim. Görüşmeler sırasında orda pek çok hastasıyla konuşma fırsatı bulabiliyorsunuz. Hatta kontrole gelen hastalarla karşılaşırsanız, ameliyat sonrası Emre beyin yaptığı burunları görebilirsiniz. Ben konuştuğumda ve gördüğümde gerçekten içime sinmişti, sonrasını pek düşünmedim zaten.
Şimdi çok doğal bir burnum var, estetik olduğumu tanımayanlar anlamaz:)

Şimdiye kadar burun ameliyatı geçirip tuhaf burunlara sahip pek çok kişi gördüm, bence doğru doktoru seçmek çok önemli. Dr. Emre İlhan'ı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..

merhaba arkadaşlar ben de yakın bir gelecekte operasyon geçirmeyi planlıyorum (ilk kez) ancak burnumda geniz eti problemim de var. nefes alışlarım yetersiz. Acaba Emre bey aynı anda geniz eti problemime de çözüm olur mu? bir de fiyat konusunda bana bilgi verebilir misiniz?

bende burun estetiği yaptırma istiyorum yardımcı olabilrmisiniz hangi doktoru önerirsiniz

bende burun estetiği yaptırma istiyorum yardımcı olabilrmisiniz hangi doktoru önerirsiniz

Burun estetiği olmadım ama coookkk uzun bir süredir araştırıyorum bende. Yaklaşık 15 doktor arasında buradaki yorumları okuyarak ve bazı resimlere baktığım kadarıyla en son 2 kişi arasında kaldım. benim sana önerim ya Emre ilhan yada Barış Çakır.

X