Op.Dr. Jale Gürlüler

Allah uzun sağlıklı ve başarılarla dolu bir ömür nasip etsin öykünüze canım.doğum hikayenide okudum gözlerim doldu. bakalım hayırlısıyla bizimde az kaldı. şimdi o büyük heyacanı biz beklemekteyiz :)))

Allah sana babeğine ve ailene uzun ve sağlıklı günler nasib etsin inşallah.Doğum yapıp yapmadığını ve yaptıysan nasıl geçtiğini merak ediyordum doğrusu.Herşey yolunda gittiği için sevindim.Ya ayıp olacak ama toplam hastane masrafı olarak ne kadar ödedin,epidural mi yaptın yazabilir misin?
sağol canım çok şükür çok iyi geçti doğum herşey mükemmeldi,herkez çok ilgilendi...
beklediğimden de güzel gerçekleşti
genel anesteziyle sezeryan oldu canım benim doğumum...
malesef ne kadar tuttu tam olarak bilmiyorum canım eşim halletti sağolsun hiç sormadım bende...

Allah uzun sağlıklı ve başarılarla dolu bir ömür nasip etsin öykünüze canım.doğum hikayenide okudum gözlerim doldu. bakalım hayırlısıyla bizimde az kaldı. şimdi o büyük heyacanı biz beklemekteyiz :)))

sağol tatlım çok teşekkürler
darısı başına inşallah sende sağlıkla kavuş meleğine
allah yardımcın olsun güzelim ama çok rahat ol herşey çok güzeldi

beyazmelek; güle güle büyütün bebeğinizi,Allah uzun ömürler versin inşallah.çok şeşer görünüyor Allah nazarlardan saklasın.sağlıklı olmanızda çok güzel ikinizede nazar değmesin inşalllah,darısu bekleyenlerin başına kendine iyi bak a.s.

beyazmelek; güle güle büyütün bebeğinizi,Allah uzun ömürler versin inşallah.çok şeşer görünüyor Allah nazarlardan saklasın.sağlıklı olmanızda çok güzel ikinizede nazar değmesin inşalllah,darısu bekleyenlerin başına kendine iyi bak a.s.

sağol canım çok teşekkür ederim allah herkeze nas,p etsin

beyaz melek tebrik ederim zorlu maratonu bitirmişsin Allahım inşallah bende görürüm o günleri :) daha 14 haftalığız o yüzden çok varmış gibi geliyor. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bir ömür beraber mutlu olun inşallah

beyaz melek tebrik ederim zorlu maratonu bitirmişsin Allahım inşallah bende görürüm o günleri :) daha 14 haftalığız o yüzden çok varmış gibi geliyor. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bir ömür beraber mutlu olun inşallah

çok teşekkür ederim
allah tamamını erdirsin inşallah canım sağlıkla
sende bebişine kavuşursun hayırlısıylea.s.

her zaman meyve veren ağaçı taşlamak isteyenler olacaktır.....
ben artık bu konularda yorum yapmamaya söz verdim kendime.....
herkez hakettiği ilgiyi görüyor bence..
allah herkezi iyilerle karşılaştırsın herkeze sağlıklı günler dilerim[/COLOR][/B][/QUOTE]

Son düzenleme:
beyaz melek öncelikle tatlı bebişinle ömür boyu mutlu sağlıklı olun inş. bende jale hanımı çok seviyorum..4 yıl bu sektörün içindeydim.insanlar çok konuşunca iyi doktor sanıyor malesef...bene ekim başında kısmetse alıcam bebişimi kucağıma hamilelik süresince hiç bir proplemde yaşamadım

kim ne derse desin ben jale hanımı çok seviyorum ya
2 hafta önce falan kontrole gittim oğluşumuzuda alıp ben bankoda kızlara randevum olduğunu söylerken oğlum anakucağında elimde duruyordu bi döndüm jale hanım keremi seviyor başını kaldırdı bi baktı ben aa çok şaşırdım dedi sen mi geldin öptü kan çekmiş demekki falan dedi
hiç bekletmeden hemen bizi aldı saolsun oğlum kereme bayıldı sohpet ettik konuştuk muayenemi oldum keremin fotosunu çekti
tıpkı çok yakın bir dostum bir arkadaşım gibiydi

ben bu doktoru seviyorum

ben aranıza yeni katıldım...doğum yapan arkadaşlar bizlere yardımcı olunda hastane de neler lazım oluyor neler isteniyor çantamızın olmassa olmazları neler bize bilgi verin kızlar ya çok zormuşsenağlama

bursasu bebişin sevilmiyecek gibi değil ki çok tatlı maşallah...
saol canım
sende jale hanıma gidiyorsun sanırım
ben aranıza yeni katıldım...doğum yapan arkadaşlar bizlere yardımcı olunda hastane de neler lazım oluyor neler isteniyor çantamızın olmassa olmazları neler bize bilgi verin kızlar ya çok zormuşsenağlama
Doğuma Hazırlık - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
burdaki konulardan bakabilrsin canım

evet canım bende 1 senedir jale hanımın hastasıyım belki sizler gibi ufak tefek sorunlar yaşadım ama branşına çok güveniyorum...ve sizlerin sağlıklı bebişlerini görünce biraz olsun rahatlıyorum...verdiğin bilgiye teşekkürlerlaelaelaelaelaehihoyyyt

kim ne derse desin ben jale hanımı çok seviyorum ya
2 hafta önce falan kontrole gittim oğluşumuzuda alıp ben bankoda kızlara randevum olduğunu söylerken oğlum anakucağında elimde duruyordu bi döndüm jale hanım keremi seviyor başını kaldırdı bi baktı ben aa çok şaşırdım dedi sen mi geldin öptü kan çekmiş demekki falan dedi
hiç bekletmeden hemen bizi aldı saolsun oğlum kereme bayıldı sohpet ettik konuştuk muayenemi oldum keremin fotosunu çekti
tıpkı çok yakın bir dostum bir arkadaşım gibiydi

ben bu doktoru seviyorum

Merhaba Bursasu.Sana katılıyorum.Jale Hanım 'ın tavırları gerçekten çok samimi.Oğlum altı yaşını geçmiş olmasına rağmen hala gittiğimizde resimlerini çekiyor.İnsan bir doktordan daha ne ister anlamıyorum.Aslında mesleğinin dışında hiç bir şey yapmasına da gerek yok ama bana göre mesleğini en iyi şekilde yapıp ,onun da ötesine geçebiliyor.Yıllardır kendisinden hiç bir şikayetim olmadı.Bir arkadaşımız memnun kalan hastalarının hep 7-8 yıllık hastaları olduğunu ,memnun kalmak için böyle bir sürenin mi geçmesi gerek gibi bir şey yazmıştı yanılmıyorsam.İnsan ister istemez soruyor ilk gittiğim zamanlarda memnun kalmamış olsaydım bir o hastanye ,bir bu hastaneye peşinden gezermiydim acaba?Bu arada oğlun gerçekten çok tatlı,Allah uzun ömürler versin inşallah.

beyaz melek öncelikle tatlı bebişinle ömür boyu mutlu sağlıklı olun inş. bende jale hanımı çok seviyorum..4 yıl bu sektörün içindeydim.insanlar çok konuşunca iyi doktor sanıyor malesef...bene ekim başında kısmetse alıcam bebişimi kucağıma hamilelik süresince hiç bir proplemde yaşamadım

çok teşekkür ederim canım...
jale hanım çok tatlı biri sevilmeyecek gibi değil tabi..
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım:1hug:

bende sizlere katılıyorum hanımlar hem öle uzun yıllar hastası olmasanızda samimi ve sıcak jale hanım. ben onunla ilk tanışmamdan iki gün sonra yapmıştım ikinci düşüğümü ve akşam saat 9:00 civarlarıydı. cebinden ulaşmıştım kendisine ilk gidişimizde vermişti numarasını.arayıp durumu sölediğimde hiç tereddüt etmeden siz hastahaneye gidin bende geliyorum demişti ve gittiğimizde kendisi hazır bir şekilde üstelik kapıda bekliyordu bizi.böle bir olaydan sonra nasıl vazgeçebilirimki ondan ve nası güvenmem.

kesinlikle doğru antika 13...ben sadece 1 yıllık hastasıyım ve en ufak bir tereddütüm bile yok.inanın daha doğumu bile konuşmadım.en iyisini gene kendi teklif edicek benim ve bebeğim için biliyorum...üstelik şevket yılmazda çalışırken bile her zaman sevecenmiş :) kötü yorum yazan arkadaşlar acaba başka bir doktorun cep telefonundan arayınca nasıl tepki verdiğini biliyor mu ? en basit olay olarak...ben çoooooooook memnunum...

Merhaba Bursasu.Sana katılıyorum.Jale Hanım 'ın tavırları gerçekten çok samimi.Oğlum altı yaşını geçmiş olmasına rağmen hala gittiğimizde resimlerini çekiyor.İnsan bir doktordan daha ne ister anlamıyorum.Aslında mesleğinin dışında hiç bir şey yapmasına da gerek yok ama bana göre mesleğini en iyi şekilde yapıp ,onun da ötesine geçebiliyor.Yıllardır kendisinden hiç bir şikayetim olmadı.Bir arkadaşımız memnun kalan hastalarının hep 7-8 yıllık hastaları olduğunu ,memnun kalmak için böyle bir sürenin mi geçmesi gerek gibi bir şey yazmıştı yanılmıyorsam.İnsan ister istemez soruyor ilk gittiğim zamanlarda memnun kalmamış olsaydım bir o hastanye ,bir bu hastaneye peşinden gezermiydim acaba?Bu arada oğlun gerçekten çok tatlı,Allah uzun ömürler versin inşallah.

valla canım bende 1 seneyi geçti jale hanımla tanışalı öyle 7-8 sene olmadı
ii karşılanmak istiyorsa hastada somurtkan ve önyargılı olmucak
bende ilk jimerde başladım sonra peşinden pembe maviye 8.ayımda yine jimere geçmiş yine oraya gittim o da farketti zaten sana vefa borcum var dedim nereye gitsem geldin dedi bırakmadın dedi

arkadaslar merhaba..
gebeligimin 26. haftasindayim ve doktorum gulcan satir..doktorumdan cok memnunum aslinda ama sevket yilmazin durumu belli olmadigindan gectigimiz pazartesi jimere gittim..gulin hanimla bir gorusme talep ettim..kabul ettiler fakat yarim saat kadar bekleyebilirmisiniz dediler..bizde tamam dedik..fakat yaklasik 2.5 saat gecti ve hala bekliyorduk..yani gorusemedik ve acikcasi sinirlenerek ayrildik hastaneden..cunku randevusuz gorusemezsiniz deselerdi randevu alirdik..amacimiz muayene olmak degildi. Sadece sartlari filan gorusmek istiyorduk doktorla..cunku hastane ile ilgili bilgi almak istiyoruz dedigimizde doktorunuzla gorusun demislerdi bize..Jale hanim hakkinda yazilanlari okuyana kadar gulin hanima gitmeyi dusunuyordum fakat bu yazilanlardan sonra fikrim degisti yani jimere gitmeye karar verirsem jale hanima gidicemm. Yazdiklarimdanda anlamissinizdir herlade ne yapacagimi gercekten bilemiyorum...Gulcan hanimdan da memnunum fakat cok aceleci davraniyor muayenelerinde...ayrintili konusamiyoruz bir turlu..bilincli insanlar olmasaydik ne yapardik diye dusunuyorum..dikkat etmemiz gerken seyleri ayrintili anlatmiyor ve bundan rahatsiziz acikcasi ama ne hikmetsede bir turlu vazgecemiyoruz..sanirim benim onu yillardir tanimaminda etkisi olabilri..arkadaslar lutfen fikirlerinizi ve yardimlarinizi bekliyorum..bu benim icin donum noktasi artik bu haftadan sonra bir karar vermem gerkeli..ya kendi doktoruma devam yada jimere..bir turlu karar veremiyorummmkafamçokkarıştı

X