Op.Dr. Jale Gürlüler

yıllardır gittiğim sevdiğim ve güvendiğim bir doktor hakkında eğer bi şaibe varsa bilmek isterim, hatta böle bir şeyi bilmenin en doğal hakkımız olduğunu düşünüyorum hastaları olarak. ancak sözlerin üzrene kısa bi araştırma yaptım bile eğer bu davalar burda açılmış olsaydı muhakkak duymuş olurdum.ancak dışarıda gelişen bir olay olması lazımki duymayalım ondada zaten basın peşini bırakmazdı yani öle yada böle şimdiye kadar duyulurdu. heleki bir Türk doktor bir hata yapıcak kesinlikle peşini bırakmazlardı. ancak yinede bu davalar hakkında kısa bi bilgi verirsen araştırabilirim barzey. hem bölece bizim içimiz rahatlamış olur hemde gerçekte böle bi olay yoksa lekelemelere maruz kalmaz.

buraya çok takılan bir arkadaş vardı ve o yaşadığı olumsuzlukları devamlı bassediyordu..hatta jale hanıma yaptığı yanlışlıklardan dava bile açtığını anlatmıştı....jale hanım başta olmak üzere bütün hastahane yönetimide binlerce kere özürdilemiş kendisinden ama başka hastalarında zarar görmemesi adına dava açtığından bassetmişti.....ama jale hanımın çok fanatik hastaları kendisini buralarda yaşatmadı))))))artık pek gelmiyor ...devamlı ateş altında kaldı çünkü anlattığı şeylerden.....tabi doğrusunu yanlışını bilemeyiz...

sen söyleyince yazılarını hatırladım nilüfer.o arkadaşımmız jimerde ameliyat olmuştu ve bir sürü olumsuzluk yaşamıştı.ayrıca jimer hakkındada bazı şeyler var bunlara iyi araştıranlar ulaşabilir. ancak jale hanım hakkında bir sonuca ulaşamıyorum bu yüzden dedim neyle ilgili olduğu hakkında bilgi verilebilirse sizlere daha kesin bi yanıt getirebilirim.hem bi durum varsa bende öğrenmiş olurum. ve emin olunki bu olay gerçekse size belge numarası dahil olmak üzere kanıt getirebilirim. fakat şu ana kadar bağlantım olan hiç bir yerden yada kurumdan kulağıma böle bir duyum gelmedi. üzgünüm şu an için ancak bu kadarını söyleyebiliyorum.

sen sağlık müdürlüğündemi çalışıyorsun antika????
inşallah o tarz bişiler yoktur gerçekten bukadar güvenilen bir doktorun öyle hatalar yapması çok üzücü olur.....
bende gülin hnıma gidiyordum ama bikerede jale hanımı denemek istiyorum aslında...hep aklımın bir köşesinde jale hanımda var.....gerçi ikiside iyi doktorlar pek bi fark yokmuş aralarında galiba..muayene stilleri hareketleri acelecilikleri ve canayakınlıkları çok benzermiş herhalde....

bi jale hanımlada görüşmeyi düşünüyorum bakalım...

Son düzenleme:
hım buarada jimerin yarısı satılmış ve herşey yoluna girmiş tüm borçlardan kurtulmuş..artık çok daha güzel hizmet kalitesi varmış...
ben jimer için ve kendim için çok sevindim..çünkü jimer harika bir hastahane..ileride başka bölümlerde açılabilirmiş çünkü genel hastahane ruhsatınıda almış......bilemiyorum bunlarla alakalı bilginiz varmıydı ama yazayım dedim ...

nilüfercim bursadaki doktorlar daha epidurele şimdi agu derken jale hanım 10 yıl önce epidurelle doğum yaptırıyordu.tanıdıklarımdan biliyorum.önden giden bir doktor.ve gördüğünü gerçekten iyi yorumlaya bilen biri öyle olmasaydı emin ol bursadaki doktorların % 20si onun hastası olmazdı.yani kısaca tıp bölümünde o kadar davası olan birine önce doktorlar güvenip gitmezdi...

nilüfercim sağlık müdürlüğünde deilim canım ancak bazı özel sebeplerden dolayı bağlantılarımıda açıklayamıyorum anlayışla karşılayacağınızı umarım.dün bütün günümü bu konuya harcadım ancak gerçekten jale hanımla ilgili herhangi bir davaya,hatta yargıya yansımış bir şikayete bile ulaşamadım...

jimerin bir bölümünün kısa süre önce el değiştirdiğini biliyorum.ve gerçekten bu olaydan sonra hizmet kalitesi çalışanların yaklaşımları falan değişti hemde gözle görülür şekilde.

bursasucum fan kulüp deilde açıkçası benim aklıma başka bir şey gelmedi deil...
biz en azından burda birbirini bulmuş hastaları olarak bir tanışma düzenleyebiliriz hem yüzyüze deneyimlerimiz daha iyi paylaşırız, hem anne olmuş arkadaşlarımız biz taze annelere yardımcı olabilir :) ne dersiniz böle bişeye kalkışalımmı :)

nilüfercim bursadaki doktorlar daha epidurele şimdi agu derken jale hanım 10 yıl önce epidurelle doğum yaptırıyordu.tanıdıklarımdan biliyorum.önden giden bir doktor.ve gördüğünü gerçekten iyi yorumlaya bilen biri öyle olmasaydı emin ol bursadaki doktorların % 20si onun hastası olmazdı.yani kısaca tıp bölümünde o kadar davası olan birine önce doktorlar güvenip gitmezdi...

ben illa dava açılmış diye birşey demedim zaten...ayrıca iyi bir doktor olduğunada inanıyorum..
özellikle bana anlatmaya çalışmılşsında ...:nazar:

nilüfercim sağlık müdürlüğünde deilim canım ancak bazı özel sebeplerden dolayı bağlantılarımıda açıklayamıyorum anlayışla karşılayacağınızı umarım.dün bütün günümü bu konuya harcadım ancak gerçekten jale hanımla ilgili herhangi bir davaya,hatta yargıya yansımış bir şikayete bile ulaşamadım...

jimerin bir bölümünün kısa süre önce el değiştirdiğini biliyorum.ve gerçekten bu olaydan sonra hizmet kalitesi çalışanların yaklaşımları falan değişti hemde gözle görülür şekilde.
evet gerçekten çok değişti
doğum yaptığım zaman ve kontrole gittiğim zaman arasında baya bi gelişme olmuş
ii deolmuş..
bursasucum fan kulüp deilde açıkçası benim aklıma başka bir şey gelmedi deil...
biz en azından burda birbirini bulmuş hastaları olarak bir tanışma düzenleyebiliriz hem yüzyüze deneyimlerimiz daha iyi paylaşırız, hem anne olmuş arkadaşlarımız biz taze annelere yardımcı olabilir :) ne dersiniz böle bişeye kalkışalımmı :)
olabilir cnm beyaz melek var özlem var semra var onlarlada tanışığım ben hatta seherim yani semrayla gidip geldik birbirimize hamileyken tanışmıştık
onunda ikizleri var

yorum yazmamaya söz vermiştim ama dayanamadım.............

kulaktan dolma bilgilere inanmamanızı dilerim öncelikle....
tüm doktrolar insan ve ne kadar istemesekte bazı hatalı olabilir sonuçta onlar robot değil otomatik hiç değil ayrıca robotlarda hata yapıyo............
öncelikte içiniz rahat olsun ki jale hanımın öyle önemli kaydadeğer tek bi hatası yok şimdiye kadar..bi davadan bahsetmişsiniz..............evet bu doğru
bunu zaten dava eden arkadaş buraya girip yazmıştı dava açtım diye
sebebi ise ufak bi operasyon için 3 saat falan beklemiş hastane çok ilgisizmiş............vb sebepler
yani ipe sapa gelmez bir neden den dolayı....
şükür ki sağlıkla ilgili veya bi yalnışla ilgili değil sadece hastanın kaprisi diyebiliriz...........,
bu arkadaş ta zaten kadınlar kulubu yöneticileri tarafından sadece dr u suçlamak için buraya üye olduğu ve yargısız infaz yaptığı gerekçesiyle üyeliği iptal edilmiş..............
yani bazı arkadaşlar benim yüzümden girmediğini söylemiş ama bu mümkün değil hem ben bunu nasıl sağlayabilirim burası koskaca bi site ve her yadığımız kontrol ediliyor...kimin hatası varsa o kişi ya banlanıyor yada farklı bi sebeple üye olduğu anlaşılırsa üğeliği iptal ediliyor konu bu

sizden ricam lütfen kulaktan dolma bilgilere inanmayın..jale hanım muaynelerine bile bismillah diyerek allahın adıyla başlıyor her konuda çok dikkatli ve inançlı biri...tüm hastalarını memnun etmek için elinden geleni yapıyor arada elbet memnun olmayanlar da çıkacaktır ama bu jale hanımın kötü olduğunu göstermez..bu tıpkı şuna benziyor acıyı kimi çok sever kimi sevmez,kimi bayılır tatlıya ,kimi ağzına sürmez seven için tatlı mükemmellll bişeydir sevmeyen için de kötü bişeydir............

hepinize sağlıklı günler

nilüfercim gitmek istediğini yazmışsın onun için özellikle sana yazdım...çünkü çok hassas bir zamandasın şu an.en ufak bir lafta acaba mı ki diyebiliyor insan.benim ve çevremdeki insanların yaşadığını yazdım sadece...

peki cnm...
ben jale hanımı suçlayacak birşey söylemedimde yanlış anlaşılmak istemem yanii..jale hanım gerçekten çok ii bidr doktor... bursanın sayılı iyi doktorlarından ..hım bide bayan olması benim daha çok tercihim zaten.
bide keyfi yerinde oldumu yemede yanında yat doktor hanımınopuyorumnanaktan
hayırlısı olsun bakalım ...

beyaz melek o arkadaşla ilgili konuyu ben açtığım için yazıyorum..bazı arkadaşlar benden dolayı girmiyor diye belirttiğin şeyi ben yazdım . bazı fanatik arkadaşlar izin vermedi kötü yorum yapmasına demek istedim ama özellikle senin yüzünden demedim..birtek hastası sen değilsin ki başka başka arkadaşlarda o an birüsür cvp verdiğini hatırlıyorum ve oyüzden girmediğini düşündüm..banlandığındanda haberim yok ....herneyse tabiki senin yüzünden değildir..çok fazla üzerine gidilince kendisi girmiyor sandım ama demek banlanmışşş.....herneyse...seninde yanlış anlamanı istemem kimseyi kastederek konuşmadım..sende sewgiyle kal.

melekcim bende ne zaman dayanamıcak diye bekliyordum :) şaka bi yana özellikle araştırmamın sebebi herkesin içi rahat etsin diye. gerçekten ne mutlu ki bize pek çok kişinin gözünün üzerinde olduğu bir doktorun hastalarıyız.( bu kelimede garip geliyo ya neyse) demek ki bu kadar iyi ve kaliteli bir doktoru çıkarmış Rabbim karşımıza hamdolsun.
ve geçen kontrolümüzde kendisinin sölediği bir sözü sölim size.aynı tarihlere gelen bir hastanız daha var ya aynı anda doğurursak napcanız dediğimde şöle karşılık verdi. napalım azcık sen kızarsın azcık o birazda dışarda bekleyenler sölenir ama Allah'ın izniyle yeterim hepinize :)

daha bugün başıma gelmiş bir olay. fanlar kızacak bana ama bir daha asla gitmeyeceğim bir dr. kendisi. süper bir detaylı ultrason yaşadım,tam 2 dakika :KK43:( ardından 2 dakikalık kısa bir görüşme :KK43:( tam 1 saat hastanedeydim dr.la görüştüğüm toplam 4-5 dakika... aynı anda 4 hastayla ilgilenen kaç dr vardır?? resmen dumur olduk eşimle.benim için müthiş bir deneyimdi... :mad:

daha bugün başıma gelmiş bir olay. fanlar kızacak bana ama bir daha asla gitmeyeceğim bir dr. kendisi. süper bir detaylı ultrason yaşadım,tam 2 dakika :KK43:( ardından 2 dakikalık kısa bir görüşme :KK43:( tam 1 saat hastanedeydim dr.la görüştüğüm toplam 4-5 dakika... aynı anda 4 hastayla ilgilenen kaç dr vardır?? resmen dumur olduk eşimle.benim için müthiş bir deneyimdi... :mad:

merhaba direk konuya gireyim bu sana kızdığım için yaptığım bir açıklama değil asla sadece aynı şeyleri bende yaşadım fakat senin gibi kestirip atmadım bir daha gitmem diye sadece 1-2 kez tekrar gitttim ve yanıldığımı anladım ne kadar ilgili olursan ne kadar meraklı olursan o kadar güzel geçiyor.ayrıca eğer hamilelik başındaysan söyliyecek pek fazla birşey olmadığı için ilgilenmiyormuş gibi geliyor.bence hemen kesin kararlı oma çok iyi bir dr. tabi sadece o dr.mu? var hayır daha iyilerde kötülerde var ama gerçekten gitttikçe memnun kalıcaksın.bu sadece benim yorumum kimsede sana kızamaz yaşadıklarını ve düşünceni belirtmişsin ama böyle olumsuz yazılanlardan oldukça aramıza yeni katılan arkadaşların kafası karışıyor,nerden biliyorum çok samimi arkadaşım yeni hamile kaldı ve eşinin kafasında doğal olarak ??? işaretleri oluşmuş ben tavsiye etmiştim bana sordu bu duyduklarımız doğrumu diye?
tatlım ön yargılı gitme bir daha git ve sorular oluştur kafanda öyle git inan herşeyi en ayrıntısına kadar anlatan bir dr.
aynı yazdıklarını yaşadığım için yazma gereği duydum yoksa durduk yerde savunma yapmazdım.hakkında hayırlısı olsun.

X