Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

Selam kıuzlar. Ben kendime almak için üye oldum fakat her ay 200 tl den aşağı sipariş vermiyorum iyi mi oldu kötümü bilemedim. Fakat tüm eksiklerimi tamamlıyorum bakım adına. Genelde makyaj yapmazdım artık oriflame sayesinde yapıyorum ve çok olumlu tepkiler alıyorum. Her neyse bu ay siparişlerimin bi kısmını verdim. Mirage parfümü çok beğendim farklı kokusu var değişiklik arayanlar için güzel. Mesela ben amber elixiride aldım fakat o hali hazırda kullandığım pahalı bi markanın parfümünün çok yakını. Bilsem o kadar parayı o parfüme değilde amber e verirdim önceden bilsem. Yani demek istediğim mirage değişik bişiy.hoş. Sonra arkadaşlarıma hediye diye 3 tane pure colour aldım 3 ü 10 lira yazandan. Genelde soft renkler seçtim beğenmeme risklerine göre ama en çok vintage nude yi beğendiler. Hafif günlük ve klas duruyor.arkadaşlarıma yine şu 25 tlden fazla alışverişe indirimli olan rimeli aldım hani şu deniz yıldızındaki mehveşin rimeli gibi tane tane duruyor yani dolgunlaştırma hacim uzatma vs beklemeyin. Belirgin ve ıslak gibi duruyor doğal günlük makyaj yok gibi ama makyajlı görünmek isteyenler için ideal. Ama ben daha abartı seviyorum o yüzden kendime ayın 15 inde maaştan sonra şuu kalın bitane vardı onu alıcam sanırım. Rimel tavsiyesi olan var mııı? Kalemlerde 2 taraflı kalemler varya sert geldi ucu. Ama renkler aynı katalogdaki gibi..görmeden aldığımız için fikir verdiysem ne mutlu. Artık burayı daha çok takip edicem.. Bi sorum daha olacaktı. Adres değişikliğini nasıl yapıyoruzz.

adres değişikliği kişisel bilgilerim diye bi yer var ordan değişiyor

Konu başlığı resimli diyor ama ben şu an resim ekleyemeycem oriflame ile ilgili başka sayfada mı var yahu ben göremedim.resimleride yarın ekleyim inşallah.tabi dağıtmadıklarımı.

ilk kez oriflame den ürün aldım. o da ruj. 3 tanesi 12 tl. arkadaşımla yazdım ben 1 tane istedim. soft karamel rengi beğendim. gerçekten güzel rengi. ben ürünü görmeden almayan biriyim ama şansımı deneyim dedim.

Selam kızlar, yeni çıkan oasis rujlar hakkında bilginiz var mı?Yapılarını merak ediyorum, simli sedefli bir ruj mu yoksa kremsi ve ya saten yapıda mılar?Bilen var mı

Bayanlar birkaç resim de benden olsun** :)

$DSC01614.jpg

"İlk resimde soldan sağa :) essentials fairness soap:) özellikle esmer bayanlara öneririm renk açıcı pigmentler içeren bir ürün"
"Essentials maske; sabunun hemen arkasında :) Karma veya yağlı bir cilde sahipseniz önermiyorum. kuru ciltler için uygun ve pamuk çekirdeği yağı var içinde :)"

"Full moon set sabun krem vs.. :) ben parfümünün kokusunu bilmiyordum bu seti aldım ve ba-yıl-dım :)"

$DSC01617.jpg

"Soldan sağa :) Dancing Lady parfüm çok beğendim meyvemsi sabunumsu bir koku. meyve olarak armut kokuyo ama çok yoğun değil sabunumsu tarafı daha baskın :)"

"Muse Edt bu parfüm direk çiçeksi, şişesinden belli zaten :) aslında çok çiçeksi parfüm sevmem ama bu parfüm resmen kıbrıs kokuyor bana küçüklüğümü hatırlattı ve favorilerim arasına eklendi :)"

"Vee Demarco edt babam kullanıyo güzel bi parfüm biraz ağır ama kalıcı:)"

$DSC01618.jpg

"pure nature organik çay ağacı ve biberiye özlü yüz yıkama jeli: Yağlı ve Karma bir cilde sahipseniz deneyebilirsiniz kokusundan dolayı sevmeyenler var fakat ben kesinlikle çok beğendim kaliteli bir ürün :)"

"Mango ve yoğurt özlü duş jeli: Kokusuna bayıldım kızlaar çok sevdimm duş jelimi kesinlikle tavsiye ederim:)"

"Volare magnolia pdt: çiçeksi oldukça çiçeksi :) ben çok çiçeksi parfümleri sevmem bu da beğenmediğim her şey gibi anneme verildi fakat acayip kalıcı :) çiçek kokusu sevmiyorsanız uzak duruun derim ben:)"

"Milk honey vücut kremi:kokusundan dolayı sevmediğim bir krem ama bu seri çok kaliteli o yüzden tercih edebilirsiniz"

"Veee Sun Edt: İşte bu benim ilk parfümümm :) meyvemsi çiçeksi ama meyve kısmı baskın kesinlikle deneyebilirsiniizz :)"

"Vee tender care vanilyalı balm: Söylemeye gerek var mı harika bir ürünn ben çok sevdiim :)"

"pure nature organik çay ağacı ve biberiye özlü yüz yıkama jeli: hayatımda bitirdiğim ilk yıkama jeli

$DSC01619.jpg
"Eclat erkekler için rahatlatıcı traş sonrası jel : Kokusu muhteşem komşumuz sipariş vermişti böylece parfümü hakkında fikir edinmiş oldum ve beğendim:)"

"Saç kremi ve şampuan kargo sıfırlama ürünü olarak gelmişti şampuandan memnunumda saç kremini hiç beğenmedim bi de sürekli bunu yolluyolar sinir oluyorum :)"

"O.B göz çevresi için kapatıcı:Sipariş üzerine geldi kullanmadım yorum yapamıyorum:)"

"Very me eyeliner:Bence güzel bi ürün ben rahat sürebiliyorum çabuk kurumadı"

"Ruj'u internette karşıma çıktı öyle aldım ve beğendim kokusu çok güzell kalıcı geldi bana"

$DSC01620.jpg

"9 Saat kalıcı göz farı pek kullanmadım inş gerçekten de kalıcıdır :)"

"G.G ruby ruj numuneleri : soldan sağa ; Temptinc coral, rich bordeaux, Lustrous Pink, Opulent Rose, Delicate Rose...Rujlar sürülünce daha açık duruyorlar ama katolokta da zaten 3 kat sürülmüş örnekleri var ona göre alın kızlar"

optimals matlaştırıcı köpük jel nasıl? benim cildim karma yıkadıktan sonra nasıl bir bırakıyor kullanan varsa bilgi verebilir mi lütfen

$Görüntü0755.jpg

mavi olan silk beauty traş jeli bayanlar için. Malum bölge için kullandım tahrişi önledi güzel.
Pure nature yaseminli soyulan maske. Bariz bir fark göremedim yani nötrüm pekde tercih edeceğim bişiy değil.

Optimals clarifiyng scrubs süper bişey aydınlık veriyor mavi tanecikleri temizliyorve tertemiz hissediyorum yüzümü bunla yıkayınca geçicide olsa beyazlamış gibi bir aydınlık sağlıyor.

Minik şey optimals oxygen boost eye cream hafif bir krem çok sık kullanmıyorum.gözlemleyemedim faydasını o yüzden yorum yok

pingu sabuunnn dekoratif amaçlı kullanılıyorr.:KK9:

$Görüntü0754.jpg

soldan sağa şimdiye kadar gelen hediyelerim yada 3 lü ürünlerden çıkanlar bazende kutudan istemediğim halde fazla 1 tane ruj çıkıyor. Galiba isteyipte göndermedikleri şeylere sayıyorlar.sizdede oluyor mu istemediğiniz şeylerin gelmesi,yada istediğiniz bişeyin gelmemesi. çok heveslendiğim bişey değilse peşine düşmüyorum ama oldu 1-2 kere öyle.herneyse

o.b. Berry kiss hani şu dolgunlaştırıcı etkili olan ruj gelecek kataloktada var sanırım.kokusu sigara gibi:KK9: Dudaklarımda karıncalanıyor rengini sevmediğim için evde botoks olur niyetine sürüyorum he heyytt..

Very you magnetic ruj yine aynı tonda mora kaçan bi renk esmer olduğum için bana gitmedi sanki beyaz tenli birine hediye edilebilir. Yada satanistimsi bir gence:)

giordani gold gold eden ruj ten rengi gibi ama bi parlaklık var sim değil nasıl anlatsam öle işte.

O.b goji beryyli ruj daring red.

Işteee favorilerimm güzel kokulu power shıne serisi
hot peach adından da anlaşılacağı gibi şeftali tonlarında çok hoş bi ruj

diğeride seashell nude. Oda güzel günlük kullanım için her kıyafette kullanılabilecek bi ruj nude ler zaten doğal duruyor genelde açık renk oluyor nude nedemkse.

Arkadaki en son siparişimde gelen sürpriz paketimden çıktı duş jeli kremli. Anne kokusu gibi

öndekiler arkasında 490 yazan bi tester ruj. Pembe kullanmam derdim ama bunu çok sevdim fakat hangi seriden olduğu ve ismi yazmıyor maalesef..

Ortadaki visions mystic far. Baya kalıcı beyaz farla gölgelendirerek kullanıyorum göüzümün uç kısmına bunu sürüyorum ve işten geldiğimde bile hala gözümde ışıl ışıl.bende pek makyaj durmak elim durmazkaşırım vs.düşünün yanee.

Sağdakide sürpriz paketten gerçekten sürpriz bişey jel eyeliner.ben bunu kataloglarda görmemiştim hiç. Nasıl kullanılır bilmem ben far gibi kullandım açık renk farları gölgelendirmede.

$Görüntü0750.jpg

arka soldan başlim efenimm

giordani gold parfüm arkadaşım çok güzel demişti aklımda kalmış indirimdeydi ya egçenlerde 2 sinide aldım fakat bu çok ağırr. Evde acaba kullanır mıyım diye ev kıyafetlerime sıkıyorum ama dışarı çıakrken hacı anne sanabilirler diye sıkmıyorum. Ama kalıcı gerçekten

giordani gold white bu güzel işte. Klas şık bir kokusu var

divine vücut pudrası 4 yıl önce almıştım neden kullanmadığıma hayret ediyorum evlenince daha çok kullanmaya başladım:KK9:

Pembe şişe miss o pek kullanmıyorum daha günlük daha çiçek gibi sanırım daha ağır kokulardan hoşlanmaya başladım kaldı öyle. şişenin kapağı açılıyor bu yüzden daha sonrada kullanılabilir .

Amber elixir sevdimm

mirage bayıldım değişik ve eşimde beğendi.sıktığımda çok güzel kokuyor bu ne diye soran oluyor.kalıcı

$Görüntü0753.jpg

makyaj paletinden memnun kalmadım farlarının rengi çok kullanışsız bana göre esmerim ben ve yeşilin tonu hiç bana göre değil. Sadece kahverengi ve mavisini kullanırım sanırım.gerçi beyazınıda kullanırım hakıını yemeyeyim rujlarıda fena değil.ama şu minik fırçalarla süremiyorum ruj. Azcık daha çok hacimli olsa şu ruj fırçalrı süper olacak.

Soldaki ılluminate crayon göz farı purple mıst pembemsi biraz kremli kaygan yapısı var kalıcı.

O.b gloss booster red currant red diyor ama koyu pembe diyebiliriz parlatıcı işte.

Kajal göz kalemi çokk seviyorum gözümü yormayan tek kalem.gözyaşı çukuruna çok yakın sürerseniz kalıntı bırakabiliyor ilerleyen saatlerde ama son günlerde çak uca girmiyorum çapak gibi kalıntı olmuyorr.

kızlar very me den kırmızı lipstain almak istiyorum ama bana turuncu gibi geldi.kullananınız var mı?swatch falan

bende raspberry rengi var cnm kokusu vs çok hoş, aslında koyu bi kıvamı var ama sanki sürünce daha inceliyo gibi.. sürdükten bikaç saniye sonra kuruyo ve ellesen dahi bulaşıcı olmuyo,yapışmıyo vs hoş duruyo yani benim favorim:KK1: onun dışında üstüne düz renk bi parlatıcı dahi sürebilirsn gün boyunca parlatıcın gitse bile o altta kalıyo o yüzden gayet kullanışlı tavsiye ederimm:KK24:

Selam kıuzlar. Ben kendime almak için üye oldum fakat her ay 200 tl den aşağı sipariş vermiyorum iyi mi oldu kötümü bilemedim. Fakat tüm eksiklerimi tamamlıyorum bakım adına. Genelde makyaj yapmazdım artık oriflame sayesinde yapıyorum ve çok olumlu tepkiler alıyorum. Her neyse bu ay siparişlerimin bi kısmını verdim. Mirage parfümü çok beğendim farklı kokusu var değişiklik arayanlar için güzel. Mesela ben amber elixiride aldım fakat o hali hazırda kullandığım pahalı bi markanın parfümünün çok yakını. Bilsem o kadar parayı o parfüme değilde amber e verirdim önceden bilsem. Yani demek istediğim mirage değişik bişiy.hoş. Sonra arkadaşlarıma hediye diye 3 tane pure colour aldım 3 ü 10 lira yazandan. Genelde soft renkler seçtim beğenmeme risklerine göre ama en çok vintage nude yi beğendiler. Hafif günlük ve klas duruyor.arkadaşlarıma yine şu 25 tlden fazla alışverişe indirimli olan rimeli aldım hani şu deniz yıldızındaki mehveşin rimeli gibi tane tane duruyor yani dolgunlaştırma hacim uzatma vs beklemeyin. Belirgin ve ıslak gibi duruyor doğal günlük makyaj yok gibi ama makyajlı görünmek isteyenler için ideal. Ama ben daha abartı seviyorum o yüzden kendime ayın 15 inde maaştan sonra şuu kalın bitane vardı onu alıcam sanırım. Rimel tavsiyesi olan var mııı? Kalemlerde 2 taraflı kalemler varya sert geldi ucu. Ama renkler aynı katalogdaki gibi..görmeden aldığımız için fikir verdiysem ne mutlu. Artık burayı daha çok takip edicem.. Bi sorum daha olacaktı. Adres değişikliğini nasıl yapıyoruzz.

cnm o.b'nin illumunate mi ne farları varya onlarıda ince sürerek kalem gibi kullanabilirsn tabi simden hoşlanıyosan:KK6: onun dışında 2taraflı kalemler evt sert bende almştm iki tane ondan.. onun yerine açılıp kapanabilenlerden al onların sürülüşü daha rahat:KK3:

Eki Görüntüle 274209

makyaj paletinden memnun kalmadım farlarının rengi çok kullanışsız bana göre esmerim ben ve yeşilin tonu hiç bana göre değil. Sadece kahverengi ve mavisini kullanırım sanırım.gerçi beyazınıda kullanırım hakıını yemeyeyim rujlarıda fena değil.ama şu minik fırçalarla süremiyorum ruj. Azcık daha çok hacimli olsa şu ruj fırçalrı süper olacak.

Soldaki ılluminate crayon göz farı purple mıst pembemsi biraz kremli kaygan yapısı var kalıcı.

O.b gloss booster red currant red diyor ama koyu pembe diyebiliriz parlatıcı işte.

Kajal göz kalemi çokk seviyorum gözümü yormayan tek kalem.gözyaşı çukuruna çok yakın sürerseniz kalıntı bırakabiliyor ilerleyen saatlerde ama son günlerde çak uca girmiyorum çapak gibi kalıntı olmuyorr.

makyaj paletii harika görünüyooooo :KK16:

Eki Görüntüle 279447 Eki Görüntüle 279448

Sormak istediğiniz ürünü sorabilrsinizz :)))):nazar:

ürünlerin çok güzelmiş güle güle kullann :) benim bi sorum olucaktı ilk resimde mavi bir parfüm + midnight pearl vr bu 2 koku nasıl özellikle midnight pearl nasıl kalıcı mı ??? bu kokuya 10 dk sonr geçio demişlerdi doğru muuu şimdiden teşekkür ederiimm :KK19: [o mavi parfümün adı nedir?] :))

Son düzenleme:
X