Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

Ben bişi sorcam olur yardım edin ona göre siparişleri çoğaltıcam :) Şidm iben ilk üye olduğum ay 100 BP yapmadım ama bu ay yaptım diyelim o zaman 3 lü parfüm seti geliyo 5 tl alabiliyo muyum onu ?

ürünlerin çok güzelmiş güle güle kullann :) benim bi sorum olucaktı ilk resimde mavi bir parfüm + midnight pearl vr bu 2 koku nasıl özellikle midnight pearl nasıl kalıcı mı ??? bu kokuya 10 dk sonr geçio demişlerdi doğru muuu şimdiden teşekkür ederiimm :KK19: [o mavi parfümün adı nedir?] :))

hmm o parfüm büyük olasılıkla sensoria cnm:21:

$DSCF0397.jpg
ağız bakım suyunu kullandım hoşuma gitti tekrar almayı düşünüyorum
diş macununu henüz kullanmadım umarım aldığıma pişman olmam
$DSCF0398.jpg
kayısılı el kremi ve ayak kremini annem için aldım henüz kullanmadı ama kokuları güzel
roll-on ve el kremini henüz kullanmadım ama onların da kokuları güzel kıvamları da iyi sulu vıcık vıcık değil
$DSCF0399.jpg
duş jellerini ve şampuanları kullanmadım ama kokuları güzel
$DSCF0400.jpg
gözenek sıkılaştırıcı serumu bir umuttur aldım ama 4 haftada etkisini göstereceğinden henüz bir yorum yapmak zor ama nemlendirmesi güzel
çay ağacı yağı yağ gibi değil sanki bir tuhaf onun da bir etkisini görmedim ama kokusu güzel
$DSCF0401.jpg $DSCF0402.jpg
ice edt yi altın fırsatlarda diye aldım ama kokusu çok güzel tam sevdiğim gibi
amber ve dancing lady yi 100bp yi tamamlayıp volareyi almak için aldım ama çok da iyi seçimler yapmışım hepsinin kokusuna bayıldım
ilk sipariş için fena sayılmaz bir daha da bu kadar olmaz :KK70:

Canım precious moments dan memnun musun?Koku güzeldir elbette ama kalıcı değil diye duydum o yüzden kararsızım...Bir de love poison kullanan varsa yorum yapabilir mi acaba..teşekkürler kızlar

tatlım precious moments kalıcıdır,midnight pearl için kalıcı değil yorumları yapılıyo??:s

kızlarrr 18482 yani swedish spa biçimlendirici jel krem kullanan varmı aranızda nsldır gerçeklik payı nedir ne değildir????:KK30::KK15:

Eki Görüntüle 280139
ağız bakım suyunu kullandım hoşuma gitti tekrar almayı düşünüyorum
diş macununu henüz kullanmadım umarım aldığıma pişman olmam
Eki Görüntüle 280140
kayısılı el kremi ve ayak kremini annem için aldım henüz kullanmadı ama kokuları güzel
roll-on ve el kremini henüz kullanmadım ama onların da kokuları güzel kıvamları da iyi sulu vıcık vıcık değil
Eki Görüntüle 280147
duş jellerini ve şampuanları kullanmadım ama kokuları güzel
Eki Görüntüle 280148
gözenek sıkılaştırıcı serumu bir umuttur aldım ama 4 haftada etkisini göstereceğinden henüz bir yorum yapmak zor ama nemlendirmesi güzel
çay ağacı yağı yağ gibi değil sanki bir tuhaf onun da bir etkisini görmedim ama kokusu güzel
Eki Görüntüle 280153 Eki Görüntüle 280154
ice edt yi altın fırsatlarda diye aldım ama kokusu çok güzel tam sevdiğim gibi
amber ve dancing lady yi 100bp yi tamamlayıp volareyi almak için aldım ama çok da iyi seçimler yapmışım hepsinin kokusuna bayıldım
ilk sipariş için fena sayılmaz bir daha da bu kadar olmaz :KK70:

ecollagen yrumunu sabırsızlıkla bekliyorum

oriflame ürünleri sattım kullandım tek geçerim diğer doğrudan satış ürünlerine göre ama Amber Elixir diye bir kokusu vardı dehşet güzel bir kokuydu...artık satış yapmıyorum kataloglarına baktım göremedim elinde varsa almak isterdim açıkcası ve neden satıştan kalktı?? bir de parfümleri iyi olan yoğun olarak EDP satan dore vardı kokuları onunda çok kalıcıydı..

sevgili Fulyat16 ben 5 tl parfüm seçeneklerini hep kullandım üyeliğim boyunca ve inan orjinal ürün gönderiyolar avon gibi indirimde kokuyu seyreltme yok...avon ürünleri sattım, dore ürünleri de az çnce yazdığım gibi parfüm de oriflame ve dore ..cilt bakım ve diğer tüm ürünlerine güvenerek satış yapabileceğin ise oriflamedir.ayrıca HUnca kozmetikte artık doğrudan satışta yerini aldı..o da hepimizin malumu doğru markadır.şimdiden bol satışlar ...(stok yapma konusunda korkmayacağınn bir marka oriflame kısaca onu naltamak istedim ama çok uzatmışım) pardon

kızlarrr 18482 yani swedish spa biçimlendirici jel krem kullanan varmı aranızda nsldır gerçeklik payı nedir ne değildir????:KK30::KK15:

kullanan çok insan var, begeni de çok

bence denemeye deger,

tabi aşırı kilolu olmayanlar için

$20361_1.png

Harika bir çözüm, kullandım bugün , bayagı işe yaradı, saçlarım çok yaglı hergün yıkamak zorunda kalıyorum bu da saçlarıma zarar veriyor.

böyle sorunu olanlar gayet raaht idaredebilirler bununla, çok başarılı bence:KK34:

Eki Görüntüle 285447

Harika bir çözüm, kullandım bugün , bayagı işe yaradı, saçlarım çok yaglı hergün yıkamak zorunda kalıyorum bu da saçlarıma zarar veriyor.

böyle sorunu olanlar gayet raaht idaredebilirler bununla, çok başarılı bence:KK34:

kuru şampuan diyor ya ben çok merak ediyorummm nasıl bişey kullanımı felan nasıl ??

kuru şampuan diyor ya ben çok merak ediyorummm nasıl bişey kullanımı felan nasıl ??

tabiki temiz saç en iyisidir ama inanki bazen en acil durumlarda işe yarıyor, acil evden çıkmanız gerektiginde falan hani olur ya bazen akşam yıkanırım deyip ölü gibi saçlarla gezeriz,

sıkıyorsun yaglı bölgeye masaj yapıp sık dişli tarakla iyice tarıyorsun, mükemmel ötesi oluyor diyemem ama iyi oluyor en azından yaglı görünümü kaldırıyor ortadan.

tabiki temiz saç en iyisidir ama inanki bazen en acil durumlarda işe yarıyor, acil evden çıkmanız gerektiginde falan hani olur ya bazen akşam yıkanırım deyip ölü gibi saçlarla gezeriz,

sıkıyorsun yaglı bölgeye masaj yapıp sık dişli tarakla iyice tarıyorsun, mükemmel ötesi oluyor diyemem ama iyi oluyor en azından yaglı görünümü kaldırıyor ortadan.

tetemi* yorumun için teşekkür ederim bunu da deneyeyimmm :KK66:)

İyi akşamlar,kuru şampuan diye geçiyor.Uzun süre banyo yapma imkanı olamayan (örneğin ameliyat sonrası)gibi durumlarda da çok işe yarıyor.Çalkalayıp kullanılırsa çok daha iyi sonuç alınıyor.Ben de kullanıyorum çok memnunum.

İyi akşamlar,kuru şampuan diye geçiyor.Uzun süre banyo yapma imkanı olamayan (örneğin ameliyat sonrası)gibi durumlarda da çok işe yarıyor.Çalkalayıp kullanılırsa çok daha iyi sonuç alınıyor.Ben de kullanıyorum çok memnunum.

kozmetik** teşekkkür ederim :) bunu da deneyelimm :)

oriflame ürünleri sattım kullandım tek geçerim diğer doğrudan satış ürünlerine göre ama Amber Elixir diye bir kokusu vardı dehşet güzel bir kokuydu...artık satış yapmıyorum kataloglarına baktım göremedim elinde varsa almak isterdim açıkcası ve neden satıştan kalktı?? bir de parfümleri iyi olan yoğun olarak EDP satan dore vardı kokuları onunda çok kalıcıydı..

amber elixir hala satışta cnm müjdemi isterim:KK9::KK9:

kullanan çok insan var, begeni de çok
bence denemeye deger,
tabi aşırı kilolu olmayanlar için

gerçekten öyle bi etkisi varsa denemek isterim çünkü, en azından bölgesel yağlanmaya karşı masajla işe yarayabilir diye düşünüyorum ne dersin?:KK76:

Eki Görüntüle 285447

tabiki temiz saç en iyisidir ama inanki bazen en acil durumlarda işe yarıyor, acil evden çıkmanız gerektiginde falan hani olur ya bazen akşam yıkanırım deyip ölü gibi saçlarla gezeriz, sıkıyorsun yaglı bölgeye masaj yapıp sık dişli tarakla iyice tarıyorsun, mükemmel ötesi oluyor diyemem ama iyi oluyor en azından yaglı görünümü kaldırıyor ortadan.

vayy eğer gerçekten iyiyse kullanılabilir:21: peki direkt saç derisine temas edince kepeklenme vs problem yaratırmı:26:

kozmetik** teşekkkür ederim :) bunu da deneyelimm :)

gitti gene paracıkklarrrr:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK4::KK4::KK4::KK4::KK56:

vayy eğer gerçekten iyiyse kullanılabilir:21: peki direkt saç derisine temas edince kepeklenme vs problem yaratırmı:26:
Zaten 20 sm uzaktan tutarak uyguluyorsun, benim hiç kepek problemim olmadıgı için gerçekten bu konuda bi bilgim yok,

ama bişey daha var uyguladıktan sonra akşam uyumadan yıkansa iyi olur, çünkü yaglılık görünümünü kurtarsa bile biaz rahatsız ediyor,
hemde zaten zararlı çok kalmasına gerek yok ))

X