Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

ürünlerin çok güzelmiş güle güle kullann :) benim bi sorum olucaktı ilk resimde mavi bir parfüm + midnight pearl vr bu 2 koku nasıl özellikle midnight pearl nasıl kalıcı mı ??? bu kokuya 10 dk sonr geçio demişlerdi doğru muuu şimdiden teşekkür ederiimm :KK19: [o mavi parfümün adı nedir?] :))

canım yeni gördüm kusura bakma:) midnght pearlden memnunum yalnız braz ağır bir koku. mavi parfümün adı sensoria o çok şahane böyle saf bi kokusu var ferah bi koku :)

Canım precious moments dan memnun musun?Koku güzeldir elbette ama kalıcı değil diye duydum o yüzden kararsızım...Bir de love poison kullanan varsa yorum yapabilir mi acaba..teşekkürler kızlar

canım precious u annem kullanıyo memnum ama pek kalıcı değil bende mdnght pearl dha kalıcı bi koku

juturne* pure nature yeşil kapatıcıyı kullanırken 2 kere düşün ben de leke gidericisi vardı su topladı yüzüm kıpkırmızı oldu :KK43: yüz temizleme jelinden sonra kullanıyodum bikaç saat sonra yüzüm yanmaya başladı sonra da su topladı çok korktum bi daha yüz ürünü kullanmam yaa :KK50:

ya bende de var bu kapatıcı ama ben çok memnunum. yüzümde sivilce izleri var yeşili yayıp izin üstüne kapatıcı kısmınıda yeşilin üstüne sürdüm. zaten öylede kapattı ama bide pudra sürünce süper oldu.kabarcık filan olmadı acaba altına başka ürün vs sürdünde 2 si birden etkileşti mi? jelden sonra kullanmışsın ya belki ondan olmuştur.

canım precious u annem kullanıyo memnum ama pek kalıcı değil bende mdnght pearl dha kalıcı bi koku

bazılarıda pearle kalıcı değil diyo yahuu. herkesin teninde mi farklı acep. precious simli olduğu için günlük kullanıma uygun değil pek. tende sim bırakıyor giyside de tabi. o yüzden az kokoş zamanlar için süper temiz bi koku.

ya bende de var bu kapatıcı ama ben çok memnunum. yüzümde sivilce izleri var yeşili yayıp izin üstüne kapatıcı kısmınıda yeşilin üstüne sürdüm. zaten öylede kapattı ama bide pudra sürünce süper oldu.kabarcık filan olmadı acaba altına başka ürün vs sürdünde 2 si birden etkileşti mi? jelden sonra kullanmışsın ya belki ondan olmuştur.

Bilmiyorum ki :KK14: katologta temizliyiciyi kullandıktan sonra ya da tek başına kullanabilirsiniz yazıyordu ama korktum geçmiycek diye yandı resmen sonrada su topladı küçük küçük :KK43:

juturne* pure nature yeşil kapatıcıyı kullanırken 2 kere düşün ben de leke gidericisi vardı su topladı yüzüm kıpkırmızı oldu :KK43: yüz temizleme jelinden sonra kullanıyodum bikaç saat sonra yüzüm yanmaya başladı sonra da su topladı çok korktum bi daha yüz ürünü kullanmam yaa :KK50:

uyarın için teşekkür ederim bellamania'cım. müşterimindi o ama onu da uyarırım bu konuda. sana da çok geçmiş olsun :)

hea ciddiyim :) saçlar gürleşiyor, temizleniyor, parlıyor, dolgun gözüküyor :) çabuk uzuyor

aaaa ilgiiinçççç ilk kez duydummm:) bi gün denicem merak ettim, yaa benim smiley'larım çalışmıyo basmıyooo:S:S:S
peki şu alna yakın bebek saçları diye tabir ettiğimz saçlarıda güçleştirip uzatırmıkii?

şampuansız , şampuan out yumurta in

şimdi şöyle anlatayım bir tane yumurtanın sarısını alıyoruz bi legene atıyoruz, üzerine kaynar su döküyoruz azcık ve elimizle köpürtüyoruz , köpürecek

tam çözüldükten sonra yumurta suda, üzerine saçlarınızı hangi sıcaklıkta yıkıyosanız o sıcaklıkta su ekliyorsunuz, çok fazla gerekmez, iki litre falan yeterli , yani bir yumurta oldugu için faydası daha yogun olsun diye fazla legeni taşıracak kadar su eklemek gerekmez,

sonra küçük bir kepçeyle ve ya ne bilem bardakla artık banyoda ne kullanıyosanız legenin içine daldırıp (başınızı legene egin ve orada uygulayın dökmeyin o suyu) kafanızı ıslatın, sonra aynı su legene dökülecek yine aynı işlemi yapın kısaca tam olarak 3-5 dakika bu şekilde kafanızı o suyla iyice yıkayın (saçlarınız kirliyse sarı renkli su siyaha dönüşecek) (saçlarınız ne renk başlıgı var orda saçımın fotosu var)(çocuklugumdan bu yana mecbur olmadıgım zamanları çıkmak şartıyla hiç şampuan kullanmadım kullanıncada otacı şampuanı kullanıyorum) sonra saçlarınızın temizligini hissedeceksiniz, suyu ata bilirsiniz (isterseniz iki yumurta sarısıyla da yapıabilirsiniz, benim saçlar omuz hizasında o yüzden bir tane yapyorum) sonra duşa girin ve güzelce durulayın saçlarınızı, vucudunuzu da yıkayıp banyonuzu bitirin (banyo nasıl yapılır yazmama gerek yok heralde ):KK9:

sirkeye gelince çogu zaman kullanmam , ama bi yemek kaşıgı temiz sirkeyi 200-300 gramlık bir kaba koyar üzerine sıcak su dökerim ve saçlarımın ucunu (saç kremi yerine) onla durularım , yumuşacık olur

yumurtanın kokusu gelmesin diye iyice durulayın bu arada, ama yumurta kokusu gelmeyecek diye bişeyde yok ara sıra geliyor burnunuza :KK70: ,
ama çok saglıklı, ipek gibi şelale gibi saçlar için birebir hiç bir kimyasal kullanmadan, bundan daha güzel ne olabilir ki,

şampuanla yıkanınca vucuduma akan şampuan cildimi sivilceli yapıyordu, bunlar hepsi bana sivilce yapar,

peeling bile dogal ürünlerden kullanırım , ögütülmüş yumurta kabugu gibi, onunda reçetesi var :KK34:

cnm tenin beyaz ve hassas dimi? benim bi arkadaşında öyle şampuan kullansa bile yüzüne şampuanlı suyun dahi gelmemesi gerekiyo,gelince kızartıyo cildini:S çok kötü bi durum geçmiş olsnn..en azından çaresini de bulmuşsn helal olsunn:) nerden öğrendin bu tarifleri merak ettmde?:)

cnm ilk kez kullandığn için yüzün böyle bi tepki vermiş olablrmi? bide hassas cilde sahipsen belki olablr. yada içeriğindeki bişeye karşı alerjinde olablr? geçmş olsnn

tender carenin çikolatalısı çıkmşş :) :)

sipariş verdim gelmesini bekliyorum kullanan var mı arkadşlar ? benim tırnağımn kenarlarındaki etler soyuluyo kanıyo onun için aldım işe yarar mı acaba

bide 3lü farları indirimdeydi ondan siparş verdim nasıl farları sürmesi kolay mı arkadşlar tşk ederim şimdiden

tender carenin çikolatalısı çıkmşş :) :)

sipariş verdim gelmesini bekliyorum kullanan var mı arkadşlar ? benim tırnağımn kenarlarındaki etler soyuluyo kanıyo onun için aldım işe yarar mı acaba

bide 3lü farları indirimdeydi ondan siparş verdim nasıl farları sürmesi kolay mı arkadşlar tşk ederim şimdiden

çikolatalısını değil de diğerini kullandım çok güzel bir ürün fakat çikolatalısı da diğeri gibiyse tırnak etleri için işe yarayacağını sanmıyorum :) inşallah yarar

çikolatalısını değil de diğerini kullandım çok güzel bir ürün fakat çikolatalısı da diğeri gibiyse tırnak etleri için işe yarayacağını sanmıyorum :) inşallah yarar

Çikolatalısının sanki boğucu bir kokusu var gibi geldi bana :) Ama vanilyalısı var bende ben gerçekten severek kullanıyorum :-) Karamelliyi merak ediyorumm :KK70:

Canım ben de karamelliyle çikolatalı arasında kararsız kaldım karamel mi alsam madem boğucuymuş kokusu diğerinin...:44:

Canım bana boğucu geldi ama sen sevebilirsin, katologta sadesi karemellisi çikolatalısı var 3'ünden birini seçebilirsin :) Ama hani bazı kokular olur mesela çilek kokusu bazı parfümlerde harika kokar bazılarında felaket boğucu ve şekerli...İşte burda çikolata kokusu öyle olmuş ya da ben beğenmedim :)

aaaa ilgiiinçççç ilk kez duydummm:) bi gün denicem merak ettim, yaa benim smiley'larım çalışmıyo basmıyooo:S:S:S
peki şu alna yakın bebek saçları diye tabir ettiğimz saçlarıda güçleştirip uzatırmıkii?

cnm tenin beyaz ve hassas dimi? benim bi arkadaşında öyle şampuan kullansa bile yüzüne şampuanlı suyun dahi gelmemesi gerekiyo,gelince kızartıyo cildini:S çok kötü bi durum geçmiş olsnn..en azından çaresini de bulmuşsn helal olsunn:) nerden öğrendin bu tarifleri merak ettmde?:)

Evet saçları gürleştirip uzatır, o kısma hatta mümkün olursa sarımsagı ikiye böl o yerlere sür, harika bi etkisi var, haftada iki üç kere yap zamanla inanılmaz degişimi görecen, nerede saç kıl (kaşta bile) azsa oraya sürebilirsin.

evet tenim beyaz ve hassas, bunu annem bana hamileyken şampuana sabuna alerjisi oluşmuş, bir köye gitmiş o sırada , o zaman anneme bunu önermişler, orda herkes onu kullanıyormuş, saçlarına baksan agzın açık kalır yemin ederim, güneş gibi parlıyor,

ben dogduktan sonra da annem sadece yumurtayla yıkamış beni de, annem şampuana geçeli çok oldu ve o güzel saçları zamanla harab olmaya başladı bile.

sevgiler.

Evet saçları gürleştirip uzatır, o kısma hatta mümkün olursa sarımsagı ikiye böl o yerlere sür, harika bi etkisi var, haftada iki üç kere yap zamanla inanılmaz degişimi görecen, nerede saç kıl (kaşta bile) azsa oraya sürebilirsin.

evet tenim beyaz ve hassas, bunu annem bana hamileyken şampuana sabuna alerjisi oluşmuş, bir köye gitmiş o sırada , o zaman anneme bunu önermişler, orda herkes onu kullanıyormuş, saçlarına baksan agzın açık kalır yemin ederim, güneş gibi parlıyor,

ben dogduktan sonra da annem sadece yumurtayla yıkamış beni de, annem şampuana geçeli çok oldu ve o güzel saçları zamanla harab olmaya başladı bile.

sevgiler.

offf çok özendim ya ben de kesinlikle denemeliyim :KK8:

Canım bana boğucu geldi ama sen sevebilirsin, katologta sadesi karemellisi çikolatalısı var 3'ünden birini seçebilirsin :) Ama hani bazı kokular olur mesela çilek kokusu bazı parfümlerde harika kokar bazılarında felaket boğucu ve şekerli...İşte burda çikolata kokusu öyle olmuş ya da ben beğenmedim :)

cnm sürdükten sonra biraz hafiflemiyomu kokusu??? buram buram çikolata kokuyosa ben almak istym onu :KK6: belki çikolataya karşı olan zaafımı böylelikle yenerim:KK1::KK1::KK1:

sevgiler.

anammm sarımsağı evt duydumda kokusunu napçiz:26::KK9::KK9::KK9:

cnm sürdükten sonra biraz hafiflemiyomu kokusu??? buram buram çikolata kokuyosa ben almak istym onu :KK6: belki çikolataya karşı olan zaafımı böylelikle yenerim:KK1::KK1::KK1:

anammm sarımsağı evt duydumda kokusunu napçiz:26::KK9::KK9::KK9:

sarımsagı sürüyosun beklet bi saat falan sonra yıkayınca kokusu kalmıyor zaten merak etme.

Ben karttan koklamıştım ve ordan bile boğucu geldiyse sürünce düşünemiyorum bile :KK70: Sadece bana hitap etmedi canım zevkler değişir belki de sen çok seversin bi dene :KK42:

ikimizde rujdan çok memnunuz galiba :KK9: ben çok sevdim gerçekten indirime girdiğinde alıcak müşterilerimde az değill

ladygrafik ama senin tasarımın yanında bizim fotoğraflarımız sönük kaldı:KK19:

Bence de rujun rengi çok hoş kızlar benim aynı ton başka rujum olduğundan kardeşime verdim bu ruju:KK34:

Wonderlarda var mı bu rujdan canım aynı renkten.Ya kardeşim el koydu bu renk ruj başka var mı bildiğiniz serilerde...Arıyorum ama colorfull rujlarda yok onu biliyorum...:26:
Zaten midnight colour rujlar artık yok bildiğim kadarıyla:KK43:(

Son düzenleme:
X