Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Deluxe ile boyayanlar bir bakar mısınız ?

zelixsx06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
401
6
38
kızlar saçlarını palette deluxe serısınden herhangi bi renge boyayan varmı?ben palette ile boyamayı dusunuyorum ilk defa boyayacagım ama rengın cok cabuk aktıgını söyluyorlar boyayanlar fikirlerınıze ihtıyacım var cabuk akıyormu renk?

evet canım akması biraz fazla ama bu deluxe serisi yeni çıktı 1 kere denedim fena olmadı akma olayıda bence çoğu boyada oluyor kuaförde boyatsan bile,yalnız palettenin tarçın bakırı çok akıyor ondan eminim..

ben de delüxe serisinin bronz kahvesine boyadım o kadar da akmadı akma olayı saçının önceki rengiyle alakalı oluyor mesela saçın sarı diyelim ki kumral ile bile boyasan akacaktır ama saçın koyu renkse akmaz kolay kolay hele birde koyu bir renge boyarsan hiç akmaz

bende sıcak çikolataya boyadım 1 ay kadar oldu hiç akmadı desem yeridir ama bende aksın diye gözüne bakıyorum saçlarım bronz kahveydi sıcak çikolatayı boyayınca çok koyu bi renk oldu ben daha tatlı bi kahverengi istiyodum pişman oldum

bende sıcak çikolataya boyadım 1 ay kadar oldu hiç akmadı desem yeridir ama bende aksın diye gözüne bakıyorum saçlarım bronz kahveydi sıcak çikolatayı boyayınca çok koyu bi renk oldu ben daha tatlı bi kahverengi istiyodum pişman oldum

yaaa nasıl kötü bi renk oldu koyumu açıkmı? ben cok acık bı kahve istemiyorum tarıf edebilirmisin canım?

arkadaşlar bende açık kumralıyla,fındık kabuğu rengini merak ediyorum. Benim saçım küllü açık kumral gibi ama biraz yeşilimsilik var. Bunlardan biriyle boyasam güzel bir renk elde edebilir miyim?

yaaa nasıl kötü bi renk oldu koyumu açıkmı? ben cok acık bı kahve istemiyorum tarıf edebilirmisin canım?

canım tam siyah olmasada boyle koyu kahve bi renk oldu bende açık istediğim için beğenmedim üzerindeki renklede alakası yok boya kötü demiyorum sadece üzerindeki renkler bir olmadı

arkadaşlar bende yeni çıkan deluxe serisinden açık kumralı aldım fakat tereddüt içerisindeyim daha önceden bu deluxe acık kumralı deneyenınız varmı?

arkadaşlar bu seri çıktığından beri boyuyorum çok memnunum.Şimdide altın karamelini aldım boyayan var mı

arkadaşlar bu seriyi kullanıyorum çok güzel bu seri ile koyu olan saçımı açtım şimdi altın karamele boyadım ben çok memnunum.

benm saçlarım siyah şuanda boya yok kendi rengi.. büyülü kahveye boyamayı düşünüyorum sizce tutar mı???

canım ben hep palette kullandım bence çok iyi bir boya sen saçının rengine göre eğer saçın koyuysa iki renk kariştırarak boyayabilirsin mesela karamel ve açık kumralı karıştırınca hoş bir kahve oluyormuş.ben palettenin çikolata kahve ve açık kahvesini karıştırıp boyamıştım .boya alırken kutuya bakarak alma renk katoloğuna bak ve bende palettenin tüp boyalarını al hem daha ekonomik olur,vital,palettenin tüp olanıdır ben her zaman onu kullanıyorum kutuya bakma sen katologa bak çünkü orda daha net olur renkler.

benm saçlarım siyah şuanda boya yok kendi rengi.. büyülü kahveye boyamayı düşünüyorum sizce tutar mı???
kendi saçınsa palettenin açıcılı büyülü kahvesi işe yarar ama kutudaki kadar açık kahve olmaz ama açılır gene,lorealin açıcılı boyalarıda ben hiç denemedim hep palette kullandım ama onlarada bakabilirsin canım

arkadaşlar bu seriyi kullanıyorum çok güzel bu seri ile koyu olan saçımı açtım şimdi altın karamele boyadım ben çok memnunum.

canım saçını palette açıcıylamı açıp üsütne boyadın keşke bir fotoda koysaydın açınca turuncu oldu dimi üstüne boya yapınca o turunculuk geçtimi aylardır bunu arştırıyorum kafayı yicem

Ben de geçen hafta Deluxe serisinin çikolata kahvesine boyadım. renk çok hoş ve ben ilk boyadığımda biraz o koyuluğu atsın diye her gün yıkanırım nerdeyse ama inanın öyle diğer boyalar gibi oluk oluk akmıyor. yalnızca şampuandan sonra durularken birazcık... o da çok normal zaten.

Fakat size sormak istediğim bir şey var. Ben bu çikolata kahveyi boyadığımda saçımda hiç boya moya kalmamıştı kendi doğal saç rengimin üzerine boyadım yani ama bir kaç ay sonra biraz açmak istiyorum rengini ne önerirsiniz? yani orielle değil tabiki ama mesela bir 3-4 ay sonra hiç üzerine boya yapmasam ve daha açık bir renge boyasam yumuşar mı saçımın rengi?

palettenin bu yeni serisi mükemmel ben kahve köpüğü kumral ve açık kumrallarını kullandım her seferinde kutunun anısı çıktı renk hiç haal kırıklığı aratmadı.kız kardesimde koyu kahve ve kahvesini kullandı ilk kez kömür siyahı yapmayan kahve tonları gördüm gerçekten oldukça basarılı bu serisi

X