Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya suyu sürdükten sora güneş şart mı?

• Konu Sahibi ateş böcüğü
  • Başlangıç Tarihi
ya papatyayı baya yaptm ben koydum bir şişeye ama iki gün sonra bozulmuş zeytin gibi kokuyordu iğrençti..ben de döktüm...acaba sıcaktan mı dedim, buzdolabında mı muhafaza etmek gerekiyor?

ya papatyayı baya yaptm ben koydum bir şişeye ama iki gün sonra bozulmuş zeytin gibi kokuyordu iğrençti..ben de döktüm...acaba sıcaktan mı dedim, buzdolabında mı muhafaza etmek gerekiyor?

benim iki gün bekledi şişede
çünkü bayağı artmıştı
ziyan etmek istemedim
oda sıcaklığında beklettim buzdolabına koymadım
ama kötü kokmuyordu ilk günkü gibi papatya kokusu geliyordu

ama saçlarıma sürdüm hiçbi etkisi olmadı içindeki vitaminleri falan ölmüş olabilir bekledi diyekaydirigubbakcemile3
gerçi daha iki sefer yaptım ama bi etkisini göremedim.acaba yanlış bi şey mi yapıyorum?fisfisfis
nerede muhafaza edeceğimizi ben de bilmiyorum
:1no2:

Son düzenleme:
benim bildiğim taze kullanılması lazım yani artan pek bir işe yaramıyor ertesi günlere.

benim ondan pek faydası olmadı sanırımkaydirigubbakcemile3

hmm olabilir ben bu sefer dolaba koydm ama smdi de yesil kahve gibi bi renge dönüşmüş zemuszemus

hmm olabilir ben bu sefer dolaba koydm ama smdi de yesil kahve gibi bi renge dönüşmüş zemuszemus

ben vazgeçtim ya pes ediyorum işe yaramadı papatya suyu 3 gün güneşin altında yapmama rağmen kaydirigubbakcemile3

çok sey farketmiyormuş zaten ya..bir de saç rengin önemli tabi :) bak ben doğal sarışınım ve buna ragmen çok fark yok gerci iki kez yaptım ama, neyse zaten can sıkıntısından yapıyorum cok beklentim de yok hani :KK70:

çok sey farketmiyormuş zaten ya..bir de saç rengin önemli tabi :) bak ben doğal sarışınım ve buna ragmen çok fark yok gerci iki kez yaptım ama, neyse zaten can sıkıntısından yapıyorum cok beklentim de yok hani :KK70:

ben kumralım canım saçı benden koyu olanlar foruma papatya suyundan önceki ve sonraki saçlarını koymuşlar nasıl açılmış inanamadım :1no2:

ben kumralım canım saçı benden koyu olanlar foruma papatya suyundan önceki ve sonraki saçlarını koymuşlar nasıl açılmış inanamadım :1no2:

ama o yapanlar düzenli olan her gün yapmışlar cnm bir iki hafta boyunca :) o azim yok bende yaa her gün güneşin altında bekleyemem öyle, denize gidersem belki yaparım hazır plajdayken...ama senin de sacında boya falan yoksa olur hergün yaparsan bence bir dene cnm :)

ama o yapanlar düzenli olan her gün yapmışlar cnm bir iki hafta boyunca :) o azim yok bende yaa her gün güneşin altında bekleyemem öyle, denize gidersem belki yaparım hazır plajdayken...ama senin de sacında boya falan yoksa olur hergün yaparsan bence bir dene cnm :)

saçımda boya falan yok canım türkiyenin en güneyinde yaşıyorum :KK70: öğlen sıcağını tam anlamıyla yedi saçlarım papatya suyu ile birlikte
birazcık açılma olsa işe yarıyormuş diyip devam ederdim
3 gün boyunca 12 den 3 e kadar durdum güneşin altında her yerine sürdüm taradım kuruttum ama hiiç bişey olmadı :KK43:
ben de vazgeçtim artık napiyim kaydirigubbakcemile3

kız sen saçını siyaha boyatmak istemiyormuydun nerden çıktı şimdi bu saç açma işi kaydirigubbakcemile3

bu arada kızlar bi yerde okudumda papatya suyu yada oksijenli su ile saçın rengini açınca o açılan yerler kolay kolay boya tutmuyormuş ne derece doğru bilmiyorum ama benden söylemesi bende denemek istiyorumda bakalım araştırıcam hepinizi öptüm :1hug:

kız sen saçını siyaha boyatmak istemiyormuydun nerden çıktı şimdi bu saç açma işi kaydirigubbakcemile3

bu arada kızlar bi yerde okudumda papatya suyu yada oksijenli su ile saçın rengini açınca o açılan yerler kolay kolay boya tutmuyormuş ne derece doğru bilmiyorum ama benden söylemesi bende denemek istiyorumda bakalım araştırıcam hepinizi öptüm :1hug:

evet canım hem de deli gibi siyaha boyatmak istiyorum ama annem izin vermiyor saçın yıpranır bir daha doğal rengine dönemezsin diye. röfle yaptır diyor. ben de onu istemiyorum. artık değişiklik yapmayı o kadar çok istedim ki çareyi papatya suyunda buldum belki hevesimi alırım diye. ama o da işe yaramadı. şimdi de başka bir şey deneyeceğim bakalım yine doğal bi şeykaydirigubbakcemile3

ben aktarcıdan kutulmus paketini aldım. kaynatıp ılıştırdıqtan sonra sacıma uyguladım. birazcık fark etti ama bu ilk dneme. :KK70: ben balkonda kuruttum antalyada yasıyorum.hatta onu spreyimin icine döktüm. dısardayken yada plajdayken de sıkıcam papatya suyunu sacıma. ama fönlede halledilebilcdiğini bilmiyordum. :/ sacımın rengi zaten acık kumral .

ya fönle olmadıııı . olmuyo sacımın bir tutamını ayırdıw denemek icin oolmuuyo . sürp fonle tutuyorw farq edmio kumral oldduuw halde..

bu işlemi bir hafta tekrarlamak gerekiyormuş
güneş daha iyiymiş fönden
ama işe yaramadı bende

benm saç rengim koyu kahvemsi gbi bi renk plajdayken bi iki defa aktardan aldğım hazır papatya suyundan sürdüm çok fazla da kullanmadım ama güneşten denizden falan baya bi açıldı çevremdekiler söyleyince farkettm=) güzel oldu gerçi ama eski koyuluğuna tekrar dönermi saç sonuçta bitkisel bi uygulama papatya. koyu rengi daha çok seviyorum umarım kışın tekrar eski saçıma döner.bilgisi olan arkdşlardan cvp bekliyorum

ben gecen sene sadece uçlarına denedim kestane rengi saçım ve 2-3 ton açıldı çok doğal ve güzel duruyordu kışın eski rengine dönmedi pek. zaten kestirdim bu yaz bi daha uygulucam memnun kalmıştım 1 hafta uygulamştım sürüp çarşıya gidiyodum güneşte kurusun diye yada öğlen terasta bekliyordum 1 saat :)

ben gecen sene sadece uçlarına denedim kestane rengi saçım ve 2-3 ton açıldı çok doğal ve güzel duruyordu kışın eski rengine dönmedi pek. zaten kestirdim bu yaz bi daha uygulucam memnun kalmıştım 1 hafta uygulamştım sürüp çarşıya gidiyodum güneşte kurusun diye yada öğlen terasta bekliyordum 1 saat :)

benim bi arkdaşım vardı saçları koyu kahveydi 2 hafta denedi onunda saçları sarı oldu bazı yerleri bende yaptım açık kumral saçlarım 1. günde parlama oldu 2. günde açıldı çok az 3. günde biraz daha açıldı 4. günde baya açıldı 5. günde saçlarım parlıodu baya saçlarım sarıydı 6. günde ise altın rengi gibi oldu acayip müthiş ama ben alman papatyası ile yaptım

benim bi arkdaşım vardı saçları koyu kahveydi 2 hafta denedi onunda saçları sarı oldu bazı yerleri bende yaptım açık kumral saçlarım 1. günde parlama oldu 2. günde açıldı çok az 3. günde biraz daha açıldı 4. günde baya açıldı 5. günde saçlarım parlıodu baya saçlarım sarıydı 6. günde ise altın rengi gibi oldu acayip müthiş ama ben alman papatyası ile yaptım

alman papatyası daha etkili diyorlar gerçekten. aktardan mı almıştın fiyatı ne kadardı?

X