Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya Suyuyla Sac Rengini Acan Var Mi?

kızlarr bi sorum olacakk bu papatya suyunu saçımıza sürüyoruz ya gerçi ben hiç sürmedim ama sürücemde işte bu papatya suyunu kaşımıza sürüpte güneşe çıksak nasıl olur yani kaş açıldıktan sonra boya gibi akmaz heralde hem kaşlar uzamıyoda yoksa uzuyomu bilmiyorumda benim kaşlarım aynı boydalar hep evet kızlar sizce sürsem nasıl olur komik mi olur kötü mü durur :uhm: :uhm:

benim kaşlarım uzuyo ama senin uzamıosa sürebilirsin bence çok açmicağı için bi sorun olcağını sanmıorum cnm opuyorumnanaktan

bide canm uzuyoda ben farktmiyosam nolcak gerçi öyle bişi olcağını tahmin edemiyorum ama diplerden kötü durur diye düşündüm :KK43: karar veremiyorum

uzarsa zaten farkedersin cnm ben çok ktü olcağnı snamıorum ama denedn baktın ktü ztn o renk bi süre sonra eski halini alcak o zmna kadar kalemle falan üstnden geçsen olmaz mı

tamam canım en kısa zamanda alıp deneyecğm ama ondna önce diğer arkadaşlarımında fikrini almak istiyorum :1hug:

Benim saçlarım rengi açık sarıya dönük ama biraz koyusu papatya suyuyla açıyorum daha dün denedim 2 defa yaptım ama pek açmadı ne kadar kullanmak gerek ne zaman açılır bu saçlar kızlar :uhm:

Benim saçlarım rengi açık sarıya dönük ama biraz koyusu papatya suyuyla açıyorum daha dün denedim 2 defa yaptım ama pek açmadı ne kadar kullanmak gerek ne zaman açılır bu saçlar kızlar :uhm:
bi hafta falan yap belli eder kendini zaten öle çok büyük açılma olmuo ama sen anlarsın saçındaki değişmeyi

tamam yaparım yarın yine denicem annem açıldı diyo ama arkadaslarım saçının rengi koyulaşmıs sanki diyo nasıl iş bende anlamadım:bbo:
ya genelde arkadaşlar pek anlamıo ztn cnm benimde annem açıldı dio bende farkediorum açıldığını ama arkadaşlar hiç açılmış falan demedi o yüzden yap sen genede bşi kaybetmezsin yerimseniben

ya genelde arkadaşlar pek anlamıo ztn cnm benimde annem açıldı dio bende farkediorum açıldığını ama arkadaşlar hiç açılmış falan demedi o yüzden yap sen genede bşi kaybetmezsin yerimseniben

Yarında yapıcam bakalım öğlen sıcaklığında çıkmıyorum kafam pişiyo kaydirigubbakcemile3:eek:4 gibi falan çıkıyorum acaba ondanda olabilir mi:uhm: bide bişi daha sorucam canım hergün mü yapıyodun haftada 2 3 defa falan mı? son soru sadece papatyayı kaynatıpta mı saçına sürüyodun canım cevabın için teşekkürlera.s.

Yarında yapıcam bakalım öğlen sıcaklığında çıkmıyorum kafam pişiyo kaydirigubbakcemile3:eek:4 gibi falan çıkıyorum acaba ondanda olabilir mi:uhm: bide bişi daha sorucam canım hergün mü yapıyodun haftada 2 3 defa falan mı? son soru sadece papatyayı kaynatıpta mı saçına sürüyodun canım cevabın için teşekkürlera.s.
bende çıkmıorum cnm zaten öğle sıcağında 5 gbi falan çıkıorum genede annem kızıo snra çık diye kaydirigubbakcemile3 ben her gün yaptım cnm ilk önce papatyayı kaynatmıştım sonra internette limon suyunun açtığını okuyunca içine bi tane limon sıktım cnm ama pek bişey farketmedi sen bilirsin yani

bende çıkmıorum cnm zaten öğle sıcağında 5 gbi falan çıkıorum genede annem kızıo snra çık diye kaydirigubbakcemile3 ben her gün yaptım cnm ilk önce papatyayı kaynatmıştım sonra internette limon suyunun açtığını okuyunca içine bi tane limon sıktım cnm ama pek bişey farketmedi sen bilirsin yani

Bende internette araştırdım limon kabugu birazda ıhlamur koyun yazıyodu bende son yaptıgımda hepsini koydum kaydirigubbakcemile3 4 5 gibi çıktım yaklasık 1 saat durdum bu sefer sadece papatya yapayım :) ozaman bide onu deniyim saol bilgilerin için canım bir hafta boyunca hergün yaparım zemuszemusopuyorumnanaktan

Bende internette araştırdım limon kabugu birazda ıhlamur koyun yazıyodu bende son yaptıgımda hepsini koydum kaydirigubbakcemile3 4 5 gibi çıktım yaklasık 1 saat durdum bu sefer sadece papatya yapayım :) ozaman bide onu deniyim saol bilgilerin için canım bir hafta boyunca hergün yaparım zemuszemusopuyorumnanaktan
ne demek canım yararım dokunduysa ne mutlu umarım istediğin saç tonuna ulaşabilirsin opuyorumnanaktan

Benimde bir sorum var, evde papatya yagı var bir karısım icin almıstık bu sene :) onun etkisi ne olur acaba papatya suyuna kıyasla??

Sacın orjınal rengıne uygulanıyor bu acıcı.Ben de lıse sonda yapmıstım ıse yaramaz deyıp cok tutmamıstım bıle ama acıldı baya :)

ben denedim canım saçım da bu renkti
6a00fae8e7a002000b0110163a073d860c-500pi
ama pek bi faydası olmadı çok belirsiz sarılıklar oluştu ama saçını açmayı düşünüyorsan soğan kabuğunu öneririm

soğan kabuğunu nasıl yapıyosun canım ya
ben papatya suyunu yaptım da sonuç alamadım şimdi soğanla da uğraşmıyım boşuna diyorum
zaman kaybı olmasın o da

X