Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya Suyuyla Sac Rengini Acan Var Mi?

Yaklaşık 55 gündür kullanıyorum saçlarım orta sarıdan açık sarıya ancak döndü bu kadar uğraşmaya değer miydi bilmiyorum :) Ya bu papatyalarda iş yok yada saçlarım gitgide inatçılaşıyor çünkü evvelki yıllarda 15 günde sapsarı olurdu...

arkadaşlar benim saçım açık kumra papatyayı denedim bugün 3. günü gerçektende saç rengim biraz daha açıldııı bence saç rengi açık kumral olanlar denesinnn

arkadaşlar benim saçım açık kumra papatyayı denedim bugün 3. günü gerçektende saç rengim biraz daha açıldııı bence saç rengi açık kumral olanlar denesinnn

Açık kumralsan açar zaten canım, özellikle saçların ön tarafları kolay açılıyor ama gerçekten sarartmak için çok uzun zaman gerekiyor, ben nihayet istediğim rengi aldım :) 2 Aydan fazla zaman geçti tabii :)

soğan kabuğu nasıl oluyor arkadaşlar yardım Lütfennyerimseniben benim saçlarımda açık kumral ve daha da açmak istiyorumkaydirigubbakcemile5

kızlar bu paptya suyunu boyalı saça yapsak bişey olur mu??
bnm saçlarım şuan orta kumral gibi :)

saclarım kumral. boya yokken papatya kullanıyordum yazın gerçekten daha parlak oluyor ve rengi açılıyordu. ama öyle aman aman bir değişim değil. açık kumrala çalıyordu rengi en fazla... boyalı sacta işe yarayacağını sanmıyorum... denemediğim için de kesin bir şey diyemeyeceğim :)

saclarım kumral. boya yokken papatya kullanıyordum yazın gerçekten daha parlak oluyor ve rengi açılıyordu. ama öyle aman aman bir değişim değil. açık kumrala çalıyordu rengi en fazla... boyalı sacta işe yarayacağını sanmıyorum... denemediğim için de kesin bir şey diyemeyeceğim :)

alman papatyası açarmı şekerim ?

ben seneeeler önce koyu kestane olan saçlarımı papatya suyu ile açmak istemiştim ama hiç faydası olmadı..sizin siyah saçlarınıza hiç etki etmez..galiba anca açık kumral saçlı olanların tonu papatya suyunu sürüp güneşte kalınca açılıyor..

ben seneeeler önce koyu kestane olan saçlarımı papatya suyu ile açmak istemiştim ama hiç faydası olmadı..sizin siyah saçlarınıza hiç etki etmez..galiba anca açık kumral saçlı olanların tonu papatya suyunu sürüp güneşte kalınca açılıyor..

bir kere bi sefer yaptıysan olmaz bizim almanyada bir kız vardı saçları kestaneydi 2 hafta boyunca alman papatyası sürdü saçına limon da koymuş kızın saçları bir muhteşem olmuş ağzımı zor topladım :KK70: saçlarının bazı yerlerinde hafif sarılar ve parmalama mükemmel arkdaşlar yılmayın bu papatya sadece kumral ve sarılarda etki ediyor diyorlar ama hayır onlarda daha çabuk etki ediyor evet şu denen doğru kap kara saçları açmıyor ama kestane koyu kahveringi(en az 3 hafta boyunca sürünce açılıyor denenmiştir.) gibi saçlarda açıyor siyah saçlarda asla açmaz

bu arada aktardan alman papatyası de al kaynat daha etkili oluyor 2 hafta yap doğal renginse saç rengin hayla bak nasıl oluyor saçların içine yarım kesilmiş limonun suyunu sık bak ne oluyor ağzın açık kalıcak

bu arada aktardan alman papatyası de al kaynat daha etkili oluyor 2 hafta yap doğal renginse saç rengin hayla bak nasıl oluyor saçların içine yarım kesilmiş limonun suyunu sık bak ne oluyor ağzın açık kalıcak

ahh ahhh çok geç kaldım ..o zamanlar bilsem uygulardım canım..şimdi boya röfle derken güzelim saçlarım doğallığını kaybetti yıprandı benneyaptımki

ahh ahhh çok geç kaldım ..o zamanlar bilsem uygulardım canım..şimdi boya röfle derken güzelim saçlarım doğallığını kaybetti yıprandı benneyaptımki

:KK43: üzüldüm canım ya ama ben asla saçıma boya sürdürmücem alman papatyası sürdüm bu gün saçlarım açıldı zaten saçlarım orta kumral yani bazı yerleri sarımsı saç tellerim çok ince bir de hep tresan papatya schampoo var onu kullanıyorum yumuşacık yapıyor gerçekten canım eğer en az 3 hafta bile deneseydin 21 gün yani:KK70: canım sarı sarı olurdu saçlarının bazı yerleri ve bir de şöyle bir durum var güneşe o saçları çıkarttın mı acayip parlıyor anlatamam sana bunu canım süper bir bitki bu papatya birde demiştim ya yarım limonu sık içine mükkemmel bir bitki yani ve buradan bütün kızlara sesleniyorum o caanım doğal saçlarınıza boya deydirmeyin ileride çok kötü saçlarınız oluyor teyzeminde öyle şimdi çok pişman saçlarıda uzamıyor yazık etmeyin güzel saçlarınıza ve demiştim kumral kestane ve koyu açık kahverengi saçlarınıza papatya suyunu (dilerseniz alman papatyası aktarlarda satılıyor daha etkili hele o koyu kahve saçlar için büyük bir mucisze:KK70:)sürün alın size hem saçınızda beslenir hemde güneşte parlar bu arada ben en iyi şu papatya suyu tarifini vereyim.
Alman Papatyası (ya da mayıs papatyası ama alman papatyası daha etkilidir kızlar)
5 Su Bardağı Su
Yarım Kesilmiş Limon (papatyayı kaynatıp süzdükten sonra içine sıkınız)
Hazırlanışı:İlk önce 5 su bardağı suyu bir tencere koyup orta ateşte ısıtalım sonra 1-2 dk sonra papatyalarımızı (alman-mayıs papatyası tercihe göre) suya ekleyip 10 dk boyunca bekleyelim sonra bir süzgeç alıp süzelim dilerseniz bir fısfısın içine koyun daha kolay oluyor şekerler sonra soğumaya alalım yarım kesilmiş limonu içine sıkalım sonra balkona çıkalım fısfıssa saçlarını tarayak sürün ya da bardak ile kafanızdan bocalayın farketmez tarayın en az 30 dk güneşte kurutun saçlarınızı eğer koyu saçlılarda açılma olmassa bilsinlerki üzülmeyin açılana kadar devam zaten 1 haftadan sonra açılmaya başlıyor hadi kolay gelsin arkdaşlar

:KK43: üzüldüm canım ya ama ben asla saçıma boya sürdürmücem alman papatyası sürdüm bu gün saçlarım açıldı zaten saçlarım orta kumral yani bazı yerleri sarımsı saç tellerim çok ince bir de hep tresan papatya schampoo var onu kullanıyorum yumuşacık yapıyor gerçekten canım eğer en az 3 hafta bile deneseydin 21 gün yani:KK70: canım sarı sarı olurdu saçlarının bazı yerleri ve bir de şöyle bir durum var güneşe o saçları çıkarttın mı acayip parlıyor anlatamam sana bunu canım süper bir bitki bu papatya birde demiştim ya yarım limonu sık içine mükkemmel bir bitki yani ve buradan bütün kızlara sesleniyorum o caanım doğal saçlarınıza boya deydirmeyin ileride çok kötü saçlarınız oluyor teyzeminde öyle şimdi çok pişman saçlarıda uzamıyor yazık etmeyin güzel saçlarınıza ve demiştim kumral kestane ve koyu açık kahverengi saçlarınıza papatya suyunu (dilerseniz alman papatyası aktarlarda satılıyor daha etkili hele o koyu kahve saçlar için büyük bir mucisze:KK70:)sürün alın size hem saçınızda beslenir hemde güneşte parlar bu arada ben en iyi şu papatya suyu tarifini vereyim.
Alman Papatyası (ya da mayıs papatyası ama alman papatyası daha etkilidir kızlar)
5 Su Bardağı Su
Yarım Kesilmiş Limon (papatyayı kaynatıp süzdükten sonra içine sıkınız)
Hazırlanışı:ılk önce 5 su bardağı suyu bir tencere koyup orta ateşte ısıtalım sonra 1-2 dk sonra papatyalarımızı (alman-mayıs papatyası tercihe göre) suya ekleyip 10 dk boyunca bekleyelim sonra bir süzgeç alıp süzelim dilerseniz bir fısfısın içine koyun daha kolay oluyor şekerler sonra soğumaya alalım yarım kesilmiş limonu içine sıkalım sonra balkona çıkalım fısfıssa saçlarını tarayak sürün ya da bardak ile kafanızdan bocalayın farketmez tarayın en az 30 dk güneşte kurutun saçlarınızı eğer koyu saçlılarda açılma olmassa bilsinlerki üzülmeyin açılana kadar devam zaten 1 haftadan sonra açılmaya başlıyor hadi kolay gelsin arkdaşlar

teşekkür ederim olumunekankayizsmile

50 mesaj sınırı olduğu için henüz özel mesaj atamıyormuşum..burdan cevaplıyım:

ben o papatya suyundan hiç kullanmadım.çok çok eskilerde satılan eski türü vardı şimdi ambalajını bile hatırlayamıyorum..1 kez kullanmıştım güneşe çıktım baktım olmadı saçım çok koyu kestane benim esmer oluyorum galiba o yüzden yaramamış olabilir..:))

teşekkür ederim olumunekankayizsmile

50 mesaj sınırı olduğu için henüz özel mesaj atamıyormuşum..burdan cevaplıyım:

ben o papatya suyundan hiç kullanmadım.çok çok eskilerde satılan eski türü vardı şimdi ambalajını bile hatırlayamıyorum..1 kez kullanmıştım güneşe çıktım baktım olmadı saçım çok koyu kestane benim esmer oluyorum galiba o yüzden yaramamış olabilir..:))

esmer olabilirsin canım ama inanmıyacaksın o almanyqadki kızda esmerdi ama söyliyim gerçekten esmerlere hafif sarılı gölge çok hoş oluyor bu birde papatya yapıyorsa süper bir şey keşki saçların doğal olsaymış yaparmıydın o zman:d?

X