Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya Suyuyla Sac Rengini Acan Var Mi?

şu an doğal renginde olsaydı denerdim :) kendi rengime gelmesini beklersem sürekli kestirip bir kaç sene de beklemem lazım :)

kumral canım doğal, ama benim o kadar kısa sürede hiç etki etmedi, sıfırdı diyebilirim, hem de sıcağın ortasında yaptım yazın

arkadaşlar benim saçım açık kumral papatya suyuyla yıkıycam güneşin altnda ne kadar beklicem bide miktarları ne olcak acaba?

arkadaşlar benim saçım açık kumral papatya suyuyla yıkıycam güneşin altnda ne kadar beklicem bide miktarları ne olcak acaba?

eğer saçların uzunsa 30 dk beklemen gerek ve güneşe doğru saçlarını at öne :KK70: ben öyle yaptım canım bak ben şöyle yaptım alman papatyası aldım aktardan ve sonra geldim eve 5 su bardağı suya bütün bi paketi boşalttım oldu zaten alman papatyasının suyu baya koyu oluyor biraz öhömsü kokusu var :KK70: ama olsun ve tresan papatya şampuanı kullanmanda yarar var bu papatya işine gireceksen

saçında siyah boya varsa o siyah saçı komple kestirmen lazım yok bekleyemem diyorsan kuaförüne git o siyah boyayı kustursun kusturduktan sonra istediğin rengi sürebilirsin ama sacın zarar görür çok sağlıklı olmaz:hulya:

bnm bi arkadaşım 5 ve ya 6 su bardağı suyun içine papatyaları koyup kaynattı sonra süzüp içine yarım çay bardaığı daha fazla sakın olmasın oksijenli su koydu bu arada saçları aaçık kumral gibi önleri açık önlerine sürdü saç kurutma makinesiyle bu işlemi 7 8 defa yaptı bakın gerçekten söylüyorum hiç turuncuda olmadı bildiğimiz doğaal sarı oldu bana göstermişti çok şaşırdım bu işlemi deneyenler gözlerine inanamıyacak benden söylemesi

yıllar önce bende denemiştim uçları biraz acılmıstı yerimseniben

pek ıse yaradıgı söylenemez bende mecıt efendının 1kg lk papatya suyunu almıstım.. saclarımda kumral olmasına ragmen acmadı cok..

pek ıse yaradıgı söylenemez bende mecıt efendının 1kg lk papatya suyunu almıstım.. saclarımda kumral olmasına ragmen acmadı cok..

canım o nu benim bi arkadaşımda almıştı evet açmadı çünkü papatya nerdeyse yok için de 1 bardak suya 6 tatlı kaşığı papatya koycan sonra saçlara sürücen kışsa saç kurutma ile yazsa güneşte kurut ama hemen istiyorsan bi tatlı kaşığı oksijenli su koy zararı yok yüzde yüz garanti veriyorum kefilim

papatya suyu değil de peroksitle açtım ben saç rengimii. tamamını ıslattım peroksitle güneşte beklettim 1 saatte yakın mukemmel oldu rengi cok güzel açtı tavsiye ederm :)
fiyatı da ucuzz 75krş filandı kolestonunyerimseniben

papatya suyu değil de peroksitle açtım ben saç rengimii. tamamını ıslattım peroksitle güneşte beklettim 1 saatte yakın mukemmel oldu rengi cok güzel açtı tavsiye ederm :)
fiyatı da ucuzz 75krş filandı kolestonunyerimseniben

aarkdaşımın böyle oldu
img0235bgy.jpg
[/QUOTE][/IMG]

Son düzenleme:
boyali siyah saci bi kac kez papatya suyla yikadim bi saat beklettim burda gunes yok sadece beklettim yikadim siyah sac kahve rengine dondu daha deneyecem acik kumral istiyorum yani kendi sac rengim

X