Doğuma Hazırlık Park Yatak

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

sevimciiim çok güzel bir beşik ama dediğin gibi çok pahalı. kaç yıl kullanılabilir ki bu beşik?

bizde düşündük park yatağı ama sonra vazgeçtik.
alacağımız yatak ilerde büyüyüp tek kişilik olan yataklardan olcak.komidinli a.s.

canım bende düşünmüştüm biara park yatağı almayı.eşimle karar verdik sonradan,karyola alalım dedik ilerde büyüyen modelden.bugün de geldi kuruldu.gerçekten iyi karar vermişim diye düşündüm.çünkü tek kişilk yatak oluyormuş hakiketen,bayağı büyük.park yatağıda güzel fikir.ama ben biraz erkenden düşündüm sanırım ilerisini.bidaha almama gerek olmaz diye,aldık odasını.allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin hepimize.a.s.

edolina bence ilk çocuğun iyi bişey alki sonrada rahatlıkla kullanabilirsin ayrıca,uzun zaman kullanmayı düşünüyorsan mutlaka kraft derim ben...

zeacım, hoşbulduk evet ben bir gece kuşuyum.. ama bundan sonra daha sık buralardayım inşallah.. görüşürüz bol bol..

park yatakların yataklarının katlanması çok iyi, o zaman mantıklı tabii. çünkü bu benim kafamı çok karıştıran bişeydi.. o koskoca yatağı taşıdıktan sonra park yatağın katlanması fikri gereksiz gelmişti bana.. ama katlanıyorsa özellikle yatılı seyahat edecekler için çok mantıklı.. ama bazıları hala çok sağlıksız görünüyo gözüme.. bebek arabası gibi plastikmiş gibi geliyor..

zeacım, hoşbulduk evet ben bir gece kuşuyum.. ama bundan sonra daha sık buralardayım inşallah.. görüşürüz bol bol..

park yatakların yataklarının katlanması çok iyi, o zaman mantıklı tabii. çünkü bu benim kafamı çok karıştıran bişeydi.. o koskoca yatağı taşıdıktan sonra park yatağın katlanması fikri gereksiz gelmişti bana.. ama katlanıyorsa özellikle yatılı seyahat edecekler için çok mantıklı.. ama bazıları hala çok sağlıksız görünüyo gözüme.. bebek arabası gibi plastikmiş gibi geliyor..

bizim aldığımız güzel, oturaklı ağır duruyor, yatağını ve uyku setinide yerleştirince hoş oldu. b akalım deneyeceğiz, memnun kalmazsak oyun parkı olarak kullanırız.

xxxxxxxx adresinde güzel mobilyalar var. E-Bebek te bu markanın mobilyalarını görmüştüm çok beğenmiştim, doğal ahşaptan yapıyorlar. ama pahalı biraz. orda büyüyebilen yataklar var ikizler için uygun geldi bana belki ondan alırım birkaç ay sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
ay canım
ikizlerin mi olacak.. ben bu ayrıntıyı bilmiyordum.. şahsen bçyle bir durumda ben de park yatak tercih ederidim doğrusu.. herşeyden çifter çifter alması kolay olmasa gerek..

çok tatlılar ama değil mi? Allah kucağınıza alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah..

ilk modeli göremiyorum bi türlü edolina çikmadı, ama ikincisini gördüm, hiç güzel değil arkadaşım:1no2:
onu alma bence birazdaha araştır,aslında istanbulda olsan keşke asıl yeri burda istoç'ta bu park yatakların,internetten bi baksana istoç diye,belki kargo falan vardır

İkincisinin beğendiğim renk ve modeli kalmamış zaten.İlk model senin bahsettiğin sitede var.Kraft Jenny modellerinden.Benim baktığım sitede biraz daha ucuz ve kargo ücretsiz.Zaten başından beri bu daha çok içime siniyor.

Bugün Chicco mağazasına gittim.Örnek bir park yatak gördüm.Alt açma ünitesi ve oyuncakları yok.Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 239YTL.Boyutları:70-120.

Kraft alıp da memnun olmayana rastlamadım henüz.Sanırım sonunda Kraft jenny alıcam.

Zea'cım Babies'e de baktım netten.Çok farklı değil gibi benim beğendiğimle karşılaştırınca.Sen de güle güle kullan park yatağını.Bebişlerin içinde güle oynaya yatarlar inşallahkaydirigubbakcemile5Tabii daha çok uyurlar inşallahkaydirigubbakcemile3

KızlaaarhihoyyytKızımın park yatağı geldiiihihoyyyt
e-bebek'ten sipariş verdim.Boyut olarak daha geniş.Tahmin ettiğim gibi yatak odasından açık haliyle çıkamıyor.Eşim yanlarından kırıp yine taşırım salona diyor.Ya da taşımadan salonda başka bir yer yaratacağım oynaması ya da yatması için.Çok geniş ve çok beğendik eşimle.İyi ki bu modeli seçmişiz dedim.Markası Kraft.İçine uygun ortopedik yatağı ve şiltesini de sipariş vermiştik.Hepsi 218YTL'ye geldi.Resmini de yapıştırıyorum.

canım çok güzel bir yatak. renkleride cıvıl cıvıl :)))
küçük meleğin güzel günlerde kullansın inşallah.
(bende içinin yatağını e-bebekten almıştım :))

güle güle kullan edocum.. markasına göre fiyatı gayet iyiymiş.. İnşallah mışıl mışıl uyur güzel beeğin içinde canım.. ayy çok heyecanlıyım bizimki de gelse keşke..

tavsiye ederim bende cok kullanisli ilk cocugumda kullandim canim ben ...
ama 4-5 yasinda kadar kullanmak mumkun degil ...
biz 2 yasina kadar kullandik ...

e-bebek'ten sipariş verdim.Boyut olarak daha geniş.Tahmin ettiğim gibi yatak odasından açık haliyle çıkamıyor.Eşim yanlarından kırıp yine taşırım salona diyor.Ya da taşımadan salonda başka bir yer yaratacağım oynaması ya da yatması için.Çok geniş ve çok beğendik eşimle.İyi ki bu modeli seçmişiz dedim.Markası Kraft.İçine uygun ortopedik yatağı ve şiltesini de sipariş vermiştik.Hepsi 218YTL'ye geldi.Resmini de yapıştırıyorum.

:) cok hos gule gule kullansin bebisin :ecrin_bebek:

canım çok guzel bir yatakmış bu! gule gule kullanın (ben bu baslığa daha yeni bakabildim) renkleri boyle mi? bir de kraftın jenny modelinden bahsetmişler bu o mu?
bende annemlerin evine bir tane dusunuyorum yazın da kayınvalidemlere kalmaya giderken de götürecegiz ama oda yaptıgım için ve her zaman yatırmayacagım için uygun bişi arıyorum ama insan bebişi söz konusu olunca hep herseyin en guzeli olsun istiyormuş...

canım çok guzel bir yatakmış bu! gule gule kullanın (ben bu baslığa daha yeni bakabildim) renkleri boyle mi? bir de kraftın jenny modelinden bahsetmişler bu o mu?
bende annemlerin evine bir tane dusunuyorum yazın da kayınvalidemlere kalmaya giderken de götürecegiz ama oda yaptıgım için ve her zaman yatırmayacagım için uygun bişi arıyorum ama insan bebişi söz konusu olunca hep herseyin en guzeli olsun istiyormuş...

Teşekkürler Gold'cum.Renkleri aynen böyle.Çok canlı.Siyah rengi de var ama biz rengarenk olsun istedik.Jenny Park Mega Boy Yatak olarak geçiyor.Birçok sitede var bu üründen.Yatak ve şiltesini eklemeden sadece park yatağın fiyatı 119YTL.Ben e-bebek sitesine güvendiğim için oradan sipariş verdim.Sen başka yerlerden de bakabilirsinyerimseniben

Teşekkürler Gold'cum.Renkleri aynen böyle.Çok canlı.Siyah rengi de var ama biz rengarenk olsun istedik.Jenny Park Mega Boy Yatak olarak geçiyor.Birçok sitede var bu üründen.Yatak ve şiltesini eklemeden sadece park yatağın fiyatı 119YTL.Ben e-bebek sitesine güvendiğim için oradan sipariş verdim.Sen başka yerlerden de bakabilirsinyerimseniben

yok e-bebeği bende çok begeniyorum hem senin referansin var sadece resimden görüp almaktansa referansla almak daha mantıklı geliyor bana... Eminim sen baska yerlerde muadil fiyatları kıyaslamışsındır...

canım daha yeni gördüm yavruşunun yatağını.güle güle kullansın çok güzel harika.ben karyola aldım ama annemin evine bende düşünüyorum.memlekete gittiğimizde rahat olur en azından.süper bişi ya:nazar:a.s.

yok e-bebeği bende çok begeniyorum hem senin referansin var sadece resimden görüp almaktansa referansla almak daha mantıklı geliyor bana... Eminim sen baska yerlerde muadil fiyatları kıyaslamışsındır...

Aynı ürün yanlış hatırlamıyorsam 4YTL fark ediyordu başka bir sitede.İlk defa sanal ortamdan alışveriş yaptığım için tedirgin oldum.Doktorumun bana verdiği paketten bu sitenin dergisi çıkmıştı.Oradan da güven verdi sanırım.

Kızlar haftasonu Haşim İşcan gecidine gittik. Park yataklar çok uygun fiyatla var. Ben chicco nun lullaby modelinin alt değiştirme parçalısını 150 ye aldım alt değiştirmesi olmayanlar 135 ytl çok da kaliteli. Ölçüleri de iyi 120x70 cm. gayet geniş. 6 yaşındaki oğlum bile sığıyor. 3-4 yaşına kadar yatar diye düşünüyorum. İnternette baktım aynı yatak 190-200 ytl arası fiyatlarda. Aklınızda olsun.

X