Doğuma Hazırlık Park Yatak

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar haftasonu Haşim İşcan gecidine gittik. Park yataklar çok uygun fiyatla var. Ben chicco nun lullaby modelinin alt değiştirme parçalısını 150 ye aldım alt değiştirmesi olmayanlar 135 ytl çok da kaliteli. Ölçüleri de iyi 120x70 cm. gayet geniş. 6 yaşındaki oğlum bile sığıyor. 3-4 yaşına kadar yatar diye düşünüyorum. İnternette baktım aynı yatak 190-200 ytl arası fiyatlarda. Aklınızda olsun.

Aa ne kadar ucuzmuş öyle.Hem de chicco yani.E İstanbul'da olunca aradığın herşeyi bulabiliyorsun.Bizim burada öyle bir şansımız yok.O fiyata marka birşey almak ancak 2.el olurssa belki mümkün olur.İstanbul'da oturanlar için güzel fırsat.

Arkadaşlar bizde beşiğimizi park yataktan yana yaptık ve çok memnunuz...baby care mega boy...büyük olması hem ilerleyen yaşları için ideal hemde çok ferah duruyor.Ama alt açmasını hiç kullanmadım çocuğu oraya koymak istemedim...Aklınızda bulunsun.Sevgiler

bende park yatak aldım, oldukça geniş ve kullanışlı , içinide yerleştireyim resmini koyacağın inşallah

bende araştırıyorum oğlum için.verdiğiniz fiyatlar hangi siteden bana çok makul geldi.sitelerin adresini yazarmısınız bende bakmak istiyorum

Biz haftasonu park yatak aldık. Çok şeker bayıldık biz doğrusu. Çok da kullanışlı görünüyor şimdilik. Daha önceden bu tür yatak kullanan bir arkadaşıma da danıştım tavsiye etti.

bizim park yatağımız kraft tan.park yatakla beraber birde beşik aldık park yatağımızı annemlere veya yatıya biryerlere gittiğimde çok işime yarayacağını düşünüyorum. ayrıca hafif ve taşınılabilir olması evin içindede çok amaçlı kullana bileceğimi düşünüyorum.:CüvCüv:

Kızlar resmini koyduğum ilk model 115YTL,İkincisi se indirimde 93YTL.Fiyat olarak da uygun olsun istedim.Chicco'nun herşeyi tabii ki çok kalitelidir ama benim istediğim özelliklere sahip olanları 250YTL'den başlıyor.

merhaba edoline.öncelikle bebeğin hayırlı olsun.ben oğluma ahşap beşik aldım(bundan 7 sene önce yani)ama park yatakları görünce ne büyük hata yaptığımı anladıım.aslında o zamanlar park yataklar bu kadar popüler degildi.hatta ben hiç görmedim bile diyebilirim.şimdikileri görünce bayıldım.her ayrıntı düşünülmüş.birincisi.ahşap beşikler çok yer kaplıyor.bebeğin büyünce ne yapacaksın.en azından bebeğin büyüyünce katlar kaldırırsın.yerden tasarruf edersin.ilerdede genç odası falan yaparsın.ama ahşap beşik alınca evin darsa bide kiracıysan o beşik sana ikinci veya üçüncü çocugun olana kadar bir yük olarak kalıyor.hemde ahşap beşikler çok pahalı.
en güzel özelliği de oyun parkı olması bence.mesela bebeğin büyüdü.sensiz durmuyor.senin de iş yapman lazım.mutfaga yanına götür.o oynasın yanında sende iş yap.
aslında o kadar güzel özellikleri varki hangi birini anlatayım.ben okadar büyülendim ki ikinci çocugum olursa park yatak alacağım inşallah.şimdiden ahşap beşiği bir yerlere postalamayı düşünüyorum ; ))
resimlerini vermiş olduğun park yatakları hangi sitede buldun.arkadaşım alacak da . fiatları da gerçekten uygunmuş.ikincisi daha kullanışlı gibi.cevabını dört gözle bekliyorum.

Teşekkürler Netertua.Beğendiğin ikinci yatak kısa süreli bir kampanyayla satılıyordu.Ben karar verinceye kadar bütün renkleri satıldı.Hangi site olduğunu hatırlamıyorum.
Ben Kraft'ın yatağını 119YTL.Çok memnun kaldım.İlk resimdeki yataktan da aynı sitede var.Aldığım yatağın resmini senin için tekrar yapıştırıyorum aşağıya.Google'dan "park yatak" yazarak arama yaparsanız bütün siteler çıkıyor zaten.Umarım arkadaşın zevkine göre bir yatak bulabilir.

ImageShack - Hosting :: 127799401qw4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar benim dogumuma 2 ay kaldi Allahin izniyle.yatak konusunda cook kararsizim.biyandan park yatagin tasinabilir ozelligi,biryandan da ahsabin daha saglikli oldugu dusuncesi kafami cok karistiyor.kaliteli ahsaplar 300ytl yi geciyor.suntalam de almak guvenilir gelmiyor?park yataklardan chicco lulubay modelini cokk begendim ama fiyati hep fazlama geliyor.evimizin odalarida baya kucuk.genis bir yatagi imkani yok almaz.sizin anlayacaginiz ciddi bir kararsizlik icindeyim.napacagimi sasirdim..yardimci olursaniz sevinirim..

Merhaba Keci51.Chicco'nun park yatakları gerçekten de pahalı.Onun yerine ahşap yatak almak daha mantıklı olabilir.Park yatak olarak başka markalara bakabilirsin.Benim aldığım Kraft park yatak gerçekten de çok güzel ve kullanışlı.Zararlı bir madde içerdiğini zannetmiyorum çünkü naylonunda herhangi bir koku hissedilmiyor.Adi naylonlar genelde çok kokar çünkü.Park yatağı başka bir yere kalmaya gidecek olursanız da çantasına koyup götürebilirsin.Ayrıca duyduğum kadarıyla 3 yaşına kadar kullananlar varmış.Oyun parkı olarak kullanma özelliği bir artı.

Ben bebeğim biraz büyüdükten sonra daha büyük bir yatakla genç odası tarzı bir takım alırız diye düşündüm.Öyle daha ekonomik olacak.Sen hemen oda takımı almayı düşündüysen bilemem tabii.

Bebeğini sağlıkla kucağına alman dileğiylea.s.

edoline izmirdesin sanırım nerede var jenny sormadık yer kalmadı hiç bir yerde yok yok sen nerden aldın yardımcı olusan sevinirim.

ya arkadaşlar ben de mobilya alacaktım ama bu park yatakları inceledim az önce...acaba yırtılma ne bilim hani bez gibi ya mobilyadan daha sağlam kullanışlı olurmu..sizlerin yazılarını okuyunca düşünmeye başladım..kullanan arkadaşlarım ne dersiniz sizce mantıklı mı?hani ikinci çocuğa kalır dimi ?

ya arkadaşlar ben de mobilya alacaktım ama bu park yatakları inceledim az önce...acaba yırtılma ne bilim hani bez gibi ya mobilyadan daha sağlam kullanışlı olurmu..sizlerin yazılarını okuyunca düşünmeye başladım..kullanan arkadaşlarım ne dersiniz sizce mantıklı mı?hani ikinci çocuğa kalır dimi ?

Park yataklar oldukça dayanıklı oluyor. Mesela ben oğlumda yeğenimden kalan yatağı kullanmıştım. Ama eski olduğu için içinin hamak bölümü yoktu. Ben de 2. bebeği düşünürsem yenisini alırım deyip oplum büyüyünce birine verdim. Ama emin ol ki hala kullanılabilecek gibiydi.

edoline izmirdesin sanırım nerede var jenny sormadık yer kalmadı hiç bir yerde yok yok sen nerden aldın yardımcı olusan sevinirim.

Gaziemir'de Metro mağazasında gördüm bugün bendekinin aynısını.Başka mağazalarda var mı bilmiyorum.Ama ben internetten sipariş verip aldım
Kraft Jenny Park yatak yazıp google'da arama yaparsan da bir sürü sitede çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
kıslar park yataklar cok kullanışlı bencede. ben babyzgo markasınınkini 210 ytl ye aldım. herşeyden cok şemsiye gibi katlanıp kaldırılması ve pratik olması benim cok hoşuma gitti. mobilyada böyle bi sansımız olmuyor malesef. ikinci cocuk düşünenler gardroplarından cıkarır yine kurarlar ne güzel.

bizde en sonunda kraft luks oyuncakli benetton park yatak aldik.ilk basta cok begenmistik ama ben kenarlari perdeli gibi ortulenlerden olsun istedim.baya bakindik neyazikki gonlume gore bulamadik.stork istedik onuda hicbiyerde bulamadik.nette takip ettik stokta yok diye gecip durunca, esim is icin ankaraya gittiginde kraft alivermis saolsunn.iskeleti daha saglam kraft olsun dedi..bakalim henuz bebegimiz dogmadi dogunca kullanicaz isalah memnun kaliriz:))

kızlar sadece ben mi sinir oluyorum bunların tipine bilmiyorum, ama bence çok çirkin gözüküyo park yataklar. büyüyen yatak alın zaten 12 yaşına kadar hatta daha çok kullanır, minikken de sleeperda uyutucam ben

Merhaba chicco nun hangi modelini aldınız bende almak istiyorum.fakat kullanış bakımından nasıl olur diye düşünüyorum .pahalı olan bi modeli var 300-350 arası olan ben onu düşünüyorum

X