Philips LUMEA LAZER

Rica etsem hangi modeli kullaniyorsunuz kizlar
Alacagim bakiyorum ama model konusunda karar veremedim

Al senin için çektim :KK53:

Eklentiler

• Screenshot_20180215-002323.png
    Screenshot_20180215-002323.png
    168,8 KB · Görüntüleme: 438
Hay Allah razì olsun
Parama kiyabilirsem ilk firsatta alacagim
Birkaç birşey söyleyeyim kıllar siyahsa sizde beyazsanız çok işe yârar ama 0 bir daha hiç çıkmayacak diye bekliyorsanız almayın :KK66:
Ha bana sorarsan ben çok memnunun bacaklarım erkek gibiydi şimdi bacakların yarısından fazlazı hiç çıkmıyor lumea yapmasam bile jilet yapıyorum gene uzun süre çıkmıyor kısacası ben memnunum ha bide düzenli yapmaknönemli :KK66: 2 sefer yapıp ya hiç azalma olmadj diyen çok onemli olan devam etmek

Bibibella Bibibella canim ben dışaridada yaptirdim 10 seans
Ama kollarim ve yuzum berbat oldu malesef
Bunun icin alip uyutmak istiyorum en azindan
Kil tipim uygun ona guveniyorum
Bakalim ins fayda eder
Henuz tam
Karar verebilmiste degilim gerci?
Bilgilendirme icin sağol cansın:KK60:
Her merak ettigimize şurda bu kadar çabuk cevap bulabilsek keske

Bibibella Bibibella canim ben dışaridada yaptirdim 10 seans
Ama kollarim ve yuzum berbat oldu malesef
Bunun icin alip uyutmak istiyorum en azindan
Kil tipim uygun ona guveniyorum
Bakalim ins fayda eder
Henuz tam
Karar verebilmiste degilim gerci?
Bilgilendirme icin sağol cansın:KK60:
Her merak ettigimize şurda bu kadar çabuk cevap bulabilsek keske
Rica ederim canım benimde konum var bu konuyla alakalı okuyabilirsin :rapci::KK24:

Benim merak ettiğim sey şu bu alet kılları uyutuyor kullandığımız sürece tüysüz gezebiliyoruz agdayla kıyaslanırsa süper bi olay. Fakat şunu merak ediyorum. Bunu uzun süre kullandım sonra bıraktım diyelim evet tüyler geri gelecek ama aynı yogunlukta mı yoksa olan tüylerde ince tüylerde uyarılma ve artış yapabilir mi. Bunu kullanıp bırakan arkadaslar bu konuya cevap verirse sevinirim. Tüylerde bırakınca çoğalma oldu mu?

Benim merak ettiğim sey şu bu alet kılları uyutuyor kullandığımız sürece tüysüz gezebiliyoruz agdayla kıyaslanırsa süper bi olay. Fakat şunu merak ediyorum. Bunu uzun süre kullandım sonra bıraktım diyelim evet tüyler geri gelecek ama aynı yogunlukta mı yoksa olan tüylerde ince tüylerde uyarılma ve artış yapabilir mi. Bunu kullanıp bırakan arkadaslar bu konuya cevap verirse sevinirim. Tüylerde bırakınca çoğalma oldu mu?
Merhaba şöyle anlatayım ben lumeayı 2015 başında aldım ilk birkaç ay sık sık yaptım.Fakat sonraları iki üç ayda bir çıktıkca yaptım evet bir kaç ay ara verince çoğu çıkıyordu ama çıkan tüyler oldukça cansızdı.Eskiden haftasına batıklı bir şekilde çıkan siyah kıllar incecik çıkıyorlardı.Benim makinam şarjlıydı ve geçen sene beş altı ay hiç çalıştırmadıktan sonra bir kullanayım diye fişe taktım maalesef çalışmadı.Servise götürdüm bataryasının öldüğünü bir şey yapılamayacağını söylediler.Yaklaşık 10 aydır makinam yok yeniden çıkar diye birara fiyat araştırmasıda yaptım.Çünkü çok memnun kaldım ama lumea çok pahalı diğer markaları kullanmadığım içinde güvenip alamadım.Baktım geri çıkan yok rahat takılıyorum kampanya falan olursa alırım acelem yok tabi bu sefer kesinlikle kablolu alacağım.Asıl can alıcı noktayı söyleyeyim bu 10 ayda kalan tüyler yüzde on onbeş ancadır onlarıda iki üç defa jiletledim aynen incecik çıktılar.Varlıklarıyla yoklukları bir :KK48: :KK200:

Bacaklar için memnunum ama yüzünüze kullanmamanızı tavsiye ederim.
ben bıyık bölgemede kullandım ve en memnun kaldığım bölgelerden biride o oldu. 1 sene iğneli epilasyona gittiğim halde aldırdıktan 3 gün sonra simsiyah çıkan tüyler gitti yerine incecik aylarca aldırmasam bile sadece kendimin anladığı belli olmayan tüyler kaldı.Tabiki bıyık bölgeme jilet yapmadım iple aldırdıktan üç dört gün bir hafta sonra hafif çıkmaya başlayınca atış yapıyordum hiç bir zararı olmadı.Benim gördüğüm kadarıyla sonuç herkesde her bölgede farklı oluyor çünkü hepimizin hormonları farklı farklı.

ben bu cihazı çok büyük umutlarla aldım. bikini bölgesi tüyleri çok büyük derdimdi. ve kılları kökünden döktüğünü okuyunca hemen aldım. çünkü ağda yaptıramıyorum ve jiletle alınca ertesi gün çıkıyor. neyse cihazı aldım kullandım 3 seans oldu. 2 günde çıkan tüylerim 3 günde çıkıyor. tek değişim bu. onun dışında kökten düşmesi ve dökülmesi gibi bi durum olmadı. hala jiletle almak zorunda kalıyorum. acaba dökülme yaşayanlar önceden ağda ilemi alıyordu? bu yüzdenmi döküyor cihaz. anlayamadım. bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

X