Lazer Epilasyon Philips Lumea Prestige IPL kullanıcı tecrübeleri ve yorumları

Vallahi geçen hafta pakette nin boyasını sürdüm sıkıntı olmadı herhalde 🤷🏻🙈😁 aslında cuma günü doktoruma gitmisken onu da sorayım zararlı mı die
Zarari hemen anlasilmaz ki canım. Boyalarda bir sürü kimyasal madde var, bebek her seyini bizden aliyor dusunsene. Her krem bile surulmuyor çünkü kana karışabiliyor. Daha dikkatli olmalısın, doktoruna her seyi sor, uygulayıp uygulamak sana kalmis tabi

Zarari hemen anlasilmaz ki canım. Boyalarda bir sürü kimyasal madde var, bebek her seyini bizden aliyor dusunsene. Her krem bile surulmuyor çünkü kana karışabiliyor. Daha dikkatli olmalısın, doktoruna her seyi sor, uygulayıp uygulamak sana kalmis tabi
Öyledir csnim bende arkadaşım daha 3 aylıktır kullanıyor sıkıntı olmaz dediğinde yaotim normalde 3 aydan önce tehlikeli 3 aydan sonrası tejlikeli değilmiş deniyor nette

Öyledir csnim bende arkadaşım daha 3 aylıktır kullanıyor sıkıntı olmaz dediğinde yaotim normalde 3 aydan önce tehlikeli 3 aydan sonrası tejlikeli değilmiş deniyor nette
Evet canım ilk 3 ay bebekler için cok cok önemli tutunmasi vs..
Boya kimyasal bişey, gebe olup emzirip saç boyatan sayısız insan var. Kisiye kalmis bir sey bu, yedigimiz ictigimize dikkat ediyorsak buna da cok etmeliyiz bence :)

Evet canım ilk 3 ay bebekler için cok cok önemli tutunmasi vs..
Boya kimyasal bişey, gebe olup emzirip saç boyatan sayısız insan var. Kisiye kalmis bir sey bu, yedigimiz ictigimize dikkat ediyorsak buna da cok etmeliyiz bence :)
Evet canım haklısın ☺️gebelikte çoğu şeylere dikkat edilmesi gerek ,hakkımızda hayırlısı 🙏🤲 Rabb'im çocuklarımıza bebeklerimize sağlık şifa versin inşallah 😍🙏🤲

Renk acılmasi oldu. Ama kılların kökleri kaybolunca mı siyahlık gitti ondan mı acıldı yoksa cihazın mı etkisi bilemiyrm.
Acıkcası emin olamadigim.ici hep bugüne kdr bekledim. Keske daha once alsaydık diye üzüldügüm tek ürün oldu. Kıllar o kdr az ve ince cıkıyor ki cıktıkca epilatörle alıyorum ve hissetmiyorum bile alındıgini kök denen bisi kalmiyor. 100 lerce kıldan 10 tanesinin tüy gibi ayda bir cıkması benim.icin bitmis sayiliyo. Tamamen biten hic görmedim. Illaki tüyde olsa bir iki kaliyor lazerlede. Bir de ben baskasina aldiramiyorum kılımı filan. Tuy dökücü kremler bile 30 tl olmus. Uzun uzun yazıp cvp veriyorum cünkü ben kullananlardan net bi yorum tam olarak net bir cvp almadim. Kesinlikle ise yariyor.Benim beklentimin üstünde...
Sizin cihazın adı neydi? Okurken kaçırmış olabilirim

Merhaba, bu Philips Lumea prestige IPL kullananlara bir şey soracağım yardımcı olursaniz sevinirim 🤗 Ben Mayıs ayindan itibaren öncelikle 2 haftada bir daha sonra ayda bir olmak üzere atis yapmaya devam ediyorum. Tüylerimde yeni yeni artik cikmiyorlar. Fakat uygulama beni her seferinden 1 ay sonrasina atış icin gün ayarlıyor. Bu atislarin süresi uzamayacak mı? Mesela 2 ayda bir atış yapayim ya da 1.5 ayda bir gibi. Bu süreci cok anlayamadim . Bir de atışı 2 ay yapmadim diyelim tüm tuyler tekrar cikar mi acaba ? Ondan da emin olmadığım için ayda bir atış yapmaya devam ediyorum.

Merhaba, bu Philips Lumea prestige IPL kullananlara bir şey soracağım yardımcı olursaniz sevinirim 🤗 Ben Mayıs ayindan itibaren öncelikle 2 haftada bir daha sonra ayda bir olmak üzere atis yapmaya devam ediyorum. Tüylerimde yeni yeni artik cikmiyorlar. Fakat uygulama beni her seferinden 1 ay sonrasina atış icin gün ayarlıyor. Bu atislarin süresi uzamayacak mı? Mesela 2 ayda bir atış yapayim ya da 1.5 ayda bir gibi. Bu süreci cok anlayamadim . Bir de atışı 2 ay yapmadim diyelim tüm tuyler tekrar cikar mi acaba ? Ondan da emin olmadığım için ayda bir atış yapmaya devam ediyorum.
Hangi cihazı kullanıyorsunuz?

Bir sure sonra galiba 2 ayda bir olarak veriyordu. Ben uygulamayı sildim artik kendime gore planlıyorum. Zaten en çokta yanak ve koltukaltima uyguluyorum bazen ayda 1 bazen 2 ayda bir anca. Ve şu kesin denedim gördüm 2-3 ayda atış yapmaz isen tüylerin yavaştan çıkmaya başlıyor eski haline geri dönüyorsun. O yüzden 2 hafta, 1 ay, en son 2 ayda bir olarak ara ara atış yapmak lazım. Aletin ismi tüy alma cihazı zaten tamamen bitirmek yerine sadece uyutuyor. Uzun zaman yapmazsan yeniden uyanıyor 😊

Bir sure sonra galiba 2 ayda bir olarak veriyordu. Ben uygulamayı sildim artik kendime gore planlıyorum. Zaten en çokta yanak ve koltukaltima uyguluyorum bazen ayda 1 bazen 2 ayda bir anca. Ve şu kesin denedim gördüm 2-3 ayda atış yapmaz isen tüylerin yavaştan çıkmaya başlıyor eski haline geri dönüyorsun. O yüzden 2 hafta, 1 ay, en son 2 ayda bir olarak ara ara atış yapmak lazım. Aletin ismi tüy alma cihazı zaten tamamen bitirmek yerine sadece uyutuyor. Uzun zaman yapmazsan yeniden uyanıyor 😊

Aa anladim ben uygulama bana 2 ay süre versin diye bekliyorum ama memnunum baya azaltti. Yine de 1 ayda atış yapıyorum. Uyutmasi bile çok çok iyi iş görüyor 😁 O zaman biraz uzatabilirim süreci. Teşekkürler 🤗

Anlaşılan uzun zamandır kullanıyorsunuz ben merak ettim gercekten acitiyor mu?

Anlaşılan uzun zamandır kullanıyorsunuz ben merak ettim gercekten acitiyor mu?
1 bucuk yildir kullanıyorum. Bacakta 5. Seviye acitmıyor hafif diken batmasi gibi fazla bir acisi yok. Ancak bacak arası 5 de çok acıtıyor. Başlığını degistiriyorum veya seviye düşürüyorum. Yüzüme hassas bölgeler icin olan başlığı takip acısına gore 4 veya 5 te kullanıyorum.

1 bucuk yildir kullanıyorum. Bacakta 5. Seviye acitmıyor hafif diken batmasi gibi fazla bir acisi yok. Ancak bacak arası 5 de çok acıtıyor. Başlığını degistiriyorum veya seviye düşürüyorum. Yüzüme hassas bölgeler icin olan başlığı takip acısına gore 4 veya 5 te kullanıyorum.
Bikini bolgesinde kullanıyor musunuz?

1 sene önce aldığım ve severek kullandığım üründü atış sayısı zaten öyle çokki bitiremiyorsunuz şarjı kısa surede bitsede tüylenme alanlarındaki sorunları bitireye yetti ufak bir problem söleyebilirim başka kimsede oldumu bilemiyorum kol altında epilasyon sonrası terlemelerde çok koku olmaya başladı terim hiç kokmazdı ama kol altda epilasyona başladıktan sonra koku oluşmaya başladı neyseki roll on lar imdadıma yetişti şu anda sadece çene bölgeme kullanıyorum belki 2 3 ayda 1 kere tüy sorunum bitti diyebiliriz

Ben hiç bilmediğim icin soruyorum nasıl bir acı hissediliyor?
Iğne batmasıyla yanmanin bir arada olması gibi. Ama bu benim hissettiğim. Birde kalici bir aci degil. Saniyelik, hemen geciyor ama surekli yaptiginiz icin ard arda acı hissediyorsunuz 5. seviyede bacağımda,yuzumde, koltukaltimda bu aciyi cok daha az hissediyorum. Derinin hassas olduğu genital bölgede daha yoğun oluyor. 3. Seviye de yapiyorum bazen.

kızlar bugünlerde almayı düşünüyorum marka model nokta atışı olarak git şunu al dediğiniz ürün hangisi amazon gibi sitelerden değilde elden taksit ödemeli bir yerden alıcam

Iğne batmasıyla yanmanin bir arada olması gibi. Ama bu benim hissettiğim. Birde kalici bir aci degil. Saniyelik, hemen geciyor ama surekli yaptiginiz icin ard arda acı hissediyorsunuz 5. seviyede bacağımda,yuzumde, koltukaltimda bu aciyi cok daha az hissediyorum. Derinin hassas olduğu genital bölgede daha yoğun oluyor. 3. Seviye de yapiyorum bazen.
Kadın olmak çok zor😥

X